10 سایت برتر شغل وردپرس: آیا آنچه در پیش می گیرد را دارید؟

10 سایت برتر شغل وردپرس: آیا آنچه در پیش می گیرد را دارید؟

بیایید در مورد پول و به طور دقیق تر ، درباره شغل های WordPress صحبت کنیم. اگر به دنبال کار وردپرس هستید ، همه ما می دانیم این کار چقدر می تواند چالش برانگیز باشد. برای مبتدیان ، حتی برای یافتن فرصت ها کجا می روید؟ چگونه می توانید با وردپرس زندگی خود را شروع کنید؟ آیا به محض راه اندازی سایت وردپرس ، پول به شما وارد می شود یا اینکه این کل وردپرس چگونه کار می کند؟?


وردپرس یک کارفرمای چند ملیتی است و در این مورد شکی نیست. بچه هایی هستند که به معنای واقعی کلمه با وردپرس قتل می کنند و به لطف وردپرس میلیون ها دلار درآمد کسب می کنند. بسیاری از وبلاگ نویسان ، واقعاً شامل حال شما هستند ، وردپرس را با استفاده از این برنامه زندگی می کنند ، بنابراین من فقط در اینجا از بلوز عکس نمی گیرم.

به غیر از عامل پول ، دلایل بسیاری دیگر وجود دارد که باعث می شود حرفه وردپرس بهترین انتخاب برای صدها هزار نفر باشد ، نه میلیون ها کاربر در خارج. جامعه عظیمی برای شروع وجود دارد و انعطاف پذیری شغلی زیادی برای همه کسانی که به وردپرس می روند ، وجود دارد. و این فقط یخ زدن روی کیک است.

اگر شروع به کار کرده اید ، یا به سادگی می خواهید نمونه کارها خود را رشد دهید ، ما 10 مورد از بهترین سایتهای کار با وردپرس را گردآوری کرده ایم که در آن می توانید انواع روشهای وردپرس را پیدا کنید. ما در مورد نکات جالب درباره بلاگ نویسی وردپرس ، توسعه وردپرس ، مشاوره و موارد مشابه صحبت می کنیم.

در پایان ، ما چندین نکته برای وردپرسهای مشتاق و همچنین پیوندها به راهنمایی ها و ابزارهایی را برای همه متخصصان وردپرس ، مبتدی یا غیره ذکر می کنیم. به همین ترتیب ، ما از شما می خواهیم تا همین راهنمای را بخوانید تا بتوانید کار رویایی خود را در وردپرس مانند یک رئیس ببینید.

10 سایت برتر شغل وردپرس

بدون هدر رفتن یک ثانیه دیگر ، خودتان یک فنجان قهوه ، قلم و مقداری کاغذ بخرید ، همانطور که ما در حال دریافت این کارهای وردپرس هستیم مانند دنیا به آن بستگی دارد. معامله؟ عالی.

صفحه مشاغل ProBlogger

مشاغل WordPress ProBlogger

من اعتراف به انجام. من تابلوی مشاغل ProBlogger را از ضرورت یافتم. مدتها قبل از اینکه وبلاگ نویسی وردپرس شدم ، به سراغ نوشتن SEO افتادم ، این بدان معنی است که من بادام زمینی هایی را که در کلمات کلیدی در پست ها پر شده اند ، کسب کردم. هزینه مکیدن چرا دروغ است ، و همینطور فریبنده بود. سپس به طور کامل خشک شد زیرا – الگوریتم Google به روز می شود.

در یکی از مقاله های وی در ترک کار در پشت, تام ایور صفحه مشاغل ProBlogger را فاش كرد و زندگی من هرگز به همین صورت نبوده است. به طور جدی ، اگر می خواهید به دنیای پیچیده وبلاگ نویسی مستقل وردپرس بپردازید ، من نمی توانم به اندازه کافی تام را توصیه کنم. پسر یعنی تجارت.

اولین کار وبلاگ نویسی وردپرس را در صفحه مشاغل ProBlogger یافتم ، و این حرف و حوصله بسیاری از فرصت های دیگر را به روی شما باز کرد. با این حال ، من مکرر هیئت مدیره شغل ProBlogger ، و صادقانه صحبت می کنم ، هرگز ناامید نمی شود. فقط اجازه ندهید که مولا به سر شما برود.

نوع مشاغل وردپرس ارائه شده در این صفحه هم برای مبتدیان و هم برای وبلاگ نویسان با تجربه WordPress بسیار عالی است. آیا شما یک وبلاگ نویس هستید یا آرزو دارید که باشید؟ اگر بله رنج آور است ، همه این نوع کارها در وردپرس در صفحه شغلی ProBlogger در انتظار شما هستند. و دستمزد بچه ها را نمی خورد.

این سایت شغلی وردپرس متعلق به دارن ریورگ ، وبلاگ نویس و کارآفرین مشهور جهان است. شما موظف هستید که فرصت های شگفت انگیز وبلاگ نویسی را پیدا کنید. برای ماندن در حلقه ، در صورت ایجاد هشدارهای شغلی برای کلمات کلیدی خاص احساس راحتی کنید

مشاهده صفحه مشاغل ProBlogger

WP استخدام شد

شغل وردپرس WPhired

این که آیا شما یک طراح ، برنامه نویس ، وبلاگ نویس و یا هر حرفه ای دیگری در WordPress هستید ، WP Hired فقط شغل شما را دارد. با داشتن مشاغل وردپرس از مارک های معتبری مانند OptinMonster ، JigoShop و Vanish در میان دیگران ، به سختی کار نمی کنید که کار رویایی خود را روی WP استخدام کنید..

WP Hired به شما امکان می دهد تا مشاغل WordPress را براساس منطقه (انگلستان یا ایالات متحده) ، دسته (توسعه ، طراحی ، نوشتن و غیره) یا نوع موقعیت (جستجوی آزاد ، تمام وقت ، کارآموزی و غیره) جستجو کنید. به این ترتیب ، فرصت های زیادی دارید که می توانید انتخاب کنید.

پس از ثبت نام ، می توانید رزومه خود را برای بهتر شدن شانس خود ارسال کنید. ثبت نام همچنین به معنای دریافت مشاغل وردپرس مستقیماً در صندوق ورودی خود است که دردسر دیدنی را برای شما به ارمغان می آورد. علاوه بر این ، می توانید این افراد را در توییتر یا فیس بوک برای به روزرسانی منظم مشاغل از جمله موارد دیگر دنبال کنید.

این سایت شغلی وردپرس ذهنیت Jerome Degl’innocenti (بله ، نام خانوادگی چیز دیگری است) ، یک متعصب وردپرس است. در سایت می توانید به عنوان یک کارجو ، نامزد یا کارفرما ثبت نام کنید. استفاده از فرصت های وردپرس در WP Hired بسیار آسان است.

مشاهده مشاغل استخدام شده WP

صفحه مشاغل وردپرس

مشاغل وردپرس

احتمالاً شما در مورد WordPress.com و WordPress.org یک یا دو چیز می دانید ، اما شانس زیاد است که هرگز چیزی در مورد وب سایت کوچکی که در jobs.wordpress.net. خوب ، این سایت خواهر دارای شغل های بسیار خوبی در وردپرس در چند دسته است.

اگر به دنبال مهارت های بعدی برای طراحی قالب وردپرس خود هستید ، این سایت شغل بیش از فرصت های کافی دارد. با این حال طراحی موضوع تنها شغل موجود نیست ، دسته های دیگر شامل مهاجرت سایتها به وردپرس ، توسعه کامل وردپرس ، نوشتن ، عملکرد وردپرس و توسعه افزونه ها در میان دیگران.

بنابراین شما یک مشاور پروژه ، مدرس وردپرس هستید یا دوست دارید کالاهای پشتیبانی خود را به نمایش بگذارید ، این صفحه شغلی وردپرس دقیقاً همان جایی است که شما باید باشید. هیئت مدیره فقط مشاغل مربوط به WordPress را منتشر می کند ، و همه آنها حیفه های با کیفیت هستند. پست های شغلی پس از 21 روز بطور خودکار حذف می شوند تا فقط فرصت تازه ای ایجاد شود.

مشاهده مشاغل.wordpress.net

خودکار

مشاغل وردپرس Automattic

از ماه مه سال 2017 ، Jetpack ، Polldaddy ، Akismet و WordPress.com در کل 121 میلیون کاربر داشته اند ، این بدان معنی است که Automattic – شرکتی در پشت این مارک های فرخنده – رو به رشد است. ما را در پلت فرم محبوب WooCommerce ، آخرین کسب آنها ، شروع نکنید.

آیا می دانید این به عنوان یک شکارکار برای شما معنی دارد؟ درست است ، این بدان معناست که کارهای وردپرس زیادی برای برداشتن وجود دارد. این که آیا شما یک بازاریاب ، مهندس خوشبختی ، گورو وابسته یا رمزنگاری کد هستید ، Automattic دوست دارد از شما بشنود.

این شرکت بدون توجه به مدارک تحصیلی شما ، بسیاری از مشاغل دیگر در WordPress را ارائه می دهد که واقعاً برای انتخاب آنها فاسد شده اید. و با داشتن مزایای شگفت انگیز ، یک دلیل وجود ندارد که نباید به عنوان یک کارفرمای آینده احتمالی به Automattic نگاه کرد. بله ، این شامل مرخصی به طور کامل پرداخت شده والدین ، ​​مسافرت شرکت و بیمه عمر است.

بعلاوه ، آیا شما فقط برای کار در کنار کرم د لا کرم جامعه وردپرس نمی کشی؟ Automattic بهترین ها را استخدام می کند ، به این معنی که فرصت های شغلی برای همکاری و رشد وجود دارد. که ، و مت مولنویگ رئیس شما خواهد بود. کار با مردی که وردپرس را در وهله اول به ما معرفی کرده ، چقدر خوب است?

مشاهده مشاغل Automattic

به سادگی استخدام شده است

مشاغل وردپرس به سادگی استخدام شده اند

موقعیت پنج در لیست ما به Simply Hired می رود ، یک انتخاب محبوب برای بسیاری از متقاضیان کار در وردپرس در آنجا. در زمان نوشتن ، Simply Hired بیش از 6K شغل وردپرس را برای لذت بردن شما به ارمغان آورده است. بهترین قسمت؟ بیشتر این فرصت ها اخیراً بوده و هزینه خوبی دارند – برخی از آنها در حدود 60K دلار در سال ، یعنی عالی.

اکثر شرکت های Simply Hired به دنبال انواع توسعه دهندگان WordPress هستند ، بنابراین وقت خود را تلف نکنید ، فرصت شما به راحتی با یک کلیک فاصله دارد. آیا شما یک توسعه دهنده وردپرس نیستید از Simply Hired دور نشوید ، بسیاری از مشاغل وردپرس دیگر از جمله پشتیبانی و وبلاگ نویسی فقط برای کم کردن اشتهای شما وجود دارد.

حجم کاملی از کارهای مرتبط با وردپرس در Simply Hired کاملاً تحت تأثیر شما قرار می گیرد ، بنابراین رزین darn را از قبل پاک کنید. مهارت های خود را بیش از حد انجام دهید و به دنبال کار رویایی خود باشید. چه چیز دیگری؟ آه ، بله ، به سادگی لیستی لیستی از مشاغل موجود در وردپرس را مرور می کند ، به این معنی که به 3 هدایت می شویدراد سایت های مهمانی.

اما این حتی مهم نیست ، درست است؟ شما می خواهید یک شغل داشته باشید و ما شما را بیش از 6K فرصت پیدا کردیم ، بنابراین در حال حاضر تعطیل شوید و به حقوق خود بپردازید.

مشاهده مشاغل ساده استخدام شده

هیئت شغلی WPMU Dev

مشاغل وردپرس WPMU DEV

سالهاست که WPMU Dev مطالب شگفت انگیزی را در اطراف وردپرس منتشر کرده است. در آن زمان ، آنها از نظر عضویت در جهش و مرزها رشد کرده اند. این انجمن دارای کلیه حرفه ای های وردپرس است که مشتاق کمک به یکدیگر هستند.

شما می توانید خودتان به عنوان یک حرفه ای وردپرس وارد جامعه شوید. آنها یک صفحه شغلی را اجرا می کنند که دارای ویژگی های شغلی مرتبط با وردپرس است که جوراب شما را می کوبد. می توانید یک حساب کاربری حرفه ای ایجاد کنید و رزومه خود را ارسال کنید و همچنین مهارت های خود را ذکر کنید.

علاوه بر این ، می توانید در مورد هر یک از مشاغل تبلیغ شده در WPMU Dev جستجو و جستجو کنید. راشل مک کلین در مقاله ای اظهار داشت که مشاغل وردپرس معمولاً برخلاف قراردادهای بلند مدت (یا دائمی) ، مشغولاتی کوتاه مدت هستند. با این وجود ، می توانید با ارسال CV خود ، این امر را برای جذب کارفرمایان بالقوه در خلبان خودکار ، مقابله کنید.

هرچند یک صید وجود دارد. شما باید برای عضویت در WPMU Dev ثبت نام کنید تا به یک پیشنهاد شغلی پاسخ دهید. آنها یک آزمایش 14 روزه ارائه می دهند (اگرچه یک پیشنهاد آزمایشی 30 روزه در زمان نوشتن وجود دارد) که به شما امکان می دهد آب ها را آزمایش کنید. هزینه عضویت فقط 49 دلار در ماه است.

اینجاست که اوضاع بهتر می شود. عضویت حرفه ای به شما امکان دسترسی به موضوعات WPMU Dev ، 100 افزونه ، راه حل تهیه نسخه پشتیبان ، آکادمی WP و پشتیبانی تخصصی را از جمله موارد دیگر را می دهد. آنها میزبانی را نیز ارائه می دهند ، اما مبلغی با 1K دلار در ماه می آید. اوه!

با داشتن بیش از 550K عضو ، به جرات می توان گفت که در شرکت خوبی هستید. بازگشت به مشاغل وردپرس. هیئت شغلی آنها پروژه هایی با بودجه های شگفت انگیز دارد که به شما کمک می کند تا در هیچ زمان حق عضویت خود را دریافت کنید. Heck ، ارزشی که در WPMU Dev دریافت می کنید بیش از ده برابر قیمت است.

مشاهده شغل های WPMU Dev

Flexjobs

مشاغل وردپرس Flexjobs

Flexjobs به سادگی یک وب سایت لیست کار است که انواع و اقسام فرصت ها را منتشر می کند ، نه فقط مشاغل WordPress. با ایجاد انواع فرصت شغلی شگفت انگیز برای توسعه دهندگان وردپرس ، تولید کنندگان محتوا ، کارمندان پشتیبانی و موارد دیگر در درزهای مختلف در حال فوران است..

به سادگی جستجو در “WordPress” در سایت ، شغل های وردپرس بیشتری را نسبت به شما در یک بار ایجاد می کند. در زمان نوشتن ، ما بیش از 280 فرصت برای متخصصان وردپرس پیدا کردیم. با توجه به اینکه 55 دسته شغلی از بین آنها انتخاب شده است ، می توانید همیشه شکار شغل خود را با استفاده از کلمات کلیدی و فیلترهای مناسب اصلاح کنید.

علاوه بر این ، سایت با بهترین ابزارهای شکار شلوغ شده است تا از یافتن فرصت مناسب اطمینان حاصل شود. یک بخش “مشاغل مرتبط” و نکات جستجوی شغل وجود دارد که شکار را بهتر می کند. علاوه بر این ، می توانید مشاغل برجسته را مشاهده کنید یا به سادگی مکانهای مختلف را جستجو کنید.

با این وجود ، برای درخواست به عضویت Flexjobs احتیاج دارید. هزینه عضویت بین 14.95 دلار در هر ماه و 49.95 دلار در سال است.

مشاهده مشاغل Flexjobs

مشاغل معتبر

مشاغل معتبر وردپرس

در سال 2005 که توسط Cameron Moll تأسیس شده است (شاید شما از او شنیده باشید یا یکی از پست های بسیاری از او را مشاهده کرده باشید) ، در سال 2005 ، Authentic Jobs نام خود را به عنوان پورتال لیست شغل ایجاد کرده است. این سایت های شغلی هزاران حرفه ای خلاق را با شرکت های بسیار جذاب مانند Apple ، Mercedes Benz و New York Times در میان دیگران مرتبط کرده است.

همانطور که می بینید ، در مشاغل معتبر با امنیت روبرو خواهید بود – این منبع معتبری برای مشاغل پر سود وردپرس است. بنابراین برای موفقیت در کار رویایی خود چه کاری لازم است؟ کافی است فرصت های بی شماری در وردپرس را مرور کنید و هنگامی که یکی از گزینه های همه جعبه های خود را پیدا کردید ، دکمه “درخواست این کار” را بزنید. جزئیات خود را پر کنید و مهارت های خود را نشان دهید و دکمه ارسال را بزنید. واقعا به همین سادگیه.

در مورد قابلیت استفاده ، شغل معتبر سعادت خالص است. جستجوی کار یک جستجوی دور است. اگر به گزینه های بیشتری احتیاج دارید ، همیشه می توانید روی پانل نوار کناری حساب کنید که به شما کمک می کند تا شغل خود را بر اساس نوع ، مهارت ، مکان ، سطوح (مؤسس ، مدیر ارشد و غیره) ، نوع شرکت و جبران خسارت پیدا کنید..

علاوه بر این ، می توانید برای دریافت فرصت های جدید از طریق ایمیل ، هشدارهای شغلی ایجاد کنید.

مشاهده مشاغل معتبر

سرریز پشته

وردپرس مشاغل Stack Overflow

به عنوان یک طراح وردپرس یا توسعه دهنده (btw ، تفاوت در چیست؟) ، احتمالاً هر از چندگاهی از Stack Overflow بازدید می کنید. این دقیقاً به این دلیل است که Stack Overflow بیش از 7 میلیون برنامه نویسان درست مثل شما در آن زندگی می کند. پرنده ای از پر هر کسی?

Stack Overflow دارای یک صفحه Q&A است که شامل سوالات جالب ، هک ها و سایر مواردی است که حول برنامه نویسی می چرخند. این یک منبع عالی برای توسعه دهندگان است ، چیزی شبیه به Quora. می توانید برای هر سؤالی در مورد کد نویسی که ممکن است داشته باشید و آن خوب است ، دریافت کنید.

هیئت مدیره مشاغل نیز به همان اندازه خوب است که شامل همه نوع کار برنامه نویسی است. برای یافتن مشاغل وردپرس ، به سادگی از جعبه های جستجوی برجسته قرار بگیرید و کار شما انجام می شود. اوه صبر کنید ، البته شما باید درخواست کنید ، که ساده است به عنوان A ، B ، C. تغییر مسیرهای سرریز Stack به سایت کارفرما.

اگر یک Story Developer ایجاد کنید (با ثبت نام) ، Stack Overflow قول می دهد مسابقات شما را تسریع کند و شما را در اسرع وقت در مقابل کارفرمایان قرار دهد. علاوه بر این ، می توانید هشدارهای شغلی ایجاد کنید تا در صدر موارد باقی بمانید.

سرانجام ، حتی اگر شغل WP رویایی خود را زمین ندهید ، بسیاری از شغل های برنامه نویسی در دسترس است. آنها فهمیدند که آیا می توانید یک موضوع وردپرس بنویسید ، می توانید روی هر پروژه دیگری که دانش زبانهای برنامه نویسی مانند PHP را طلب کند ، کار کنید..

مشاهده مشاغل سرریز Stack

فروشگاه محصولات وردپرس

WordPress Jobs WP Engine

در زمان های اخیر ، محصولات وردپرس محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و فروشندگان نیز به همین ترتیب افزایش یافته اند. به هر کجا که نگاه کنید ، مجبور هستید کسی را پیدا کنید که مضامین ، افزونه ها ، هاست یا سرویس دیگری را در وردپرس می فروشد. برخی از توسعه دهندگان مشاغل شگفت انگیز را در اطراف یک محصول واحد وردپرس ایجاد می کنند ، در حالی که برخی دیگر بیش از یک محصول واحد دست و پنجه نرم می کنند.

وقتی دو محصول یا خدمات WordPress را می فروشید ، بدیهی است که برای کمک به سؤالات و مطالب مشتری ، به تیمی از پشتیبانی پشتیبانی نیاز دارید. شما قطعاً به بچه‌ها نیاز دارید تا تلاشهای بازاریابی خود را به جلو سوق دهند. و برای علاقه مندی مشتریان ، باید موارد جدیدی را بیابید و محصولات موجود خود را به روز کنید.

به عنوان یک فروشنده محصول وردپرس ، شما نمی توانید بدون هیچ کمکی این کار را انجام دهید. شما باید افراد را استخدام کنید یا بسوزانید. به عنوان یک کارجو می توانید به روشنی ببینید که چگونه می توانید از این وضعیت استفاده کنید. می توانید به فروشندگان وردپرس نزدیک شوید و درخواست خود را ارسال کنید. بسیاری از این مشاغل در وب سایتهای خود فرصت های شغلی را اعلام می کنند ، به این معنی که پیدا کردن آنها بسیار آسان است.

یک میلیون و یک فرصت در آنجا وجود دارد ، فقط باید نگاه کنید. به عنوان مثال ، مغازه های تم وردپرس مانند مضامین زیبا فرصت هایی برای توسعه دهندگان ، سازندگان محتوا ، بازاریاب ها و پاسخ های پشتیبانی خواهد داشت. شرکت های میزبان وردپرس مدیریت شده مانند موتور WP یا پرنده نیاز به کارشناسان عملکرد وردپرس ، معلمان مهاجرت ، تکرارهای پشتیبانی و غیره دارید. باز هم ، شما فقط باید نگاه کنید.

رانش ما را بگیرید؟ امیدوارم که so به علاوه you به علاوه همیشه بتوانید کار خود را در وردپرس ترجیح دهید: «به توسعه دهنده کامل وردپرس نیاز دارید» ، «برای ما 100 دلار بنویسید» و غیره.

نکات و ابزارهای حرفه ای وردپرس

اگر شما یک متخصص حرفه ای وردپرس هستید و به دنبال شیرجه رفتن هستید ، ما برای لذت دیدن شما به این پست ها اشاره می کنیم:

 • 25+ نکاتی برای متخصصان وبلاگ نویسی در وردپرس
 • 8 راه اثبات شده برای کسب درآمد با وردپرس
 • نحوه کسب درآمد از محصولات و خدمات وردپرس
 • چگونه می توان با یک وبلاگ وردپرس درآمد کسب کرد
 • چگونه می توان وبلاگ نویس موفق شوید و با وردپرس درآمد کسب کنید
 • 7 بهترین افزونه وردپرس وابسته
 • نحوه ایجاد فروشگاه اینترنتی موفق با وردپرس ، راه اندازی WooCommerce از ابتدا تا پایان
 • نحوه ساختن یک نمونه کار آنلاین با وردپرس (و کل موضوع)
 • و موارد دیگر از وبلاگ ما!

علاوه بر این ، در وبلاگ خود ، رزومه و نمونه کار خود را در نظر بگیرید زیرا این موارد معمولاً هنگام درخواست کارهای WordPress لازم است.

سخنان نهایی

کارهای بی شماری در وردپرس به صورت آنلاین وجود دارد ، فقط باید در مکان های مناسب جستجو کنید. این پست صرفاً به عنوان نمونه ای از آنچه در آنجا موجود است ارائه می دهد. تابلوهای شغلی وردپرس زیادی به صورت آنلاین وجود دارد که نمی توانیم همه آنها را در یک پست واحد پوشش دهیم. اگر مورد علاقه شما را کنار گذاشتیم ، لطفاً در نظرات به اشتراک بگذارید و بگذارید این پول را بدست آورید.

من این پست را با کلمات یک و تنها T.I به پایان می رسانم., “هیچ چیز بهتر از مولا نیست!”  موفق باشید شکار شغل ، و ممکن است بهترین مرد برنده شوید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map