10 راه برای سریعتر کردن سایت وردپرس خود

بنابراین شنیده اید که Google هنگام بررسی نتایج برتر جستجو ، سرعت سایت شما را در نظر می گیرد و اکنون می خواهید سایت خود را با بیشترین سرعت ممکن تهیه کنید تا بتوانید آن را تا حد شماره 1 Big- نگه دارید یا تنظیم کنید. ج.


خوب که شما این پست را پیدا کردید ، زیرا من به شما یاد می دهم که چگونه اندازه صفحات / پست های خود را کاهش داده و سایت خود را سریعتر از همیشه انجام دهید. در زیر 10 نکته عالی وجود دارد که می توانند به شما در سرعت بخشیدن به وبلاگ وردپرس کمک کنند. لذت ببرید و فراموش نکنید که در این پست نظر دهید و توییت کنید!

در زیر 10 روش عالی برای کمک به سرعت بخشیدن به سایت وردپرس آورده شده است تا بتوانید تجربه بهتری را برای کاربران خود فراهم کرده و احتمالاً رتبه خود را کمی افزایش دهید…

1. صفحات خود را ذخیره کنید

مضامین وردپرس با برقراری تماس با پایگاه داده wp و بازگشت مطالبی که در سایت شما نشان می دهد کار می کند. بنابراین هر بار که صفحه ای را در سایت خود بارگذاری می کنید ، ابتدا باید داده های لازم را از پایگاه داده خود بازیابی کنید که می تواند سایت شما را به طرز چشمگیری کند کند ، به خصوص اگر درخواست های زیادی را برای db خود انجام دهید. ترجیحا می خواهید یک نسخه cached (HML) از سایت خود داشته باشید تا وقتی بارگیری صفحات شما انجام شود ، همه چیز از قبل فراخوانی شده است. بهترین راه برای انجام این کار استفاده از افزونه caching WordPress است که مورد علاقه من نامیده می شود هایپر چچ.

2. اندازه های تصویر را کاهش دهید

همه دوست دارند این روزها از تن تصاویر در وبلاگهای خود استفاده کنند ، چرا که باعث می شوند سایت شما جالب تر و جذاب تر به نظر برسد. با این حال ، تصاویر می توانند واقعاً بزرگ باشند و بارگذاری زیادی طول می کشد. اگر واقعاً به دنبال سرعت بخشیدن به وردپرس هستید ، به شما پیشنهاد می کنم 3 کار انجام دهید: هرگونه تصاویر غیر ضروری را حذف کنید ، تعداد تصاویر را در هر پست داده شده کاهش دهید و تصاویر خود را شستشو دهید. یاهو خدمتی به نام ارائه می دهد آن را خرد کنید, جایی که می توانید هر تصویری را بارگذاری کنید و ضمن حفظ کیفیت اصلی ، اندازه آن کاهش می یابد. من پیشنهاد می کنم با خرد کردن تمام تصاویر موجود در پرونده های موضوع شروع کنید زیرا این موارد در هر صفحه از سایت شما قرار می گیرد. همچنین می توانید به پوشه wp-uploads خود برگردید و هر یک از تصاویر آپلود شده خود را خرد کنید و این کار را برای هر تصاویر بعدی که بارگذاری می کنید انجام دهید.

نکته دیگری که می خواهید هنگام ورود به تصاویر اطمینان حاصل کنید این است که اگر تصاویر را در پست ها نشان می دهید ، در حال بارگذاری یک تصویر کامل نیستید و سپس با استفاده از برچسب های عرض = “” و ارتفاع = “” در یک ابعاد کوچکتر نشان می دهید. . در بارگیری یک تصویر عظیم هیچ نکته‌ای وجود ندارد که آن را به نصف اندازه خود نشان دهد. برای تغییر اندازه مجدد تصاویر خود می توانید از متن مناسب تنظیم مجدد تصویر وردپرس یا یک اسکریپت برای متناسب سازی نیازهای خود استفاده کنید.

کاهش اندازه و میزان تصاویر در سایت شما می تواند تفاوت چشمگیری در بارگذاری سریع آن داشته باشد.

3. اسکریپت ها را محدود کنید

این روزها بسیاری از وبلاگ ها برای افزایش “سایت” خود تعداد زیادی اسکریپت مختلف را اضافه می کنند ، با این وجود این سایت مانند هیچ کس دیگر کند نمی شود. به شما پیشنهاد می کنم تا حد امکان به اسکریپت های کمی بچسبانید. در WPTopTen از اسکریپت Tweetmeme استفاده می کنم ، اما اگر می خواهم دکمه digg ، توییت های اخیر را اضافه کنم ، در فیس بوک به اشتراک بگذارم … این اسکریپت های دیگر ، از سایت من احتمالاً برای بارگذاری مجدد می باشد. مردم و ظاهراً گوگل می خواهند سایتهای سریع بارگیری کنند ، بنابراین به اسکریپت هایی که واقعاً به آنها احتیاج دارید یا واقعاً چیزی را به سایت شما اضافه می کنند ، پایبند باشید. همه چیز دیگری که به نظر زیبا می رسد ، حذف کنید.

4- كد خود را تميز كنيد

شرط می بندم بیش از 90٪ از کل وب سایت های دارای وردپرس (اگر بیشتر نباشد) حداقل یک خط کد را در برگه سبک یا پرونده های مضمون خود داشته باشند که آنها واقعاً نیازی به آن ندارند. اگر واقعاً به دنبال سرعت بخشیدن به سایت خود هستید و اندازه آن را تا آخرین کیلوبایت ممکن کاهش می دهید ، وقت آن است که نگاهی به تمام آن کد بیندازید و شروع به خرد کردن موارد غیر ضروری کنید.

ابتدا به شیوه نامه نگاهی بیندازید و مطمئن شوید که در آنجا چیزی وجود ندارد که در حال حاضر توسط طراحی سایت شما استفاده نمی شود ، سپس به سمت کمپرسور CSS و از شر آن فضای خالی تند و زننده خلاص شوید.

در مرحله بعد می خواهید تمام پرونده های تم دیگر (single.php ، index.php ، page.php …) را مرور کنید و اساساً همین کار را انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که واقعاً همه کدی را که در آن قرار دارد می خواهید و سپس مقداری از فضای خالی را به صورت دستی حذف کنید. از بین بردن جای خالی ، تفاوت زیادی ایجاد نخواهد شد ، اما اگر می خواهید سایت خود را در سریع ترین زمان ممکن از حد ممکن بارگیری کند ، یک کار دیگر است که می توانید انجام دهید.

5. بهینه سازی پایگاه داده

من قبلاً اشاره کردم که می توانید پست ها و صفحات وردپرس خود را ذخیره کنید تا سایت شما هنگام بارگیری یک صفحه مجبور به برقراری هرگونه تماس / ارجاع به بانک اطلاعاتی نشود. این درست است ، با این حال ، برای ایجاد یک حافظه پنهان ، آن صفحه یا پست باید یک بار بارگذاری شود. با بهینه سازی بانک اطلاعاتی خود می توانید در بهبود سرعت صفحات / پستهای غیر ذخیره شده (یا در کل سایت خود در صورت عدم استفاده از افزونه caching) کمک کنید..

6. دوباره به طرح خود فکر کنید

همه دوست دارند وب سایت های بسیار زیبا و دارای تصویر برداری / وکتور بسیار غنی باشند ، با این حال ، اینها می توانند کمترین سرعت بارگیری آنها باشند. اگر می خواهید سایتی واقعاً سریع باشید ، می خواهید تا حد امکان به CSS بچسبید ، و با CSS 3 می توانید بدون نیاز به فتوشاپ (تصاویر) به برخی از طرح های واقعاً چشمگیر برسید. آیا واقعاً باید آن تصویر غول پیکر را در پس زمینه داشته باشید یا می توانید از یک رنگ جامد استفاده کنید؟ آیا برای ناوبری خود از مبادله تصویر جاوا اسکریپت استفاده می کنید؟ از خودتان این نوع سؤالات را بپرسید و به طراحی وب سایت خود بپردازید و من مطمئن هستم که روش هایی برای کاهش اندازه طرح خود پیدا خواهید کرد.

7. آنها را بکشید

آیا شما جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید کل پست های خود را در صفحه اصلی و صفحات دسته بندی کنید؟ در این صورت ، باید استفاده از گزیده هایی را برای وبلاگ خود نه تنها برای اهداف سئو ، بلکه برای سرعت سایت در نظر بگیرید. شما می توانید با استفاده از گزیده های کوچکتر میزان محتوای صفحه یا صفحه اصلی را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. برای استفاده از گزیده هایی از سایت خود ، تمام کاری که باید انجام دهید استفاده از این موارد است هنگام ایجاد یک پست ، برچسب قالب را در جعبه گزیده ای در مدیر WP خود کپی کرده و بنویسید.

8- به محتوای بیش از تصاویر فکر کنید

یک تصویر هزار کلمه نمی گوید ، هزار کلمه می گویند هزاران کلمه. این مجموعه ذهن شما باید در همه زمانهایی که وبلاگ نویسی می کنید داشته باشید. “پادشاه محتوا” نه تنها وقتی که می تواند در موتورهای جستجو رتبه خوبی پیدا کند بلکه فضای حافظه بسیار کمتری را نیز می طلبد تا یک مقاله طولانی خوب داشته باشید تا اینکه دارای پستی مانند “100 موضوع بسیار جذاب وردپرس” و نمایش تصویری از هر یک (واش!). متوقف کردن تعداد زیادی تصاویر به سایت خود و شروع به نوشتن مطالب مفید. وقتی سایت شما خیلی سریع بارگیری می شود ، بازدیدکنندگان از این امر قدردانی می کنند.

9. افزونه های غیر ضروری را حذف کنید

خوب است که در اینجا معامله با افزونه ها وجود دارد … آنها باعث کاهش سرعت سایت شما می شوند ، بنابراین حتماً افزونه هایی را که واقعاً لازم نیست در سایت خود حذف کنید. بسیاری از پلاگین ها با پرونده های CSS خاص خود و یک کد از سطل بار کدی همراه هستند که یا در برچسب های قالب هدر یا پاورقی شما درج شده است. تمام این کدهای اضافی و نگاهی به شیوه نامه می توانند سایت شما را بسیار کند کنند. به علاوه ، شما باید هنگام استفاده از افزونه های خاص ، درخواست های بیشتری را به پایگاه داده خود انجام دهید. بنابراین ، به کلیه افزونه های خود نگاهی بیندازید و ببینید که کدام یک از آنها واقعاً لازم نیست سایت خود را مانند گذشته (افزونه های لوکس) حفظ کنند و آنها را حذف کنید. پس از آن ، ممکن است بخواهید بانک اطلاعاتی خود را بررسی کنید تا سایر سطل زباله از آنها حذف شود.

10. سرویس میزبانی ارزان خود را خندق کنید

اینجا جایی است که همه چیز به پایین می آید. اگر میزبان شلوغی دارید از سایت شما احتمالاً بسیار کند خواهد بود. برای خدمات بهتر و سریعتر میزبانی هزینه کمی هزینه در نظر بگیرید. شما ، بازدید کنندگان و موتورهای جستجوگر از این واقعیت که شما دیگر اینقدر گیرا نیستید قدردانی خواهید کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map