نحوه نصب و راه اندازی ذخیره سازی وردپرس با WP Super Cache

 1. 1. راهنمای مبتدیان برای درک عملکردهای داخلی وردپرس
 2. 2. ذخیره سازی وردپرس چیست و چرا اهمیت دارد?
 3. 3. Caching WordPress چگونه کار می کند?
 4. 4. در حال خواندن: نحوه نصب و راه اندازی ذخیره سازی وردپرس با WP Super Cache
 5. 5. نحوه تنظیم حافظه نهان وردپرس با W3 Total Cache (W3TC)
 6. 6. MaxCDN Review: بهترین CDN برای وردپرس?

سلام به همه. به یک فصل جدید در سری ذخیره سازی وردپرس خوش آمدید ، که در نهایت نحوه اجرای حافظه پنهانی وردپرس را یاد خواهیم گرفت. من امیدوارم که شما در مورد مباحث قبلی که من توضیح داده ام چگونه WordPress (داخلی) ، حافظه پنهانی و نحوه ذخیره سازی WordPress توضیح می دهد ، مطالعه کرده باشید. امروز ، در نهایت قادر خواهید بود که آن دانش نظری را به کاربرد عملی تبدیل کنید! بیایید شروع کنیم.


مقدمات

مخفی کردن نصب وردپرس موجود شما یک متغیر متغیر است و بستگی به محیط فعلی وردپرس شما دارد. این آموزش یکی از ساده ترین راه های اجرای حافظه پنهانی وردپرس را بیان می کند. اگر در یک هاست مشترک ، VPS یا حتی سرور اختصاصی قرار دارید ، این آموزش باید متناسب با نیاز شما باشد. اگر می خواهید آن را به شکلی خاموش برسانید ، به Pro WordPress Caching با W3 Total Cache + APC نگاهی بیندازید (به زودی).

لطفا توجه داشته باشید که افرادی که از خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده مانند WPEngine استفاده می کنند ، این آموزش از آنجایی که WPEngine از الگوریتم های ذخیره سازی فوق العاده پیچیده و (فوق العاده) مؤثر خود – به نام فناوری Evercache استفاده می کند ، برای شما خیلی استفاده نخواهد کرد! من می خواهم به اینجا روی یک اندام بیرون بروم و بگویم که WPEngine احتمالاً بهترین ارائه دهنده میزبانی وردپرس است که می خواهید پیدا کنید. وقت آن است که بسته‌ها را جمع کنید.

راه اندازی

ما از یکی از محبوب ترین پلاگین های ذخیره سازی وردپرس رایگان – WP Super Cache – استفاده خواهیم کرد. این یکی از قدیمی ترین افزونه های خارج از کشور است و من به راحتی یادم است که از اولین تلاش برای ذخیره سازی وردپرس استفاده کردم. این چیزی است که من برای آموزش استفاده می کنم.

 • نسخه وردپرس: 3.8.2
 • محیط میزبانی وب: سرور میزبان مشترک با وب سایت LiteSpeed ​​(جایگزین Apache)
 • نسخه فوق العاده کش: 1.4

نصب و راه اندازی

مانند هر افزونه ، دو روش برای نصب آنها وجود دارد.

روش DEUA – بارگیری ، استخراج ، بارگذاری و فعال سازی

روش DEUA کندترین روش ممکن برای استخراج هر افزونه وردپرس است. برای کسانی از شما که جدید هستند – اینگونه می شود:

 • افزونه WP Super Cache را از مخزن افزونه وردپرس بارگیری می کنید
 • بایگانی را در رایانه خود استخراج کنید
 • با استفاده از یک سرویس دهنده FTP مانند مثال ، Fp استخراج شده را از طریق FTP در wp_content / plugins / پوشه خود بارگذاری کنید FileZilla
 • سپس ، در داشبورد وردپرس خود به صفحه افزونه ها رفته و افزونه را فعال کنید

من این روش را توصیه نمی کنم. ��

راه آسان – جستجو و نصب

wp super cache را نصب کنید

نصب WP Super Cache

راه بسیار ساده تر فقط جستجو و نصب افزونه مانند این است:

 1. به افزونه ها> افزودن صفحه جدید در داشبورد WP بروید
 2. جستجوی “wp super cache”
 3. نصب را بزنید
 4. روی فعال کردن فشار دهید
 5. انجام شده!

اکنون این آسان بود ، اینطور نبود?

پیکربندی اولیه افزونه

خوب ، بیایید از این پس قدم به قدم برداریم. ما هر صفحه در افزونه را یک به یک با تصاویر مربوطه پوشش خواهیم داد. به محض فعال کردن افزونه ، پیامی مانند این دریافت می کنیم:

ارسال پیام نصب

ارسال پیام نصب

برای بازدید از صفحه تنظیمات WP Super Cache ، روی پیوند لینک کلیک کنید. اگر پیامی دریافت کرده اید که از شما می خواهد ساختار پیوند ثابت خود را تغییر دهید ، به داشبورد WP خود وارد تنظیمات> پیوندهای متداول شوید و هرکدام غیر از اولین را انتخاب کنید. برای سایت نمایشی من ، گزینه permalink Numeric را انتخاب کرده ام.

خطای ساختار پیوند

برای سایتهایی که از گزینه Default permalink استفاده می کنند

ساختار پیوندی

لیست گزینه های Permalink موجود در وردپرس

اکنون که مرتب شده ایم ، اجازه دهید پانل تنظیمات WP Super Cache را باز کنیم. می توانید آن را در زیر تنظیمات> WP Super Cache بیابید. بنابراین اولین چیزی که متوجه خواهید شد این جعبه زرد با پیامی است که می خواند:

wp فوق العاده کش ثابت اضافه شده است

.اطلاع رسانی تغییر داده شده توسط پرونده htaccess

این خوبه. با این حال ، این جعبه پیام زرد نباید هر بار که تنظیمات WP Super Cache را باز می کنید ظاهر شود – این یک پیام یک بار است. اگر هر بار ظاهر می شود ، پیوند سؤالات متداول را دنبال کنید. همچنین متوجه خواهید شد که ذخیره غیرفعال است. بیایید به همین ترتیب ادامه دهیم و هر برگه را یکی یکی بپوشانیم.

WP Super Cache with Cached Disabled

WP Super Cache with Cached Disabled

WP Super Cache: برگه تنظیمات پیشرفته

اولین زبانه ای که می خواهیم آن را بپوشانیم ، برگه Advanced Settings است. این شامل سه گروه تنظیمات است:

 1. ذخیره
 2. متفرقه
 3. پیشرفته

گزینه ها کاملاً توضیحی هستند – من در سه عکس موجود در زیر تنظیمات بهینه را برای هر گروه بررسی کرده ام. اینها در اکثر محیط های میزبان کار می کنند – مشترک یا اختصاصی.

wpsc-Advanced-tab-1-caching

wpsc-Advanced-tab-2-misc

wpsc-Advanced-tab-3-Advanced

هنگامی که این گزینه ها را بررسی کردید ، دکمه Update Status را فشار دهید تا تغییرات را ذخیره کنید. بلافاصله باید یک جعبه زرد نسبتاً طولانی را ببینید که متن زیادی دارد.

کادر wpsc-yellow-box

خوب ، این تنظیمات مربوط به پرونده .htaccess سرور شماست. به سادگی به پایین بروید و دکمه “Update Mod_Rewrite Rules >>” را پیدا خواهید کرد.

قوانین را دوباره اصلاح کنید

اگر پرونده .htaccess شما قابل نوشتن است ، باید یک جعبه سبز را ببینید که نشان می دهد اصلاحات موفقیت آمیز بوده است:

wpsc-green-box

خوب ، اکنون از برگه Advanced مراقبت شده است. ما به پیکربندی برگه Preload حرکت می کنیم.

WP Super Cache: برگه تنظیمات پیش بارگذاری مجدد

تنظیمات پیش بارگذاری در اصل باعث می شود که افزونه به صورت دوره ای همه پست ها و صفحات سایت شما را ذخیره کند. می توانید فاصله زمانی بین هر بار حافظه پستی را تنظیم کنید. این بازه زمانی یک تنظیم بسیار مهم است.

در محیط های مشترک شیلنگ ، باید بهینه آن را یک بار در روز تنظیم کنید – این هر 1440 دقیقه است. اگر روزانه دو بار سایت خود را به روز کنید ، می توانید فاصله زمانی بین هر بار حافظه پنهان را 720 دقیقه تنظیم کنید. در حالت دوم ، حافظه نهان بارگذاری بار دو بار در روز تجدید می شود. این کار بار اضافی سرور را متحمل می شود. من توصیه می کنم از مقدار کمتری در محیط میزبانی مشترک استفاده نکنید – از آنجا که ممکن است (و به احتمال زیاد) به عنوان استفاده بیش از حد از منابع سرور حساب شود..

اما اگر در یک VPS یا یک سرور اختصاصی قرار دارید – می توانید نرخ تجدید را تا 60 دقیقه کم کنید. شایسته است بدانید که تعداد پست ها و صفحه هایی که در سایت خود دارید بر منابع مورد نیاز برای هر عملیات تازه کردن حافظه پنهان تأثیر می گذارد. زمان تازه سازی بهینه برای سرور اختصاصی در سایت پر ترافیک 2 ساعت خواهد بود.

کادرهای مربوطه را چک کرده ام و فاصله بازخوانی حافظه نهان را 1440 دقیقه تنظیم کرده ام. شما می توانید هر ارزشی را انتخاب کنید!

WP Super Cache Preload Tab

بر روی “به روز رسانی تنظیمات” کلیک کنید. اگر دوست دارید مراحل ذخیره سازی سریع شروع شود ، پس از به روزرسانی تنظیمات فوق ، روی دکمه “Preload Cache Now” کلیک کنید. ساخت حافظه پنهان از پیش بارگذاری یک کار فشرده و وقت گیر است و به تعداد پست ها و صفحه هایی که در دسترس دارید بستگی دارد – بنابراین برای مدتی صبر کنید – 10 دقیقه بگویید و بعد از آن به برگه محتوا بروید

WP Super Cache: برگه تنظیمات محتوا

برگه محتوا در WP Super Cache تعداد صفحات ذخیره شده در سایت وردپرس شما را نشان می دهد. به یاد داشته باشید که ما یاد گرفتیم که ، وردپرس در نهایت صفحات HTML تولید می کند. خوب ، این برگه به ​​شما نشان می دهد که کدام یک از این صفحات ذخیره شده اند و سن آنها در چند ثانیه اندازه گیری می شود. این داده ها باید با فاصله بازخوانی حافظه نهان ذخیره شده که در برگه Preload تنظیم کرده اید ، مرتبط باشد. ما 1440 دقیقه را انتخاب کرده ایم – این 86400 ثانیه است. این حداکثر سن هر صفحه ذخیره شده است. از نظر فنی هیچ یک از سن صفحه ذخیره شده نباید از این مقدار تجاوز کند.

گاهی اوقات ، شما ممکن است آمار حافظه پنهان فعلی / دقیق را پیدا نکنید. برای مشاهده آخرین / دقیق ترین آمار صفحات ذخیره شده ، روی دکمه “بازسازی حافظه نهان” کلیک کنید.

پس از بارگذاری مجدد آمار حافظه پنهان

پس از به روزرسانی ، باید مشاهده کنید که آمار حافظه نهان به روز شده است. به یاد داشته باشید که من از داده های نسخه ی نمایشی از موضوع بلاگر رایگان توسط WPExplorer استفاده می کنم. این همان چیزی است که آمار کش به نظر می رسد:

پس از بارگیری مجدد پس از بازسازی آمار کش

برای یک اوج دزدکی حرکت حتی بهتر و درک بهتر از حافظه پنهان وردپرس – اثبات اینکه فایلهای HTML در واقع حافظه پنهان هستند ، روی گزینه “لیست تمام فایلهای ذخیره شده” کلیک کنید. در اینجا ظاهراً مانند من است:

لیست تمام پرونده های ذخیره شده

لیست تمام پرونده های ذخیره شده

برکت در مبدل

اگر می خواهید یک صفحه کش ذخیره شده را حذف کنید ، این گزینه بسیار مفید است. فرض کنید شما یک صفحه قدیمی را به روز کرده اید و برای انعکاس تغییر نیاز به حافظه پنهان دارید. به جای بازگرداندن حافظه نهان که می تواند هم سرور باشد و هم وقت گیر باشد ، می توانید نسخه cached پرونده را به سرعت از این فهرست حذف کنید. وقتی بازدید کننده از لینک اصلی بازدید می کند ، صفحه از ابتدا بازسازی می شود و به عنوان حافظه پنهان برای درخواست های آینده ذخیره می شود. سریع و کارآمد – درست مثل نماینده 47.

آیا همه چیز کار می کند؟ من هم اینچنین فکر میکنم!

اکنون که WP Super Cache به درستی پیکربندی شده است ، بگذارید کش را تست کنیم. به برگه پیش فرض بروید ، یعنی برگه تنظیمات آسان در WP Super Cache و بر روی دکمه “تست حافظه نهان” کلیک کنید. اگر همه چیز به درستی تنظیم شده است ، باید چیزی مشابه را مشاهده کنید:

تست حافظه پنهان

تست حافظه پنهان

بینگو! کار می کند! تبریک می گویم ، شما ذخیره سازی موفقیت آمیز را در سایت وردپرس خود انجام داده اید. اکنون سایت شما باید بسیار سریعتر باشد! من را باور نمی کنید؟ مشکلی نیست قبل و بعد از اجرای حافظه نهان وردپرس به این نتایج بنچمارک سایت نسخه ی نمایشی بپردازید.

قبل

قبل از ذخیره

و بعد

بعد از ذخیره

نتیجه

اکنون که مشاهده کردید که حافظه پنهان چگونه کار می کند ، و مزایای آن چقدر واقعی هستند ، من مطمئن هستم که شما بیش از این را متقاعد کرده اید که آن را امتحان کنید – یعنی اگر قبلاً نبوده اید. در پست بعدی این مجموعه ، نحوه ادغام MaxCDN با سایت موجود در وردپرس را توضیح خواهم داد. MaxCDN با ذخیره سازی همراه ، تأثیر عمیقی در عملکرد سایت شما خواهد داشت. گوش به زنگ باشید!

مثل همیشه ، امیدوارم که امروز توانستید چیز جدیدی یاد بگیرید. اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، ما منتظر شنیدن از شما هستیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map