تهیه نسخه پشتیبان از WordPress to Cloud با BackWPup – یک راهنمای جامع

ما در مورد اهمیت تهیه نسخه پشتیبان وب سایت در سری پست های اخیر من صحبت کرده ایم – اشتباهات معمول WordPress برای جلوگیری از. در واقع ، موضوع در صدر لیست قرار دارد! اما بسیاری از ما تحت این تصور غلط هستیم که تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس دشوار یا حتی وقت گیر است. در پست امروز ، ما سعی خواهیم کرد که این مفهوم را معکوس کنیم.


امروز یاد خواهیم گرفت که چگونه پیکربندی کنید افزونه BackWPup رایگان به بطور خودکار از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. پس از اتمام این آموزش ، می توانید بصورت پشتیبان گیری خودکار را در هر مقصد بارگیری به همراه تعداد زیادی از گزینه های تنظیمات برنامه ریزی کنید. دیگر لازم نیست بیشتر وقت خود را در پیکربندی یا حفظ پشتیبان صرف کنید – همه این کارها به صورت خودکار انجام می شود.

ما انتخاب کرده ایم که از Dropbox به عنوان ارائه دهنده ابر خود استفاده کنیم زیرا این یکی از بهترین ارائه دهنده های رایگان ذخیره سازی ابری در صنعت است. اگر ترجیح می دهید از یک ارائه دهنده فضای ذخیره شده cloud استفاده کنید ، می توانید Amazon AWS را امتحان کنید. اگر ندارید حساب Dropbox, من توصیه می کنم امروز یکی را دریافت کنید. PS: ما همچنین به استفاده از آموزش خود نیاز خواهیم داشت.

نحوه نصب افزونه BackWPup WordPress

افزونه backwpup را در وردپرس نصب کنید

نصب افزونه پیاده روی در پارک است. به سادگی به:

 • داشبورد وردپرس> افزونه ها> افزودن جدید
 • در جعبه افزونه ها را جستجو کنید, نوع “BackWPup” اولین نتیجه باید افزونه مورد نظر باشد.
 • به سادگی کلیک کنید نصب و بعد فعال کنید افزونه.

انجام شده؟ خوب اکنون یک تب جدید در مرورگر خود باز کرده و به حساب Dropbox خود وارد شوید. اگر دوست دارید می توانید برگه را ببندید. به زودی حساب Dropbox خود را با افزونه BackWPup پیوند خواهیم داد.

مقدمات

backwpup-hero1

ابتدا ، ما چند وابستگی جانبی سرور را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل شود که عملکرد پشتیبان هموار انجام می شود.

 • بالای صفحه پنل مدیریت BackWPup در قسمت زیر بروید داشبورد WP> BackWPup> داشبورد.
 • نقطه را انتخاب کنید شماره 1 نصب را بررسی کنید.
 • BackWPup محیط سرور میزبان شما را برای هرگونه تعارض یا وابستگی نامتعارف بررسی می کند.
 • اطلاعات جمع آوری شده در نمایش داده می شود اطلاعات برگه در تنظیمات پانل BackWPup. (بعداً برای تنظیم بیشتر تنظیمات این برگه را دوباره مرور خواهیم کرد.)
 • در بیشتر موارد ، هیچ مشکلی گزارش نشده است.
 • اگر با این حال ، یک مسئله است است یافت شد ، (به عنوان مثال نسخه cURL یافت نشد) برای رفع آن باید با ارائه دهنده میزبانی تماس بگیرید.
 • پس از اتمام ، ضربه بزنید ذخیره تغییرات.

نحوه ایجاد یک کار پشتیبان برنامه ریزی شده جدید در BackWPup

backwpup-proc-01

اکنون با BackWPup یک نسخه پشتیبان تهیه شده جدید ایجاد خواهیم کرد. این آسان است ، همه آنچه شما باید انجام دهید این مراحل زیر را دنبال می کند:

 • سر به سمت WP Dashboard> BackWPup> افزودن شغل جدید
 • زیر اسم شغل, یک اسم معنی دار بدهید که بعداً می توانید با آن ارتباط برقرار کنید.
 • ما استفاده کرده ایم First_Backup_Job_WPExplorer
 • ترک وظایف شغلی به تنهایی ، از آنجا که ما به ویژگیهای بررسی نشده نیاز نخواهیم داشت
 • زیر تهیه فایل پشتیبان, تنظیم کنید نام بایگانی به backwpup_trial1_٪ Y-٪ m-٪ d_٪ H-٪ i-٪ s
 • سرانجام در مقصد شغلی برگه ، بررسی کنید Dropbox.
 • یک برگه جدید به نام به: Dropbox باید در فهرست بالا ظاهر شود. آن را انتخاب کنید.

Dropbox را به افزونه BackWPup وصل کنید

اکنون ما در به: Dropbox برگه ، همانطور که در مرحله آخر توضیح داده شده است. اگر این کار را نکرده اید ، تب جدیدی را در مرورگر خود باز کرده و به حساب Dropbox خود وارد شوید.

connect-dropbpx-backwpup-1

زیر به: Dropbox برگه ، به دنبال آن ورود> دسترسی برنامه به Dropbox, کلیک کنید روی کد تأیید برنامه Dropbox را دریافت کنید دکمه.

connect-dropbpx-backwpup-2

این یک برگه جدید باز می شود و درخواست اجازه می کند. کلیک کنید اجازه و Dropbox یک تولید می کند دسترسی محدود یک کد برای شما این بدان معنی است که افزونه BackWPup فقط به این برنامه دسترسی خواهد داشت برنامه ها / BackWPup پوشه در Dropbox خود را. این یک ایده آل از آنجا که این افزونه نیازی به دسترسی کامل به حساب Dropbox شما ندارد.

connect-dropbpx-backwpup-3

کپی کردن کد را در دسترسی به برنامه به Dropbox رشته.

connect-dropbpx-backwpup-4

کلیک کنید ذخیره تغییرات برای آزمایش ادغام.

اتصال-dropbpx-backwpup-5-موفقیت

پس از اتمام ، باید یک پیام تأیید دریافت کنید که می گوید “تأیید شده” این یکپارچه سازی Dropbox ما است.

اجرای نسخه پشتیبان برای اولین بار

اکنون با اجرای کار نسخه پشتیبان ادامه خواهیم داد. می توانید کار تهیه پشتیبان را به یکی از چهار روش انجام دهید:

 1. شروع کار به صورت دستی از داشبورد وردپرس
 2. شروع کار از URL مشخص شده
 3. از طریق وردپرس CLI
 4. با برنامه ریزی کار از طریق WordPress Cron

دو گزینه اول برای بهترین مخاطب مناسب است. ما برای اولین بار از روش دستی استفاده می کنیم تا کار پشتیبان گیری را تمام کنیم.

در اینجا یک تصویر از روند تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده است –

پیشرفت پشتیبان گیری backdup cmd

و یکی با نسخه پشتیبان تهیه شده –

backwpup-job-1-run

پس از اتمام ، باید بایگانی را که در حساب Dropbox خود آپلود شده است ، مشاهده کنید. اگر مثل من نصب کرده باشید ، یک اعلان دسک تاپ نیز پیدا خواهید کرد.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه وردپرس

زمانبندی پشتیبان باید با احتیاط انجام شود. اگر در یک سرور میزبان مشترک قرار دارید و یکی از بسیاری از نسخه های پشتیبان خود را برنامه ریزی کرده اید ، احتمال دارد که در نهایت برای استفاده بیش از اندازه از منابع پرچم گذاری کنید. ما یک جدول کوچک آماده داریم که در مورد چند بار برنامه تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند. بیایید مراحل را شروع کنیم:

 • قابل اعتماد و متخصص داشبورد WP> BackWPup> مشاغل
 • کار نسخه پشتیبان را که آخرین بار ایجاد کرده اید باز کنید ، که در مورد ما این بود First_Backup_Job_WPExplorer
 • انتخاب کنید برنامه برگه
 • هدایت به جدول کار> شروع کار و را انتخاب کنید با cron وردپرس گزینه

اکنون اجازه دهید برنامه زمانبندی را پیکربندی کنیم. ما از آن استفاده خواهیم کرد نوع زمانبندی اولیه و یک را انتخاب کنید روزانه فرکانس تهیه نسخه پشتیبان از نیمه شب شروع می شود.

تایمر برنامه backwpup

اصابت ذخیره تغییرات برای به روزرسانی برنامه زمانبندی با موفقیت پس از اتمام ، این همان چیزی است که ما داریم شغل ها پانل باید شبیه باشد –

برنامه ریزی شده برای backppup

شما این کار را انجام داده اید تبریک می گویم!

این نتیجه گیری آموزش اصلی ما است. اگر در مورد نحوه بهبود این آموزش شک یا سؤالی دارید یا توصیه ای دارید ، لطفاً درSouravify فریاد بزنید یا در بخش نظرات زیر سؤال کنید.

اکنون که یاد گرفتیم که چگونه از پشتیبان گیری خودکار وردپرس به ابر پیکربندی و برنامه ریزی کنید ، می خواهم چند نکته مرتبط با پشتیبان گیری را با شما به اشتراک بگذارم.

بازی با تنظیمات BackWPup

در این بخش ، من به سرعت از تنظیمات پیشرفته افزونه BackWPup بازدید می کنم. این گزینه های خوبی است که سازندگان افزونه در آن ایجاد کرده اند تا به شما در مدیریت بهتر نسخه پشتیبان خود کمک کنند.

برگه شغل

برای مبتدیان می خواهم درباره گزینه های موجود در زیر بحث کنم شغل ها برگه زیر BackWPup> تنظیمات.

backwpup-setting-02

برای به دست آوردن بیشترین استفاده از این افزونه ، این تنظیمات را در اینجا تنظیم می کنید.

 • بار سرور را کاهش دهید گزینه ای برای تعدیل استفاده از منابع در محیط میزبانی مشترک بسیار عالی است. با این کار ، شما می توانید از پشتیبان گیری روزانه و بدون استفاده از پرچم های بیش از حد استفاده ، برنامه پشتیبان تهیه کنید.
 • حداکثر زمان اجرای اسکریپت گزینه باید تا 0 نگه داشته شود ، زیرا این به ظرفیت پردازش سرور بستگی دارد. با این حال ، اگر می دانید که نسخه پشتیبان تهیه شده موفقیت آمیز نیستند ، می توانید آن را برای اشکال زدایی به یک مقدار محدود تنظیم کنید.

برگه شبکه

backwpup-setting-04

شبکه برگه تنظیم دیگری است که می خواهم درمورد آن بپردازم. اگر قسمت مدیر وبلاگ شما باشد ،. wp-مدیر پوشه با محافظت می شود تأیید هویت HTTP از طریق .htaccess, سپس باید مدارک ورود به سیستم را در این برگه وارد کنید. به عنوان مثال ، قطرات Cloud WordPress DigitalOcean این ویژگی را به طور پیش فرض فعال می کند. از این رو باید جزئیات ورود به سیستم برای عملکرد صحیح افزونه وارد شود.

پشتیبان گیری دیفرانسیل چیست و چرا باید از آن استفاده کنم?

وقتی بار دیگر از همان سایت نسخه پشتیبان تهیه می کنید ، a اکثریت پرونده ها بدون تغییر باقی می مانند. در حقیقت ، این پرونده ها بزرگ هستند – پرونده هایی که به بیشترین اندازه پشتیبان کمک می کنند. به پرونده های رسانه ای مانند تصاویر و اسناد فکر کنید. آنها یک بار آپلود تغییر نمی کنند. به آنها محتوای ثابت گفته می شود.

چه می شود اگر فقط بتوانید از فایلهایی که نسخه پشتیبان تهیه کرده اید استفاده کنید انجام دادن تغییر دادن؟ چنین فایلهایی شامل تم ها و افزونه های جدید یا به روز شده و البته بانک اطلاعاتی وردپرس است. خوشبختانه توسعه دهندگان یک راه حل هوشمندانه دارند – به نام آن پشتیبان گیری دیفرانسیل.

به طور خلاصه – موجب صرفه جویی در فضا می شود

به معنای پشتیبان گیری است فقط پرونده هایی که اصلاح شده اند آخرین زمان تهیه نسخه پشتیبان هستند. مزیت اصلی این است که اندازه پشتیبان گیری است به طور قابل ملاحظه کاهش. بیایید با آن روبرو شویم – فضای نامحدود نیست ، بنابراین چرا نیازهای ذخیره سازی خود را بهینه نمی کنید?

پشتیبان گیری دیفرانسیل در نسخه حق بیمه افزونه – BackWPup Pro موجود است ، که با 75 دلار برای مجوز سایت واحد شروع می شود. می توانید یک نسخه جالب جالب و رایگان از مقایسه افزونه های موجود در MarketPress را بررسی کنید تا ببینید که آیا واقعاً نیاز به به روزرسانی دارید (اما نگران نباشید – برای اکثر وبلاگ نویسان ، نسخه رایگان باید فقط شما را خوب ببرد).

امروز BackWPup را امتحان کنید

با بیش از 1.6 میلیون بار دریافت نسخه رایگان در مخزن وردپرس و 60،000 مشترک برتر ، BackWPup یکی از بهترین افزونه های پشتیبان وردپرس در بازار است. آن را امتحان کنید!

BackWPup دریافت کنید

چند بار باید از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنم?

سوالی که بسیاری از ما از آن می پرسیم یا بهتر بگوییم, باید پرسیدن. در حالت ایده آل ، فرکانس تهیه نسخه پشتیبان شما باید به سه عامل بستگی داشته باشد:

 • فرکانس انتشار
 • میزان ترافیک سایت شما بر آن نظارت دارد
 • تعداد نظرات ارسال شده
 • محیط میزبانی

اگر نمی خواهید سه بند زیر را بخوانید ، سریعاً جدولی را که برای شما آماده کرده ام ، طی کنید.

تهیه نسخه پشتیبان روزانه

اگر 3+ پست در هفته منتشر می کنید ، بر ترافیک ماهیانه 10،000+ بازدیدکننده ماهانه نظارت داشته باشید و یک نظر ثابت را متحمل شوید ، باید یک روزانه پشتیبان گیری. هر چیزی بیش از این نیز باید دارای همین باشد. برای صرفه جویی در فضا همچنین می توانید یک نسخه پشتیبان تهیه روزانه و یک نسخه پشتیبان کامل هفتگی را برنامه ریزی کنید.

پشتیبان گیری هفتگی و دو هفته ای

اگر هفته ای 1-2 پست منتشر می کنید ، بر ترافیک ماهانه حدود 5000 بازدیدکننده نظارت می کنید ، پس باید یک مورد را در نظر بگیرید هفتگی پشتیبان گیری. اگر فضا اجازه می دهد ، از یک نسخه پشتیبان کامل استفاده کنید یا می توانید هر دو هفته یکبار از نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر در هر ماه حدود 1-2 پست منتشر می کنید ، می توانید یک نسخه پشتیبان از دو بار در هفته انتخاب کنید,

تهیه نسخه پشتیبان ماهانه

این برنامه تهیه نسخه پشتیبان برای وب سایت نمونه کارها / محصولات ایده آل است ، جایی که مقدار محتوای جدید تولید شده بسیار کم باشد ، یعنی محتوای آن اکثراً از نظر طبیعت ثابت است. به راحتی می توان فرض کرد که نمی خواهید نظرات را در صفحه فرود محصول خود فعال کنید. پس چرا هر روز پشتیبان تهیه می کنید؟ تهیه نسخه پشتیبان ماهانه برای چنین مواردی مناسب ترین است. همچنین ، من به جای نسخه دیفرانسیل ، از یک نسخه پشتیبان کامل استفاده کنید.

 ارسال در هر هفتهترافیک ماهانهنظراتمحیط میزبانیفرکانس پشتیبان
3 یا بیشتر10،000 یا بالاتر10+ در روزCloud ، VPS یا مدیریت میزبانی وردپرسروزانه (تهیه نسخه پشتیبان دیفرانسیل) و Weekly (پشتیبان کامل)
1-2حداکثر 500010 در هفتهCloud یا VPS یا میزبانی مشترکهفتگی یا دو هفته ای (به ترتیب پشتیبان دیفرانسیل و کامل)
1-2 ماه در ماهکمتر از 10001-2 در ماهمیزبانی مشترکماهانه

لطفاً توجه داشته باشید که این جدول فقط برای اهداف مرجع است. من اکیداً به شما توصیه می کنم که یک برنامه پشتیبان تهیه کنید که به بهترین نحو مورد نیاز شما باشد. اگر خود را از فضای خالی می بینید ، خط بعدی را بخوانید! ��

PS: شما می توانید با اطمینان از نسخه های پشتیبان قدیمی تر از سه ماه حذف کنید.

بیش از شما …

مشارکت مخاطبان

مشارکت مخاطب چیز جالبی است و دوست دارم از آن تشکر کنم همه و تک تک شما, که وقت و تلاش خود را برای ارسال نظر انجام می دهند. بحث در مورد “پشتیبان وب سایت” موضوعی است همه وب مسترها می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند. و بسیاری از آنها داستان خود را دارند. دوست داریم بشنویم شما داستان!

اگر یکی از آنها ندارید ، در اینجا چند سوال برای بیان ذهن شما وجود دارد – آیا BackWPup را امتحان کرده اید؟ سرویس پشتیبان ترجیحی شما کدام است؟ آیا از پولی استفاده می کنید؟ چند بار انجام دهید شما پشتیبان گیری؟ افکار خود را با ما درمیان بگذار!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map