WordPress for Artists: راههای ساده برای ایجاد یک سبد آنلاین

ساختن یک پرتفوی آنلاین هرگز آسان نبوده است. با ابزارهای موجود ، اکنون به کاری تبدیل شده است که هر کسی می تواند انجام دهد.


در گذشته برای ایجاد چیزی که به نظر عالی می رسید و به شما امکان می داد تا آثار هنری را به شیوه ای شیک نمایش دهید ، مجبور بودید یک توسعه دهنده استخدام کنید. استخدام شخصی برای ساختن یک وب سایت سفارشی می تواند بسیار گران باشد و ممکن است گزینه ای در دسترس همگان نباشد.

خوشبختانه برای این هنرمندان با بودجه ، وردپرس در طی ده سال گذشته رشد کرده است. این دیگر چیزی نیست که برای ساختن بلاگ هایی برای نویسندگان استفاده شود تا کارهای خود را به نمایش بگذارد. با چند افزونه یا یک موضوع خاص طراحی شده ، وردپرس به راحتی می تواند به یک نمونه کار آنلاین خیره کننده برای هر هنرمند تصویری تبدیل شود.

مدیریت رسانه به بخش مهمی از نسخه های جدیدتر وردپرس تبدیل شده است. توسعه دهندگان و طراحان از این پیشرفت ها استفاده می کنند تا چندین تم جذاب و افزونه را ایجاد کنند که هنرمندان بتوانند از آنها استفاده کنند.

بیایید به چند مورد از آن خلاقیت هایی که می توانید برای ساختن یک وب سایت پرتفوی زیبا خود استفاده کنید ، نگاهی بیندازیم.

مضامین

ما قبلاً انتخاب کاملی از مضامین وردپرس نمونه کارها را برای شما مرور کرده ایم. ما موفق شده ایم تعداد زیادی از آنها را بیابیم ، بنابراین بیایید نگاهی به چند موضوع مورد علاقه من از مواردی که قبلاً پیدا کرده ایم نگاهی بیندازیم.

فوتوکراتی

فوتوکراتی

Photocrati به طور خاص برای عکاسان به نمایش گذاشته شده است تا کارهای خود را به نمایش بگذارند.

به جای اینکه یک موضوع ساده باشد ، Photocrati چارچوبی است که به شما امکان می دهد از 60 سبک داخلی استفاده کنید تا بتوانید سایتی بسازید که دقیقاً چطور می خواهید آن را ایجاد کنید. این چارچوب نه تنها شامل مدیریت قدرتمند گالری است ، بلکه یک سیستم تجارت الکترونیک نیز ساخته شده است تا بتوانید کار خود را مستقیماً از سایت خود بفروشید.

با دسترسی به جامعه ای متشکل از 17000 عکاس ، این موضوع برتر با قیمت 89 دلار معامله می شود.

قالب کل وردپرس

نمایش کامل کشیدن و رها کردن نسخه های نمایشی قالب وردپرس

با داشتن چندین نسخه نمایشی و گزینه های داخلی ، نمی توانید با موضوع Total WordPress اشتباه کنید. این یک موضوع چند منظوره با پشتیبانی داخلی برای ایجاد صفحه کشیدن و رها کردن ، ادغام WooCommerce برای ایجاد یک فروشگاه ، پشتیبانی از افزونه تقویم رویدادهای محبوب برای نمایش وقایع و تنوع تنظیمات مفید سفارشی سازی است تا این موضوع به بهترین شکل برای نیازهای شما ظاهر شود.

مصور

مصور

Illustrate یک تم پرتفوی عالی عالی است که توسط تیم در اینجا در WPExplorer با کمک طراحی Blaz در ایجاد شده است. Blazrobar.com.

موضوع تمیز ، ساده و ساخته شده است با این هدف که به شما امکان می دهد به راحتی کار خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید. موضوع اجازه می دهد تا برای سازماندهی نمونه کارها ، دسته ها و برچسب های نامحدودی ایجاد کنید. این محصول با یک پوشش رنگی منحصر به فرد نمونه کارها و ویژگی پالت رنگ تصویری برای ارائه کمی سبک و اطلاعات بیشتر به قطعات نمونه کارها شما ارائه می شود.

پلاگین ها

اگر از قبل وب سایت وردپرس با موضوعی که دوست دارید داشته باشید ، تغییر آن ممکن است بهترین گزینه شما نباشد. به جای طراحی مجدد کل سایت پیرامون یک موضوع جدید ، باید از یکی از پلاگین های بسیاری از نمونه کارها موجود در آن استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه ها می توانید بخشی از سایت خود را به یک سبد فوق العاده تبدیل کنید که به راحتی با طراحی سایت فعلی شما ادغام می شود. بیایید نگاهی به انتخاب افزونه هایی بیندازیم که بتوانید از آنها استفاده کنید.

نمونه کارها قابل تصفیه عالی

نمونه کارها قابل تصفیه عالی

این افزونه نه تنها دارای یک نام عالی است ، بلکه دقیقاً آنچه را که می گوید ارائه می دهد. این افزونه به شما امکان می دهد یک سبد تمیز و قدرتمند را در وب سایت خود ایجاد کنید.

نمونه کارها قابل تصفیه عالی به شما امکان می دهد دسته های مختلفی را برای آیتم های نمونه کارها خود ایجاد کنید و سپس با استفاده از این دسته ها ، صفحه نمونه کارها را فیلتر کنید. فرآیند فیلتر با یک انیمیشن بسیار روان و حرفه ای اتفاق می افتد و از یک اثر شناور تصویر بسیار خوبی برخوردار است که در واقع باعث می شود هر آیتم از آن جدا شود.

این افزونه خارق العاده است که دقیقاً همان چیزی است که اکثریت قریب به اتفاق هنرمندان به دنبال آن هستند. از مخزن افزونه وردپرس رایگان و در دسترس است.

شبکه رسانه ای

شبکه رسانه ای

Media Grid افزونه ای ممتاز است که به شما امکان ایجاد شبکه های نامحدود نمونه کارها را می دهد. این شبکه ها بطور خودکار اندازه صفحه نمایش هر آیتم را تغییر می دهند تا در هر اندازه شبکه ای که تعیین کرده اید متناسب باشد. این بدان معنی است که هرچه آیتم های بیشتری را به هر شبکه اضافه می کنید ، صفحه برای تغییر در آنها تغییر می کند.

این افزونه با یک سازنده شبکه بصری همراه است تا به شما امکان دهد ظاهر هر شبکه را بصورت دستی سفارشی کنید. سپس هر شبکه با استفاده از جادوگر كوتاه ساخته شده در افزونه می تواند به صفحات اضافه شود. برای هر شبکه چندین گزینه شخصی سازی وجود دارد ، از جمله اضافه کردن موارد به دسته ها برای فیلتر کردن و اضافه کردن چندین رنگ روی هم برای موارد شبکه به شما امکان می دهد دقیقاً همانطور که می خواهید صفحه نمایش را ایجاد کنید..

ZoomFolio

ZoomFolio

ZoomFolio یک افزونه نمونه کارها بسیار زیبا است. مانند سایر موارد ، این امکان را به شما می دهد تا هر آیتم را دسته بندی کرده و سپس آن موارد را در صفحه فیلتر کنید. آنچه ZoomFolio را از هم جدا می کند روشی است که به شما امکان می دهد طراحی صفحه را به صورت دلخواه تنظیم کنید.

در صفحه نمونه کارها ایجاد شده منوی Quick Config وجود دارد که به شما امکان می دهد پس زمینه ، رنگ پیوندهای متنی و رنگ شناور را در پرواز تغییر دهید. این منوی پیکربندی همچنین به شما امکان می دهد تا سبک شبکه و عرض پیش فرض مورد را بطور زنده در صفحه تغییر دهید.

هر مورد در نمونه کارها هنگام کلیک بر روی یک سبد نشان داده می شود و سپس می تواند در یک تصویر تمام صفحه گسترش یابد. این یک روش عالی برای نمایش نسخه های با وضوح بالاتر از کار شما است. این افزونه همچنین دارای اشتراک اجتماعی است که در هر یک از موارد نمونه کارها ساخته شده است.

نمونه کارها OnePage

نمونه کارها OnePage

افزونه OnePage Portfolio یک افزونه بسیار ساده برای ایجاد صفحات نمونه کارها است. این افزونه به شما امکان می دهد که تمام قطعات نمونه کارها خود را به یک دسته واحد اضافه کنید و سپس با استفاده از برچسب ها موارد موجود در صفحه را فیلتر کنید.

این افزونه آیتم های نمونه کارها خود را به صورت سبک Pinterest نمایش می دهد که بسیار تمیز است. هر مورد نمونه کارها می تواند توضیحی را هنگام کلیک بر روی آن نمایش دهد. با ایجاد یک پست جدید و اختصاص دادن آن به دسته نمونه کارها که انتخاب کرده اید ، موارد اضافه می شود.

این افزونه بسیار ساده و مینیمالیستی است که برای کسانی که نمی خواهند صفحات خود را بیش از حد پیچیده جلوه دهند ، جذاب خواهد کرد. بارگیری آن از مخزن وردپرس رایگان است.

آیا شما یک نمونه کارها آنلاین?

همانطور که می بینید تعداد زیادی گزینه در خارج وجود دارد که به شما در ساخت یک سبد خیره کننده کمک می کند. من فقط سطح آنچه را که در دسترس شماست برای ایجاد وب سایت پرتفوی خود قرار داده ام را خراشیده ام.

توسعه دهندگان و طراحان می توانند تم ها و افزونه های بسیار عالی و جدیدی را هر روز به همراه عکاسان و سایر هنرمندان تجسمی در ذهن به بازار اضافه کنند. اگر آنهایی که من در اینجا صحبت کرده ام ، نیازهای شما را برآورده نمی کند ، من می توانم تضمین کنم که یک موضوع یا افزونه برای شما وجود دارد.

آیا برای ایجاد اوراق بهادار خیره کننده پیشنهادی در زمینه تم یا پلاگین دارید؟ اگر چنین است ، دوست داریم در نظرات زیر درباره آنها بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map