10 راه برای خودکارسازی وظایف وردپرس در سایت شما

راه های خودکار سازی وظایف وردپرس در سایت شما

هنگام راه اندازی وب سایت شما کارهای زیادی باید انجام شود – ایجاد محتوا ، نگهداری ، بررسی های امنیتی ، پاکسازی نرم افزارهای مخرب ، پشتیبان گیری ، تعدیل نظرات و موارد دیگر. نکته خوب این است که شما مجبور نیستید همه این کارها را خودتان انجام دهید. ابزارهایی برای کمک به شما در اتوماسیون کارهای وردپرس وجود دارد و با استفاده از این ابزارها می توانید بخش خوبی از مدیریت وب سایت را به صورت خودکار انجام دهید. بدون اتلاف وقت ، بیاموزید راه هایی که می توانید کارهای وردپرس را خودکار کنید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.


1. به روز رسانی

به روزرسانی وردپرس شما هم برای امنیت وب سایت و هم برای عملکرد مهم است. وردپرس مرتباً به روزرسانی می کند و آنها را به عنوان اعلان در داشبورد شما نشان می دهد. وقتی تصمیم می گیرید که به روزرسانی های WordPress را به صورت خودکار انجام دهید ، آنها در پس زمینه بسیار مورد توجه هستند و باعث صرفه جویی در وقت تولید می شوند.

به طور پیش فرض ، به روزرسانی های جزئی وردپرس به طور خودکار اتفاق می افتد ، اگرچه این مورد با بروزرسانی های اصلی اینگونه نیست. هنگامی که موضوع ها و افزونه ها پیش می آید ، به طور پیش فرض به روزرسانی های خودکار غیرفعال می شوند. برای فعال یا غیرفعال کردن به روزرسانی های خودکار در هسته ، مضامین و افزونه ها ، می توانید گزینه های را افزایش دهید یا از کمی کد استفاده کنید. راهنمای سریع ما برای به روزرسانی وردپرس می تواند در این زمینه کمک کند.

خودکار وردپرس: مدیر بروزرسانی آسان

همچنین می توانید با استفاده از به روزرسانی های خودکار را روشن کنید مدیر به روزرسانی آسان – همه با یک یا انتخابی. این افزونه بر همه تنظیمات مرتبط با بروزرسانی غلبه دارد. این امکان را به شما می دهد تا تمام به روزرسانی ها در هسته وردپرس ، مضامین و افزونه ها ، به روزرسانی های توسعه ، به روزرسانی های ترجمه و برخی از افزونه های شخص ثالث را مدیریت کنید..

وقتی بحث تم ها یا افزونه های Themeforest یا Codecanyon مطرح می شود ، افزونه Envato Market می تواند به خودکارسازی نصب وردپرس و همچنین بروزرسانی ها کمک کند. ما این موضوع را در راهنمای پلاگین Envato Market تحت پوشش قرار داده ایم.

2. تهیه نسخه پشتیبان

پشتیبان گیری واقعاً چیزی است که به شما اجازه می دهد شب ها بخوابید بدون اینکه نگران وب سایت خود باشید. هر چند وقت یک بار از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، به فرکانس ارسال مطالب بستگی دارد. یک تنظیم خوب برای تهیه نسخه پشتیبان از سایت شما یک عادت امنیتی خوب است. این همه نیست ، شما باید چندین نسخه از نسخه های پشتیبان تهیه شده را در مکان های مختلف نگه دارید و آنها را یک بار در یک زمان آزمایش کنید.

اگر در یک برنامه میزبانی مدیریت شده قرار ندارید ، افزونه ها بهترین گزینه برای تهیه نسخه پشتیبان از WordPress هستند. BackupBuddy می تواند از کل نصب وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کند و شما می توانید برای اجرای خودکار برنامه های پشتیبان تنظیم کنید. می توانید نسخه پشتیبان تهیه را در یک مکان امن خارج از سایت ذخیره کرده و آنها را در صورت لزوم و در صورت نیاز بازیابی کنید.

دوستان پشتیبان

اگر افزونه رایگان را ترجیح می دهید, به روزرسانی پلاس گزینه خوبی است راهنمای پست ما برای وردپرس مبتدی شامل یک پست مفصل در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت وردپرس شما است.

3. ارسال برنامه ها

آیا می دانید که برای انتشار مطالب لازم نیست وارد وردپرس خود شوید. WordPress دارای ویژگی های داخلی است که به شما امکان می دهد در هر زمان برنامه ریزی شده مورد نظر خود ، پستی را منتشر کنید.

برنامه ریزی یک پست

پس از تکمیل پست ، گزینه ویرایش را در ویرایشگر پست جستجو کنید و بر روی لینک ویرایش کلیک کنید. پس از آن می توانید تاریخ و زمان دقیق انتشار مقاله را مشخص کنید. در صورت تمایل می توانید ارسال ها را دوباره تنظیم کنید. در حالی که می توانید این کار را برای هر تعداد پست انجام دهید ، ایده خوبی نیست که برنامه های زیادی را برای آینده اختصاص دهید. شما ممکن است نیاز به تغییر برنامه متناسب با ارتباط پست با زمان انتشار داشته باشید.

اگر افزونه ای است که شما ترجیح می دهید ، مجانی را امتحان کنید تقویم تحریریه. این اجازه می دهد تا شما را به سادگی بکشید و رها کردن پست های آماده برای انتشار در یک قالب برنامه ریزی. شما همچنین می توانید یک بررسی کلی از پست های برنامه ریزی شده داشته باشید و بتوانید پیش نویس ها و پست های خود را از چندین نویسنده مدیریت کنید ، وضعیت هر پست را مشاهده کنید و ویرایش های سریع را برای آنها انجام دهید.

CoSchedule

گزینه دیگر این است  CoSchedule, افزونه ای ممتاز که نه تنها به شما امکان می دهد تا ارسال نشریات را برنامه ریزی کنید ، بلکه انتشار خودکار را نیز در رسانه های اجتماعی انجام می دهد. درباره ساخت یک تقویم سرمقاله در این پست اطلاعات بیشتری کسب کنید.

4. انتشار خودکار رسانه های اجتماعی

بخش عمده ای از ارسال رسانه های اجتماعی می تواند به صورت خودکار باشد. شما می توانید آنرا ترتیب دهید تا حساب های رسانه های اجتماعی شما به روز شود و محتوای شما به طور خودکار در سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. شما همچنین می توانید پس از قالب بندی آنها برای سیستم عامل های اجتماعی ، فیدهای RSS وردپرس را به صورت خودکار تنظیم کنید.

در حالت ایده آل ، ارسال خودکار رسانه های اجتماعی باید بخشی از استراتژی کلی رسانه های اجتماعی شما باشد. این امکان را به شما می دهد تا از رسانه های اجتماعی استراحت کنید بدون اینکه خوانندگان حضور شما را از دست دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خودکارسازی وظایف رسانه های اجتماعی وردپرس ، پست قبلی ما را جستجو کنید.

ارسال نامه قدیمی

یکی از افزونه هایی که می تواند در اینجا کمک کند ، افزونه Revive Old Post است. پس از یک بار تنظیم یک بار ، به طور خودکار محتوای جدید و قدیمی را در حساب های شبکه اجتماعی شما به اشتراک می گذارد.

5- هرزنامه را متوقف کنید

هرزنامه می تواند به سمت SERP ها کشیده شود. با این حال ، هرزنامه ها تعداد مشخصی هستند ، آنها همیشه به دنبال راه هایی برای ورود به سایت شما هستند. به همین دلیل است که وردپرس در هر بارگیری وردپرس افزونه قدرتمند Akismet ضد اسپم را از پیش نصب کرده است.

آکیسمت

پس از نصب وردپرس ، باید افزونه را فعال کرده و یک کلید API را بدست آورید. پس از آن ، افزونه به طور مرتب در نظرات و ارسال فرم تماس با اسپم چک می کند.

اما اگر طرفدار Akismet نیستید ، باید بدانید که گزینه های افزونه دیگری نیز برای جلوگیری از هرزنامه وردپرس وجود دارد و همچنین مواردی که می توانند با تلاشهای ورود به سیستم ، اشتراک ، ثبت نام ، رزرو و موارد دیگر روبرو شوند.

6. فشرده سازی تصاویر

تمام آن تصاویر براق در سایت شما – قبل از بارگذاری آنها در کتابخانه رسانه خود ، باید فشرده شوند. فایلهای تصویری سنگین بایت می توانند وب سایت شما را کند کنند. پلاگین ها مانند بهینه ساز تصویر پیکسل کوتاه و بهینه ساز تصویر EWWW به شما امکان می دهد هنگام بارگذاری آنها در کتابخانه رسانه ، تصاویر را به طور خودکار فشرده کنید. آنها همچنین می توانند تصاویر موجود در وردپرس شما را فشرده کنند.

بهینه ساز تصویر EWWW

اگر سایت شما از نظر تصاویر سنگین باشد ، این افزونه ها می توانند صرفه جویی در زمان واقعی باشند. در صورت تمایل می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای مفصل ما در زمینه بهینه سازی تصویر مراجعه کنید.

7. بهینه سازی پایگاه داده

با افزودن مطالب بیشتر و بیشتر به وب سایت ، پایگاه داده می تواند شروع به نفخ کند. بخش مهمی از نگهداری معمول وب سایت ، تمیز کردن مرتب پایگاه داده شما است. یک پایگاه داده پف کرده سایت شما را کند می کند ، در حالی که یک پایگاه داده لاغر در پاسخگویی به سؤالات کارآمدتر است.

WP بهینه سازی کنید

می توانید به آن اعتماد کنید WP بهینه سازی کنید برای تمیز کردن دیتابیس هر چند وقت یکبار که می خواهید. شما می توانید آنچه را که باید تمیز شود سفارشی کنید و آن را پیکربندی کنید تا داده های اضافی پاک شود. برای اینکه مطمئن شوید داده های شما همیشه ایمن باقی می ماند ، می توانید افزونه را تنظیم کنید تا بطور خودکار از قبل از بهینه سازی بانک اطلاعاتی خود نسخه پشتیبان را در UpdraftPlus ذخیره کند..

8. ارتباطات

بخش خوبی از وقت ما برای نوشتن نامه به اعضای تیم و همکاران ما می رود. شما باید سعی کنید لاغر, ابزاری با بهره وری آنلاین که به ساده تر کردن ارتباطات بین همه انجمن های آنلاین ، سازمان ها ، گروه ها و حساب های رسانه ای شما از یک مکان واحد کمک می کند.

آسانتر کردن این کار برای کاربران WordPress افزونه هایی است Slackbot که به عنوان کانال بین حساب WordPress و Slack عمل می کند. علاوه بر این ، می توانید در رویدادهای مختلف وردپرس مانند به روزرسانی ، ثبت نام کاربر یا انتشار یک پیام ، اعلان های سفارشی را در Slack تنظیم کنید.

لاغر

Slack با سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند توییتر و Dribble و همچنین برنامه هایی که عملکرد وب سایت یا به موقع را ردیابی می کنند ، بسیار مناسب است. ما یکپارچه سازی ادغام وردپرس با Slack انجام داده ایم ، بنابراین می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در آنجا بخوانید.

9. ایجاد محتوا

به نظر می رسد باور نکردنی نیست ، که می توانید ایجاد محتوا را به صورت خودکار قرار دهید. در حالی که در بسیاری از موارد ایده خوبی نیست ، می تواند برخی از سایتهایی را که بیشتر در جهت تهیه محتوا از منابع مختلف هستند ، از ایجاد محتوا جلوگیری کند. افزونه های Autoblogging مانند WP RSS جمع کننده می تواند به شما در جمع آوری محتوا و انتشار آن به طور خودکار کمک کند.

به عنوان مثال ، شما می توانید در فید RSS برخی کانال های YouTube مشترک شوید و محتوای مشترک را در سایت خود به مشترکان ارائه دهید.

10. جستجوگر لینک شکسته

پیوندهای شکسته در وب سایت شما می توانند وبلاگ یا وب سایت شما را غیر حرفه ای و منسوخ جلوه دهند. یک افزونه ساده, جستجوگر پیوند شکسته می تواند وب سایت شما را اسکن کرده و پیوندهای شکسته و تصاویر از دست رفته را بطور خودکار رفع کند.

علاوه بر این ، افزونه به راحتی قابل تنظیم و پیکربندی است و در صورت لزوم غیرفعال می شود.

نحوه خودکار سازی بسته بندی وردپرس

هنگامی که شروع به خودکار کردن کارهای وردپرس کردید ، هر از گاهی به آنها چک کنید تا مطمئن شوید که آنها مطابق پیش بینی شده انجام می دهند. در حالی که این افزونه ها همه راه های عالی برای خودکار سازی وردپرس و آزاد کردن وقت شما برای کارآمدتر (مانند ایجاد محتوای با کیفیت) است ، اما هنوز هم باید به روزرسانی های افزونه و سازگاری آنها را بررسی کنید (اگر از بیش از یک افزونه استفاده می کنید)..

چه کارهای دیگری را می خواهید به صورت خودکار با WordPress انجام دهید؟ یا پلاگین اتوماسیون کلیدی وجود دارد که به راحتی نمی توانید بدون آن زندگی کنید؟ در بخش نظرات به ما اطلاع دهید – ما دوست داریم بدانیم که چگونه سایت خود را مدیریت می کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map