10 ابزار نظارت بر رسانه های اجتماعی برای وردپرس

ابزارهای نظارت بر رسانه های اجتماعی برای وردپرس

آیا شما مسئول تحلیل رسانه های اجتماعی برند خود هستید?


اگر شما هستید ، باید آزمایش های زیادی را انجام دهید تا بهترین راهکارهای ممکن برای فعالیتهای بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را بفهمید. در حقیقت ، نظارت بر رفتار مخاطبان شما برای مشاهده و عمل کردن بر اساس آن ، مهمترین چیز تنها کاری است که می توانید انجام دهید تا رسانه های اجتماعی واقعی برای شما کار کنند.

وقتی نوبت می رسد دستیابی به حداکثر تعامل کاربر که به تولید بیشتر فروش کمک می کند ، برای تصمیم گیری آگاهانه ، باید داده های مناسبی را در پیش روی خود داشته باشید.

به عنوان مثال ، کدام شبکه اجتماعی مستحق بیشترین وقت و سرمایه گذاری شماست؟ مطالب برتر شما در آنجا چیست؟ تأثیر کلی ظاهر اجتماعی برند شما در تجارت شما چیست?

اگر اینها ضد گلوله نباشند ، اینها تنها دو معیار برای تصمیم گیری کامل ضروری هستند. و برای تجارت خود به استراتژی های شبکه اجتماعی تقریباً کامل نیاز دارید. دلیل این امر این است که شبکه های اجتماعی فقط جایی نیستند که نوجوانان می توانند به طور واقعی از آنجا جدا شوند و یا دوستان قدیمی بعد از سالها مجدداً با همدیگر اتحاد کنند. این سیستم عامل های بسیار تاثیر گذار و بسیار تعاملی می توانند در چند ساعت مشاغل قدیمی را ایجاد و یا از هم پاشند!

بنابراین ، برای اینکه رسانه های اجتماعی برای شما کار کنند ، باید از برخی ابزارهای واقعاً خوب برای نظارت بر این کانال ها استفاده کنید. این ابزارهای تخصصی همه کارها را انجام می دهند از جمله ردیابی کلمات کلیدی یا تجزیه و تحلیل رفتار کاربر ، هشتگ ها ، آدرس های اینترنتی و موارد دیگر.

اما ابزارهای زیادی در بازار وجود دارد. و عجیب نیست که در برداشتن موارد مناسب برای اهداف خود دچار سردرگمی شوید ، یا حتی در نهایت به دست آوردن یک ابزار زیر برسید. به همین دلیل ، برای آسانتر کردن کارها ، می خواهیم ابزارهای برتر رسانه های اجتماعی را که بطور ویژه برای نظارت بر فعالیت های رسانه های اجتماعی شما طراحی شده اند نشان دهیم و به شما کمک کنیم تا راهکارهای صحیح و موثری برای دسترسی به شبکه های اجتماعی خود داشته باشید.

1. جوانه زدن اجتماعی

جوانه اجتماعی

اگر به دنبال تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی متقابل کانال هستید ، می توانید به راحتی به Sprout Social بروید. این انتخاب متعلق به شماست ، می توانید به طور مفصل به عملکرد دقیق رسانه های اجتماعی یک تجارت واحد شیرجه بزنید یا نتایج را از طریق چندین کانال رسانه اجتماعی به طور همزمان مقایسه کنید. در هر دو مورد, جوانه اجتماعی می تواند یک راه حل مناسب برای شما باشد.

شما می توانید تمام تحلیل های کانال رسانه های اجتماعی خود را از یک مکان واحد از جمله برداشت صفحه صفحه فیس بوک ، کلیک روی لینک توییتر ، نامزدی LinkedIn ، رشد پیروان اینستاگرام ، ارزیابی Pinterest و موارد دیگر پیگیری کنید..

نه تنها این ، شما گزارشهای سازمان یافته ، آسان برای درک و ارائه می دهید که آماده نصب در چند کلیک هستند. با استفاده از Sprout Social ، شما می توانید گزارش های آماده تولید کنید که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود ، و همچنین موارد سفارشی که می توانند نیازهای شما را برای تجزیه و تحلیل دقیق عمیق برآورده سازند. از این گذشته ، درک واقعی مخاطبان شما در کمترین زمان ممکن هدف ما در اینجا است ، درست است?

اینها فقط چند مورد از ویژگیهای پیشرفته Sprout Social است که برای استخراج گنجینه های ارزشمند اجتماعی ارائه کرده است. بنابراین ، اگر فردی علاقه مند به داده های عملی مرتبط با جمعیتی مخاطبان مورد نظر ، تأثیرگذار در صنعت ، اجرای برنامه های تبلیغاتی ، اشتراک صدا و تجزیه و تحلیل احساسات مصرف کننده هستید. Sprout Social ابزاری است که می توانید بدون شک دوم از آن انتخاب کنید!

2. Hootsuite

رسانه Hootsuite

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

فقط یک مدیر رسانه های اجتماعی درد از ورود به حساب های رسانه های اجتماعی شرکت را در طول روز می شناسد و برای هر یک از آنها به صورت جداگانه ارسال می کند.

اما اگر راه حلی وجود داشته باشد که به شما امکان می دهد پست های رسانه های اجتماعی خود را برای کل روز یا یک هفته یا حتی ماه ها برنامه ریزی کنید?

خوب ، Hootsuite برای شما وجود دارد. این یک ابزار مدیریت آسان رسانه های اجتماعی است که می توانید پست های خود را در همه سیستم عامل های شبکه اجتماعی که می توانید در مورد آنها فکر کنید ، برنامه ریزی کنید. با استفاده از این ابزار فراگیر ، می توانید طیف گسترده ای از جریان ها را به هر داشبورد داده های اجتماعی اضافه کنید. علاوه بر این ، می توانید ستون ها ، خانه ، جدول زمانی ، لیست و همچنین برنامه ریزی برای ایجاد جریان بر اساس فیلتر را اضافه کنید.

مؤلفه اصلی Hootsuite جریانهای آن است. این کار با تجزیه و تحلیل جریان توییتر و فیس بوک با تنظیم جریانی که توسط ذکرها فیلتر شده ، می تواند سودمندتر باشد. در این حالت ، فقط کافی است یک برگه برای شبکه رسانه های اجتماعی هدفمند خود را در صفحه جریان تنظیم کرده و در چند دقیقه آن را خودکار کنید.

به طور کلی ، با استفاده از این ابزار عالی ، مجموعه ای قدرتمند از قابلیت های مدیریت اجتماعی با رابط کاربری آسان و پاک را بدست می آورید.

3. بافر

بافر اجتماعی

بافر یکی از پیشرفته ترین ابزارهای برنامه ریزی رسانه های اجتماعی است که ما طی سالها دیده ایم. می توانید برای توییتر ، اینستاگرام ، لینکدین ، ​​فیس بوک و پینترست مطالب را برنامه ریزی کنید. قسمت خوب بافر حساب رایگان آن است ، شما می توانید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید که به شما امکان می دهد در سه حساب رسانه اجتماعی پست بگذارید و تا ده پست برنامه ریزی کنید.

سه ابزار جداگانه وجود دارد که در پشت بافر کار می کنند. یکی Buffer Publish ، ابزاری برای برنامه ریزی رسانه های اجتماعی است. سپس می آید پاسخ Buffer ، یک ابزار نظارت و پیام رسانی برای رسانه های اجتماعی. و سرانجام ، Buffer Analyze ، یک ابزار تحلیلی برای رسانه های اجتماعی.

برخی از ویژگی های دیگر نیز وجود دارد ، مانند نمای RSS Feed ، نصب یک برنامه افزودنی مرورگر برای ذخیره مطالب برای بعد ، با استفاده از مبانی تصویر پابلو. علاوه بر این ، شما می توانید مجموعه کاملی از تحلیل های مربوط به تعامل و عملکرد بعد از کار را بدست آورید.

4. آواریو

مانیتورینگ Awario

Awario ابزاری برای بازاریابی آنلاین است که برای کمک به مراقبت از شما طراحی شده است ارزش نام تجاری. این ابزار عالی برای نظارت و شناسایی میزان مقیاس پذیری برند شما به صورت آنلاین ساخته شده است. می توانید درباره نحوه تفکر مردم درباره محصولات و خدمات شما اطلاعات بیشتری کسب کنید. آواریو مطالب مربوط به سراسر اینترنت را تجزیه و تحلیل می کند زیرا می تواند بیش از سیزده میلیارد صفحه در هر روز بگذرد.

نه فقط این ، دو مورد وجود دارد که می توانید با Awario انجام دهید. با تجزیه و تحلیل لینک های مربوطه می توانید موضوعات جدیدی را برای ارسال مهمان آینده خود پیدا کنید. با استفاده از این ابزار شگفت انگیز ، تأثیرگذارترین رسانه های اجتماعی را در مورد عملکرد نام تجاری خود کسب کنید.

5. BuzzSumo

BuzzSumo

BuzzSumo یک شرکت تابعه از Brandwatch است که کمی متفاوت از سایر ابزارهای گوش دادن به رسانه های اجتماعی در این لیست عمل می کند. بخش عالی BuzzSumo ظرفیت آن در شناسایی محبوب ترین مطالب در رسانه های اجتماعی از جمله Facebook ، Twitter ، Pinterest ، Reddit و غیره است..

با استفاده از BuzzSumo ، می توانید محتوای رسانه های اجتماعی خود را از چند طریق تجزیه و تحلیل کنید. پارامترهای جستجوی قدرتمند و امکانات فیلتر ، کار را بسیار ساده تر می کنند. در کنار داده های تأثیرگذار ، این ابزار همچنین داده های بک گراند اجتماعی اساسی را برای تصمیم گیری آگاهانه در اختیار شما قرار می دهد.

6. Google Analytics

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

تا کنون ، Google Analytics می تواند یکی از کم ارزش ترین ابزارهای نظارت بر رسانه های اجتماعی است که بیشتر صاحبان سایت از آن استفاده می کنند. بسیاری از دارندگان وب سایت از این ابزار فقط برای نظارت بر جریان ترافیک استفاده می کنند اما این ابزار فقط برای نظارت بر جریان ترافیک ایجاد نمی شود.

از نظر فنی Google Analytics یک ابزار رسانه های اجتماعی نیست ، اما با این وجود می توان از آن برای ردیابی کمپین های مختلف رسانه های اجتماعی و حتی به شما در سنجش ROI اجتماعی استفاده کرد. شما می توانید گزارش هایی را به طور خاص برای ردیابی رسانه های اجتماعی ایجاد کنید ، مانند تعداد بازدید کنندگان به سایت شما که از آن کانال شبکه های اجتماعی هدایت می شوند. همچنین می توانید از پارامترهای UTM برای پیگیری و اندازه گیری کمپین های خاص رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

7. سوراخ کلید

مانیتورینگ سوراخ کلید

Keyhole یکی از بهترین ابزارهای نظارت بر رسانه های اجتماعی به ویژه برای کاربران توییتر و اینستاگرام است. با استفاده از این ابزار هوشمند ، می توانید کلمات کلیدی ، هشتگ ، نشانی اینترنتی و نام کاربری را جستجو کنید تا رفتار کاربر را تحلیل کنید. همچنین می توانید داده های زمان واقعی و تاریخی را بسیار دقیق ببینید.

ویژگی ویژه نقشه های گرمای Keyhole به شما امکان می دهد سطح فعالیت را در بخش های خاصی از جهان نشان دهید. قسمت خوب این ابزار شگفت انگیز ، قابلیت آن در درخواست داده های تاریخی با استفاده از توییتر و اینستاگرام است که شامل اطلاعات مربوط به تعداد پست ها ، کاربران ، تعامل و تأثیرگذار است..

8. اسنپلتیک

عکس های فوری

اگر می خواهید روی داستانهای اسنپ چت و اینستاگرام متمرکز شوید ، انتخاب Snaplytics می تواند گزینه ای عالی برای شما باشد. این ابزار شگفت انگیز با معیارهای مختلفی مانند نرخ باز و بسته شدن سروکار دارد و به مارک ها این امکان را می دهد تا ببینند که در آن قله های جذابیت داستان قرار دارند و می توانید در مورد نرخ های افت آن نیز بدانید.

ظاهراً به نظر می رسد که اسنپ چت ممکن است برای برخی از مارک های تجاری مورد پسند واقع نشود ، اما نباید فراموش کنید که این شبکه هنوز صدها میلیون کاربر فعال که هزاره هستند و ژنرال Z است ، به خود می بالد. علاوه بر این ، داستان ها خواستارترین بخش اینستاگرام هستند. ترویج. به همین دلیل می توانید از این ابزار برای نظارت بر ظاهر رسانه های اجتماعی خود ، به ویژه برای Snapchat و Instagram استفاده کنید.

9- کوراتال

Curalate

از آنجا که بسیاری از مارک های تجاری سعی در فروش مستقیم اجتماعی دارند ، ممکن است در مورد برند خود نیز به همین فکر کنید. در این حالت ، Curalate می تواند از طریق اینستاگرام به بهترین شکل ممکن به هدف شما خدمت کند. به عنوان یک فروشگاه هیبریدی عمل می کند و با استفاده از اینستاگرام فروش شما را به حداکثر می رساند.

Curalate به صاحبان مشاغل کمک می کند تا درک کنند کدام محصولات بیشترین کلیک و فروش را دارند. این همچنین به شما امکان می دهد تا برچسب ها و ذکرهای محصول را ردیابی کنید تا عملکرد محتوای تولید شده توسط کاربر را از طریق کمپین های خاص تحلیل کنید.

10. Brand24

نام تجاری24

Brand24 ابزاری برای نظارت بر رسانه های اجتماعی با هزینه بازاریاب است که وظیفه اجرای کمپین های مختلف رسانه های اجتماعی را بر عهده دارند. این یک روش هوشمند برای تجزیه و تحلیل داده های رسانه های اجتماعی و صرفه جویی در ساعت های بی شماری شما فراهم می کند.

با استفاده از این ابزار قدرتمند ، می توانید کلمات کلیدی مربوط به ارزش نام تجاری خود را کنترل کنید. این ویژگی هشدارهای سفارشی شما را در مورد رقبا به روز می کند و به شما کمک می کند تا به سمت راست بروید.

می توانید مقدار متریک از جمله عملکرد کلمات کلیدی در فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، دسترسی به رسانه های اجتماعی ، نامزدی ، تجزیه و تحلیل احساسات را دریافت کنید ، YouTube را می توان با میزان ذکر و غیره اندازه گیری کرد. علاوه بر این ، معیارهای تعامل ، تأثیر ، هشتگابی با گرایش و سایر تحلیلها برخی از ویژگیهای مهم برند24 هستند.

بسته بندی کردن

اگرچه تعداد زیادی ابزار نظارت بر رسانه های اجتماعی در بازار وجود دارد ، اما شما نمی توانید یک ابزار مناسب برای همه داشته باشید. علاوه بر این ابزار شخص ثالث ، می توانید از ابزار تحلیلی جستجوی داخلی استفاده کنید. ابزار داخلی ممکن است برای کار با آن زمان لازم داشته باشد. به همین دلیل است که این مقاله اسکریپت شده است تا کار را برای شما آسان کند.

می توانید به لیست ذکر شده در بالا نگاهی بیندازید و ابزار مناسبی را برای شما رقم بزنید. هر ابزاری که در اینجا ذکر شده است دارای استاندارد ای است که به شما در نظارت بر حضور رسانه های اجتماعی شما به طور کلی کمک می کند. امیدوارم این مقاله به شما در درک صحیح انتخاب ابزار مناسب برای ردیابی حضور رسانه های اجتماعی کمک شایانی کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map