نحوه راه اندازی یک سایت عضویت با WordPress & MemberPress

نحوه راه اندازی یک سایت عضویت با MemberPress

MemberPress ابزاری چشمگیر است که به شما این امکان را می دهد تا وب سایت وردپرس خود را به یک سایت عضویت کاملاً گسترده تبدیل کنید. این افزونه پریمیوم برای کسانی که مایل به ایجاد یک تجارت آنلاین موفق هستند ، گزینه ای ایده آل است. اما آیا این راه حل مناسب برای شماست?


در این مقاله به ویژگی هایی خواهیم پرداخت که MemberPress (یکی از بهترین افزونه های عضویت WordPress) ارائه می دهد. سپس ما به چگونگی تنظیم اصول اولیه این افزونه پیشرفته خواهیم پرداخت و وب سایت وردپرس شما را به یک سایت عضویت قابل استفاده تبدیل می کند. بیایید شروع کنیم …

ویژگی های MemberPress

عضوپرس

عضوپرس یک افزونه برتر وردپرس است که با هر موضوع WordPress کار می کند. ویژگی اصلی آن این است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را به یک سایت عضویت تبدیل کنید. با پنهان کردن محتوا و تنظیم اشتراک های عضویت ، می توانید بازدید کنندگان را برای دسترسی به پست ها و صفحات خود شارژ کنید.

تنظیم آسان

MemberPress بصری است. این باعث می شود تنظیم و استفاده سریع و آسان شود. به سرعت برنامه های عضویت و فرم های اشتراک را ایجاد کنید ، با دروازه های پرداخت مورد نظر خود ادغام کنید ، پیوندهای ثبت نام و ورود به منوی سایت خود را اضافه کنید ، جداول مقایسه جذاب و بسیاری دیگر ایجاد کنید.

ایده آل برای مبتدیان و توسعه دهندگان

MemberPress مستقیماً خارج از جعبه کار می کند ، با یک مجموعه ساده که آن را برای مبتدیان ایده آل می کند. با این حال ، MemberPress همچنین تعداد زیادی اقدامات و فیلترها را در بر می گیرد. این باعث می شود انتخاب خوبی برای آن دسته از کاربران پیشرفته که می خواهند سایت عضویت خود را به صورت دقیق تنظیم کنند.

برنامه های عضویت

عضوPress به شما امکان کنترل کامل بر برنامه های عضویت را می دهد. قیمت هر عضویت را انتخاب کنید ، تنظیمات برگزیده صورتحساب را اضافه کنید و یک دوره آزمایشی ایجاد کنید تا چند گزینه ذکر شود. سپس قوانینی را برای مخفی کردن محتوا ایجاد کنید و اجازه دهید قطعات خاصی از مطالب در برنامه های عضویت خاص نمایش داده شود.

ادغام یکپارچه دروازه پرداخت

MemberPress پرداختها را با ادغام در همه افراد بزرگ پذیرفته است ارائه دهندگان دروازه پرداخت. از پرداختهای استاندارد ، PayPal Standard ، Pro یا Express Checkout ، Stripe ، Authorize.net یا پرداختهای آفلاین استفاده كنید. در صورت تمایل می توانید بیش از یک دروازه پرداخت اضافه کنید.

مستندات کامل

مستندات ارائه شده با MemberPress با استفاده از ترکیبی از متن و فیلم آموزشی. بنابراین اگر گیر کرده باشید ، می توانید به سرعت راه خود را دوباره پیدا کنید.

ویژگی های اضافی

عضوPress دارای طیف وسیعی از ویژگی ها و ویژگی های چشمگیر دیگر است. این شامل:

 • جداول قیمت گذاری زیبا
 • ادغام ایمیل با کلیه ارائه دهندگان اصلی بازاریابی
 • ادغام با BuddyPress
 • قطره محتوا
 • کوپن های تخفیف
 • مدیریت اعضا
 • گزارش تحلیلی

همانطور که مشاهده می کنید ، MemberPress یک لیست برجسته از ویژگی ها ارائه می دهد. اکنون به بررسی چگونگی شروع کار با افزونه MemberPress خواهیم پرداخت ، بنابراین می توانید وب سایت وردپرس خود را به یک سایت عضویت موفق تبدیل کنید …

نحوه نصب افزونه وردپرس MemberPress

برای شروع کار ، افزونه MemberPress را از وب سایت MemberPress خریداری کنید. سپس ، از درون حساب کاربری خود ، به سادگی افزونه را به رایانه خود بارگیری کنید.

عضوPress شوید

وب سایت وردپرس خود را باز کنید و “افزونه> افزودن جدید” را انتخاب کنید.

افزونه های جدید اضافه کنید

روی «بارگذاری افزونه> انتخاب پرونده» کلیک کنید و افزونه MemberPress را از بین پرونده های ذخیره شده خود انتخاب کنید. روی “نصب افزونه> فعال سازی” کلیک کنید. اکنون خواهید یافت که “عضویت” به منوی داشبورد وردپرس شما اضافه شده است.

منوی عضویت

“عضوپرس> فعال کردن” را انتخاب کنید. این کار شما را به “صفحه فعال سازی” می برد و در آنجا باید کلید فعال سازی خود را اضافه کنید. سپس “کلید مجوز را فعال کنید” را انتخاب کنید.

مجوز اعضاء پرس

افزونه MemberPress شما اکنون نصب و فعال شده است.

افزونه MemberPress را پیکربندی کنید

مرحله بعدی پیکربندی افزونه MemberPress است. در منوی وردپرس ، “عضویت”> گزینه ها را انتخاب کنید. در اینجا می توانید افزونه را متناسب با نیازهای عضویت سایت WordPress خود پیکربندی کنید.

برگه گزینه ها

تعداد زیادی برگه در صفحه “گزینه ها” وجود دارد. بگذارید چند مورد از مهمترین آنها را بررسی کنیم …

صفحات

در زیر “صفحات” می توانید صفحات اصلی MemberPress خود را تنظیم کنید. “صفحات رزرو شده” صفحات اساسی هستند و باید تنظیم شوند. اینها شامل صفحه “Thank you” ، “ورود به سیستم” و “Account” می شود.

صفحات

اگر دوست دارید عضوپرس به طور خودکار صفحات را برای شما ایجاد کند ، می توانید “ایجاد صفحه جدید” را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، می توانید صفحات خود را برای استفاده از منوی کشویی طراحی و انتخاب کنید.

صفحات 2

پس از ایجاد تغییرات لازم ، “گزینه های به روز رسانی” را انتخاب کنید.

حساب

حساب

منطقه “Accounts” به شما امکان می دهد اطلاعات عضو را سفارشی کنید. در اینجا می توانید گزینه های مورد نظر خود را برای حساب کاربری خود انتخاب کنید. همچنین می توانید برای اعضای خود پیام خوش آمدید اضافه کنید ، که در بالای صفحه حساب آنها نمایش داده می شود.

زمینه های

زمینه های

برگه «زمینه ها» به شما امکان می دهد زمینه های دلخواه را برای فرم ثبت نام و صفحه حساب های خود ایجاد کنید. اطلاعات مربوط به اعضای خود را از جمله نام ، آدرس ، ایمیل ، تاریخ تولد و موارد دیگر جمع آوری کنید.

مبلغ پرداختی

مبلغ پرداختی

برگه «پرداختها» جایی است که می توانید دروازه پرداخت مورد نظر خود را اضافه کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، MemberPress می تواند با ارائه دهندگان پرداخت های متعدد ادغام شود. به سادگی روی نماد “+” کلیک کنید و سپس دروازه پرداخت را که می خواهید به سایت عضویت اضافه کنید ، مشخص کنید.

ایمیل

مجموعه ای از انواع ایمیل وجود دارد که می توانید برای اعضای خود ارسال کنید. برگه “ایمیل” را انتخاب کنید. سپس به سادگی انواع ایمیل را انتخاب کنید که متناسب با وب سایت وردپرس شما باشد.

پست الکترونیک

برای سفارشی کردن هر ایمیل روی “ویرایش” کلیک کنید. سپس یک ایمیل آزمایشی ارسال کنید تا بررسی کنید که هر نوع ایمیل مناسب و از کیفیت بالایی برخوردار است. در اینجا می توانید انواع ایمیل را که مایلید مدیر دریافت کنید را انتخاب کنید.

پس از پیکربندی “گزینه ها” ، شما آماده هستید تا بقیه سایت اعضای پارلمان خود را راه‌اندازی کنید.

برنامه های عضویت را تنظیم کنید

برای تنظیم برنامه های عضویت در وب سایت خود ، “عضویت”> عضویتها را از فهرست وردپرس خود انتخاب کنید. بر روی “افزودن جدید” ، واقع در بالای صفحه کلیک کنید. سپس نام برنامه عضویت خود را بدهید (در اینجا من آنرا Premium خوانده ام).

عضویت حق بیمه جدید اضافه کنید

در زیر “شرایط عضویت” ، در سمت راست صفحه ، می توانید قیمت این طرح را انتخاب کنید ، خواه بخواهید مبلغ پرداختی یک یا یک پرداخت مکرر باشد ، گزینه دوره آزمایشی را اضافه کنید و موارد دیگر.

شرایط عضویت

در پایین صفحه ، می توانید بخش “گزینه های عضویت” را شخصی سازی کنید. در اینجا می توانید متن را بر روی دکمه ثبت نام تغییر دهید ، یک پیام تشکر از شما اضافه کنید ، قوانینی را تنظیم کنید که چه کسی می تواند به برنامه عضویت دسترسی پیدا کند ، و همچنین موارد دیگر.

گزینه های عضویت

هنگامی که از تنظیمات خود خوشحال شدید ، صفحه عضویت را منتشر کنید. سپس برای مشاهده صفحه از حساب وردپرس خود خارج شوید یا صفحه ناشناس را باز کنید. اکنون فرم ثبت نام عضویت پیش فرض برای برنامه عضویت که اخیراً ایجاد کرده اید ، مشاهده خواهید کرد.

فرم ثبت نام

اگر می خواهید صفحات عضویت خود را تغییر دهید ، می توانید از الگوهای صفحه موجود در موضوع خود استفاده کنید. به سادگی یک “الگوی صفحه سفارشی” را انتخاب کنید ، واقع در سمت راست ویرایشگر شما در صفحه عضویت که در آن کار می کنید.

بعد از ایجاد اولین برنامه عضویت ، می توانید با کلیک کردن روی “افزودن جدید” ، تعداد بیشتری را اضافه کنید. برای اضافه کردن فرم ثبت نام به هر صفحه یا ارسال در وب سایت وردپرس خود از کد کوتاه ، پیدا شده در “گزینه های عضویت” استفاده کنید..

برای برنامه های عضویت خود قوانینی ایجاد کنید

پس از ایجاد برنامه های مختلفی که برای سایت عضویت خود نیاز دارید ، لازم است قوانین را تنظیم کنید برای هر طرح تنظیم قوانین به شما امکان می دهد محتوا را از غیر مشترکین مخفی کنید ، و انواع برنامه ها را در هر طرح انتخاب کنید.

برای شروع ، از فهرست “WordPress” “عضو” را انتخاب کنید. سپس “افزودن جدید” را انتخاب کنید. اکنون صفحه “افزودن قانون جدید” نمایش داده می شود.

قانون جدید

در زیر “گزینه های قانون” می توانید از چه محتوایی برای محافظت از اعضای غیر پرداخت کننده استفاده کنید. در اینجا می توانید کلیه محتوا ، پست های مختلف ، صفحات ، دسته بندی ها یا برچسب های محتوا را مخفی کنید یا از گزینه های بسیاری دیگر استفاده کنید.

گزینه های قانون

سپس می توانید به اعضایی که برنامه های خاصی را خریداری کرده اند ، به این محتوا دسترسی پیدا کنید. روی “ذخیره قانون” کلیک کنید و سپس به همان اندازه قوانین لازم را تهیه کنید تا انواع مختلف برنامه خود را تهیه کنید.

یک لینک ثبت نام به منوی سایت خود اضافه کنید

هنگامی که تمام برنامه های عضویت شما به طور کامل تنظیم شد ، باید یک لینک ثبت نام را به فهرست وب سایت خود بیفزایید تا بازدید کنندگان شما مشترک شوند.

‘ظاهر> منوها را در فهرست وردپرس خود انتخاب کنید ، یا” انتساب> منوها “را در قسمت جلویی سایت خود باز کنید. در اینجا مشاهده خواهید کرد که اکنون گزینه “عضویت” وجود دارد. برنامه های خود را انتخاب کرده و سپس بر روی “افزودن به فهرست” کلیک کنید. در صورت تمایل ، “برچسب ناوبری” را تغییر دهید ، سپس “ذخیره منو” را انتخاب کنید.

منو

در حال حاضر منوی شما پیوندهایی با برنامه های مختلف عضویت شما نشان می دهد.

پیوند ورود به منوی سایت عضویت خود اضافه کنید

پیوند ورود

برای افزودن پیوند ورود به منوی سایت عضویت خود ، MemberPress توصیه می کند افزونه رایگان WordPress را بارگیری کنید ورود به سیستم BAW.

منوی LoginLogout

این افزونه را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید و سپس “ظاهر> منو” را باز کنید. اکنون “پیوندهای ورود / خروج v1.3.3” به موارد منو اضافه شده است. “ورود / خروج” را انتخاب کنید و سپس “اضافه کردن به فهرست> ذخیره منو”.

داخل شدن و خارج شدن

از منوی وردپرس روی “عضویت”> گزینه ها “کلیک کنید. بر روی برگه “حساب” کلیک کنید ، و زیر “ورود و خروج” را انتخاب کنید “Force WordPress را برای استفاده از صفحه ورود به سیستم MemberPress” انتخاب کنید..

وردپرس را مجبور کنید

این اطمینان حاصل می کند که وردپرس صفحه ورود به سیستم افزونه پلاگین BAW را باز می کند. اعضا هم اکنون می توانند به حساب خود در سایت شما وارد شوند و به محتوای حق بیمه خریداری شده دسترسی پیدا کنند.

افکار نهایی در عضوپرس

این افزونه پیشرفته لیستی از تقریباً ویژگی های بی پایان را ارائه می دهد ، و آن را برای هر نوع عضویت در سایت ایده آل می کند. در این مقاله ، ما فقط مقدمات شروع کار با MemberPress را پوشش داده ایم. با این وجود ، فقط با رعایت مراحل فوق ، شما می توانید یک سایت عضویت کاری ایجاد کنید که محتوا را از غیر مشترکین پنهان کند ، بازدید کنندگان را قادر به ثبت نام در برنامه های عضویت و ایجاد درآمد برای وب سایت وردپرس خود کند..

پس از اتمام این مراحل اولیه برای راه اندازی سایت عضویت ، می توانید جداول مقایسه جذاب ، افزودن کوپن ، پیگیری معاملات و اشتراک ها ، راه اندازی یک برنامه وابسته ، نظارت بر تجزیه و تحلیل و موارد دیگر را تهیه کنید. بنابراین اگر به دنبال ایجاد یک افزونه عضویت موفقیت آمیز هستید ، ممکن است عضوPress افزونه وردپرس برای پروژه شما باشد.

آیا عضوPress بهترین پلاگین عضویت برای شما به نظر می رسد؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map