جدید برای وردپرس؟ از این 10 اشتباه تازه کار جلوگیری کنید

جدید برای وردپرس؟ از این 10 اشتباه تازه کار جلوگیری کنید

اگر تازه وارد WordPress هستید ، ممکن است قبلاً نصب و راه اندازی آن را آسان بدانید.


تیم Automattic از کار خود خارج شده است تا روند تنظیم را تا حد امکان ساده و کاربر پسند انجام دهد. برخی از میزبان وب این سادگی را یک قدم جلوتر برداشته و نصب یک کلیک را برای نصب وردپرس ارائه می دهند.

از آنجا که این روزها سایت شما بسیار ساده است ، بسیاری از موارد اصلی اغلب مورد توجه کاربران جدید وردپرس قرار نمی گیرند. با گذاشتن اشتباه این تنظیمات در حالت پیش فرض ، کاربران جدید خود را در معرض مشکلات احتمالی بعدا در زندگی وب سایت خود قرار می دهند.

بیایید به چند اشتباه رایج که می توانید هنگام راه اندازی وب سایت خود اجتناب کنید نگاهی بیندازیم.

1. نامگذاری مجدد حساب مدیر

این یک اشتباه رایج است که توسط کاربران وردپرس انجام شده و یک اشتباه است که می تواند شما را دچار مشکل کند. هکرها تقریباً همیشه از آنها استفاده می کنند مدیر (یا برخی مشتقات آن) به عنوان نام حساب کاربر هنگام تلاش برای ورود به وب سایت شما.

یکی از ایمن ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که به حساب مدیر سایت اصلی خود یک اسم متفاوت بدهید. این می تواند نام شما ، نام شخصی باشد که می خواهد به دنبال نگهداری سایت یا هر نام کاربری دیگری باشد که می توانید به آن فکر کنید.

فقط مطمئن شوید که اینگونه نیست مدیر, مدیر, یا هر یک از نامهای استاندارد حساب مورد نظر برای این نوع کاربر.

2. تغییر نکردن برچسب از “فقط یک سایت وردپرس دیگر”

مضامین وجود دارد که نشان برچسب سایت سایت وردپرس شما را نشان نمی دهد و اگر از یکی از آنها استفاده کنید ، به راحتی فکر می کنید که نیازی به تغییر آن ندارید. با این حال ، گوگل نشانگر سایت شما را نمایش می دهد یا خیر.

ترک آن یک راه واضح برای نشان دادن شما مبتدی WordPress وجود دارد و ممکن است نوع اشتباه توجه شما را به سمت سایت شما جلب کند. این یک تغییر ساده در تنظیمات شماست – می توانید آن را در زیر بیابید تنظیمات> عمومی.

3. تغییر ساختار پیوندهای همیشگی شما

این اشتباهی است که من مشاهده کردم بسیاری از کاربران جدید وردپرس مرتکب می شوند. به طور پیش فرض وردپرس ساختار پیوند ثابت را به عنوان شناسه پست نمایش می دهد. این بدان معناست که برای یک پست اینترنتی لینک پیوندی را دریافت می کنید mysitename /؟ p = 123. به نظر نمی رسد خیلی زیبا باشد و می تواند باعث ایجاد مشکل در SEO سایت شما شود.

در عوض ، ساختار پیوند خود را به یکی تغییر دهید که شامل نام پست باشد. چند مورد وجود دارد که می توانید انتخاب کنید اما متداول ترین آنها هستند روز و نام و نام ارسال. این گزینه را در اینجا پیدا خواهید کرد تنظیمات> پیوندهای همیشگی.

پیوندهای ثابت

اولین مورد از این ساختار ساختار پوشه تاریخ را به URL شما اضافه می کند و می تواند برای سایتهایی که هر روز ارسال می کنند یا حاوی اخبار باشد مفید باشد. نام ارسال ساختار ساختاری است که اغلب در بعضی از سایتهای برتر وبلاگ نویسی مشاهده می کنید. به سادگی https: //mysitename.com/post-name/ و بهترین راه برای دادن آدرس های اینترنتی ساده و به یادماندنی به سایت شماست.

4- حذف صفحه نمونه

در حالی که اکثر مردم “جهان سلام” را حذف می کنند. ارسال و نظری که در مورد آن یافت می شود ، بسیاری از افراد صفحه نمونه ای که با نصب وردپرس ایجاد شده است را فراموش کرده و یا هرگز متوجه نمی شوند.

با باقی ماندن در آنجا هیچ آسیبی به شما وارد نمی شود اما Google آن را فهرست بندی می کند و باعث می شود شما مانند یک شخص تازه وارد به نظر برسید. نکته ساده ای که برای جلوگیری از هرگونه مشکل وجود دارد ، حذف صفحه است. این کاری را برای شما انجام نمی دهد ، بنابراین در وب سایت تکمیل شده شما جایی ندارد. آن را حذف کنید.

5- خلق عالی نیست در باره صفحه

صفحه درباره جدیدترین وبلاگ من ، Healthy Enough.

در باره صفحه یکی از مهمترین صفحات وب سایت شما است.

بعد از صفحه اصلی شما احتمالاً بیشترین بازدید از صفحه سایت شما خواهد بود. اینجاست که شما دقیقاً چه کسی هستید و سایت شما در مورد خوانندگانتان به اشتراک گذاشته است. در باره صفحه در گفتن داستان شما و ارتباط با خوانندگان برای ایجاد تمایلات خود به خواندن پست های شما اساسی است.

این روزها یافتن وب سایت بدون آن بسیار غیر معمول است در باره صفحه به دلیل اینکه مردم علاقه مند به نویسنده یا شرکتی در پشت سایت هستند ، می شناسند. این یک راه کارآمد برای ارتباط با افراد آسان است و هر سایت باید یکی از آنها را داشته باشد. اما ایجاد یکی از آن ها به اندازه کافی خوب نیست – باید آن را بسازید عالی.

6. عدم ارائه راهی برای خوانندگان خود برای ارتباط با شما

در حالی که ما در مورد صفحات هستیم ، شما باید یک صفحه ایجاد کنید که به خوانندگان شما راهی برای ارتباط با شما می دهد. این روزها روش های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد.

شما می توانید بسیار باز بوده و آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را درج کنید ، یا می توانید از فرم های تماس با استفاده از آن استفاده کنید. حالت دوم به شما امکان می دهد تا خوانندگان خود را در تماس برقرار کنید ، اما یک درجه از حریم خصوصی را حفظ خواهد کرد.

هرچه تصمیم دارید به صفحه اضافه کنید ، حداقل باید یک فرم تماس ساده برای خوانندگان خود داشته باشید. از نظر افزونه ها ، توصیه شماره یک من است فرم تماس با شماره 7. اما اگر گزینه های بیشتری می خواهید ، در اینجا گزینه های بهترین پلاگین های فرم تماس با وردپرس را انتخاب می کنید.

7. بارگیری مضامین از منابع قابل انکار

سایتهای زیادی در آنجا وجود دارند که به شما امکان می دهند تم های حق بیمه را به هیچ وجه بارگیری کنید و فکر می کنید استفاده از آنها ایده خوبی است. با این حال ، شما نمی دانید چه چیز دیگری به این مضامین اضافه شده است. کد مخرب می تواند به راحتی به برخی از پرونده های موضوعی اضافه شود که سایت شما را برای هکرها و اسپم ها باز می کند.

اگر می خواهید از یک موضوع پریمیوم استفاده کنید ، آن را از طریق منبع رسمی خریداری کنید. اگر نمی خواهید در ابتدای سایت خود پول را برای یک موضوع پریمیوم خرج کنید ، هزاران موضوع عالی در آنجا آزادانه در دسترس است. به عنوان مثال ، وبلاگی را که در بالا به آن اشاره کردم ، به یاد داشته باشید ، سالم کافی است؟ این برنامه با موضوع عالی Highwind اجرا می شود که کاملاً رایگان است. و تعداد زیادی تم رایگان عالی در اینجا در WPExplorer وجود دارد – فقط بهترین تم های وردپرس رایگان ما را ببینید.

نصب یک مضمون از یک منبع غیرقابل اعتماد ، مشکلاتی را ندارد که بدون شک تجربه خواهید کرد. در دراز مدت هزینه زیادی برای شما خواهد داشت.

8- به روز نکردن وردپرس

یک مشکل مشترک در بین افرادی که جنبه های فنی خود برای میزبانی وبلاگ را درک نمی کنند وجود دارد. آنها فکر می کنند اگر وردپرس را نصب کنید ، شما با جنبه فنی انجام می شود و می توانید با خلق مطالب خود پیشرفت کنید. متأسفانه ، این طور نیست.

Automattic مشکل را درک کرده است و به روزرسانی نصب های وردپرس را به یک فرآیند ساده با یک کلیک تبدیل کرده است تا حتی فنی ترین فرد نیز بتواند آنها را انجام دهد.

بروزرسانی های موجود در نرم افزار اصلی سوراخ های امنیتی را حل کرده و مشکلاتی را که در فرآیند توسعه وجود دارد ، برطرف می کند. اگر WordPress را به روز نکنید ، سایت خود را در برابر هکرها آسیب پذیر قرار می دهید و احتمال اینکه افزونه ها یا مضامین جدید بتوانند وب سایت شما را خراب کنند.

9. عدم تهیه نسخه پشتیبان مرتب از سایت شما

من برای آرامش کامل از VaultPress استفاده می کنم (و دوست دارم).

افزونه های زیادی در آنجا وجود دارد که به شما امکان می دهد از نصب و دیتابیس وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. آنها از پلاگین های ساده ای برخوردار هستند که محتوای پایگاه داده شما را فشرده می کنند و سپس فایل را به پلاگین های پریمیوم مانند ایمیل برای شما ارسال می کنند VaultPress که یک نسخه پشتیبان کامل از سایت شما انجام می دهد و گزینه های بازیابی چندگانه به شما ارائه می دهد.

به هر روشی که انتخاب کنید ، همیشه باید اطمینان حاصل کنید که در صورت بروز هرگونه مشکلی ، از یک نسخه پشتیبان تهیه منظم استفاده کنید.

10. نصب افزونه های خیلی زیادی (خرابکار)

قبلاً در مورد مشکلات نصب افزونه ها صحبت کرده ام. با هر افزونه ای که نصب می کنید ، می توانید بار خود را به وب سایت خود اضافه کنید و اگر بار افزونه ای ضعیف باشد ، بار بارگیری صفحه را کاهش می دهد. علاوه بر کندی سایت خود ، امنیت سایت خود را با هر افزونه جدید در دست توسعه دهندگان شخص ثالث قرار می دهید. باید اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده کاملاً نیاز به نصب افزونه دارید.

داشتن افزونه های بیش از حد به خودی خود باعث ایجاد مشکلات زیاد نمی شود ، اما داشتن بسیاری از «ترسناک» های آن بسیار زیاد است. بنابراین مطمئن شوید که بررسیهای هر افزونه ای که نصب می کنید ، و همچنین هر افزونه را در سایت خود 1 به 1 نصب کنید تا بتوانید آزمایش کنید و ببینید که چگونه این سایت شما را تحت تأثیر قرار داده است. در حقیقت 1 افزونه با کد ضعیف می تواند باعث شود سایت شما کندتر و 50 پلاگین کدگذاری شده کند. فقط مطمئن شوید وقتی افزونه هایی را به سایت خود اضافه می کنید که نمی خواهید همه آنها را در آنجا پر کنید بدون اینکه آنها را ابتدا تست کنید و در صورت امکان خواندن آنها را.

WPEngine مقاله خوبی را در این زمینه ارسال کرد مقدار افزونه در مقابل کیفیت WordPress این واقعاً همه چیز را با جزئیات توضیح می دهد و به شما کمک می کند بیشتر بدانید که چه افزونه هایی واقعاً می توانند باعث کند شدن سایت شما شوند.


اشتباهات فوق در بین کاربران جدید وردپرس متداول است اما اجتناب از آنها ساده است. تمام چیزی که طول می کشد این است که قبل از ساختن سایت خود کمی فکر و برنامه ریزی کنید و می توانید از مشکلات زیادی که کاربران جدید با آن روبرو هستند جلوگیری کنید.

آیا توصیه دیگری برای کاربران جدید وردپرس دارید؟ در ابتدای سایت چه اشتباهات ساده ای مرتکب شده اید که می خواهید برگردید و تغییر دهید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map