10 ابزار بازاریابی مفید سهامداران

10 ابزار مفید برای بازاریابان وابسته

چه کسی دوست ندارد زندگی را طبق سبک خود و بدون برنامه مشخص تعیین کند?


بازاریابان موفقیت آمیز وابسته معمولاً عاری از هرگونه تعهدات هستند ، بدون نیاز به خیال پردازی در شیوه زندگی خود ، زیرا گزینه های زیادی برای زندگی کامل خود دارند. بنابراین فقط منطقی است که این روزها صنعت بازاریابی وابسته در حال پیچیده تر و رقابتی تر شدن است.

با رشد صنعتی شدن و کاهش وابستگی به فروشگاههای آجری و ملات ، صنعت بازاریابی وابسته آماده دستیابی است رقم سالانه 7 میلیارد دلار در درآمد ظرف پنج سال.

امروز بازاریابان وابسته فقط با سایر بازاریابان رقابت نمی کنند. آنها همچنین با شرکت ها و تیم های پیشرفته چند میلیون دلاری که از طریق صندوق های سرمایه گذاری تأمین می شوند ، دست و پنجه نرم می کنند.

برای زنده ماندن در این رقابت جهانی و ایستادن از جمع به عنوان یک بازاریاب طرفدار حرفه ای ، باید مجموعه کاملی از ابزارهای بازاریابی داشته باشید.

در این مقاله ، ما ابزارهای بازاریابی وابسته ای را که شما برای پیروزی در کمیسیون های درآمد استفاده می کنید ، پوشش خواهیم داد. با این کار در نهایت قادر خواهید بود بازار را درک کنید ، ترافیک را جذب کنید و بازدید کنندگان بالقوه را تغییر دهید. بیا شروع کنیم!

جدا از لیست گاه به گاه ، لیست زیر حاوی طعم دهنده های اختصاصی است که می تواند مهمترین نقش را برای بازاریابان وابسته ایفا کند.

چرا باید بازاریابی وابسته را در نظر بگیرید

به عنوان یک تازه کار در عرصه بازاریابی شرکت های وابسته ، راه اندازی یک تجارت جدید می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال ، بازاریابی وابسته مزایای بزرگی نسبت به همتایان سنتی خود را ارائه می دهد. چند مزیت اساسی وجود دارد که باید قبل از شروع بحث اصلی به آنها اشاره کنم. بیایید نگاهی به آنها بیاندازیم:

 • سرمایه گذاری کم: با سرمایه گذاری تقریباً صفر می توانید یک جریان درآمد ایجاد کنید. برای راه اندازی یک وب سایت شما فقط به کمی وقت و چند دلار نیاز دارید.
 • بدون فروشگاه و حمل و نقل: به عنوان یک بازاریاب وابسته ، دیگر نیازی به فروشگاه یا موجودی کالا یا هر نوع حمل و نقل ندارید. شما فقط باید محصولات شخص ثالث را تبلیغ کنید.
 • بدون تیم پشتیبانی: نیازی به تیم پشتیبانی نیست. اغلب شما می توانید وب سایت خود را به تنهایی مدیریت کنید.
 • ایجاد درآمد منفعل: با تبدیل شدن به یک بازاریاب وابسته موفق ، می توانید یک جریان درآمد منفعل ایجاد کنید. وقتی وب سایت خود را راه اندازی کردید ، باید با کمی تلاش سود کسب کنید.
 • بازار جهانی: یکی از بهترین و هیجان انگیزترین بخش های یک تجارت آنلاین به عنوان بازاریاب وابسته ، باز بودن و در دسترس بودن آن برای همه است. شما می توانید از هر گوشه دنیا با مخاطب مورد نظر خود پرورش و ارتباط برقرار کنید.
 • انعطاف پذیری کار: به عنوان یک بازاریاب وابسته ، حداکثر انعطاف پذیری کار را دریافت خواهید کرد. برنامه خود را انتخاب می کنید.

جدا از این جنبه های سودمند اساسی در بازاریابی شرکت های وابسته ، شما انواع محصولات مختلفی را برای تبلیغ در وب سایت خود دارید. از بین محصولات فیزیکی ، محصولات دیجیتال ، خدمات مختلف و فرصت عضویت در سراسر جهان را انتخاب کنید.

ابزار زیادی برای انتخاب وجود دارد. اما نیازی به غرق شدن نیست. امیدوارم با خواندن این پست ، تصوری شفاف از این که کدام ابزارها برای سفر بازاریابی وابسته شما مناسب هستند ، بدست آورید.

1. فلیپا

حراج های وب سایت Flippa

فلیپا در اصل یک بازار آنلاین است که وب سایت ها را می توان برای سود خریداری کرد یا فروخت (“flipped”). این می تواند یک بستر اساسی برای افرادی باشد که به دنبال پیشرفت روند توسعه یک سایت وابسته به شکوفا از ابتدا هستند. با Flippa می توانید یک وب سایت را در طاقچه خود پیدا کنید که آماده است با یک سابقه ردیابی شده پیش برود.

برای بسیاری از بازاریاب های وابسته این مکان مکانی ایده آل برای شروع سفر بازاریابی وابسته انفرادی است. مانند eBay ، Flippa فرصتی را برای بازاریابان وابسته فراهم می کند تا در یک سایت وابسته به مناقصه برسانند.

علاوه بر این ، فلیپا به بازاریابان وابسته اجازه می دهد تا وب سایتهای وابسته مستقر خریداری کنند که دارای پروفایل بک لینک ثابت هستند. قبل از خرید دامنه ، حتماً یک ممیزی بک لینک کامل را اجرا کنید. این تضمین می کند که دامنه توسط شیوه های SEO کلاه سیاه متورم نمی شود. شواهد زیادی در مورد بازاریاب های وابسته وجود دارد که یک وب سایت را با مشخصات بک لینک قوی تهیه کرده اند اما در نهایت توسط یک به روزرسانی الگوریتم گوگل جریمه شده اند. غالباً این امر برای ایجاد تورم توسط شیوه های ساخت لینک کلاه سیاه است که توسط صاحب سایت قبلی انجام شده است.

بنابراین آن را ایمن بازی کنید – تحقیق و خرید خود را از یک بازار مشهور (مانند Flippa) انجام دهید.

2. CJ Affiliate

CJ Affiliate by Conversant

اساساً ، بازاریابی وابسته با ایجاد رابطه با ارائه دهندگان مختلف محصولات یا خدمات حق بیمه شخص ثالث شروع می شود. شرکت CJ توسط Conversant (که قبلاً با عنوان کمیسیون اتصالی شناخته می شد) می تواند ابزاری مناسب برای ایجاد مشارکت های وابسته باشد. در این پلتفرم ، تمام پیشنهادات آنها CPA (هزینه-برای-اقدام) است و به این معنی است که ناشران فقط وقتی کاربران به مشتری ، مشترک یا یک سرب بالقوه تبدیل می شوند ، پرداخت می شوند..

CJ Affiliate پیشرو شبکه بازاریابی وابسته جهانی است که در برنامه های پرداخت برای عملکرد تخصص دارد. هدف اصلی و چشم انداز سیستم شبکه هدایت نتایج برای تجارت در سراسر جهان است. آنها به ارتباط فروشگاه ها با بازاریاب ها کمک می کنند تا بتوانند هر روز به میلیون ها نفر از مصرف کنندگان آنلاین برسند. این امر در بین وابستگان و ناشران وب کوچک بسیار محبوب است.

شرکت CJ Affiliate می تواند یک دروازه هوشمند برای بازاریاب های وابسته برای شروع تجارت وابسته به خود باشد. آنها ایجاد روابط مفید با اشخاص ثالث را برای همکاران در هر طاقچه آسان می کنند. به معنای واقعی کلمه هزاران برنامه وابسته وجود دارد که می توانید از طریق CJ برای همه چیز از کالاهای خانگی گرفته تا میزبانی وب درخواست کنید. اکثر گزینه های آسان برای درآمدزایی از طریق CPA را ارائه می دهند – فقط کافی است کدهای منحصر به فرد خود را کپی و چسب بزنید تا درآمد کسب کنید.

3. SEMrush

SEMrush یک سیستم عامل مدیریت دید آنلاین است

SEMrush یکی از برجسته ترین ابزارهای کاربردی برای تحقیق در مورد کلید واژه ها ، رفع خطاهای سئو و از همه مهمتر تجزیه و تحلیل رقبا است. این ابزار مورد اعتماد بازاریابان و شرکتهای برجسته اینترنتی در سراسر جهان است. حتی شرکت های غول پیکر مانند Forbes ، PayPal ، Hyatt و Philips از این ابزار برای مدیریت دید خود استفاده می کنند. این سیستم دارای یک پایگاه داده گسترده با بیش از 46 میلیون دامنه و 120 میلیون کلمه کلیدی است.

به عنوان یک بازاریاب وابسته ، تجزیه و تحلیل استراتژی بازاریابی محتوا از رقبای شما مهم است. SEMrush می تواند عوامل بسیاری از جمله موقعیت یابی ارگانیک یک دامنه ، فرود URL بر روی SERP های Google ، نسخه های تبلیغات جوایز و موقعیت های آنها ، تبلیغات CPC ، تجزیه و تحلیل رقبا و غیره را ردیابی کند..

SEMrush به شما امکان می دهد یک تحلیل دقیق و ارزیابی از مطالب موجود خود انجام دهید. این یک روش عالی برای پیگیری و دستیابی به اهداف بازاریابی محتوایی شما است.

اما این همه چیز نیست SEMrush همچنین می تواند به عنوان یک ابزار حسابرسی محتوا برای استراتژی توزیع شما مورد استفاده قرار گیرد. استراتژی های بازاریابی محتوای خود را وزن کنید و از پیشنهادات SEMrush برای بهبود کیفیت محتوا برای به حداکثر رساندن تأثیر استفاده کنید. مهمتر از همه ، با استفاده از SEMrush ، می توانید استراتژی بازاریابی محتوا را با ابزارهای شامل حسابرسی محتوا ، ردیابی ارسال ، و SEO قالب محتوا تقویت کنید.

4- احرفس

ابزار جستجوگرها Ahrefs

اهورف یکی دیگر از ابزارهای مهم برای جستجوگرها و جستجو در کلمات کلیدی است. اگرچه این برای چندین هدف مانند تجزیه و تحلیل بک لینک ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، ممیزی های روی صفحه ، تحلیل محتوا و غیره مورد استفاده قرار می گیرد ، اما تأکید بیشتری روی بک لینک دارد تا سئو در صفحه و سایر قابلیت های رقابتی..

با استفاده از این ابزار ، بازاریاب های وابسته می توانند بینش عمیق در پروفایل backlink خود کسب کنند. این شامل لینک بک لینک جدید ، بک لینک های از دست رفته و وب سایتهایی است که با صفحات شکسته در سایت شما پیوند دارند (همراه با رتبه دامنه آن سایتها). به عنوان یک بازاریاب وابسته ، می توانید رشد بک لینک رقبا را نیز تجزیه و تحلیل کرده و آن را با موارد مشابه خود مقایسه کنید. حتی یک بخش برای تجزیه و تحلیل “شکاف های محتوا” در سایت شما در مقایسه با رقبای شما وجود دارد تا بتوانید آنچه سایت شما فاقد آن است را مشخص کنید..

در بازاریابی وابسته ، یکی از ابزارهای مورد نیاز برای دوستانه تر کردن وب سایت شما است. در غیر این صورت ، رتبه بندی وب سایت وابسته خود که در نهایت با یک ظروف سرباز یا مسافر به پایان می رسد تقریبا غیرممکن است. Ahrefs باعث می شود تا بازاریاب های وابسته بتوانند به سرعت و کارآمد سایت خود را بهینه کنند. به این ترتیب آنها می توانند با رتبه بندی وب سایت های خود در موقعیت برتر ، کمیسیون بیشتری کسب کنند.

5- افزونه های وابسته

دستیابی به مدیریت پیوندهای وابسته در حالی که به عنوان یک بازاریاب وابسته تبلیغ می کنید یک کار خسته کننده و وقت گیر است. اگر شما یک کاربر WordPress هستید ، مطمئناً استفاده از افزونه می تواند این امر را راحت تر کند. وقت بیشتری برای مدیریت سایر جنبه های شغلی (یا حتی مشاغل دیگر) برای شما فراهم می کند.

اگر کاربر WordPress هستید خوشبختانه گزینه های زیادی دارید. مخصوصاً وقتی صحبت از افزونه های وابسته است. فقط یک جستجوی سریع Google انجام دهید. صدها پلاگین وابسته برای اهداف خود پیدا خواهید کرد. برخی از افزونه ها فقط برای برنامه های وابسته خاص کار می کنند ، برخی از آنها به شکلی عمومی تر هستند و می توانند در چندین سیستم عامل وابسته استفاده شوند.

AzonPress

افزونه وردپرس AzonPress برای شرکت های وابسته به آمازون

برای همکاران آمازون, AzonPress می تواند یک راه حل عالی باشد. این یک افزونه مدیریت کامل وابسته است که کارها را به صورت کارآمد و بی دردسر انجام می دهد. رابط کاربر پسند آن با پنل مدیریتی غنی از ویژگی ، به شما امکان می دهد فرآیند کسب درآمد شرکت های وابسته خود را مدیریت کنید که یک لذت کامل برای کار با.

WooCommerce

افزونه وردپرس رایگان WooCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال یک افزونه عمومی تر هستید ، WooCommerce یک انتخاب عالی است. در حالی که خودکار نیست ، شما می توانید انواع محصولات شخص ثالث را با استفاده از لینک های وابسته به فروشگاه خود اضافه کنید. محصولات وابسته نیز مانند هر کالای دیگر آسان برای افزودن است. به سادگی به یاد داشته باشید که محصول نوع “خارجی / وابسته” را انتخاب کنید ، پیوند وابسته خود را بچسبانید ، متن دکمه را سفارشی کنید و بهای آن اضافه کنید.

افشای وابسته برای WooCommerce

افشای وابسته برای WooCommerce

و اگر با WooCommerce می روید – شاید ایده خوبی باشد که این افزونه مفید را نیز نصب کنید. با افشای وابسته برای WooCommerce نصب شده ، می توانید با کلیک یک دکمه ، یک پیام افشا سریع را به کلیه محصولات خارجی خود اضافه کنید. فقط کافی است متن و قرارگیری را از تنظیمات WooCommerce Customizer مستقیم خود ویرایش کنید.

پیوندهای زیبا

پلاگین PrettyLinks Lite

اما اگر یک وبلاگ ساده در حال اجرا هستید ، افزونه ای مانند PrettyLink راه رفتن است. این افزونه ساده پیوندهای وابسته شما را با یک پیوند کوتاه “زیبا” و به راحتی به یاد می آورد. به این ترتیب پیوندهای شما بهتر به نظر می رسند و می توانید به راحتی آنها را برای استفاده مجدد در پست های آینده به خاطر بسپارید.

6. SEO SEO

افزونه SEO Yoast

این افزونه حاکم وردپرس سئو است ، برای تبلیغاتی که باید برای هر وب سایت وجود داشته باشد. SEO SEO میلیون ها بار بارگیری دارد – و به راحتی می توان فهمید که چرا. با مجموعه ای از ویژگی های پیشرفته داخلی برای نقشه های XML ، متا صفحه ، تغییر مسیرهای url ، نمودارهای باز و موارد دیگر ، این راه حل SEO و واقعی برای همه سایتهای وردپرس است..

Yoast به دلیل ویژگیهای تحلیلی بسیار شناخته شده است. گزینه های ساخته شده متابوكس در پست ها و صفحات به شما كمك می كند تا كاربرد كلید واژه ها را بهتر انجام دهید و از طول مناسب متناسب باشید. همچنین یک تست خواندن Flesch را برای تعیین خوانایی کل پست شما انجام می دهد ، علاوه بر نظارت بر طول جمله ، صدای منفعل و توزیع عنوان.

به عنوان یک بازاریاب وابسته ، یکی از اهداف اصلی شما باید این باشد که در رده های برتر در موتورهای جستجو قرار بگیرید. Yoast SEO می تواند به شما در انجام این امر کمک کند و راهی آسان برای حفظ رتبه SERP صفحات وب شما است.

7. گرامر

دستیار نوشتن دستوری

دستور زبان یکی دیگر از ابزارهای باورنکردنی برای بازاریابان وابسته است که به طور مرتب منتشر می کنند. این یک بررسی خودکار هجی و دستور زبان است که می تواند به هر صاحب وبلاگ یا وبلاگ نویس کمک کند.

گرامرلی هنگام بررسی پست های جدید و سریعتر ویرایش ها ، نقش کاملی را ایفا می کند. ویرایشگر گرامرلی در زمان واقعی هر زمان که خطای دستوری یا تایپی ایجاد شده است به شما اطلاع می دهد. فقط تصحیح کنید تا مطمئن شوید محتوای شما از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

یکی از جالب ترین جنبه های گرامرلی این است که می تواند رعایت جملات جمله شما در ارتباط با کلمات را درک کند. به این معنی که می توانید صدای نوشتن خود را حتی با کمک ابزار حفظ کنید. بعضی اوقات می تواند معنای واقعی آنچه را که می خواهید فاش کنید اشتباه گرفته شود. اما درمجموع ، از یک استاندارد نسبتاً سازگار و میزان دقت قابل ملاحظه ای برخوردار است.

8. Google Analytics

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

صرف نظر از این که کدام طاقچه را اداره می کنید ، ممکن است یک سایت وبلاگ یا فروشگاهی در یک طاقچه مرتبط با سلامتی باشد ، شما می خواهید مخاطبان خود را درک کنید. تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل گسترده ترین ابزار تحلیلی است که برای بازاریابان وابسته در دسترس است. بیشتر بازاریابان شرکت های وابسته از این ابزار استفاده می کنند تا ببینند بازدید کنندگان به سایت وابسته خود چه تعداد بازدیدکننده دارند. آنها می توانند طیف گسترده ای از عملکرد بعدی را با استفاده از این ابزار عالی اجرا کنند. به عنوان یک بازاریاب وابسته ، می توانید آزمون را تقسیم کنید ، پیوندها را پیگیری کنید ، تبدیل ها را ردیابی کنید ، رفتارهای مختلف را تجزیه و تحلیل کنید و بتوانید بینش واقعی نحوه ارتباط کاربران با سایت وابسته شما را بفهمید.

Google Analytics با اندازه گیری میزان فروش ، تبدیل و تجزیه و تحلیل جزئیات عمیق وب سایت ، به شما کمک می کند تا نقشه راه موفقیت مورد انتظار خود را شکل دهید. این روزها تقریباً همه بازاریاب های وابسته به Google Analytics برای ارزیابی موفقیت تلاش ها و اهداف SEO خود در وب سایت اهرم می کنند.

برای آگاهی از کل اتفاقات وب سایت خود و اندازه گیری هدف ، باید تعامل جزییات افراد را بدانید ، وقتی که از سایت شما بازدید می کنند که معمولاً چه مدت در این سایت باقی می مانند و مهمتر از همه از چه صفحاتی کم و بیش در سایت شما بازدید می کنند. این نتیجه از تجزیه و تحلیل باعث می شود کل وب سایت خود را درک کنید و به شما امکان می دهد تا اقدامات بهتری برای بهبود وب سایت وابسته خود انجام دهید.

کیت سایت Google

Google Site Kit برای وردپرس

به همه داده های Google Analytics خود دسترسی داشته باشید (و تن دیگر). فقط افزونه رایگان را نصب کنید ، سپس از پیوندهای موجود در داشبورد خود برای اتصال سرویس های Google به سایت خود استفاده کنید (ما این موضوع را به طور کامل در راهنمای Google Site Kit خود پوشش می دهیم). این شامل Google Analytics و همچنین سایر ابزارها و خدمات مفید Google مانند کنسول جستجو ، Adsense ، PageSpeed ​​Insights ، بهینه سازی و مدیریت برچسب ها.

بینش هیولا

MonsterInsights Analytics برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

می توانید از افزونه MonsterInsights استفاده کنید تا به راحتی بتوانید خدمات ردیابی وب سایت Google Analytics را در سایت وردپرس خود اضافه کنید ، شخصی سازی و مدیریت کنید. این افزونه دارای آمار ردیابی و تبلیغات در زمان واقعی است ، به علاوه با سیستم عامل های تجارت الکترونیکی نیز سازگار است. بنابراین شما می توانید عملکرد خود را بهتر دنبال کنید و استراتژی های بازاریابی وابسته و SEO را بهینه کنید.

9. تقویم تحریریه

تقویم ویراستاری افزونه WordPress

تقویم تحریریه افزونه برنامه ریزی ارسال برای وبلاگ نویسی استراتژیک است. این برنامه به شما امکان می دهد تا تمام پست های خود را در سایت خود برنامه ریزی و برنامه ریزی کنید ، که بسته به طاقچه های وابسته شما می تواند بسیار مهم باشد. وبلاگ های فناوری می خواهند پست های مربوط به رویداد بزرگ بعدی Apple Apple را برنامه ریزی کنند ، یا یک وبلاگ مد ممکن است بخواهد برنامه ها یا فیلم ها را در حدود هفته مد برنامه ریزی کند. وقتی می خواهید مطالب خود را فقط با نگه داشتن چشم در یک صفحه واحد منتشر کنید ، می توانید کار را آسان کنید. در حالت ایده آل ، این ابزار تمام مطالب شما را در سایت شما سازماندهی می کند.

این افزونه مدیریت پست را آسان و راحت می کند. از برنامه ریزی یک پست ، ایجاد محتوا و تا تاریخ انتشار – می توانید تمام مراحل را با یک نگاه دنبال کنید. می توانید پست ها را طبق تاریخ و زمان اقامت از یک صفحه تنظیم کنید.

قابلیت کشیدن و رها کردن می تواند ضمن تغییر تاریخ های پست ، کار را آسان کند. یک پیش نویس کشو برای مدیریت کلیه پیش نویس های ارسال شده در سایت شما وجود دارد. با استفاده از قابلیت “ویرایش سریع” می توانید پست های چندین نویسنده را همزمان کنترل کرده و پست ها را ویرایش کنید. فقط مدیر و ویرایشگر می توانند تمام ویژگی های این افزونه را تجربه کنند. نویسندگان می توانند پست های خود را منتشر ، ویرایش و تنظیم مجدد کنند. مشارکت کنندگان می توانند پست را فقط در یک پیش نویس ذخیره کنند و پست های خود را جابجا کنند ، و مشترک می تواند تقویم را مشاهده کند.

می توانید از راهنماهای ما در مورد چگونگی ایجاد یک تقویم سرمقاله و همچنین بهترین افزونه ها برای مدیریت جریان کاری سرمقاله خود برای راهنمایی های بیشتر استفاده کنید.

10. MailChimp

بازاریابی ایمیل MailChimp

ایمیل هنوز یکی از راه های غالب بازاریابی است. بدون درج یک ابزار قابل اعتماد برای بازاریابی ایمیل ، این پست ناقص است. MailChimp یک بستر بازاریابی قوی برای ایمیل است که انواع شرکت ها و بازاریابان را تسهیل می کند. برای بازاریابان شرکت های وابسته می تواند ابزاری قدرتمند برای شروع بازاریابی ایمیل باشد. از این ابزار بازاریابی برای ارسال محصولات مربوطه به بازار استفاده می شود ، به مخاطبان مورد نظر می رسد و منجر به فروش می شود.

با استفاده از MailChimp ، می توانید خبرنامه ها ، راه اندازی کمپین های قطره ای ، مدیریت پروفایل های مشترکین ، ایمیل پیگیری باز کرده و اشتراک اجتماعی را اضافه کنید. علاوه بر این ، سیستم تجزیه و تحلیل داخلی و ارسال مجدد آن به بازاریاب ها اجازه می دهد تا یک گزارش ad hoc تهیه کنند. علاوه بر این ، MailChimp برای بازاریاب ها از الگوهای از پیش تعیین شده و یک سازنده کشیدن و رها کردن استفاده می کند تا طراحی خبرنامه را بسیار آسان کند.

جنبه مهم دیگر استفاده از MailChimp این است که شما می توانید با استفاده از این ابزار تست A / B را اجرا کنید. می توان تست کرد که کدام خط موضوع یا زمان تحویل با یک رویکرد حداقل بهتر کار می کند. در هر آزمون می توانید تغییرات مختلفی مانند زمان ارسال ، محتویات ، خطوط موضوع و تصاویر و غیره داشته باشید. به طور مشابه ، MailChimp به شما امکان می دهد تا لیست پستی خود را بخش بندی کنید. بنابراین می توانید کمپین های هدفمند را برای تبدیل های بیشتر صادر کنید.

به طور خلاصه ، من می گویم ، به عنوان یک بازاریاب شرکت های وابسته ، شما باید چهار مورد شامل ویژگی های پیشرفته MailChimp باشید. آنها عبارتند از اتوماسیون بازاریابی ، تقسیم بندی پیشرفته ، ردیابی عملکرد و آزمایش A / B.

MailChimp برای وردپرس

MC4WP: Mailchimp برای وردپرس

اما برای استفاده از این ابزارها ابتدا باید لیست ایمیل خود را بسازید. افزونه های خوب MailChimp WordPress ، افزودن فرم ثبت نام یا Optin را به سایت شما آسان می کند. انتخاب عالی افزونه محبوب MailChimp for WordPress است که فرم های ثبت نام ساده ، موبایل آماده و کاربر پسند را برای سایت شما اضافه می کند. این افزونه همچنین با افزونه های معروف مانند Contact Form 7 ، MemberPress ، WooCommerce و موارد دیگر سازگار است – به شما امکاناتی برای ساختن تعداد مشترکان خود می دهد..


موفقیت در بازاریابی وابسته به عوامل زیادی بستگی دارد. این خلاقیت شما ، نحوه دسترسی شما به بازار و استفاده از ابزارهای مناسب بازاریابی وابسته را در نظر می گیرد. مهمتر از همه ، این به توانایی پیاده سازی دانش شما در دنیای گسترده و رقابتی بازاریابی وابسته بستگی دارد.

درست است که بازاریابان وابسته قبلاً یک تن در بشقاب خود دارند. بیشتر بازاریابان خودآموز از طریق آزمایش و خطا یاد می گیرند. اما در مورد بازاریاب های وابسته ، اشتباهات ناچیز ممکن است منجر به از دست دادن ارزش روز شود. حوادث احمقانه ناخواسته را مرتکب نشوید – درعوض ، ابزارهایی را که در بالا گفته شد ، اهرم نکنید تا تجارت شرکت های وابسته خود را شروع کرده و آنرا پیگیری کنید.

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تا بتوانید از ابزارهای مناسب برای بازاریابی شرکت های وابسته خود دریابید که در نهایت باعث می شود که بتوانید کمیسیون های وابسته را بدست آورید. اگر درمورد مسئله یا چیزی برای پرسیدن دارید ، یا سؤال دیگری دارید ، لطفاً سؤال خود را در قسمت نظرات در زیر وارد کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map