WordPress را در AWS نصب کنید – خدمات وب آمازون

 1. 1. نحوه نصب وردپرس در Microsoft Azure
 2. 2. نحوه نصب وردپرس در Google Cloud
 3. 3. در حال خواندن: WordPress را در AWS نصب کنید – خدمات وب آمازون
 4. 4. آشنایی با Cloud Computing با وردپرس
 5. 5. نحوه نصب وردپرس در DigitalOcean

به یک راهنمای کاملاً جدید در مورد راهنما خوش آمدید نصب وردپرس در Cloud سلسله. امروز می خواهیم نحوه نصب وردپرس را در سرویس های وب آمازون (AWS) بیاموزیم. درست مانند راهنماهای نصب قبلی ابر ما در Microsoft Azure و Google Cloud ، ما از یک تصویر از پیش نصب شده از WordPress استفاده خواهیم کرد.


اکنون قبل از شروع کار چند اصطلاح اصلی وجود دارد که می خواهم در مورد آنها صحبت کنم تا درک اولیه از نحوه کار AWS را بدست آورم.

AWS چقدر بزرگ است?

AmazonWebservice_Logo

برای مبتدیان ، بیایید این را بدست آوریم – AWS بسیار زیاد است. منظور من بسیار بزرگ است. این یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان میزبانی ابر در اینترنت. این سرویس های مختلفی دارند – از رمزگذاری فیلم زنده تا تجزیه و تحلیل سریع داده های ماهواره ها و دیگر حسگرهای با کارایی بالا در سراسر جهان.

در اینجا چیزی است که به شما ایده می دهد که چقدر قدرتمند AWS است – ناسا – بله, ناسا ، از AWS استفاده کرد زیرساخت محاسبات ابری برای پردازش داده ها از مأموریت مریخ مریخ نورد. اما ما نمونه کوچکی از وردپرس را نصب خواهیم کرد ، درست است؟ AWS ما را به عقب برگرداند! بیایید به موارد ضروری بپردازیم.

قهرمان amazon ec2

Amazon EC2: معروف به عنوان محاسبه ابر الاستیک, این را به عنوان یک رایانه در ابر فکر کنید. نیازی نیست بدانید که در کجا وجود دارد ، چه کسی سخت افزار را تمیز و گرد و غبار می کند یا چه اتفاقی می افتد هنگام قطع برق. این کار برای آمازون است.

آنچه شما باید بدانید – تنها چیزی که باید بدانید – مشخصات فنی سرور – err ، رایانه است. خودشه. این زیبایی ابر است.

تصویر دستگاه آمازون: AMI – همانطور که توسعه دهندگان دوست دارند آنرا صدا کنند (بیایید آنرا صدا کنیم چون واقعاً جالب است) ، چیزی جز نمونه نیست ، یا یک رایانه با یک سیستم عامل با یک دسته از نرم افزارهای دیگر از پیش نصب شده.

تصور کنید که ویندوز 10 را در رایانه شخصی جدید خود نصب کرده و سپس برخی از برنامه ها مانند MediaMonkey ، Microsoft Word و Google Chrome را نصب کنید. اگر در حالت فعلی تصویری از سیستم عامل را صادر می کنید ، یک تصویر دستگاه دارید. وقتی می گویند صادرات ، منظور ما از فایلی است که با وصل شدن به دستگاه مشابه دیگر بدون هیچ گونه نصب نصب می شود. افرادی که با لینوکس کار می کنند این کار را انجام می دهند (یعنی ایجاد تصاویر ماشین یا عکس های فوری) تمام وقت. این همچنین به طور مبهم ایده پشت داکر است.

چرا ما در مورد Amazon EC2 و AMI صحبت می کنیم?

سؤال خوبی بود. اکنون از زمانی که متوجه شدیم که ما به EC2 نیاز داریم مانند یک رایانه / سرور در ابر است ، ما از آن استفاده خواهیم کرد نمونه ای از Amazon EC2 (همچنین به نام آن نمونه EC2) برای میزبانی سایت وردپرس ما.

اما صبر کنید شما دستگاه دارید – بله! اما در مورد نصب سیستم عامل چیست؟ آیا لینوکس یا ویندوز را انتخاب می کنیم؟ لینوکس؟ خوب. اما صبر کنید (دوباره) – کدام طعم لینوکس را انتخاب می کنیم؟ اوبونتو؟ فدورا؟ دبیان؟ بیایید بگوییم که اوبونتو را انتخاب می کنم. خوب. کدام نسخه را انتخاب می کنم؟ اراغ! گزینه های بسیار زیادی برای یک هدف کوچک است!

اگر این مسئله بیش از حد جدی نیست ، به روند بعدی فکر کنید. ما باید میزبان نرم افزاری را که برای اجرای وردپرس لازم است نصب کنیم – پشته LAMP. پس از نصب و پیکربندی ، می خواهید WordPress را نصب و پیکربندی کنید. مجوزها ، دسترسی به دایرکتوری ها و کل موارد موجود نیست.

من در مورد شما نمی دانم ، اما این یک روند طولانی است. طولانی در تمام درپوش ها و جسورانه است. احتمالاً حدس زده اید که الان به کجا می رسم – و درست است. این جایی است که تصویر ماشین آمازون وارد بازی می شود.

تصور کنید کسی نمونه EC2 را مستقر کرده است ، اوبونتو را نصب کرده ، آن را به روز کرده و وردپرس را روی آن نصب کرده است – به همراه تمام نرم افزارهای مورد نیاز خود (مانند پشته LAMP). سپس این شخص تصویری از سیستم عامل را در وضعیت فعلی خود ایجاد کرد – یعنی نصب غیرمجاز و اساساً “آماده استفاده” WordPress. این می تواند نمونه ای از یک AMI عالی باشد که وردپرس در آن نصب شده است. اکنون می توانید تصور کنید ، زیرا چنین AMI وجود دارد و توسط Bitnami ایجاد شده است. (بله!)

“در مورد یک بازار برای AMI چگونه است؟”

بازار با نرم افزار مدیریت محتوا

AWS Marketplace با AMI مدیریت محتوا

پرسیدید آمازون گوش کرد. آمازون دارای بازاری است به نام AWS Marketplace – مکانی که می توانیم برای نرم افزارهای مختلفی که می توان نصب کرد ، تصاویر دستگاه از پیش تنظیم شده را تهیه کنیم (بله ، بخریم) که در غیر این صورت نصب آنها مشکل است. ایده این است که فرایند میزبانی خود را ساده کنید تا بتوانید برنامه خود را در سریعترین زمان ممکن به ابر مستقر کنید. این بسیار شبیه به آنچه است Google Cloud و مایکروسافت لاجورد به عنوان تصاویر برنامه یا قالب ارائه می دهد.

خوشبختانه محبوب ترین نرم افزار منبع باز دارای AMI های رایگان است – که برای مبتدیان مانند خودمان فوق العاده مفید است. یکی از محبوب ترین کمک کننده های AMI های رایگان Bitnami است – شرکتی که AMI های به روز را برای محبوب ترین نرم افزار منبع باز – از جمله WordPress فراهم می کند.!

بنابراین آنجا می رویم. EC2 برای میزبانی از نصب وردپرس ما. یک WordPress AMI از Bitnami برای اینکه مراحل نصب را برای ما ذخیره کند. اکنون تنها کاری که باید انجام دهیم پیوند دادن آنها به یکدیگر است.

EC2 Instance + WordPress AMI = WP در AWS Cloud در 2 دقیقه!

تنظیم رایگان حساب آمازون

aws ردیف رایگان

محدودیت های ردیف استفاده رایگان AWS

حساب رایگان AWS شامل یک حساب کاربری است قدرت زیادی و برای آن فعال است یک سال کامل. این بالاترین میزان بار رایگان است که از هر ارائه دهنده ابری دریافت کرده ایم. با این حال ، ما محدودیت های خاصی داریم.

برای یک لیست کامل می توانید این لیست را بررسی کنید AWS ردیف رایگان صفحه اصلی ، اما برای اهداف ما ، فقط باید این را بدانیم:

 • یک نمونه میکرو از آمازون EC2 در ردیف مجانی ، به مدت 750 ساعت در هر ماه مجاز است – که کافی است وردپرس را برای مدت زمان 24x7x365 فعال و روشن نگه دارد..
 • 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی آمازون S3 ، که ممکن است ما به عنوان یک مکان پشتیبان برای وب سایت های دیگر خود استفاده کنیم.

راستش را بخواهید ، طولانی ترین قسمت این آموزش تنظیم حساب کاربری رایگان سرویس وب آمازون شماست. این به راحتی 1-2-3 است ، اما با این وجود است یک روند طولانی شما باید:

 1. با یک آدرس ایمیل جدید ثبت نام کنید
 2. برای تأیید اعتبار خود از کارت اعتباری معتبر یا کارت بدهی استفاده کنید
 3. برای پیوند دادن حساب خود از شماره تلفن همراه خود استفاده کنید (آمازون با شما تماس می گیرد و باید کد تأیید را وارد کنید)

لطفاً توجه داشته باشید که نباید از حساب اعتباری پیش پرداخت یا خدمات کارت اعتباری مجازی (مانند Entropay) در حساب صورتحساب AWS خود استفاده کنید. اگرچه از نظر فنی خوب ، من آن را امتحان کردم و فقط حساب شما ممنوع خواهد شد. بنابراین ، لطفاً از یک کارت معتبر استفاده کنید. اگر همه مراحل را به درستی دنبال کرده باشید ، حساب شما در عرض چند دقیقه فعال می شود و می توانید با روش نصب WordPress شروع به کار کنید.

مرحله اول – نصب تصویر وردپرس از AWS Marketplace

wp طراحی شده توسط bitnami

سر به سمت AWS Marketplace > مدیریت محتوا > وردپرس طراحی شده توسط Bitnami. این تصویری است که می خواهیم نصب کنیم. اگر تعجب می کنید که چرا ما تاکنون نمونه ای EC2 ایجاد نکرده ایم – اول از همه ، خود را به پشت خود بکشید تا این سؤال درخشان را بپرسید.

خوب ، بنابراین ما تاکنون این کار را نکرده ایم زیرا AWS به ما امکان می دهد نمونه EC2 را مستقیماً از صفحه AMI پیکربندی کنیم. این امر مسائل را ساده نگه می دارد ، زیرا ما خطر ننوشتن نمونه ای از قبلاً EC2 پیکربندی شده با AMI جدید را نداریم.

01-aws بازار تصویر تصویر وردپرس را انتخاب کنید

صفحه وردپرس AMI توسط Bitnami – روی آن کلیک کنید ادامه هید برای شروع!

1.1 – وردپرس AMI را ایجاد کنید

02-aws-wordpress-ami-config

 • نسخه: آخرین نسخه اوبونتو را انتخاب کنید.
 • منطقه: هر منطقه ایالات متحده را انتخاب کنید.
 • نوع نمونه EC2: این باید یک باشد نمونه t1.micro. هر چیزی بیشتر است و شما صورتحساب خواهید شد.
 • تنظیمات VPC: این را مانند گذشته بگذارید ، پیکربندی خودکار خود را بر اساس منطقه شما انجام می دهد.
 • گروه امنیتی: اگرچه هشداری را نشان می دهد ، انتخاب کنید بر اساس تنظیمات کاربر جدید را انتخاب کنید. در اینجا کاربر توسعه دهنده AMI است (یعنی Bitnami).
 • کلید اصلی: ایجاد کلید جفت یک فرآیند 3 مرحله ای است. اگرچه اختیاری است که ما ایجاد آن را به شما امکان می دهیم تا از طریق SSH به نمونه EC2 خود وارد شوید.

1.2 – نحوه ایجاد یک جفت کلید در EC2

اطمینان حاصل کنید که مناطقی که برای نمونه EC2 انتخاب کرده اید و منطقه ای که در کنسول AWS نشان داده شده است ، یکسان است. بقیه روند کار نمی کند.

03-00-ایجاد-کلید-جفت دستورالعمل

1. بر روی لینک اول در این تصویر کلیک کنید.

03-ایجاد-کلید-جفت

2. به کنسول EC2 خود هدایت می شوید. کلیک کنید ایجاد کلید جفت.

04-کلید-جفت-نام

3. یک نام جفت کلید قابل تشخیص را تایپ کنید و روی آن کلیک کنید ایجاد کردن.

05-انگشت اثر انگشت ایجاد شده است

4- یک جفت کلید جدید ایجاد می شود.

1.3 – راه اندازی وردپرس AMI

06-aws-wordpress-ami-config-کامل

به برگه قبلی برگردید و صفحه را تازه کنید. اکنون باید گزینه انتخاب جفت کلید جدیدی که تازه ایجاد کرده اید را مشاهده کنید. اطمینان حاصل کنید که انتخاب کرده اید نمونه t1.micro یک بار دیگر ، قبل از انتخاب شرایط را بپذیرید و با 1 کلیک راه اندازی کنید.

07-aws-wordpress-ami-config-کامل

چند ثانیه بعد با این پیام مورد استقبال قرار می گیرید. اکنون وردپرس AMI را با موفقیت مستقر کرده اید. زمان بررسی آن.

مرحله دوم – پیکربندی وردپرس AMI

کنسول 08-aws-ec2

داشبورد AWS EC2

سر به طرف خودت بکش کنسول AWS و انتخاب کنید EC2. با این کار داشبورد EC2 شما باز می شود. باید متن را ببینید 1 نمونه در حال اجرا در قسمت بالا وسط صفحه. روی آن متن کلیک کنید.

09-aws-ec2 - کنسول در حال اجرا-نمونه

داشبورد EC2 نمونه های فعال را نمایش می دهد

این لیست موارد EC2 را در حساب AWS شما نمایش می دهد. ما فقط یک مورد آن را داریم که نصب وردپرس ماست. در مرحله بعد ، زیر دامنه ذکر شده در زیر را کپی کنید DNS عمومی. این آدرس نصب وردپرس شماست. آن را در یک مرورگر جایگذاری کنید تا سایت وردپرس (تازه نصب شده) خود را مشاهده کنید!

2.1 – بازیابی رمز عبور مدیر وردپرس سیستم تولید شده توسط سیستم

نصب معروف وردپرس 5 دقیقه ای را به خاطر دارید؟ خوب ، Bitnami نیز به آن اهمیت می دهد. اما سلام! در مورد نام کاربری و رمزعبور وردپرس خود چه می کنید ؟! خوب ، نام کاربری پیش فرض است کاربر و رمز عبور سیستم تولید می شود – یعنی به طور تصادفی هنگام نصب WordPress AMI ایجاد می شود. اکنون باید این موضوع را دریابیم. برای این کار ، این تصاویر آینده را دنبال کنید:

پانل aws رمز عبور wp-0x-get

در داشبورد موارد AWS EC2 (تصویر دوم در مرحله 2) کلیک کنید اقدامات> تنظیمات نمونه> دریافت سیستم ورود به سیستم. این نمایش کل سیستم ورود به سیستم را از زمان نصب وردپرس AMI نشان می دهد.

کنسول 10 سیستم

یک سیستم معمولی ورود به سیستم توسط EC2 Instance

به پایین سمت راست بروید و رمزعبور تولید شده به طور تصادفی را برای WordPress پیدا خواهید کرد. کپی کنید که از ورود به WordPress خود وارد شوید و خوب است که بروید!

تصویر تکمیل 0x-bitnami

وردپرس در AWS با استفاده از t1.micro EC2 و وردپرس Bitnami AMI

نتیجه

از آنجا که آمازون یک سال کامل استفاده رایگان را ارائه می دهد ، این یک روش عالی برای آزمایش وب سایت یا وبلاگ وردپرس واقعی شما خواهد بود. شما کل هزینه میزبانی یک سال را صرفه جویی می کنید و قدرت و سادگی ابر را تجربه می کنید. به سادگی یک رکورد دامنه خود را به آن اشاره کنید DNS عمومی از نمونه EC2 شما و یک سایت کامل وردپرس خواهید داشت!

امیدواریم چیز جدیدی را از این آموزش آموخته باشید و از خواندن آن لذت ببرید به همان اندازه که ما از آموزش آن لذت برده ایم. اگر نظر ، پیشنهادی یا سؤالی دارید ، همیشه درsouravify در دسترس هستم. اکنون بروید و از قدرت ابر لذت ببرید – برای یک سال کامل ، با حسن نیت ارائه دادن AWS!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map