10+ نکاتی برای افزایش اعتماد و اعتبار وبلاگ وردپرس شما

10+ نکاتی برای افزایش اعتماد و اعتبار وبلاگ وردپرس شما

معرفی یک محصول جدید در دنیای پر سرعت امروز می تواند یک سرمایه گذاری ارعاب کننده باشد. این محصول می تواند هر چیزی باشد – وبلاگ ، سرویس ، نرم افزار یا یک “کالای واقعی” فیزیکی. ساختن محصول با بخش اول بسیار آسان است.


جمع آوری اعتماد کاربران و ایجاد اعتبار – اکنون این یک بازی کاملا متفاوت توپ است.

شایان ذکر است که استیو جابز تنها شخصی بود که اولین بار در آیفون اعتقاد داشت. نکته مهم این است که شما تحقیقات بازار خود را انجام داده اید. می توانید محصول خود را ضمانت کنید – شما به آن اعتقاد داشته باشید این یک شروع عالی است.

اما سوال واقعی این است – چگونه شما مشتریان را مجبور به اعتقاد محصول خود می کنید؟ چطور شما مشتری خود را باور کند که آنچه ارائه می دهید چیزی است که او مفید می داند؟ این چیزی است که مقاله امروز در مورد همه چیز است.

ما وب را گشتیم – چند سایت معتبر در بازاریابی و وبلاگ نویسی را مطالعه کرده ایم و به وجود آمده ایم 10 راهکار و راهنمایی عملی برای افزایش اعتماد و اعتبار. حرف ما را برای آن نبرید. ما به عنوان عکس صفحه وب سایت های واقعی به شما نشان می دهیم!

با استفاده از این راهبردها ، می توانید اعتبار برند خود را افزایش داده ، اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و درنهایت یک یار وفادار جمع کنید. از آنجا که WPExplorer همه چیز در مورد وردپرس است ، من این آزادی را یادآوری کرده ام تا به ذکر چند پلاگین و مضامین برای کمک به شما در اجرای هر استراتژی بپردازم. شما بیشتر خوشحال هستید که روش های خود را امتحان کنید ، و اگر دوست دارید آنها را به اشتراک بگذارید ، دوست داریم درباره آن بشنویم!

Contents

1. پایه مشتری

Customer.io Clientele

Customer.io – یک نرم افزار ایمیل لیست خود را از مشتریان با نفوذ نشان می دهد

داشتن مشتری مداری قدرتمند یکی از قدرتمندترین اسلحه ها در زرادخانه بازاریابی شما است. این یک راه اندازی یا یک محصول کاملاً مستقر است ، نمایش آرم های مشتری یک اقدام عالی برای اعتماد سازی است. ما دوست داریم که خود را با مارکها در ارتباط کنیم. (اگر ما این کار را نمی کردیم ، ما یک جفت کفش مناسب برای دویدن نداریم).

اگر مشتری شما تأثیرگذار است ، نمایش آرمهای آنها در بخش “مشتریان ما” تحت تأثیر قرار دارد. هنگامی که یک برند با نفوذ از محصول شما استفاده می کند ، مورد دوم (محصول شما) قابل توجه است نفوذ در حوزه یا بازار خاص خود شما مشتریان اکنون می دانید که محصول شما این است:

 1. قابل اعتماد
 2. قابل دوام
 3. تصدی آماده است

مطالعه موردی شماره 1 – ManageWP

CustomWP مشتریان

مشتری های چشمگیر ManageWP تمام صحبت های آنها را انجام می دهد

اگر من یک مشتری بالقوه هستم ، و انتخاب خودم را بین دو محصول محدود کرده ام – ManageWP و XYZ ، این واقعیت که تعداد افراد برجسته صنعت از نرم افزار شماره 1 استفاده می کنند – من مطمئناً آن را انتخاب می کنم.

مطالعه موردی شماره 2 – وب سایتهای جدید

البته همیشه داشتن یک مشتری مشتری قدرتمند برای استارتاپ ها همیشه امکان پذیر نیست. در چنین حالتی ، سعی کنید در رسانه های معروف محبوب شوید – به عنوان مثال ، وبلاگ های موجود در طاقچه محصول شما مخاطبان مورد نیاز شما را برای راه اندازی موفقیت آمیز موفق به دست می آورد..

مثال: اگر یک افزونه ، موضوع یا خدمات جدید وردپرس ایجاد کرده اید ، با قرار گرفتن در 10 وبلاگ برتر وردپرس یک پلتفرم بسیار عالی برای نمایش محصول جدید خود به شما ارائه می دهد.

به طور خلاصه ، داشتن یک پایگاه مشتری قدرتمند تأثیر عمیقی بر تأثیر محصول شما دارد و نقش مهمی در روند انتخاب آن دارد. این شانس خود را برای انتخاب در هنگام مقایسه با یک محصول مشابه افزایش می دهد.

پلاگین ویترین آرم

یک روش سریع و آسان برای اضافه کردن یک اضافی لایه ای از اعتبار کار شما نشان دادن مشتری های آینده نگر به سایر مشتریانی است که با آنها کار کرده اید. و اگر شما یک برنامه نویس نیستید ، یک راه سریع و آسان برای اضافه کردن این سایت به سایت شما با افزونه Logos Showcase است. این افزونه به شما امکان می دهد تعدادی از آرم های شرکت را در وب سایت خود به نمایش بگذارید – مشتری ها ، حامیان مالی ، شرکا ، و غیره. می توانید این آرم ها را در یک شبکه با اندازه ثابت ، یک شبکه پاسخگو یا یک چرخ فلک آرم نمایش دهید. تعدادی جلوه برای شما انتخاب شده است ، از میان مقیاس رنگی ، برجسته و یک ابزار ابزار ، که نمایش می دهد وقتی کاربر روی یک آرم خاص حرکت می کند ، نمایش می یابد.

نمایشگاه آرم

نصب این افزونه آسان است و به شما امکان می دهد در صورت لزوم ، آرم هایی را که می خواهید گنجانید ، و همچنین پیوند به وب سایت آن شرکت بارگذاری کنید. قرار دادن ویترین لوگو در صفحه مورد نظر خود به سادگی کپی کردن و قرار دادن کد کوتاه مربوطه در ویرایشگر متن یا حتی یک ویجت اگر می خواهید آن را در نوار کناری قرار دهید. نویسندگان مستقل ، عکاسان ، طراحان وب و همچنین هر کس در صنعت رویدادها واقعاً از این افزونه بهره مند می شوند.

2. قدرت عضویت

قدرت عضویت در اشکال مختلفی وجود دارد و در مورد محصولات مختلف اعمال می شود. این می تواند شامل تعداد بارگیری یا فروش ، تعداد مشتری و همچنین شعبه در اشتراک گذاری اجتماعی و دنبال کنندگان شما باشد. بگذارید نگاهی دقیق تر به آنها بیندازیم.

2.1 – تعداد بارگیری ها

این دسته از قدرت عضویت شامل محصولات قابل بارگیری مانند مضامین ، افزونه ها و بسته های محصول است. نمایش تعداد دفعات بارگیری محصول شما راهی مطمئن برای اثبات اقتدار آن است. هرچه تعداد بارگیری بیشتر باشد ، اقتدار بیشتری خواهد داشت.

همه از آن استفاده می کنند ، بنابراین باید خوب باشد.

مطالعه موردی شماره 3 – VLC Media Player

بارگیری موارد مهم

تعداد بارگیری (یا “محبوبیت”) یک نرم افزار بطور مستقیم بر روند تصمیم گیری ما تأثیر می گذارد

بیایید یک مثال ساده بگیریم شما می خواهید یک پخش کننده رسانه را بارگیری کنید و از VLC یا CCCP نشنیده اید. حال اگر بین این دو انتخاب به شما داده شد ، ساده ترین راه برای تصمیم گیری انتخاب یکی با بالاترین جمعیت بارگیری است. این قیاس حتی بیشتر در مواردی کاربرد دارد که کاربر از نظر فنی در موضوع / منطقه صدا نداشته باشد.

مطالعه موردی شماره 4 – WPExplorer

پروفایل WPExplorer Themeforest

این تصویری از نمونه کارها WfExplorer’s Themeforest است. اگر تعداد بارگیری هر موضوع و رتبه کلی آنها را بررسی کنید ، می بینید که هر کدام از آنها صدها تا هزاران بار با بازخورد خوب مشتری بارگیری شدند. این تقویت کننده اعتماد به نفس است – شما ناخودآگاه WPExplorer را به عنوان سازنده تم وردپرس “خوب” یا “معتبر” ارزیابی کرده اید.

نمونه کارها WPExplorer Themeforest

نمونه کارها WPExplorer در Themeforest. تعداد بارگیریها مستقیماً روی فرایند تصمیم گیری شما تأثیر داشته است.

2.2 – تعداد مشتریان

این معیار مستقیم برای اعتبار محصول شما است. این قابل استفاده برای هر محصول یا محصول محور است. هرچه تعداد مشتری بیشتر باشد ، اعتبار خدمات یا محصول بیشتر می شود.

مطالعه موردی شماره 5 – مضامین زیبا

مضامین زیبا

ElegantThemes تعداد اعضای خود را در صفحه فرود خود نشان می دهد

2.3 – تعداد مشترکین رسانه های اجتماعی

این امر درمورد رسانه های ارائه دهنده رسانه مانند سایت های رسانه های اجتماعی و سایت های میزبانی ویدیو (مانند YouTube) صدق می کند. رسانه های اجتماعی طرفداران فیس بوک ، دنبال کنندگان توییتر و مشترکین YouTube را شامل می شوند – اساساً کل باند شبکه اجتماعی.

موسسه بازاریابی محتوا

تصویر صفحه مشترکین رسانه های اجتماعی موسسه بازاریابی محتوا

تعداد مشترکین معیاری برای اندازه گیری سایت شما است قدرت اجتماعی. تعداد طرفداران شما بیشتر است – سایت شما محبوب است. فروشگاه های رسانه ای منبع ترافیکی مهم هستند ، به شرط اینکه بازاریابی رسانه های اجتماعی شما به درستی انجام شود.

2.4 – دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی می توانند به سایت شما آسیب برساند!

داشتن تعداد غیرمعمول زیادی از هواداران و دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی می تواند گاهاً مثمر ثمر و حتی مضر باشد. به عنوان مثال ، تعداد زیادی سایت وجود دارد که می توانید دنبال کنندگان توییتر و طرفداران فیس بوک را خریداری کنید. بسیاری از آنها جعلی هستند – به اصطلاح طرفداران شما چیزی نیستند حسابهای خودکار (رباتها) یا حسابهای هک شده / به خطر افتاده کاربران واقعی خط پایین است – شما هیچ ترافیکی واقعی از رباتها دریافت نمی کنید. در اینجا یک قانون طلایی وجود دارد:

هدف از یک کاربر با نفوذ

یک حساب کاربری توییتر با تعداد کمی مشترک اما تأثیر گذار از مشترکین ، اعتبار بیشتری برای کاربر انسانی یا موتور جستجو دارد تا یک حساب با 5000 دنبال کننده که دارای حساب های جعلی و / یا به خطر افتاده هستند. شما مشترکان واقعی و فعال را می خواهید (در حالت ایده آل ، افرادی که دارای نفوذ بیشتری روی پیروان خود هستند).

موتورهای جستجو این روزها بسیار هوشمندانه هستند و فقط باهوش تر می شوند. چند ماه پیش داشتن یک سایت موبایل اهمیت چندانی نداشت ، تا اینکه Google به طور رسمی اهمیت یک وب سایت پاسخگو موبایل را برای نمرات خوب سئو اعلام کرد. این یک واقعیت شناخته شده در جامعه SEO است که Google به طور خودکار میزان تأثیرگذاری شما یا سایت شما را در فهرست خود تعیین می کند. تعداد مشترکین تأثیرگذار هرچه بیشتر باشد – نمرات سئو شما بالاتر خواهد بود.

وقتی همه چیز به جنوب می رود:

اینجا جاهایی جالب است – اگر شما به اندازه کافی طولانی در اینترنت وجود نداشته باشید که تعداد زیادی دنبال کننده خود را جمع کنید ، Google اعتبار سایت شما را به ظن نگه می دارد. اگر بدانند که مشترکان شما اکثریت حساب های جعلی دارند – رونق! نمرات SEO شما کاهش یافته است.

اگر فکر می کنید می توانید با سایتی که به مشترکین جعلی مشکوک است ، به مسیر خود بازگردید ، باید خیلی ، بسیار سخت کار کنید. معمولاً بهتر است فصل جدیدی شروع شود – همان محصول با مارک جدید. در این زمینه داستان های ناکامی و موفقیت زیادی وجود داشته است – پیشنهاد می کنم اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می خواهید در چند انجمن SEO پرسه بزنید..

3. مشترکین ایمیل

بسیاری از وب سایت ها تعداد مشترکین خبرنامه را در فرم های انتخاب ایمیل خود نمایش می دهند. این یک تاکتیک عالی برای ایجاد لیست برای وبلاگ ها و وب سایت های دیگر است. این محصول شما را با تعداد زیادی دنبال کننده مرتبط می کند – مشابه طرفداران رسانه های اجتماعی. (البته ، ساخت لیست ایمیل از آنجایی که از رسانه های اجتماعی قدرتمندتر است ، توجه ویژه ای را دارد.)

مشترکین ایمیل

“به 30،000 مشترک” بپیوندید “روشی مناسب برای جلب مشتریان خود در ترك آدرس ایمیل خود است.

کلمه احتیاط: هنگامی که شخصی در سایت شما مشترک شد ، به شما می خواهد به اطلاعات خصوصی آنها اعتماد کند – راهی برای ارتباط مستقیم با آنها. آن را یک امتیاز در نظر بگیرید. در اینجا چند قانون وجود دارد (اگر بخواهید از آنها به عنوان 3 دستور بازاریابی ایمیل استفاده کنید)

 1. هرگز به مشترکان خود با محصولات جعلی / مشکوک ایمیل نکنید ، زیرا ناشر به شما قول عظیمی از پول را داده است.
 2. فقط محصولاتی که شخصاً از آنها استفاده کرده اید و آزمایش کرده اید ، استفاده کنید.
 3. هرگز ، هرگز ، لیست ایمیل خود را بفروشید (آنها معمولاً یک تن پول می گیرند). این خیلی غیر اخلاقی است اگر به کارما اعتقاد دارید … شما می توانید از رانش خودداری کنید ، نه?

4. تعداد بازدیدهای صفحه

نمایش تعداد بازدیدهای صفحه راهی عالی برای نشان دادن محبوبیت سایت است. در حالت ایده آل باید نماهای صفحه را برای صفحات جداگانه در وبلاگ خود نمایش دهید. این بدان معناست که هر پست تعداد بازدید صفحه جداگانه خواهد داشت. نمایش تعداد صفحات ترکیبی از صفحات هیچ کار خوبی نخواهد داشت ، زیرا مخاطبان شما نمی توانند تمایز قائل شوند بین پست های محبوب و موارد خوب ، نه چندان محبوب!

5. نمایش سهام رسانه های اجتماعی

ما در مورد قدرت اجتماعی (شماره 2.3) در زیر گروه عضویت قدرت صحبت کردیم. هرچند که تعداد سهام رسانه‌های اجتماعی باید از نظر فنی از آن دسته قرار بگیرد ، اما فکر می‌کنم شایسته توجه ویژه است. دلیل این است که نمایش تعداد اشتراک در رسانه های اجتماعی کمی دشوار است – این یک شمشیر دو لبه است و به همین دلیل است:

 • در حالت ایده آل ، فقط وقتی به تعداد قابل توجهی از سهام دسترسی پیدا کردید باید نمرات اجتماعی خود را نشان دهید. علاوه بر این ، این شماره باید برجسته نمایش داده شود. این امکان کاربر را برای به اشتراک گذاشتن پست پس از اتمام خواندن آن افزایش می دهد.
 • در سمت تلنگر ، وقتی تعداد سهام اجتماعی کم است (من کمتر از 20 صحبت می کنم) ، شماره را نمایش ندهید. در عوض ، می توانید نماد اشتراک گذاری اجتماعی را به سادگی نمایش دهید. پس از اینکه سهام به یک چهره سالم رسید ، زمان آن رسیده است تا آن را پرداخت کنیم!
 • سرانجام ، شما فقط باید کانالهای رسانه های اجتماعی را که بیشترین اشتراک گذاری در آنها صورت می گیرد نمایش دهید. تجربه کاربر خود را با بیست دکمه مختلف اشتراک گذاری خسته نکنید.

با کانال های اجتماعی آزمایش کنید ، ببینید مخاطبان شما روی چه کسانی کلیک می کنند و با آنها همکاری می کنند. این شما را به ترافیک واقعی و هدفمند وا می دارد. من پیشنهاد می کنم از افزونه Monarch Social Sharing از مضامین زیبا استفاده کنید – استفاده از آن بسیار آسان است و کاملاً زیبا ، زیبا ،.

پادشاه

این تیم با این افزونه کار فوق العاده ای انجام داده است و از ویژگی های شگفت انگیز بارگیری می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا بررسی من از افزونه Monarch را بررسی کنید.

مطالعه موردی شماره 6 – ذهن Sparring

در اینجا نویسنده ای است که من همیشه دنبال می کنم – گریگوری سیوتی. او مرد پشت HelpScout و یک وبلاگ روانشناسی بسیار محبوب است که در امثال Inc.com و دیگران برجسته شده است.

gc

این صفحه فرود او است. توجه کنید که چگونه در چند سطر قدم خود را توضیح می دهد و به دنبال آدرس ایمیل خواننده می رود. کاملاً تمیز ، ساده است و به هیچ وجه Spammy نیست ، به علاوه آن پاداش را به شما می دهد که ممکن است چیزی یاد بگیرید.

6. موفق ترین محصولات خود را به نمایش بگذارید

کی آخرین باری بود که فیلمی را دیدید که تریلر آن با “از سازندگان XYZ فیلمبرداری دیگری آغاز می شود …”؟ چندی پیش ، درسته؟ به این دلیل که این یک روش بازاریابی قدیمی است که فقط کار می کند. به تصویر کشیدن موفق ترین محصولات شما به طور خودکار ارزش محصول جدید شما را در ذهن مشتری بالقوه شما بالا می برد.

اگر خط قبلی معنی ندارد ، به آخرین فیلم های کارگردانی کریستوفر نولان نگاهی بیندازید. تقریباً هر یک از آنها حاوی برچسب “از خالق Trilogy Dark Knight …” است? چون من بتمن هستم. فقط شوخی میکنم این فقط به این دلیل است که تریلوژی Dark Knight یکی از موفق ترین سه گانه هایی بود که تاکنون در مجموع بیش از 2 میلیارد دلار در سراسر جهان به دست آورد. بنابراین من بسیار علاقه مندم که آخرین اثر آقای نولان را ببینم. همین قوانین در مورد بازاریابی آنلاین نیز اعمال می شود.

مطالعه موردی شماره 8 – WPBeginner

صفحه WPBeginner

به عنوان مثال WPBeginner را بگیرید. اگر قبلاً درباره آنها چیزی نشنیده اید ، به احتمال زیاد نتیجه می گیرید که وبلاگ خوبی با هزار آموزش عالی است.

وقتی در صفحه اصلی آنها فرود می آیید ، نمی خواهید (فوراً) مرجعی را برای محصولاتی که ساخته اید پیدا کنید. آنها تصمیم گرفتند که مورد استفاده قرار گیرند ویترین به بخش “افزونه های ویژه WordPress”. وقتی یاد می گیرید که آنها یک محصول محبوب را ایجاد کرده اید که از آنها شنیده اید (یا از آن استفاده کرده اید) ، ذهن شما به طور خودجوش ارزش برند آنها را افزایش می دهد. این زیبایی نمایش محصولات محبوب است.

7. بخش های دستاوردها یا بخش های “برجسته” یا “همانطور که دیده می شود” لیست کنید

این روش تقویت کننده قدرت آزمایش شده ، ساده و مؤثر است. وقتی اثر شما در وبلاگها و مجلات تأثیرگذار نمایش داده می شود یا مورد بازبینی قرار می گیرید ، فراموش نکنید که آن را به تصویر بکشید!

مطالعه موردی شماره 9 – CloudMagic

صفحه CloudMagic

صفحه CloudMagic

من به دنبال یک برنامه ایمیل جدید برای تلفن اندرویدی خودم بودم که نسخه iOS نیز داشت. با توجه به تعداد زیاد گزینه های موجود در فروشگاه Google Play ، من حذف برنامه ها را بر اساس (1) طراحی و (2) تعداد بارگیری شروع کردم. بعد از 10 دقیقه دیدن در برنامه تن ، سه تا از من باقی مانده است.

من بررسی های دوم (CloudMagic) را بررسی کردم و یاد گرفتم که در مجله TIME نمایش داده شده است و روزنامه وال استریت. من فروخته شد! ذکر این نکته ضروری است که عملکرد برنامه بی عیب و نقص بود. این خطایی را که آخرین برنامه ایمیل من به من داشت ، به من نداد. بنابراین ، همانطور که قبلاً اشاره کردم ، محصول شما باید عالی باشد. (و ظاهراً این قسمت نسبتاً آسان بود).

عشق ابری

این صفحه مشتری مداری اختصاصی CloudMagic است. توجه کنید که چگونه آنها نظرات خود را به تصویر می کشند.

8- توصیفات مشتری

نشان دادن مشتری بالقوه خود به آنچه مشتریان قدیمی شما درباره محصول خود می گویند ، روشی مطمئن برای جلب اعتماد و افزایش اعتبار است. البته ، کلمه دهان بی نهایت بهتر عمل می کند ، اما توصیفات مشتری نزدیکترین چیزی است که ما می خواهیم در دنیایی با 7 میلیارد نفر کسب کنیم.

مجدداً ، مانند اشتراک گذاری اجتماعی ، باید تعادل بین لحن استفاده شده در بررسی های کاربران پیدا کنید. یک فرد بسیار مثبت ممکن است خریدار شکاک را کنار بگذارد.

مشتریان مشتری ما را به موضوعی که در بالا مورد بحث قرار داده شده می رسانیم – پایگاه مشتری. به یاد داشته باشید که چگونه مشتری با نفوذ یک سلاح پنهان است؟ همین قوانین برای توصیفات مشتری اعمال می شود.

هرچه مشتری شما تأثیرگذارتر باشد ، توصیفات وی بیشتر است.

مطالعه موردی شماره 10 – استودیوپرس

StudioPress شرکتی است که یکی از چارچوب های استاندارد صنعت وردپرس – Genesis را ایجاد کرده است. آنها بالاترین چارچوب فروش وردپرس در همه زمان ها را دارند و در همه جا به متخصصان اعتماد دارند.

توصیفات استودیو پرس

به صفحه اصلی StudioPress نگاهی بیندازید. آنها توصیفات مشتری خود را در همان صفحه ، در پایین آورده اند.

همه افراد ذکر شده در سوله هایشان تأثیرگذار هستند. این به ناچار قوت استودیو پرس را افزایش می دهد و (نوعی) برچسب قیمت کمی بالاتر آنها را توجیه می کند.

9. بایوس تیم

تصاویر تأثیر فوق العاده ای در ویژگی های “داوری سریع” دارند. آنها نقش اساسی در ذهن ناخودآگاه ما دارند ، که ناخواسته بر روند تصمیم گیری ما تأثیر می گذارد. گزارش های متعددی وجود دارد که اثبات می کند چگونه یک فروش خوب به همراه یک عکس مکمل می تواند یک ترکیب قدرتمند در افزایش قابل توجه فروش باشد.

بیایید آن قیاس را در شرح حال تیم گسترش دهیم. وقتی به عکس اعضای تیم نگاه می کنیم ، ناخواسته در حال برقراری ارتباط اصلی با آنها هستیم. اگر قرار بود یکی از آنها را در خیابان ملاقات کنید ، می توانید بروید – “سلام ، من قبلاً شما را دیده ام … آیا شما در تیم پشت محصول XYZ نیستید؟”

روش های مختلفی برای به تصویر کشیدن بیوگرافی تیم شما وجود دارد. معمولاً مشاهده می شود که ترکیبی از موارد زیر باعث ایجاد صفحه خوب تیم می شود:

 • یک عکس خوب ، تمیز و ترجیحا شخصی از هر یک از اعضای تیم.
 • دسته رسانه های اجتماعی – توییتر و لینکدین دو مورد متداول هستند که مورد استفاده قرار می گیرند.
 • پیام – ممکن است در شخص ثالث یا در شخص اول باشد.

از تصاویر سهام خودداری کنید.

تصاویر سهام چیزی است که شما باید سعی کنید از آن به هر قیمتی جلوگیری کنید. صفحه تیم شما ، برای شروع ، یک صفحه اختیاری است. هدف آن معرفی مشتری خود به تیم خود است. بنابراین ما شما را ترغیب می کنیم از صفحه تصاویر خود از تصاویر سهام یا “پرتره” های مدل های فوتوژنیکی استفاده نکنید. (اما سلام ، اگر عضو تیم شما اتفاق می افتد این خصوصیات را وارد می کند – kudos!)

ایجاد صفحه تیمی به زمان و انرژی قابل توجهی نیاز دارد ، حتی اگر بسیاری از مضامین وردپرس کسب و کار شامل نوع پست کارمندان یا الگوی صفحه باشد. شما فقط باید هنگامی که محصول و صفحه وب مورد توجه قرار گرفت ، روی این موضوع تمرکز کنید.

مطالعه موردی شماره 11 – WooThemes

صفحه تیم WooThemes

در اینجا تصویری از صفحه تیم WooThemes آورده شده است.

10. ویجت “پست های محبوب” در نوار کناری

اکثر وبلاگ ها دارای نوار کناری ابزارک دارای چندین ابزارک هستند. رایج ترین آنها شامل ویجت دسته بندی ها ، ویجت برچسب ، جعبه اشتراک خبرنامه و ویجت رسانه های اجتماعی است.

پست های محبوب ویجت کاملاً جالب است زیرا محبوب ترین مقالات (یا صفحات) موجود در وبلاگ شما را – که فقط بر اساس بازدید کنندگان شماست – جمع می شود. در حالت ایده آل نباید پیام های محبوب خود را تغییر دهید و اجازه دهید افزونه به طور خودکار آن را بر اساس نمای صفحه ، اشتراک ها و سایر معیارها تولید کند..

مطالعه موردی شماره 12 – نیویورک تایمز

هر چند وقت یکبار

NYTimes یکی از تأثیرگذارترین مجلات در سراسر جهان و مورد علاقه شخصی است. من همیشه ویجت نوار کناری آن را واقعاً مفید دیدم – من اغلب از آن برای ارسال مقاله به دوستان و همکارانم استفاده می کردم. ویجت محبوب ترین پست ها را بر اساس 3 معیار مختلف مرتب می کند:

 • پربیننده ترین
 • بیشترین ایمیل ارسال شده
 • برای شما توصیه می شود (که در درجه اول مبتنی بر عادت خواندن من است)

این داده علاوه بر بهبود تجربه کاربر ، برای اهداف تحلیلی فوق العاده مفید است. خوش شانس برای شما بسیاری از مضامین وردپرس به سبک مجله شامل یک ویجت پست زبانه دار است بنابراین اضافه کردن این ویژگی به نوار کناری شما می تواند به آسانی به عنوان کشیدن و رها کردن ویجت باشد.

11. پست های مرتبط (پاداش)

پست های مرتبط قرار داده شده در انتهای مقاله شما نقش مهمی در کاهش نرخ جستجوی سایت شما دارند. بعد از اتمام مقاله ، وقتی دسته جدیدی را در همان موضوع ارائه می دهید – به احتمال زیاد خواندن خود را ادامه داده و روی هر یک از آنها کلیک می کنید. این امر به طور قابل توجهی میزان گزاف گویی سایت شما را کاهش می دهد ، زیرا بازدید کنندگان شما اکنون وقت بیشتری را در سایت شما می گذرانند.

توجه به این نکته ضروری است که شما باید حداقل تعداد مقالات مرتبط (8-10) با برچسب ها و دسته بندی صحیح داشته باشید تا این روش کار کند. شما می توانید استفاده کنید JetPack یا پست های مرتبط برای وردپرس افزونه برای رسیدن به همان.

کلمه احتیاط: باید بدانید که تولید پست های مرتبط به منابع محاسباتی گسترده نیاز دارد و از این رو فشار بیشتری به سرور میزبان شما وارد می کند. اگر در محیط میزبانی مشترکی مانند BlueHost قرار دارید ، لطفاً حافظه پنهانی WordPress را بخاطر بسپارید.

خلاصه 10 نکته در مورد افزایش اعتماد و اعتبار وبلاگ وردپرس شما

در اینجا شرح مختصری از آنچه در این پست ها آموخته ایم آورده شده است:

 1. تأثیرگذار خود را به نمایش بگذارید پایگاه مشتری
 2. نمایش خود را عضویت یا قدرت بارگیری (بسته به محصول شما)
 3. نمایش تعداد مشترکین ایمیل به خبرنامه خود (اختیاری)
 4. نشان دادن سهام اجتماعی, اما در همان زمان مراقب باشید
 5. نمایش تعداد بازدیدهای صفحه از مقالات شما
 6. بیشترین نمایش خود را محصولات موفق
 7. لیست شخصی /دستاوردهای تجاری (مربوط به محصول)
 8. نمایش خود را توصیفات مشتری (شباهت نزدیک به نقطه شماره 1)
 9. ایجاد یک بایوس تیم صفحه (پس از مراقبت از بقیه)
 10. استفاده کنید ستون های فرعی ویجت برای ایجاد ترافیک اضافی و بهبود تعامل کاربر
 11. نمایش دادن پست های مرتبط در پایان هر پست برای بهبود نرخ گزاف گویی

نتیجه

اگر حوصله شما را داشتم عذرخواهی می کنم – ممکن است برخی از تکنیک های شما از تمام تکنیک هایی که در مورد آنها صحبت کرده ایم آگاه باشند. اما یک یادآوری همیشه خوب است?

بنابراین ، به طور خلاصه ، آنچه شما برای یک مدل تجاری موفق نیاز دارید را در اینجا آورده شده است:

 • محصولی خوب بسازید – چیزی که به آن افتخار می کنید.
 • بازاریابی کنید درست انجام شد ، مردم محصول شما را خریداری می کنند.
 • اگر هر دو مرحله به درستی انجام شود ، مردم هزینه محصول / خدمات شما را پرداخت می کنند.

دقیقاً به همین دلیل است که با کمال میل می توانید 999 دلار برای آیفون بپردازید زیرا سیب اوج اعتماد و اعتبار است. امیدوارم شما نکات مفیدی را برای رشد شغل خود آموخته باشید.

اگر نمونه یا تجربه ای برای افزودن به این نکات دارید ، یا اگر نکاتی در مورد خود دارید ، دوست داریم آنها را بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map