10 شماره مشترک موضوع وردپرس و چگونه می توان آنها را برطرف کرد

10 شماره مشترک موضوع وردپرس و چگونه می توان آنها را برطرف کرد

هزاران پست انجمن وجود دارد که هر روز نه تنها باز می شود WordPress.org بلکه در انجمن های دیگر و البته تقریباً پشتیبانی سایت توسعه دهنده هر موضوع در رابطه با موضوعات بسیار متداول است که می توانند خیلی سریع و به راحتی حل شوند. من مطمئن هستم که توسعه دهندگان موضوع و اعضای جامعه بسیار حوصله دارند بارها و بارها به این سؤالات پاسخ دهند ، بنابراین تصمیم گرفته ام پست زیر را بنویسم که به برخی از متداول ترین موضوعات وردپرس می پردازد تا بتوانید آن را علامت گذاری کنید و آن را در اختیار شما قرار دهید.


Contents

1. صفحه سبک از دست رفته است

شما به تازگی یک موضوع بسیار جذاب را بارگیری کرده یا خریداری کرده اید و می خواهید آن را نصب کنید و پیام دوست داشتنی را در زیر مشاهده کنید:

برگه سبک از دست رفته است

خوب فکر اول شما ممکن است باشد …

“توسعه دهنده من را پیچید و یک مضمون بدون صفحه سبک به من داد”

البته این امکان وجود دارد که پرونده پستی را که دریافت کرده اید ، یک فایل style.css نداشته باشید ، اما به احتمال زیاد مسئله این است که شما بارگذاری نکرده اید تم ریشه پوشه.

راه حل خطا در سبک صفحه وجود ندارد

پوشه مورد نظر خود را در دسک تاپ خود پیدا کرده و آن را باز کنید (در صورت زیپ کردن ، آن را از حالت فشرده خارج کرده و آن را باز کنید). اکنون وقتی آن را باز کردید باید تمام پرونده های خود را در آنجا مشاهده کنید ، اگر این موضوع در یک زیر فهرست نباشد. به عنوان مثال مضامین حق بیمه ما همه درون یک پوشه “نصب نصب” قرار دارند. معمولاً کاملاً واضح است و پوشه تم واقعی احتمالاً با همان موضوع مشخص خواهد شد. پس از یافتن فشرده سازی آن ، بارگیری آن را از طریق وردپرس بارگذاری کرده یا پوشه جدا نشده را از طریق FTP بارگذاری کنید.

2. خطاهای وارد کردن داده

شما طرح مورد نظر خود را نصب کرده اید و اکنون نمونه ای از پرونده .xml را بارگذاری می کنید ، توسعه دهنده این موضوع بسیار زیبا بود که به شما ارائه دهد و با این وجود دوباره خطایی دریافت می کنید!

خطاهای وارد کردن نمونه

وارد کردن خطای 1 خطا انجام نشد

خطای “شکست خورده” در واردات معمولاً 1 از 2 مورد است. اولین مورد این است که می توان در بارگیری پست ها یا طبقه بندی از انواع پست های سفارشی که هنوز وجود ندارد ، تلاش کرد.

 • فعال کردن موضوع: مطمئن شوید که موضوعی که می خواهید استفاده کنید فعال است.
 • موضوع بررسی دوگانه: اطمینان حاصل کنید که موضوع در واقع شامل این نوع پست های سفارشی و طبقه بندی ها است – شاید از توسعه دهنده سؤال کنید یا می دانید که چگونه خود را نگاه کنید

وارد کردن خطای راه حل 2 وارد نشد

برای خطاهایی که نشان داده شده “عدم وارد کردن رسانه” نشان داده نمی شود تصاویر بارگیری نمی شوند.

 • آیا جعبه را برای وارد کردن پیوستها بررسی کردید? آیا قبل از اجرای واردات ، آیا باید جعبه ای را که “بارگیری و وارد کردن فایل های ضمیمه پرونده” آمده است را بررسی کنید..
 • آیا تصاویر در دسترس هستند? امکان پذیر است که mages ها از سرور در دسترس نباشند. می توانید داده های نمونه را در ویرایشگر متن باز کنید و یکی از آن پرونده ها را بیابید و پیوند را در مرورگر خود آزمایش کنید. اما ساده ترین کار این است که با برنامه نویس تماس بگیرید و به آنها بگویید که تصاویر در حال بارگیری نیستند.

3. صفحه اصلی مانند نسخه ی نمایشی به نظر نمی رسد

این عالی خواهد بود که هر موضوعی که فعال کرده اید دقیقاً مانند نسخه ی نمایشی پس از فعال شدن ، به نظر برسد؟ موضوع کل WordPress ما وقتی از واردکننده نسخه ی نمایشی داخلی استفاده می کنید ، این کار را می کند ، اما هر موضوع نمی تواند به اندازه Total بسیار جذاب باشد.

بنابراین اگر یک مضمون نصب کرده اید (و این نمونه داده ها است) اما سایت شما با نسخه آزمایشی مطابقت ندارد ، دلایل بسیار متفاوتی وجود دارد که ممکن است صفحه اصلی شما متفاوت به نظر برسد.

خطای نمایش صفحه اصلی راه حل 1

تنظیم خواندن صفحه اصلی

تنظیمات خواندن اشتباه است. این بدان معناست که موضوع شما یا نیاز به ایجاد صفحه اصلی ندارد یا اینکه سایت شما برعکس است. پس برو تنظیمات> خواندن و گزینه های زیر “صفحه نمایش نمایش” را بررسی کنید.

اگر موضوع شما به طرح صفحه اصلی نیازی به الگوی صفحه ای ندارد ، اطمینان حاصل کنید که این گزینه روی “آخرین ارسال های شما” تنظیم شده است. اگر مضمون شما از الگوی صفحه اصلی استفاده می کند ، سایت خود را تنظیم کنید تا از یک صفحه اصلی ثابت استفاده کند.

خطای نمایش صفحه اصلی راه حل 2

الگوی صفحه اصلی

شما باید از یک الگوی صفحه اصلی استفاده کنید. بسیاری از توسعه دهندگان موضوع برای قالب بندی صفحه اصلی خود از الگوهای صفحه سفارشی استفاده می کنند. بنابراین شما ابتدا باید پرونده های مستندات را بخوانید ، اما در صورت وجود سر و صدا نبودن صفحه و ایجاد صفحه جدید ، در حالی که در ویرایشگر تحت ویژگی های صفحه> الگو بررسی کنید که آیا یک صفحه اصلی ، صفحه اصلی ، صفحه اصلی یا الگوی مشابه وجود دارد یا خیر. اگر چنین است ، پس احتمالاً باید با استفاده از این الگو ، صفحه‌ای ایجاد کنید ، آن را ذخیره یا منتشر کنید ، سپس به سمت آن بروید تنظیمات> خواندن آن را به عنوان گزینه صفحه اول استاتیک خود تنظیم کنید.

4- نشانی اینترنتی من “زشت” است

به طور پیش فرض ساختار URL پیش فرض وردپرس بسیار دوستانه با SEO نیست. بنابراین هنگامی که برای اولین بار URL های وب سایت خود را تنظیم می کنید ممکن است زشت به نظر برسد (مشکلی از شناسه پست ، تاریخ انتشار ، عنوان پست و حتی دسته). نگران نباشید – رفع آن آسان است.

راه حل خطای URL های زشت

تنظیمات پیوند ثابت

بنابراین اگر آدرس های شما به دنبال آن عالی نیستند (yourwebsite.com/؟p=1) به سادگی بروید تنظیمات> پیوندهای همیشگی و تنظیمات خود را به گزینه “ارسال نام” تغییر دهید (یا هر یک از دیگران – فقط موردی را انتخاب کنید که بهترین کار را برای شما انجام دهد).

5. پیامهای من خطاهای 404 باز می گردند

خطای Github 404

اگر پستهایی دارید که اکنون به صفحه خطای 404 باز می گردند ، بیشتر اوقات وقتی پست های شما همچنان وجود دارند ، وحشت نکنید (هنوز) و برای رفع مشکل فقط باید تنظیمات پیوند خود را به روز کنید. این با موضوعهایی که از انواع پست های سفارشی استفاده می کنند بسیار متداول است. هر زمان که موضوع جدیدی را فعال کنید که از انواع پست های سفارشی استفاده می کند ، باید تنظیمات پیوند مجدد خود را مجدداً تنظیم کنید.

پست ها در حال نمایش 404 راه حل خطا

ساده ترین راه حل فقط رفتن به آن است تنظیمات> پیوندهای همیشگی و روی دکمه ذخیره کلیک کنید. معمولاً این کار ترفند را انجام می دهد. اما اگر این کار نکرد ، ممکن است شما مجبور شوید پرونده .htaccess خود را به صورت دستی به روز کنید (توجه داشته باشید: اگر تازه وارد وردپرس هستید ، به تنهایی سعی در حل این مشکل ندارید ، در عوض ممکن است برای کمک نیاز به یک توسعه دهنده مستقل داشته باشید) . می توانید اطلاعات بیشتر در مورد با استفاده از پیوندهای وردپرس در codex وردپرس.

6. فهرست من خالی است

برای کسانی که به طور روزانه از وردپرس استفاده می کنند ، احتمالاً این مسئله را نخواهید داشت ، اما اگر در وردپرس بسیار جدید هستید یا از وردپرس چند سال پیش استفاده کرده اید و فقط پس از برگرداندن آن ، ممکن است دچار اشتباه شوید که چرا منوی شما خالی است شما موضوع را نصب می کنید.

راه حل خطای منو وجود ندارد

تنظیمات فهرست وردپرس

موضوع پیش فرض وردپرس برای منوی وردپرس دارای بازپرداخت است ، در صورت عدم وجود راه اندازی ، با این وجود همه برنامه نویسان موضوع این مورد را به مضامین خود اضافه نکرده اند..

برای اینکه مطمئن شوید منوهایتان در حال کار هستند ، به سمت بالا بروید ظاهر> منو برای تنظیم منو خود را.

 1. مطمئن شوید که منو دارید. اگر این کار را نکردید ، باید یک مورد ایجاد کنید (این پست را پرداخت کنید تا یاد بگیرید چگونه منوهای را در WordPress تنظیم کنید)
 2. اطمینان حاصل کنید که منو به یک مکان اختصاص داده شده است. در زیر منوی خود باید “مکان های نمایش” را ببینید – این مناطق منو هستند که درون موضوع شما قرار دارند. برخی از مضامین ممکن است فقط یک مکان اصلی داشته باشند ، برخی دیگر ممکن است دارای مکانهای مختلف باشند. فقط حتماً گزینه مورد نظر را برای مکان خود انتخاب کنید و سپس ذخیره کنید.

7. تم های جدید از تصاویر برجسته استفاده می کند اما من بدون آنها یک پست ارسال می کنم

قبل از WordPress 2.9 تصویری برجسته وجود ندارد (ارسال عکسهای کوچک) در وردپرس از بسیاری از مضامین پشتیبانی شده استفاده کرده و از گزینه های متا یا زمینه های سفارشی برای تعریف تصاویر برجسته استفاده کرده اند یا هیچ نوع تصویر ارسال پیش فرض را ندارند.

بنابراین شاید شما از موضوعی قدیمی تر به موضوع جدید تغییر دهید که تصاویر برجسته را پشتیبانی می کند یا شاید موضوع قبلی شما فقط بسیار اندک باشد و از آنها استفاده نکرده اید. ما نمی خواهیم ساعت ها را طی کنید تا صدها پست خود را برای تنظیم تصویر برجسته (یا شاید شما هم) طی کنید ، بنابراین یک راه حل سریع برای این وجود دارد و به صورت افزونه می آید!

بدون راه حل خطای تصاویر برجسته

افزونه ساده اضافه کردن تصویر کوچک

یک راه حل ساده استفاده از “عکس کوچک اضافه کردن آسان“افزونه برای تنظیم خودکار تصاویر برجسته در پست های قدیمی. فقط کافی است دستورالعمل ها را برای افزودن تصاویر به پست های قدیمی نصب ، فعال و فعال کنید. به جلو بروید ، فقط به یاد داشته باشید هنگام انتشار پست های جدید ، تصاویر برجسته خود را اضافه کنید.

8. اسلایدها ، آکاردئون ها ، ضامن ها ، برگه ها … کار یا متوقف نشده است!

این روزها بسیاری از مضامین وردپرس از جاوا اسکریپت / jQuery استفاده می کنند تا موضوعاتی را اضافه کنند که مواردی مانند اسلایدر تصویر ، ضربات ، آکاردئونها ، زبانه ها ، منوهای تلفن همراه ، حرکت دهنده تصاویر ….

اگر این ویژگی ها روی موضوع شما کار نکنند یا ناگهان متوقف شده اند ، احتمالاً این کار را به نوعی خطای جاوا اسکریپت انجام داده و باعث خراب شدن همه چیز می شود.

اسلایدهای شکسته ، ضامن ها ، برگه ها و راه حل های خطا

WP موتور کش

اولین کاری که باید بکنید این است همه افزونه هایتان را غیرفعال کنید, حافظه پنهان (همه آنها) را پاک کنید و سایت خود را بارگیری مجدد کنید تا بررسی کنید که آیا همه کارها چگونه است. اگر اینگونه باشد ، پس اکنون می توانید افزونه های خود را 1 به 1 فعال کنید و به محض اینکه شکسته شود ، می دانید که آخرین افزونه یکی از مشکلات ایجاد شده بود (توجه داشته باشید که این افزونه ، غیرفعال سازی و همین کار را ادامه دهید).

هنگامی که می دانید کدام افزونه / افزونه ها مسئله را ایجاد می کنند ، می توانید با همان کارایی که سازگار است ، افزونه جدید را جستجو کنید ، یا می توانید با افزونه یا توسعه دهنده موضوع تماس بگیرید تا آنها را از درگیری مطلع کنید (ابتدا صفحه را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی مشکلات واقعی به این ترتیب است که می توانید با شخص مناسب تماس بگیرید – اگر خطای افزونه آن یک یادداشت را به افزونه dev ارسال کند ، یا اگر خطای تم آن باشد ، موضوع توسعه).

9. تغییر سبک کاری انجام نمی دهند

بنابراین شما تمام موضوع خود را تنظیم کرده اید و اکنون می خواهید روشی را تغییر دهید که به آن بیشتر از “شخصیت” شخصی شما منتقل شود و واقعاً آن را با نام تجاری ، تجارت ، طاقچه و … خود مطابقت دهد. بنابراین شما شروع به اضافه کردن برخی از CSS های سفارشی به سایت خود یا تغییر شیوه نامه کرده اید اما هر وقت سایت خود را تازه می کنید هیچ یک از تغییرات شما تأثیر نمی گذارد!

راه حل خطای ویرایش های سبک وجود ندارد

Customizer Live WordPress

برای اطمینان از اعمال ویرایشهای شما ، چند مرحله وجود دارد:

 • غیرفعال کردن حافظه نهان: متداول ترین مسئله این است که شما به نوعی افزونه caching مانند آن دارید W3 حافظه نهان Total CSS خود را نصب و ذخیره کرد. اگر چنین کردید ، باید آن را غیرفعال کنید.
 • Customizer WordPress: در صورت استفاده از تنظیم کننده تم باید سعی کنید با کلیک بر روی دکمه ذخیره ، سپس صفحه را تازه کنید تا ببینید تغییرات شما تأثیر می گذارد یا خیر.
 • پیش زمینه تغییر نمی کند: اگر به سادگی سعی در تغییر پس زمینه با استفاده از داشبورد پس زمینه وردپرس دارید ، اگر موضوعی که از آن استفاده می کنید ، تصویری برای پس زمینه ایجاد کند ، ممکن است با مشکل مواجه شوید. برای آزمایش یک تصویر جدید را امتحان کنید زیرا باید آن را نادیده گرفت. آپلود یک رنگ جامد 1px و تنظیم مجدد آن ممکن است گزینه مناسبی نیز باشد.
 • تغییرات ویرایشگر WordPress: اگر می خواهید از طریق ویرایشگر WordPress در ، تغییراتی ایجاد کنید ظاهر> ویرایشگر تغییرات ممکن است به دلیل مجوزهای سرور صرفه جویی نباشد ، اما در این صورت خطایی دریافت خواهید کرد. می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید تنظیم مجوزهای پرونده در اینجا.

10. من موضوع خود را به روز کردم و همه تغییرات من انجام شده است!

محتمل ترین علت این خطا این است که شما به طور دستی در پرونده های قالب خود مانند پرونده style.css (معمولاً) تغییرات دستی ایجاد کرده اید. سپس هنگامی که موضوع خود را به روز کردید ، فایل های ویرایش شده توسط کد تم پیش فرض رونویسی شدند. به همین دلیل است که ما هرگز توصیه نمی کنیم تغییراتی در موضوع اصلی ایجاد کنید.

تغییرات درونمایه راه حل خطایی هستند

اضافه کردن کد سفارشی به وردپرس

متأسفانه ویرایشهای شما ممکن است برای همیشه از بین برود مگر اینکه از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید که می توانید برای بازیابی آن استفاده کنید. برخی از شرکت های میزبان نسخه پشتیبان تهیه وب سایت را به ارزش 30 روز ارائه می دهند ، بنابراین در صورت نیاز به مکان یابی و / یا بازگشت به نسخه پشتیبان ، با میزبان خود تماس بگیرید. اگر نسخه پشتیبان تهیه کتابچه راهنمای شخصی خود را دارید ، باید بتوانید فایلهای تم خود را از طریق FTP بازیابی کنید.

در حالی که ممکن است در حال حاضر نتوانید این مشکل را برطرف کنید ، می توانید اقدامات احتیاطی را انجام دهید تا مطمئن شوید که دیگر در این وضعیت قرار ندارید. در آینده ، هنگامی که می خواهید ویرایش موضوعات خود را انجام دهید ، باید از یک (یا تعداد بیشتری) موارد زیر استفاده کنید:

 • پلاگین CSS سفارشی. اگر فقط به چند ترفند کوچک نیاز دارید می توانید از افزونه CSS سفارشی برای ایجاد ترفندهای خود استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که آنها در طی یک به روزرسانی تم حذف نمی شوند. در اینجا دو مورد وجود دارد که ما آنها را دوست داریم:
  • ویرایشگر CSS مداد زرد
  • ویرایشگر CSSHero Visual CSS
 • یک موضوع کودک ایجاد کنید. ایجاد یک تم کودک احتمالاً بهترین روش برای شخصی سازی موضوع شماست و بیشترین انعطاف پذیری را به شما امکان می دهد و حتی به شما امکان ویرایش فایل های قالب (علاوه بر فقط style.css) ، حذف یا اضافه کردن اسکریپت های جدید و همچنین اضافه کردن توابع سفارشی.
  • برای یادگیری چگونگی ایجاد یک تم کودک وردپرس ، این مقاله را پرداخت کنید.
 • پشتیبان گیری کامل از وب سایت را حفظ کنید. در صورت بروز خطا ، همیشه ایده خوبی است که از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای این کار ما به شما توصیه می کنیم با استفاده از یکی از موارد زیر از وب سایت وردپرس خود (که با نسخه پشتیبان تهیه سرور شرکت میزبان شما ارائه می دهد) نسخه پشتیبان تهیه کنید:
 • تغییرات را نگه دارید. این که آیا شما فایلهای قالب را به صورت دستی ویرایش می کنید (بهترین حالت) یا از یک موضوع کودک استفاده می کنید ، ایجاد یک تغییر نتیجه بهترین راه برای پیگیری تمام ترفندهایی است که برای این موضوع ایجاد کرده اید. اگر چیزی خراب شود ، به خصوص مفید است و می توانید از کجا خطایی را مشاهده کنید ، بسیار مفید است.

بسته بندی کردن

در آنجا آن را دارید – 10 خطای معمول وردپرس به همراه راه حل ها ، بنابراین می توانید آنها را برطرف کنید. اما این فقط برخی از اشتباهاتی است که مشاهده می کنیم اکثر افراد در اکثر موارد اجرا می شوند. برای راهنمایی بیشتر باید به این راهنمایی که در آن نوشتیم نیز نگاهی بیندازید نحوه نصب قالب وردپرس Themeforest خود را (اگرچه راهنمایی نکاتی دارد که در بیشتر مضامین اعمال می شود).

اگر مشکلات دیگری دارید ، اولین قدم شما این است که یک جستجوی سریع Google انجام دهید تا ببینید که آیا می توانید خودتان پاسخی پیدا کنید یا خیر. اگر بعد از تحقیق در مورد خودتان هنوز هم نمی توانید پاسخی پیدا کنید ، سعی کنید با موضوع یا نویسنده افزونه ارتباط برقرار کنید (اگر این مشکل با محصول آنهاست) یا به تالار گفتمان مانند Reddit یا انواتو برای دیدن اینکه آیا یک عضو جامعه می تواند کمک کند. احتمال خطایی که می گیرید شایع تر از آنچه فکر می کنید است!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map