فرم های پیشرفته را به صورت رایگان با افزونه WordPress Builder WordPress ایجاد کنید

Visual Form Builder یک افزونه WordPress است که به شما امکان می دهد فرم های سفارشی ایجاد کنید که بازدید کنندگان شما می توانند از آنها استفاده کنند تا با شما ارتباط برقرار کرده و اطلاعاتی را برای شما ارسال کنند. علاوه بر اینکه به شما امکان می دهد فرم های استاندارد تماس با ما را برای وب سایت خود بسازید ، ویژوال فرم ساز سازنده ویژگی های کاملی دارد که کار ساده ای را برای شما ایجاد می کند اشکال بسیار پیشرفته تر بسازید برای طیف وسیعی از اهداف. در این راهنما یاد خواهید گرفت که با Visual Form Builder چه کاری می توانید انجام دهید و چگونه می توانید این افزونه فرم WordPress را برای ایجاد تقریباً هر نوع فرم برای وب سایت خود ایجاد کنید.


کاری که می توانید با سازنده فرم ویژوال انجام دهید

برخی از دلایلی که ممکن است بخواهید یک فرم به وب سایت خود اضافه کنید ، شامل آسان کردن پیام برای شما ، بازدید از جلسات کتاب ، ارسال پرونده برای شما ، ارسال سؤالات و حتی استخدام کردن برای بازدید کنندگانتان می باشد..

افزونه Visual Form Builder در دو نوع ارائه می شود: رایگان و حق بیمه در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که با نسخه رایگان و چگونگی انجام کارها می توانید انجام دهید می تواند به سرعت یک فرم سفارشی ایجاد کند برای به دست آوردن نوع مناسب پیام ها و اطلاعات بازدید کنندگان خود با نسخه رایگان Visual Form Builder می توانید از بین گزینه های چشمگیر انواع مختلف فیلدها را انتخاب کنید تا به فرم های خود اضافه کنید ، از جمله:

 • متن: ایده آل برای ورود به یک خط متن
 • منطقه متن: برای وارد کردن پیام طولانی تر استفاده می شود
 • کادر تأیید: گزینه های مختلف را از یک لیست بررسی کنید
 • دکمه رادیویی: فقط یک گزینه را از لیست انتخاب کنید
 • لیست را انتخاب کنید: موارد را از یک لیست انتخاب کنید
 • آدرس: موقعیت فیزیکی ، از جمله خیابان ، شهر و غیره.
 • تاریخ: با انتخابگر تاریخ
 • ایمیل: آدرس ایمیل فرستنده
 • URL: آدرس وب سایت
 • ارز: ارزش پولی
 • عدد
 • زمان: 12 یا 24 ساعت
 • تلفن: قالب های ایالات متحده و بین المللی
 • HTML
 • بارگذاری پرونده
 • دستورالعمل: متن ساده یا فرمت HTML

Visual Form Builder همچنین اطمینان می دهد بازدید کنندگان شما اطلاعات صحیح را در هر قسمت از فرم وارد می کنند به طور خودکار اعتبار آنها را تأیید می کند.

اعتبار سنج درست

یکی دیگر از ویژگیهای بسیار مفید این افزونه سازنده فرم وردپرس ، آن است تأیید ضد هرزنامه را اضافه می کند به فرم های شما این قسمت از کاربران شما می خواهد قبل از ارسال فرم ، ساده ای را انجام دهند که باید به درستی تکمیل کنند.

تأیید ضد هرزنامه

این امر به جلوگیری از سوءاستفاده از فرم شما توسط اسپمرها مبنی بر سیل شدن صندوق ورودی شما از طریق ایمیل های ناخواسته کمک می کند که اگر به نوعی تأیید انسانی را شامل نشوید ، به سرعت اتفاق می افتد. سایر ویژگی های مفید نسخه رایگان Visual Form Builder شامل موارد زیر است:

 • موارد ارسالی را در پایگاه داده WordPress ذخیره کنید
 • صادرات ارسال به عنوان پرونده CSV
 • ارسال ارسال ها به چندین آدرس ایمیل
 • پس از ارسال ، کاربران را به صفحه یا URL هدایت کنید
 • رسید های تأیید را برای کاربران ارسال کنید
 • برای صرفه جویی در وقت ، فرم هایی را تکرار کنید
 • زمینه ها را در ستون ها ترتیب دهید
 • فرم را با CSS سفارشی کنید

همانطور که می بینید کارهای ویژهای وجود دارد که با Visual Form Builder فراتر از ویژگیهای استاندارد یک افزونه اصلی فرم تماس با ماست.

راهنمای استفاده از فرم سازنده ویژوال

همانطور که به دنبال نسخه رایگان ویژوال فرم ساز هستیم ، می توان آن را مستقیماً از طریق سرپرست وردپرس در سایت شما نصب کرد. به سادگی به داشبورد خود وارد شوید و به افزونه ها> افزودن جدید بروید.

افزونه را اضافه کنید

پس از آنجا ، گزینه Visual Form Builder را جستجو کرده و سپس بر روی دکمه Install Now کلیک کنید و به دنبال آن گزینه فعال سازی Now را کلیک کنید تا آن را به وب سایت خود اضافه کنید. بعد از فعال سازی ، یک مورد جدید در منوی نوار کناری با عنوان Visual Form Builder مشاهده خواهید کرد. از آنجا می توانید پلاگین را پیکربندی کنید ، فرم های خود را صادر کنید ، فرم ارسال فرم را مشاهده کنید و فرم جدیدی اضافه کنید. همانطور که Visual Form Builder با فرم های از پیش ساخته موجود نیست ، اولین قدم ایجاد جدید با کلیک کردن روی گزینه منوی افزودن فرم جدید.

ایجاد فرم جدید

اولین مرحله از ایجاد یک فرم جدید ، نام دادن به آن ، وارد کردن نام خود ، تنظیم پاسخ به ایمیل ، موضوع ایمیل است که برای شما ارسال می شود ، و کدام آدرس ایمیل برای ارسال فرم ارسال به.

فرم جدید اضافه کنید

پس از وارد کردن ملزومات ، می توانید در ایجاد فرم حرکت کنید. مرحله بعدی کلیک بر روی دکمه تنظیمات در بالای صفحه سازنده فرم است.

تنظیمات سازنده فرم ویژوال

از اینجا می توانید تعیین کنید که چه کسی نسخه ای از ارسال را دریافت می کند ، چه اتفاقی برای کاربر خواهد افتاد پس از ارسال فرم خود ، و همچنین اینکه آیا یک ایمیل اعلان را به کاربر ارسال کنید تأیید ارسال آنها.

مرحله 1

پس از راه اندازی فرم ، می توان فیلدها را اضافه کرد. اضافه کردن انواع مختلف فیلدها به فرم شما به راحتی کلیک کردن روی یکی از گزینه های موجود در سمت چپ است. وقتی فیلد به فرم اضافه شد می تواند در آن باشد کشیده و به جای خود فرو رفت. همچنین می توانید زمینه های فرم را شخصی سازی کنید تا با کلیک بر روی نماد گسترش ، نیازهای شما را برآورده سازید.

گام 2

این به شما امکان می دهد برچسب های سفارشی را اضافه کنید به کاربران راهنمایی کند که در هر فیلد چه چیزی را وارد کنند. اگر در هر نقطه می خواهید ببینید که فرم شما هنگام انتشار در سایت شما چگونه ظاهر خواهد شد ، ابتدا باید فرم را ذخیره کرده و سپس در یک پست یا صفحه قرار دهید..

انتشار فرم ها

ویژوال فرم ساز باعث می شود با کمک دکمه ای که به ویرایشگر پست وردپرس اضافه می شود ، فرم را در یک پست یا صفحه وارد کنید..

مرحله 3

بعد از کلیک بر روی دکمه Add Form می توانید از بین تمام اشکال موجود ایجاد شده را انتخاب کرده و سپس فرم را در پست یا صفحه خود وارد کنید. اگر نیاز به تغییر مکان فرم دارید ، می توانید به سادگی کد کوتاه را برش داده و چسباندن. برای بررسی فرم جدید ، بر روی دکمه Preview post کلیک کنید تا در عمل مشاهده شود.

فرم مثال

اگر فرم کاملاً مناسب به نظر نمی رسد ، می توانید سازنده فرم را برگردانید و تغییرات لازم را انجام دهید.

مشاهده فرم های ارسالی

علاوه بر ارسال فرم های ارسالی فرم به مجموعه ای از آدرس های ایمیل مورد نظر شما ، Visual Form Builder نیز موارد ارسالی را در پایگاه داده WordPress خود ذخیره کنید. این بدان معناست که می توانید به جای جستجو در صندوق ورودی خود ، به راحتی به عقب برگردید و همه ورودی های فرم را در یک مکان در داخل قسمت مدیریت وردپرس خود مشاهده کنید. در هنگام مشاهده ارسال های فردی گزینه چاپ آنها را نیز خواهید داشت.

مشاهده ارسالهای ذخیره شده

شما همچنین می توانید ورودی های فرم ذخیره شده را به عنوان یک پرونده CSV صادر کنید برای مشاهده در برنامه هایی مانند اکسل. این امر باعث می شود فیلترینگ ارسال ها ، اشتراک گذاری آنها با همکاران یا پشتیبان گیری از آنها برای حفظ امنیت بسیار آسان باشد.

فرم ارسال صادرات

این ویژگی می تواند باشد برای فریلنسرها و ارائه دهندگان خدمات بسیار مفید است چه کسی می تواند از آن استفاده کند تا لیستی از سؤالات تاریخی مشتریان بالقوه را که می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند ، ایجاد کنند تا بتوانند مشاغل بیشتری ایجاد کنند.

نتیجه

Visual Form Builder برای هر کسی که می خواهد فرم های پیشرفته تر از یک فرم تماس اصلی برای سایت خود ایجاد کند ، گزینه ایده آل است. با این حال ، همانطور که بسیار آسان برای استفاده, حتی کسانی که به دنبال یک راه حل فرم تماس ساده هستند ، آن را انتخاب مناسبی می یابند که با افزایش نیازهایشان ، امکان ساخت اشکال پیچیده تر را به آنها می دهد..

برای کسانی که حتی به ویژگی های بیشتری نیاز دارند ، نسخه حرفه ای و افزودنیهای آن افزونه ای که قبلاً مفید است حتی مفیدتر می شوند و به خوبی قابل بررسی هستند.

افزونه وردپرس رایگان سازنده ویژوال فرم ساز را دریافت کنید

قصد استفاده از فرم پیشرفته را برای چه برنامه دارید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید زیر.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map