چگونه وبلاگ خود را از WordPress.com به WordPress.org منتقل کنید

چگونه وبلاگ خود را از WordPress.com به WordPress.org منتقل کنید

آیا به دنبال تغییر وبلاگ خود از WordPress.com به یک وبلاگ خود میزبان هستید؟ شما مانند بسیاری از قبل از شما ، احتمالاً ماجراجویی وردپرس خود را با یک وبلاگ shembull.wordpress.com شروع کرده اید. با این حال ، با گذشت زمان ، متوجه شدید کارهای زیادی در WordPress.com وجود ندارد.


به عنوان مثال ، شما نمی توانید آگهی های خود ، پلاگین ها را اضافه کنید و یا حتی موضوع وردپرس خود را به اندازه کامل شخصی سازی کنید. هک ، شما حتی نمی توانید ترافیک خود را بدون پرداخت هزینه پیگیری کنید. شاید شما دوست دارید یک نام دامنه سفارشی ، یعنی چیزی که زیر دامنه نیست باشد ، دوست دارید. می دانید دامنه ای مانند wpexplorer.com.

در حالی که WordPress.com فرصتی برای خرید دامنه سفارشی از جمله موارد دیگر را به شما پیشنهاد می دهد ، برای دریافت بهترین نتیجه از سایت وردپرس خود حق بیمه می دهید. البته ، مگر در مواردی که با WordPress خود میزبان بروید (بگذارید آن را WordPress.org بنامیم) ، که هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و به شما قدرت شخصی سازی را می دهد که شما را دیوانه می کند.

WordPress.com در مقابل WordPress.org

شما امروز به خانم ها و آقایان نتوانید به جزئیات دقیق تر برسید ، ما قبلاً آن نمایش را داشتیم. و کشیدن – به دلیل عدم وجود یک عبارت بهتر – نقل قول های ارسال شده در این مقاله را مسدود کنید:

WordPress.com یک بستر رایگان برای ساختن وبلاگ و وب سایت با WordPress است. این برنامه توسط Automattic (سازندگان پشت وردپرس) به طور کامل اداره می شود و مهمترین آن یکی از ساده ترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی در وب است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید ، زیر دامنه خود را انتخاب کنید (به عنوان مثال: yourwebsite.wordpress.com) ، یک موضوع رایگان انتخاب کنید و محتوای خود را اضافه کنید. – کیلا

هربار که از هر فرد تصادفی در مورد وردپرس سؤال می کنم ، 95٪ از پاسخ دهندگان همیشه فکر می کنند که من در مورد WordPress.com صحبت می کنم.

WordPress.org

خوب ، طعم دیگری از وردپرس در WordPress.org یافت شده است و در اینجا دوباره به اینجا می رویم:

WordPress.org ممکن است دارای نامی مشابه باشد و از همان سیستم مدیریت محتوا با WordPress.com استفاده کند اما یک موجودیت کاملاً مجزا برای خودش است. شما به جای همه چیزهایی که توسط Automattic اداره می شود ، کاملاً در کنترل وب سایت خود هستید. WordPress.org نسخه خود میزبان وردپرس است که می توانید از آن برای ساخت آنلاین وب سایت خود استفاده کنید. و اگرچه هنوز هم دارای جوانب مثبت و منفی است ، این نوع مورد علاقه شخصی وردپرس ماست. – کیلا

به عبارت دیگر ، هر آنچه در پشت دکمه بارگیری آبی تیره در WordPress.org نهفته است به شما امکان می دهد هر سایتی را در زیر آفتاب ایجاد و تنظیم کنید. اوه شما بر خلاف WordPress.com بر وب سایت خود کنترل کامل دارید. سایتهای مورد نظر خود را بارگیری ، بارگیری و پراکنده می کنید.

شما می توانید هر موضوع مورد نظر خود را نصب کنید ، اوه و هزاران افزونه نیز. شما وب سایت خود را طراحی می کنید با این حال که می خواهید. WordPress.com دارای گزینه های عملکردی و سفارشی سازی محدود است ، بیشتر از این اگر در بودجه بند کفش باشید.

به هر حال ، در صورت تمایل به خواندن اطلاعات بیشتر درباره تفاوت های WordPress.com در مقابل WordPress.org: تفاوت ها ، جوانب مثبت و منفی حالا که گلویمان را پاک کردیم ، چگونه می توانیم آستین ها را جمع کنیم و به سمت وردپرس بیاندازیم؟ برای راهنمایی ، این سایت WordPress.com را جابجا می کنم:

وبلاگ را از wordpress..com به wordpress.org انتقال دهید

به این وبلاگ WordPress خود میزبان زیر ساخت:

وبلاگ خود وردپرس خود میزبان قبل از وارد کردن محتوا

و سپس وبلاگ خود میزبان را سفارشی کنید تا دقیقاً مانند وبلاگ WordPress.com ما باشد. در پایان روز ، شما با موفقیت سایت خود را از WordPress.com به WordPress.org منتقل می کنید ، بنابراین تشویق کنید ��

چگونه وبلاگ خود را از WordPress.com به WordPress.org منتقل کنید

برنامه رایگان در WordPress.com با میزبانی رایگان و یک زیر دامنه ارائه می شود ، به این معنی که می توانید 5 دقیقه دیگر مطالب را منتشر کنید. بله ، درست مثل همین.

این یک داستان متفاوت در اردوگاه WordPress.org است. برای اجرای خود میزبان وردپرس باید یک برنامه میزبانی وب و یک نام دامنه خریداری کنید.

شما می توانید وردپرس را روی دستگاه محلی خود نصب کنید تا آب را بدون تحمل هزینه ای آزمایش کنید. توسعه محلی عالی است اما وب سایت شما در اینترنت موجود نیست. البته ، مگر در مواردی که از برنامه محلی Local by Flywheel WordPress Development استفاده کنید.

خواندن مرتبط:

 • نصب وردپرس در Mac به صورت محلی با MAMP
 • نصب وردپرس در ویندوز بصورت محلی با WAMP
 • WordPress را در اوبونتو بصورت محلی با LAMP نصب کنید
 • محلی توسط Flywheel Review: بلافاصله محیط های محلی وردپرس را بسازید (ابزار رایگان)

نکته این است که ، شما می توانید وبلاگ خود را از WordPress.com به هر نمونه وردپرس خود میزبان منتقل کنید ، چه در رایانه یا سرورهایی که میزبان وب ارائه می دهند. بیا حرکت کنیم. بر.

یک میزبان وردپرس پیدا کنید

namecheap-hosting

بچه های مشاغل میزبانی وب در واقع فضای و نرم افزار سرور (برای ساخت و مدیریت وب سایت خود + ایمیل و غیره) را با هزینه ای مکرر به شما پیشنهاد می دهند. باز هم ، چرا به یک هاست وب نیاز دارید؟ تمام پرونده هایی که وبلاگ وردپرس شما را تشکیل می دهند بر روی یک سرور بصورت زنده و بدون سایت شما قابل دسترسی هستند.

در WordPress.com ، شما میزبانی را به صورت رایگان انجام می دهید (مگر اینکه البته یک برنامه حق بیمه داشته باشید) ، اما در اینجا ، شما باید یک برنامه میزبانی با هر ارائه دهنده میزبانی که دوست دارید خریداری کنید. اما از آنجا که این رقابت سخت است و peeps کارهای دیوانه وار را برای پیروزی در شما انجام می دهد ، ما این لیست عالی از میزبان های وردپرس را در کنار هم قرار داده ایم تا انتخاب بهترین گزینه.

برای ساده تر کردن این کار برای شما هر چند در اینجا لیستی سریع از گزینه های میزبانی مورد علاقه ما در نقاط مختلف قیمت وجود دارد:

 1. میزبانی وب WordPress مدیریت WP Engine: به نظر ما WP Engine بهترین انتخاب میزبانی در آنجا است. این افرادی است که ما از آنها استفاده می کنیم و به آنها میزبانی می کنیم و میزبان همه وب سایت ها و نمایه های موضوع وردپرس هستیم. این سریع ، قابل اعتماد است و کل تیم آنها لذت بردن از همکاری با آنهاست. برنامه ها با مبلغ 29 دلار در هر ماه شروع می شوند (حتی اگر از کد تبلیغی WP Engine برای صرفه جویی در 20٪ استفاده می کنید) کمترین هزینه را شروع می کنید و دانستن اینکه وب سایت شما سریع و ایمن است ، به خوبی هزینه برآورد می کنید!
 2. میزبانی Cloudways Cloudways Hosted: میزبانی ابر فوق العاده سریع که به سرعت در حال تنظیم است و به راحتی در مقیاس خود با بزرگ شدن وب سایت شما امکان پذیر است. با شروع 7 دلار در هر ماه ، انواع مختلفی از گزینه های مختلف میزبانی ابر از Cloudways از جمله دیجیتال اقیانوس ، سرویس وب آمازون ، Google Cloud و موارد دیگر با تنظیم 1 کلیک WordPress آسان وجود دارد..
 3. هاستینگ مشترک Bluehost: جدید برای وردپرس؟ آزمایش آب ها با وب سایت جدید؟ میزبانی مشترک Bluehost فقط 2.95 دلار در ماه با کد تبلیغاتی Bluehost که آن را به یک گزینه میزبانی مقرون به صرفه از یک میزبان شناخته شده تبدیل کرده است.

تنظیم یک حساب میزبانی به آسانی پای است و شما باید در کمتر از 5 دقیقه انجام دهید. باشه ، 10 دقیقه اگر به کمک نیاز دارید ، ما همیشه برای شما اینجا هستیم.

یک نام دامنه بگیرید

اکنون ، شما فقط به یک نام دامنه احتیاج دارید ، به این ترتیب افراد وب سایت شما را بصورت آنلاین پیدا می کنند. اگر از قبل نام دامنه دارید ، کافی است آن را به حساب میزبانی خود اشاره کنید. میزبان شما به شما نشان می دهد ، چگونه نگران نباشید. حتی می توانید وبلاگ خود را به زیر دامنه شخصی خود منتقل کنید.

اگر تازه هستیدب, یک نام دامنه بخرید که منعکس کننده سایت وردپرس شما باشد ، اما از استفاده از اصطلاح WordPress در نام دامنه خودداری کنید زیرا – حق چاپ. با این وجود می توانید از مخفف WP به اندازه دلخواه استفاده کنید.

نمونه هایی از نام دامنه های بزرگ شامل WPExplorer.com, WebDesignLedger.com, و WPExplorer.com در میان دیگران. من برای نام دامنه از Namecheap استفاده می کنم.

در مرحله بعد ، باید نام دامنه خود را به حساب میزبان خود پیوند دهید. میزبان وب شما به شما نشان می دهد که چگونه دامنه خود را به حساب میزبان خود پیوند دهید ، بنابراین یک مهره عرق نکنید. این یک روش ساده است ، اما ممکن است شما نیاز به انتظار برای مدتی قبل از انتشار تغییرات داشته باشید.

هنگامی که نام دامنه شما به حساب میزبان شما پیوند پیدا کرد ، برای قسمت مهیج آماده هستید: نصب وردپرس خود میزبان.

وردپرس خود میزبان را نصب کنید

اگر تازه برای اولین بار یک حساب میزبانی وب خریداری کرده اید ، باید واقعاً هیجان انگیز باشد. شوخی کردن کنار. بیایید وردپرس را نصب کنیم ، بنابراین نوشیدنی یا هر چیز دیگری را بگیرید و فقط بجوش بیاموزید. اکثر میزبان وب مدرن نصب وردپرس با یک کلیک را ارائه می دهند ، این بدان معناست که تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که نکته را کلیک کنید و راه خود را در یک وبلاگ جدید وردپرس کلیک کنید.

مهم است که بررسی کنید میزبان گزینه شما نصب یک وردپرس با یک کلیک را ایجاد می کند ، به خصوص اگر از نوع زرنگ و دانا نیستید. به من اعتماد کنید ، شما نمی خواهید راه خود را در محیط های سرور از دست دهید – نامطبوع است. مثل گم شدن در جنگل درست قبل از غروب شب. به طور کلی ، نصب وردپرس به صورت دستی بازی کودک است راهنمای نصب از WordPress.org.

به عنوان مثال ، با استفاده از Namecheap cPanel (آه نگاه کنید ، من هم در آنجا میزبان هستم) ، من فقط باید روی نصب کننده نرم افزار Softaculous کلیک کنم ، و وردپرس را از لیست گسترده برنامه ها انتخاب کنید..

softaculous-app-installer-namecheap

صفحه Softaculous با WordPress انتخاب شده است:

نرم و نرم-وردپرس-نصب-اول

بعد ، نام دامنه خود را انتخاب کنید ، جزئیات را پر کنید و دکمه نصب را بزنید:

softaculous-wordpress-install-second

نصب در یک لحظه به پایان رسیده است:

وردپرس-وردپرس-نصب انجام شده است

اکنون ، اگر نام دامنه خود را تازه می کنید ، نصب پیش فرض WordPress را مشاهده می کنید:

wordpress-org-default-install-with-2017-theme

وبلاگ خاص وردپرس خود که مخصوص میزبان شماست ، مناسب برای شخصی سازی یا هر چیز دیگری است که می خواهید. شما می توانید به سبک مشخص وردپرس وارد شوید و انجام دهید.

در مقایسه و اگر اشتباه کردم ، یک وبلاگ subdomain.wordpress.com از نظر شخصی سازی و ویژگی هایی در وبلاگ خود میزبان چیزی ندارد. نمی توانم به اندازه کافی تأکید کنم.

انتقال محتوای شما

اکنون که وب سایت خود را میزبانی کرده اید می توانید محتوای خود را از سایت WordPress.com خود منتقل کنید.

مرحله 1: محتوای WordPress.com را صادر کنید

سلام شما ، این را بررسی کنید. این قسمت درست در اینجا ، این قسمت ساده ترین در این آموزش است. تقریباً چیزی برای آن وجود ندارد؛ فقط محتوای خود را وارد وبلاگ جدید خود کنید. می دانید که اینجا چیزی است و آنجا را رها کنید ، می دانید ، آن نوع چیز است.

چندتایی این جاست اختیاری چیزهایی که ممکن است بخواهید از آن خارج شوید:

 • صفحات و پستهایی را که نمی خواهید حذف کنید ، زیرا ویژگی واردات همه پستها را ارسال می کند – پیش نویس ، سطل زباله و همه.
 • همچنین ، برای جلوگیری از ورود متناقض ، بلاگ خود میزبان خود را تمیز کنید.

خوب ، بیایید محتوای شما را جمع کنیم. با استفاده از مثال.wordpress.com/wp-admin به وبلاگ WordPress.com خود وارد شوید. البته می خواهید قسمت “مثال” را در URL بالا با زیر دامنه خود جایگزین کنید. این مستقیم شما را به داشبورد سرور وردپرس خود می برد:

wordpress-admin-dashboard-wordpresscom

هدایت به ابزار> صادرات (واقع در پایین منو) برای دسترسی به صفحه صادرات:

دکمه export-screen-start-eksport

همانطور که مشاهده می کنید ، در اینجا دو گزینه وجود دارد – رایگان و پرداخت می شود. شما نیازی به پرداخت هزینه ندارید مگر اینکه تمایل ندارید (یک خانواده را راضی نگه دارید) ، بنابراین اجازه دهید با هدف این راهنما گزینه رایگان را انتخاب کنید. بر روی دکمه Start Export کلیک کنید ، که شما را به سمت این صفحه سوق می دهد:

بارگیری-صادرات-فایل-wordpresscom

در اینجا ، محتوایی را که می خواهید جابجا شوید انتخاب کنید. من “تمام مطالب” را برای صادر کردن همه چیز انتخاب کردم. در مرحله بعد ، دکمه Download Export File را بزنید و فایل XML حاصل را در رایانه خود ذخیره کنید. شما خوب کار می کنید. اولین بار در دور اول چند خطا ایجاد کرد. اشتباه کردن انسان است.

مرحله 2: وارد کردن محتوا به وبلاگ خود میزبان خود

ابتدا موارد اول را نصب و فعال کنید افزونه وارد کننده وردپرس. به وبلاگ شخصی خود وردپرس وارد شوید و به آن بروید ابزار> واردات:

صفحه نمایش واردات وبلاگ وردپرس خود میزبان

در مرحله بعد ، به قسمت WordPress بروید و روی پیوند Run Importer کلیک کنید (تصویر بالا را ببینید). در صفحه بعدی پرونده XML مورد نظر خود را از وبلاگ WordPress.com خود انتخاب کنید و به آن ضربه بزنید بارگذاری پرونده و وارد کردن دکمه:

بارگذاری-فایل-و-صفحه نمایش

در صفحه بعدی ، محتوای وارد شده را به یک نویسنده موجود در وبلاگ خود میزبان خود اختصاص دهید. علاوه بر این ، کادر وارد کردن “بارگیری و وارد کردن فایل های پیوست پرونده” را وارد کنید تا رسانه خود وارد کنید. بعد ، روی دکمه ارسال کلیک کنید:

اختصاص-نویسنده-واردات-رسانه-صفحه نمایش

مدت زمان واردات کاملاً به اندازه بارگذاری شما بستگی دارد. این طبیعی است که محتوای بیشتری برای بارگذاری زمان بیشتری می برد ، اما در پایان روز باید این صفحه را مشاهده کنید:

وارد کردن-محتوا-به خود میزبان-وردپرس-کامل

اکنون ، بگذارید ببینیم محتوای جدید وارداتی ما در وبلاگ خود میزبان ما چگونه به نظر می رسد:

محتوای ظاهر شده وبلاگ کامل شده است

اروغ! این قطعاً یک منظره غیر منتظره است. خوب ، ما یک موضوع متفاوت داریم (ابتدایی ترین شکل چارچوب موضوع وردپرس Beans – در مورد چارچوب های تم وردپرس بیشتر بخوانید). با این وجود ، منو در آنجا وحشتناک به نظر می رسد. به نظر می رسد اکنون هر دقیقه از بین می رود.

در کل ، من پستها و صفحات خود را با موفقیت وارد کردم. زیبایی ویژگی واردات این است که شما می توانید همه چیز را از جمله رسانه ، نظرات ، دسته ها و برچسب ها وارد کنید. با این وجود ، نمی توانید پلاگین ها ، ابزارک ها و مضامین را از WordPress.com وارد کنید.

حتی اگر شما غیرمستقیم هستید و می توانید وبلاگ خود میزبان خود را شخصی سازی کنید اما می خواهید ، برای این مطالعه وبلاگ خود میزبان خود را سفارشی کنیم تا با وبلاگ WordPress.com ما مطابقت داشته باشد..

نحوه شخصی سازی وبلاگ خود میزبان

یک موضوع وردپرس را انتخاب کنید

وبلاگ WordPress.com ما با موضوع Something Fishy از مخزن WordPress ساخته شده است. تمام کاری که اکنون باید انجام دهم نصب و فعال کردن موضوع در وبلاگ خود میزبان است. فقط به حرکت کنید ظاهر> مضامین و دکمه Add New را در بالا کلیک کنید.

قالب کل وردپرس

اگر در زمینه تم حق بیمه قرار دارید ، نمی توانیم موضوع کلی ما را به اندازه کافی توصیه کنیم. این یک موضوع پرفروش به دلایلی است – هر ویژگی ای را که شما نیاز دارید درست ساخته شده است بدست آورده است. این موضوع با نسخه گسترده ای از سازنده صفحه ویژوال کامپوزر ساخته شده است ، بنابراین می توانید طرح های صفحه سفارشی را با جیفی ایجاد کنید ، یک وارد کننده نسخه ی نمایشی ساده بنابراین بلافاصله می توانید وب سایت خود مانند هر یک از نمایه های تم و لغزنده های حق بیمه ای باشد که می توانید برای ایجاد اسلایدهای متحرک چشمگیر در هر صفحه استفاده کنید. اگر یک تم ممتاز مانند Total خریداری کردید ، ابتدا باید فایل زیپ تم قابل نصب را بارگیری کنید.

بعد ، موضوع خود را بارگذاری کنید یا نام موضوع خود را بنویسید (فقط در صورتی کار می کند که موضوع در مخزن رایگان موضوع وردپرس موجود باشد) در جعبه جستجو کلیک کرده و مطابق شکل زیر را وارد کنید:

بارگذاری-یا-جستجو-وردپرس-موضوع-وردپرس-org

در مرحله بعد ، فقط نصب و فعال کردن طرح مورد نظر خود را دنبال کنید. اگر می خواهید تغییرات مهمی در موضوع خود ایجاد کنید ، لطفاً از یک موضوع کودک WordPress استفاده کنید. حال ، ببینیم وبلاگ خود میزبان ما چگونه به نظر می رسد:

وبلاگ خود میزبان وب سایت پس از نصب تم

بد نیست ، تقریباً شبیه به وب سایت WordPress.com است ، درست است؟ ما فقط باید چند مورد را جابجا کنیم و یک زن و شوهر پلاگین اضافه کنیم. فقط وارد داشبورد سرور آشنا شوید و هر آنچه را که می خواهید تغییر دهید.

به عنوان مثال ، برای تغییر عنوان وب سایت ، من فقط باید به وبلاگ خودم میزبان خود وارد شوم و به آن بروید تنظیمات> عمومی. برای سفارشی سازی منوی زشت و بی نظیر من ، فقط باید به آن بروم ظاهر> منوها. برای اضافه کردن ویجت About Me که در ستون کناری دیدید ، ابتدا یک افزونه ویرایشگر تصویری مانند نصب می کنم ویجت استودیو سیاه TinyMCE و سفارشی کردن دور.

به عبارت دیگر ، می توانید وبلاگ خود میزبان جدید خود را به هر روشی که بخواهید سفارشی کنید ، زیرا اکنون می توانید افزونه های وردپرس را نصب کنید و هر کاری را برای مضامین خود انجام دهید. به عنوان مثال ، من وبلاگ خودم را سفارشی کردم و در پایان با:

وبلاگ خود میزبان وردپرس-org-after-customization

به نظر می رسد دقیقاً مانند وبلاگ WordPress.com ماست و کمتر از 5 دقیقه طول می کشد زیرا شما باید تا الان این کار را انجام دهید.

یادداشت های اضافی

شما وبلاگ WordPress.com خود را با موفقیت به WordPress.org منتقل کرده اید ، به این معنی که اکنون حاکمیت وب سایت خود را نگه دارید. شما سزاوار تاج و نوشیدنی هستید. و به عنوان حق امتیاز ، افتخار شما ، مسئولیت های شما افزایش می یابد. شما مسئولیت وظایف مدیریت وب سایت مانند امنیت ، سئو ، پشتیبان گیری ، اسپم و غیره را بر عهده دارید.

شما چیزی بیش از میزبانی رایگان و یک زیر دامنه رایگان دارید ، اما سلام حداقل آنها به شما در راه رفتن کمک کردند. با این وجود ، حساب وب هاست و نام دامنه خود را پرداخت کنید تا اطمینان حاصل شود که وبلاگ شما همیشه آنلاین است.

اگر نام دامنه خود را به موقع تجدید نکنید ، شخص دیگری می تواند آن را بگیرد. یک بار ، من یک دامنه را از دست دادم که به یک سایت شبکه های اجتماعی اشاره کرد به برخی از کارگزاران سهام آلمان. از اشتباهات من بیاموزید ، یاد بگیرید. اما به نظر خیلی ناراحت نباشد ، تقصیر این سایت بود ، من بوددیپرس را کشف نکرده ام.

پیوندها و تصاویر را بررسی کنید

پس از جابجایی ، اطمینان حاصل کنید که تمام پیوندها و تصاویر شما در حال کار هستند تا از مشکلی که لینکهای خراب وجود دارد جلوگیری کنند. اگر برخی از تصاویر شما مانند وب سایت های عظیم باقی مانده اند ، استفاده از آنها را در نظر بگیرید تصویر Teleporter یا تصاویر بارگذاری خودکار.

سپس مسئله دیگر انتقال مشترکان موجود بدون آسیب رساندن به احساسات آنها وجود دارد. آیا وارد کردن به WordPress خود میزبان مشترکان WordPress.com شما را به همراه دارد؟ متاسفانه نه. در اینجا به یک افزونه nifty معروف به Jetpack نیاز دارید.

ابتدا Jetpack را نصب کنید و سپس این مورد را بخوانید راهنمای مفصل در مورد انتقال مشترکین به وبلاگ خود وردپرس خود میزبان.

چه چیز دیگری؟ آره بله ، لطفاً کاربران خود را در مورد این حرکت یا استفاده از آنها مطلع کنید سرویس تغییر مسیر سایت که سالانه 13 دلار می رود شما فقط به سال اول نیاز دارید.

کلمات نهایی

انتقال وبلاگ خود از WordPress.com به WordPress.org کار پرهیزکاری است. فقط کافیست فایل XML را از وبلاگ WordPress.com خود بارگیری کنید ، در وبلاگ خود میزبان آپلود کنید ، ظاهر را سفارشی کنید ، کمی خانه داری کنید ، به کاربران اطلاع دهید یا تغییر مسیر دهید و طلایی باشید.

آیا قبلاً یک وبلاگ از WordPress.com به WordPress.org منتقل کرده اید؟ اگر چنین است ، شما چه فهمیدید؟ سوال یا پیشنهادی داشته باشید?

اگر این پست به وضعیت شما تابش نکرده است ، لطفاً از طرح سؤال خود در نظرات دریغ نکنید. ما بیش از خوشحالیم که یک دست وام می دهیم. تشویق ها و بهترین ها به عنوان (و بعد از آن) حرکت می کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map