پروژه های خود را با WordPress انجام دهید

پروژه های خود را با WordPress انجام دهید

Crowdfunding در سالهای اخیر منفجر شده است و موفقیت سایتهایی مانند آن وجود دارد Kickstarter و ایندیگوگو.  اگر تاکنون از یک سایت سرمایه گذاری جمعیتی (چه به عنوان ایجاد کننده یا پشتیبان) استفاده کرده اید ، می دانید که آنها می توانند برای دریافت بودجه چه سودمندی داشته باشند. با این حال ، شما در نهایت در حال رقابت برای جلب توجه با هزاران پروژه زنده دیگر هستید.


به جای اینکه بخاطر جایگاه در بین دیگران شوخی کنید ، چرا یک سایت وردپرس را برای پروژه خود ایجاد نمی کنید و به مخاطبان خود اجازه می دهید مستقیم آن را تأمین کنند؟ آنقدرها که انتظار دارید دشوار نیست. تمام آنچه شما نیاز دارید نصب وردپرس خود میزبان و یک افزونه رایگان است.

در این پست ، ما در مورد مزایای استفاده از سایت وردپرس شما برای جمع آوری پروژه ها یا خدمات خود صحبت خواهیم کرد. سپس در مورد چگونگی استفاده از افزونه رایگان برای تبدیل سایت خود به سکوی جمع آوری سرمایه صحبت خواهیم کرد. بیا شروع کنیم!

چه Crowdfunding چیست (و چگونه از شما سود می برد)

صفحه اصلی ایندیگوگو.

Crowdfunding با پذیرش کمکهای مالی از پشتیبانان ، شما را قادر می کند تا پولی را که برای ایجاد یک محصول یا خدمات نیاز دارید جمع کنید. این یک فرآیند نسبتاً ساده است که در آن ابتدا پروژه خود را مطرح می کنید ، و افراد یا مشاغل (پشتیبانان یا سرمایه گذاران) می توانند پولی را که برای راه اندازی آن نیاز دارید تأمین کنند.

استفاده از این روش مزایای بسیاری دارد ، از جمله:

 • شما برای کمک به شما در توسعه محصول یا خدمات خود وجوه مقدماتی دریافت می کنید.
 • این کارآمدتر از بودجه سنتی است.
 • شما قادر خواهید بود برای محصول یا خدمات خود اثبات و کشش اجتماعی ایجاد کنید.
 • طوفان مغزی از پشتیبانان و اهدا کنندگان را قادر می سازد تا به شما در اصلاح ایده اصلی پروژه کمک کند.
 • غالباً برای پروژه خود در معرض دید بهتر و بازاریابی رسانه ای قرار خواهید گرفت.

انواع مختلفی از پروژه ها وجود دارد که می توانند از جمع شدن جمعیت بهره مند شوند. بدیهی است که محصولات فیزیکی برای این فرآیند مناسب هستند. با این حال ، شما می توانید هر چیزی را از طریق محصولات دیجیتالی مانند بازی ها یا برنامه های تلفن همراه گرفته تا پروژه های فیلم و تلویزیونی جلب کنید.

معرفی افزونه WP Donation WordPress

افزونه WP Donation WordPress

WP Crowdfunding یک افزونه مبتنی بر WooCommerce است که شما را قادر می سازد با استفاده از WordPress یک سایت سرمایه گذاری ایجاد کنید. این افزونه به صورت رایگان در دسترس است و همچنین دارای نسخه پرداخت شده است که بسیاری از ویژگی های آن را باز می کند.

مهمترین مزیت این افزونه این است که شما را از هزاران نفر دیگر که در سایتهای مهم جمع آوری جمعیت رقابت می کنند ، جدا می کند. این بدان معناست که شما می توانید تمام جنبه های فرآیند را کنترل کنید ، و لازم نیست با مدعیان بالقوه در همان پلتفرم برخورد کنید.

ویژگی های اصلی:

 • تقدیم ثبت نام کاربر
 • امکان اعلام هدف تأمین اعتبار و تعیین قیمتهای پیشنهادی
 • گزینه هایی برای نمایش پشتیبان ها در یک صفحه یا لیست آنها به صورت ناشناس
 • یک سیستم کیف پول بومی برای محاسبه ، ضبط و توزیع بودجه (حق بیمه)
 • سیستم های جایگزین پرداخت ، مانند PayPal Adaptive و Stripe Connect (حق بیمه)

قیمت: افزونه رایگان است و می توانید آن را از فهرست افزونه های WordPress بارگیری کنید. برای ویژگی های بیشتر ، نسخه برتر با قیمت 149 دلار در دسترس است.

نحوه استفاده از پلاگین WP Crowdfunding (در 3 مرحله)

قبل از ایجاد هرگونه تغییر ، توصیه می کنیم از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. سپس برای شروع مراحل زیر را دنبال کنید!

مرحله 1: WP Crowdfunding را بارگیری و نصب کنید

ابتدا شایان ذکر است که این دستورالعمل ها برای نسخه رایگان افزونه است ، اگرچه روند استفاده از نسخه برتر نیز مشابه است.

WP Crowdfunding را نصب کنید

در داشبورد وردپرس خود را انتخاب کنید پلاگین ها > جدید اضافه کن. جستجو برای “سرمایه گذاری در جمع” و WP Crowdfunding باید اولین نتیجه باشد. پس از یافتن آن روی آن کلیک کنید الآن نصب کن. هنگام نصب افزونه ، را انتخاب کنید فعال کنید.

WP Crowdfunding WooCommerce را فعال کنید

پس از فعال کردن این افزونه ، در صورتی که قبلاً این کار را نکرده اید ، در داشبورد خود اعلانی برای نصب WooCommerce مشاهده خواهید کرد. این کار برای WP Crowdfunding به درستی لازم است زیرا یک برنامه افزودنی WooCommerce است ، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، WooCommerce را نصب و فعال کنید..

مرحله 2: تنظیمات افزونه WooCommerce & WP Crowdfunding

پس از فعال کردن هر دو افزونه ، دو مورد از فهرست جدید را در داشبورد خود مشاهده خواهید کرد: یکی برای WooCommerce و دیگری برای جمع سرمایه گذاری. ما ابتدا توصیه می کنیم WooCommerce را راه اندازی کنید ، زیرا در این جا ارز ، مکان ، تنظیمات حمل و نقل و از همه مهمتر تنظیمات پرداخت را تعیین می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مراحل ، به راهنمای راه اندازی WooCommerce ما مراجعه کنید.

اما پس از آماده شدن WooCommerce ، می توانید به تنظیم IP P WP Crowdfunding بروید.

تنظیمات عمومی

مدیر سرمایه شما را قادر می سازد تا تجارت الکترونیکی خود را انتخاب کنید. از آنجا که این افزونه روی بستر WooCommerce ساخته شده است ، باید آن را به عنوان سکوی پیش فرض خود تنظیم کنید. این تقسیم بندی برخی دیگر است عمومی تنظیمات مورد نظر خود را بررسی کنید:

 • وضعیت پیش فرض کمپین: پیش نویس پیش فرض یا حالت منتشر شده را برای پروژه های جدید تنظیم کنید.
 • حداقل قیمت: حداقل مبلغ اهدا را تعیین می کند.
 • قیمت حداکثر: حداکثر مبلغ اهدا را تعیین می کند.
 • قیمت پیشنهادی: مبلغ اهدائی پیشنهادی را تعیین می کند.
 • روش پایان کمپین: انتخاب پایان کار خود را انتخاب کنید (هدف ، تاریخ ، هر دو ، هرگز).

این افزونه هنگام نصب ، به طور خودکار داشبورد و صفحه ارسال پروژه را تولید می کند. اگر می خواهید به جای آن از صفحات سفارشی استفاده کنید ، باید آنها را با استفاده از دو منوی کشویی زیر در این بخش مشخص کنید:

 • صفحه داشبورد را انتخاب کنید: صفحه ای را برای نگه داشتن قسمت جلوی داشبورد خود انتخاب کنید.
 • صفحه فرم WooCommerce را انتخاب کنید: صفحه فرم ارسال دلخواه خود را انتخاب کنید.

همچنین برای ویرایش متن مهم است ایجادکننده کمپین اگر چندین کاربر با دسترسی به باطن وب سایت خود دارید تنظیم کنید. به سادگی می توانید نقش های کاربری مورد نظر خود را برای ایجاد و ویرایش کمپین های ایجاد جمعیت خود انتخاب کنید.

تنظیمات WooCommerce

بعد ، بیایید نگاهی به تنظیمات WooCommerce برگه:

تنظیمات WP Crowdfunding WooCommerce

در اینجا شما نیاز به پیکربندی گزینه های خاص برای راه اندازی WooCommerce خود دارید. ابتدا انتخاب کنید که آیا پروژه سرمایه گذاری خود را در صفحه فروشگاه WooCommerce خود نمایش دهید یا خیر.

از آنجا می توانید با تنظیم صفحات لیست و ثبت نام ، سفارشی کردن فرم ارسال خود با فیلدهای متنی مختلف ، و تصمیم گیری در مورد صفحات و شکل های مختلف ، چندین تنظیم تنظیم کنید. اگر شک دارید ، تنظیماتی را که فکر می کنید می خواهید انتخاب کنید ، سپس قسمت جلوی سایت خود را بررسی کنید تا ببینید که چگونه آنها ظاهر می شوند.

تنظیمات سبک

آخرین برگه موجود برای گزینه های اساسی یک ظاهر طراحی شده است. برای سفارشی سازی بیشتر صفحات و فرم های جمعیتی ، از گزینه های داخلی برای طرح رنگی استفاده کنید (که یک رنگ برجسته است) و یک ظاهر طراحی دکمه.

تنظیمات اشتراک گذاری اجتماعی

افزونه WP Crowdfunding همچنین گزینه هایی را برای فعال کردن اشتراک اجتماعی از طریق توییتر ، فیس بوک ، Google+ ، پینترست و مرتبط با آن ارائه می دهد. به سادگی جعبه های سیستم عامل های اجتماعی مورد نظر خود را بررسی کنید..

بعد از اینکه این ترفندها را ایجاد کردید ، باید آماده باشید تا در واقع کمپین خود را ایجاد کنید (توجه داشته باشید – گزینه های ایمیل ، reCAPTCHA و Wallet و همچنین دسترسی به گزارش های عملکرد کمپین فقط با نسخه برتر افزونه موجود است.).

مرحله 3: یک کمپین WP Crowdfunding ایجاد کنید

برای شروع ، خود کمپین ها را مستقیماً از طریق WooCommerce وارد کنید. فقط نوع “محصول Crowdfunding” را انتخاب کرده و اطلاعات خود را اضافه کنید.

WooCommerce WP Crowdfunding محصول

مرحله 4: کد کوتاه WP Crowdfunding

باید یک صفحه جدید به سایت وردپرس خود اضافه کنید. از کد کوتاه منوی کشویی ، نوع فرم مورد نظر برای ایجاد را انتخاب کنید:

کد کوتاه WP Crowdfunding

سپس ، در انتهای جلو می توانید پیکربندی خود کمپین را شروع کنید:

فرم ارسال نمونه

علاوه بر اطلاعات کلی در مورد پروژه ، می توانید مبلغ تعهد و پاداش را نیز در اینجا وارد کنید. هنگامی که همه چیز در نظم است ، کلیک کنید کمپین ارسال کنید.

قبل از بسته شدن ، لازم به ذکر است که WP Crowdfunding به یک موضوع تخصصی نیاز ندارد. بنابراین اگر از قبل سایت وردپرس دارید ، دیگر لازم نیست نگران تغییر ظاهر آن باشید. با این حال ، نسخه برتر شامل یک موضوع رایگان است که به طور خاص برای این افزونه تهیه شده است ، که ارزش بررسی دارد.


ایجاد یک وب سایت سرمایه گذاری ، شما را قادر می سازد کمپین هایی را به همان اندازه کوچک یا بزرگ به دلخواه خود بسازید ، و کنترل کاملی از هر جنبه داشته باشید. با کمک WP Crowdfunding ، می توانید وب سایت جمع آوری کمک های مالی خود را داشته باشید که جامعه شما را برای تأمین اعتبار و ارتقاء پروژه خود ترغیب کند..

آیا در مورد استفاده از WP Crowdfunding برای ایجاد وب سایت پروژه خود سؤال دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

توجه داشته باشید: این یک پست جدید است که قبلاً افزونه Crowdfunding توسط Astoundify را پوشانده بود ، که دیگر وجود ندارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map