10 ابزار برای کار با وردپرس آسانتر است

ابزارهای عالی برای کار با WordPress ساده تر است

شرط می بندم وقتی توافق می کنیم توافق داریم وقتی می گویم زندگی قبلاً سخت است. این کار خیلی کوتاه و با مدت زمان محدود است که می توانید همه موارد را در لیست سطل وردپرس خود انجام دهید و از آنچه همیشه خواسته شده اید باشد ، داشتن یک زن و شوهر از ابزارهای بسیار جذاب برای کمک به بار ، واقعاً یک نجات دهنده است.


این 10 ابزار عالی باعث می شود شما تولید ناخوشایند و زندگی وردپرس شما بسیار ساده تر شود. کارهای بیشتری را در مدت زمان کمتری انجام می دهید. این بدان معناست که در روز خود دقایقی بیشتر برای گذراندن خانواده و یا لذت بردن از کارهایی که برای آن سخت کار می کنید لذت خواهید برد.

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن زندگی وردپرس شما

یک قلم و مقداری کاغذ دریافت کنید زیرا می خواهیم زندگی وردپرس شما را 10 برابر آسان تر کند. ما ابزارهای رایگان و ممتازی را با هم مخلوط می کنیم ، زیرا گاهی اوقات چیزهای عالی در زندگی رایگان نیستند. اما ابزارهای حق بیمه نسبتاً ارزان هستند (و اگر ابزار مورد علاقه خود را در این لیست نمی بینید یا سؤال یا پیشنهادی ندارید ، لطفاً در پایان پست از اظهار نظر دریغ نکنید).

1. SEO SEO

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن زندگی در وردپرس شما در دورهمی ساده تر

به طور کلی سئو وردپرس SEO و SEO هیچ بازی کودک نیست. یک اشتباه و Google تردید نکرده است که شما را برای خشک کردن حلق آویز کند. هنوز رتبه بندی خوبی برای کلمات کلیدی شما در گوگل (سایر موتورهای جستجو به راحتی از IMHO پیروی می کنند) به آسانی پای است ، بیشتر با افزونه ای مانند Yoast SEO.

از آنجا که من چند سال پیش روی باند وردپرس پریدم ، Yoast SEO راه حل سئو من بوده است. با تشکر از این افزونه و یک تن از محتوای SEO که با دقت نوشته شده است ، برای یک زن و شوهر از کلمات کلیدی در رتبه اول در گوگل قرار گرفتیم.

اما چه چیزی باعث می شود Yoast SEO در میان بسیاری از افزونه های SEO WordPress دیگر برجسته شود؟ برای مبتدیان ، SEO Yoast به شما کمک می کند تا محتویات قابل خواندن را ایجاد کنید که به طور ماهرانه ای در موتورهای جستجو وو از طریق ویرایشگر پست شما بهینه شده باشد!

سایر ویژگی ها شامل خرده نان ، URL های معمولی ، پیشنهادات پیوند داخلی ، بینش محتوا ، مدیر تغییر مسیر و پشتیبانی 24/7 در میان دیگران است. این ابزار به دو طعم ، نسخه رایگان و نسخه پریمیوم ارسال می شود که با قیمت 89 دلار می رود.

درباره Yoast SEO اطلاعات بیشتری کسب کنید

2. عکس جالب

10 ابزار عالی برای آسان تر کردن زندگی در وردپرس از عکس جذاب بسیار جذاب

تصاویر موجود در این پست را مشاهده می کنید؟ خوب ، من با تشکر از آنها با استفاده از عکس جالب بسیار جذاب از Dev Sharma of WPKube که این ابزار خوب را به من معرفی کرده است ،.

این امر باعث شده است تا زندگی وبلاگ نویسی وردپرس بسیار ساده تر شود زیرا قبلاً مجبور بودم از prt sc (صفحه چاپ) ، MS Paint و Photoshop استفاده کنم که مراحل زیادی را در بر می گرفت.

این ابزار دارای ویژگی های زیادی است که حاشیه نویسی ، ضبط و ویرایش تصاویر / تصاویر محلی را در پارک پیاده روی می کند. آپلود یک کلیک وجود دارد که باعث می شود عکس گرفتن از نسیم شما به اشتراک گذاشته شود.

می توانید کل صفحه ، دسک تاپ خود ، یک قسمت قابل مشاهده از پنجره مرورگر ، مجموعه ای از صفحه را بگیرید ، ضبط را به تأخیر اندازید و ضبط های خود را به محتوای قلب خود ویرایش کنید. علاوه بر این ، آنها ضبط صفحه ای را ارائه می دهند که هزینه سالانه 19/99 دلار است.

عکس جالب بسیار جذاب دارای پسوندهایی برای Mozilla Firefox و Chrome و یک برنامه Chrome مستقل است که استفاده از آن یک معجزه است.

در مورد عکس جالب بسیار بیشتر بدانید

3. FileZilla

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن زندگی وردپرس خود از فایلهای زایا

بدون ابزار مناسب ، انتقال فایل ها از دیسک سخت به سرور از راه دور باعث میگرن می شود. در دسته FTP ، FileZilla روز را برای شما واقعاً حمل می کند اما این فقط من هستم.

اما آیا می توانید مرا دوست داشتن یک ابزار FTP که استفاده از آن بسیار آسان است مقصر باشید؟ تا زمانی که اعتبار ورود به سیستم صحیح را داشته باشید ، می توانید به سرور وب خود دسترسی پیدا کرده و مانند یک رئیس ، پرونده ها را جابجا کنید.

به عنوان مثال ، می توانید فایلها / پوشه ها را از طریق سرور وب خود به سادگی با کشیدن و رها کردن بارگیری کنید. لازم به ذکر نیست ، FileZilla دارای تنظیمات امنیتی عالی است که به شما امکان دسترسی ایمن به سایت وردپرس خود را می دهد تا همانطور که می خواهید انجام دهید..

می توانید مستقیماً از روی دسک تاپ خود پرونده هایی را روی سرور خود ایجاد کنید ، مجوزهای پرونده را به راحتی تغییر داده و کارهای بیشتری انجام دهید. FileZilla یک سرویس دهنده FTP با منبع آزاد است که معاملات را شیرین می کند.

درباره FileZilla بیشتر بیاموزید

4. ثبت نام Magic

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن ثبت نام در زندگی وردپرس شما

به عنوان یک کاربر WordPress ، بدیهی است که شما نیاز دارید که در برخی از مواقع فرمهایی ایجاد کنید. در این راستا ، شما متوجه خواهید شد که سیستم ثبت نام کاربر وردپرس از نظر عملکردی محدود است.

دقیقا به همین دلیل به ثبت نام کاربر و افزونه مدیریت در استروئیدها به RegistryMagic احتیاج دارید.

به طور خلاصه ، RegistrationMagic به شما کمک می کند تا “… فرم های سفارشی ثبت نام کاربر را ایجاد کنید ، پرداخت بپردازید ، ارسال های پیگیری ، مدیریت کاربران ، تجزیه و تحلیل آمار ، اختصاص نقش کاربر و موارد دیگر!” از این نقل قول تنها ، می توانید بگویید که این افزونه باعث بالا آمدن سنگینی می شود.

برای تصویر بهتر به ما اجازه دهید مواردی را مشاهده کنید که این پسر بد می تواند انجام دهد. در مرحله اول ، شما می توانید تعداد نامحدودی از فرم های ثبت نام کاربر ایجاد کنید که هرکدام دارای زمینه های مختلف هستند. این بدان معناست که حتی می توانید پیوست های پرونده را بر روی فرم های خود از جمله موارد دیگر بپذیرید.

کشتی های ثبت نام با یک صفحه کاربر جلویی که به شما امکان می دهد در سایت شما ثبت نام کنند ، ورود به سیستم ، بارگیری ارسال ها ، بررسی معاملات و بازنشانی گذرواژه ها از جمله موارد دیگر.

این افزونه در مدیریت کاربر می درخشد ، چه با یک داشبورد بصری که به شما کمک می کند تا ثبت نام فرم ها ، پرداخت های تنظیم شده برای کاربران پرداخت شده ، فرم های بسته به تاریخ / زمان و موارد دیگر را ردیابی کنید..

یک رایحه رایگان از RegistrationMagic در وردپرس موجود است ، اما بهترین ویژگی ها را می توان در نسخه حرفه ای موجود در RegistrationMagic.com یافت.

درباره ثبت نامMagic بیشتر بدانید

5- پیوندهای زیبا

10 ابزار عالی برای پیوند آسان زندگی وردپرس شما

به جای استفاده از یک لینک نامطبوع مانند https://www.example.com/dp/B00TQ1PB/ref=s9_acsd_bw_wf_a_dlpec1f4_cdl_1?, می توانید از افزونه Pretty Links استفاده کنید تا پیوند دوستانه تری مانند کاربر ایجاد کنید https://yoursite.com/product-name. این لینک دوم زیباتر و آسانتر است.

به عبارت دیگر ، Pretty پیوندها به شما کمک می کند تا بجای تکیه بر خدمات کوتاه کردن پیوند شخص ثالث مانند bit.ly یا tinyurl.com ، لینک ها را با استفاده از دامنه خود کوتاه کنید. سپس می توانید هر پیوندی را که ایجاد می کنید به هر URL دیگری از انتخاب خود تغییر مسیر دهید.

علاوه بر این ، Pretty پیوندها دارای موتور ردیابی لینک هستند که تعداد کلیک های پیوندهای شما را نشان می دهد ، جایی که کلیک ها از طریق آنها ، هاست ، مرورگر و سیستم عامل انجام شده است..

این ابزار برای کاربران WordPress بسیار جذاب است که به دنبال ردیابی پیوندها در ایمیل ها ، پاکسازی پیوندهای وابسته و به اشتراک گذاری لینک ها در رسانه های اجتماعی ، نظرات و انجمن ها هستند.

در مورد پیوندهای زیبا بیشتر بدانید

6. پیشرو شوید

10 ابزار عالی برای آسان تر کردن زندگی وردپرس در پیشرو شما

چه مشاغل آنلاین کوچک یا بزرگ داشته باشید ، بازاریابی از طریق ایمیل یکی از بهترین راهها برای رسیدن به مخاطب هدف و افزایش نرخ تبدیل شما است. به این فکر کنید که یک وسیله ارتباط مستقیم با چشم اندازهای خود دارد.

اما قبل از شروع ارسال پیام های بازاریابی به چشم انداز خود ، باید اطلاعات مخاطبان مربوطه مانند نام ، آدرس ایمیل و هر چیز دیگری که نیاز دارید را جمع کنید. و چه راهی بهتر از گرفتن این اطلاعات از استفاده از Thrive Lead?

این ابزار ساخت لیست دارای ویژگی های بسیار خوبی مانند SmartExit برای جذب بازدید کننده قبل از ترک سایت شما ، آزمایش های A / B ، هدف قرار دادن دقیق ، انیمیشن های زیبا ، گزینه های ماشه ، فرمهای انتخاب نامحدود ، ادغام با سیستم عاملهای بازاریابی چند ایمیل و گزارشهای تفصیلی در بین دیگران.

Thrive Lead یک ابزار حق بیمه است. مجوز سایت واحد باعث می شود هزینه یک بار 67 دلار به شما برگردد. برنامه های دیگر شامل بسته 97 دلار برای 5 سایت ، 15 بسته پروانه سایت 14 دلار و 19 دلار در ماه / 19 دلار برای عضویت در وب سایت های نامحدود است..

درباره پیشرفتهای پیشرفته بیشتر بدانید

7. WAMP

10 ابزار عالی برای آسان تر کردن زندگی وردپرس شما

هرچه بیشتر در مورد وردپرس اطلاعاتی کسب کنید ، زندگی شما راحت تر می شود تا کار با این پلتفرم ادامه یابد. بهترین راه برای یادگیری در مورد وردپرس شیرجه رفتن درست و تست کردن موارد به تنهایی است.

برای اجرای هر نمونه وردپرس ، به یک سرور وب نیاز دارید. در عین حال ، خرید یک نام دامنه و ثبت نام در یک حساب میزبانی وب ، معنی ندارد از نظر هزینه اگر تمام آنچه شما می خواهید آزمایش آب های WordPress باشد.

کاربری وردپرس برای انجام چیست؟ خوشحالم که خواسته ای با استفاده از ابزاری مانند WAMP می توانید WordPress را روی رایانه شخصی خود نصب کنید. WAMP مخففی برای Windows Apache MySQL و PHP است. WAMP به زبان غیرمستقیم سرور وب را در رایانه شخصی شما نصب می کند.

با استفاده از یک وب سرور ، می توانید نمونه هایی از WordPress را نصب کنید که می خواهید هر آنچه را که می خواهید آزمایش کنید. اگر مک دارید ، می توانید از آن استفاده کنید مامان یا XAMPP.

درباره WAMP اطلاعات بیشتری کسب کنید

8. ابزارهای برنامه نویس Chrome

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن زندگی وردپرس خود را به راحتی تغییر دهید

این چه عمری بوده است ابزارهای توسعه دهنده Chrome (DevTools) بخش مهمی از مرورگر Google Chrome است که بیشتر مبتدیان WordPress از آن آگاهی ندارند.

برای ذخیره تعلیق ، ابزارهای Chrome Developer ابزار زیادی برای تأیید و رفع اشکال وب را در اختیار شما قرار می دهد.

به لطف DevTools ، می توانید مستقیماً از داخل پنجره مرورگر به داخل سایت سایت وردپرس خود دسترسی داشته باشید. چرا داشتن این دسترسی بسیار مهم است?

خوب ، شما می توانید سایت خود را به طور موقت ویرایش کنید بدون اینکه در واقع کد خود را تغییر دهید ، مشکلات مربوط به چیدمان را مشاهده کنید ، کد مشکل ساز را ردیابی کنید ، زمان بارگذاری سایت خود را بررسی کنید و در میان موارد دیگر با JavaScript بازی کنید..

ابزارهای توسعه دهنده Chrome در Google Chrome ساخته شده اند ، به این معنی که شما این همه جذابیت را به صورت رایگان دریافت می کنید. برای دسترسی به DevTools ، کافیست روی هر عنصر صفحه کلیک راست کرده و را انتخاب کنید عنصر را بازرسی کنید. در زیر ، ببینید که چگونه صفحه اصلی WordPress.org را تغییر داده ام:

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن زندگی در وردپرس ، تغییرات WP را تغییر می دهد

و فقط برای انصاف بودن ، در اینجا است افزونه توسعه دهنده وب برای Mozilla Firefox.

درباره Chrome DevTools بیشتر بدانید

9. NotePad++

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن زندگی در وردپرس ، دفترچه یادداشت به علاوه به علاوه

همانطور که با وردپرس کار می کنید ، ممکن است بخواهید کثیف شوید و کد را به تنهایی بنویسید. شاید مایل باشید تم کودک خود را ایجاد کنید ، مقداری کد را به پرونده .htaccess خود اضافه کنید ، ویرایش کنید wp-config.php یا توابع خود را اضافه کنید توابع.php در میان چیزهای دیگر پرونده کنید.

و از آنجا که کد می تواند به سرعت از دست خارج شود ، به یک ویرایشگر کد بسیار جذاب احتیاج دارید که به شما کمک می کند بدون آنکه سؤال کنید ، در صدر موارد باشید. NotePad ++ نوشتن کد در تعدادی از زبان های برنامه نویسی را بسیار آسان می کند.

با امکاناتی مانند برجسته سازی و تاشو نحوی ، قابلیت جستجو و جایگزینی قابلیت ها ، نقشه اسناد ، رابط کاربری گرافیکی جذاب ، تکمیل خودکار و موارد دیگر ، نوشتن کد هرگز ساده تر نبوده است.

درباره NotePad بیشتر بدانید++

10. برنامه ریز کلمات کلیدی Google

10 ابزار عالی برای آسانتر کردن زندگی برنامه وردپرس برنامه ریز کلمات کلیدی Google

بازاریابی محتوا و SEO هرچه بیشتر باعث ایجاد ترافیک هدفمند می شوند ، دست به دست هم می دهند. برای کسب هرچه بیشتر بازاریابی محتوا و سئو ، به تحقیقات کلمات کلیدی حیرت انگیز نیاز دارید. چگونه دیگری خواهید گفت که چه مباحثی برای خوانندگان شما علاقه مند است?

شاید شما ایده های موضوعی را تمام نکرده باشید. چگونه ایده های جدیدی برای به روزرسانی و بهره برداری از ماشین آلات بازاریابی محتوا ارائه می کنید؟ برای تعیین مباحثی که خوانندگان می خواهند بخوانند ، شما مجدداً به تحقیق در مورد کلمات کلیدی نیاز دارید.

می بینید ، خوانندگان شما برای یافتن موضوعات و محصولات از کلمات کلیدی استفاده می کنند. اگر می توانید این کلمات کلیدی را پیدا کنید ، در نیمه راه قرار دارید. اگر این مورد را تا کنون خوانده اید ، خوشحال می شوید که یاد بگیرید که پیدا کردن کلمات کلیدی به آسانی کار با Google Keyword Planner است..

این یک ابزار رایگان توسط Google است که به شما امکان می دهد ایده های کلمات کلیدی را در مورد موضوع اصلی خود تولید کنید.

درباره Google Keyword Planner بیشتر بدانید

اکنون بیش از شما

کدام ابزار زندگی وردپرس شما را آسان تر می کند؟ آیا ابزارهای مورد علاقه شما وردپرس را کنار نگذاشتیم؟ ابزارهای وردپرس بیشتری را برای تجارت در وبلاگ خود پرداخت کنید یا در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید. می بینمت!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map