نحوه ساختن فروشگاه اینترنتی با WooCommerce & WordPress

Hwo برای ساخت فروشگاه اینترنتی موفق با وردپرس

بنابراین شما می خواهید فروشگاه خود را راه اندازی کنید – خوب ما فکر می کنیم فوق العاده است! رئیس خود بودن چالش برانگیز و پاداش است زیرا می توانید ببینید که سخت کوشی شما مستقیماً روی درآمد شما تأثیر می گذارد. ما می خواهیم به موفقیت شما در سرمایه گذاری کمک کنیم ، بنابراین ما می توانیم راهنمای ایجاد فروشگاه آنلاین خود را به راحتی دنبال کنیم و چند نکته مفید برای تبلیغ آن.


خرید آنلاین

فروش کالا از فروشگاه کالاهای فیزیکی همیشه عملی و عملی نیست. به خصوص در این روز و سنی که خرید آنلاین بیشتر و بیشتر شده است. مطابق نظرسنجی خرده فروشی در سال 2016 توسط PwC (یک شرکت حسابداری جهانی چهار بزرگ) بیش از نیمی از خریداران هر ماه خرید آنلاین را انجام می دهند و بیش از یک سوم کل خریدهای آنلاین با استفاده از تلفن همراه انجام می شود.

بررسی کل خرده فروشی 2016: PwC

علاوه بر این ، همان نظرسنجی گزارش داد که بیش از دو سوم خریداران آنلاین به شدت تحت تأثیر رسانه های اجتماعی و همچنین اظهار نظر و بررسی برای یک محصول هستند. این بدان معنی است که مهمتر از همیشه گرفتن فشار مثبت برای محصولات جدید است.

ما هنوز خسته نباشید ، ما یک برنامه تمیز برای شما داریم که بتوانید فروشگاه آنلاین خود را بسازید و آن را تبلیغ کنید تا به شما در موفقیت کسب و کارتان کمک کند! زمان پول است ، بنابراین اجازه دهید به حقش برسیم!

راه آسان برای ایجاد یک وب سایت

قبل از ایجاد فروشگاه آنلاین و شروع به افزودن محصول ، ابتدا به یک وب سایت احتیاج دارید. ما از صمیم قلب توصیه می کنیم خود میزبان باشید وردپرس. وردپرس نه تنها به اندازه کافی قدرتمند است که بتواند یک فروشگاه اینترنتی کاملاً کارآمد را اداره کند ، بلکه گزینه ای آسان و مقرون به صرفه است که می تواند متناسب با نیازهای تجارت الکترونیکی شما تنظیم شود..

میزبانی مناسب را پیدا کنید

میزبانی وردپرس

ابتدا به یک نام دامنه و هاست نیاز خواهید داشت. میزبانی خوب هزینه دارد. شما مطمئناً می توانید با استفاده از Bluehost یک وب سایت تجارت الکترونیکی ایجاد کنید که یک برنامه میزبانی مشترک مشترک با قیمت 2.95 دلار در ماه ارائه می دهد. Bluehost میزبانی مشترک ارائه می دهد با قیمتی مناسب که مناسب وب سایت های جدید است. به علاوه نام دامنه درج شده است ، بنابراین مجبور نیستید جداگانه آن را بخرید. راه اندازی به علاوه آسان است. پیشنهاد نصب 1 وردپرس با یک کلیک را ارائه می دهید ، بنابراین کافی است وردپرس را انتخاب کنید ، همانطور که می خواهید راه اندازی کنید ، نام دامنه خود را وارد کنید و تمام شد!

اما اگر شما مایل به سرمایه گذاری کمی بیشتر هستید ، اکیداً توصیه می کنیم WPEngine را امتحان کنید. برنامه ها برای 29 دلار / ماه شروع می شود میزبان WordPress از WPEngine (همه به عنوان هزینه تجاری قابل کسر است) که شامل سرورهای کاملاً مدیریت شده ، به روزرسانی های اصلی وردپرس ، پشتیبانی 24 ساعته 7 درصدی ، پشتیبان گیری روزانه وب سایت شما ، فناوری evercache ، شامل مرحله بندی و موارد دیگر می باشد. به علاوه ، از آنجا که مدیریت شده است وردپرس میزبانی که آماده باشید از اول شروع کنید (نصب WP لازم نیست). با این وجود شما باید یک نام دامنه از یک ثبت کننده مانند GoDaddy خریداری کنید و سپس دامنه را به WPEngine روی سرورهای خود بفرستید. اگر همراه باشید با راهنمای GoDaddy شما نباید مشکلی داشته باشید.

SSL را برای یک تجربه خرید مطمئن اضافه کنید

از آنجا که در حال ایجاد یک فروشگاه آنلاین هستید ، خرید یک گواهی SSL بسیار مهم است. گواهی “لایه سوکت ایمن” همان چیزی است که وب سایت شما برای ایجاد پیوند امن بین سرور و مرورگر مشتری استفاده می کند که در URL شما به عنوان “https: //” منعکس شده است (و اغلب نمادی از قفل سبز نیز به نمایش در می آید). خوشبختانه SSL با Bluehost یا WPEngine قابل تنظیم است زیرا هر دو میزبان آن را به عنوان یک افزودنی برتر در هنگام پرداخت هنگام ورود به سیستم برای میزبان ارائه می دهند..

طراحی فروشگاه را انتخاب کنید

اکنون که دامنه و هسته اصلی وردپرس خود را آماده کرده اید می توانید زیبایی شناسی وب سایت خود را تغییر دهید. یک جنبه زیبا از وردپرس تنوع بسیار زیاد وب سایت است گزینه های طراحی از طریق استفاده از مضامین موجود است. هزاران تم رایگان در WordPress.org وجود دارد که برخی از آنها پشتیبانی تجارت الکترونیکی را ارائه می دهند ، اما برای گزینه های بیشتر و کنترل بیشتر بر روی ظاهر وب سایت خود توصیه می کنیم یک تم برتر را انتخاب کنید.

مضامین حق بیمه نه تنها گزینه های طراحی بیشتری را شامل می شوند ، بلکه بیشتر آنها با پشتیبانی و به روزرسانی برتر از نویسنده نیز ارائه می شوند. اما صرف نظر از بودجه شما ، در اینجا برخی از مضامین وردپرس آماده تجارت الکترونیکی مورد علاقه ما وجود دارد.

Total Glitz & Glam Ecommerce WordPress Demo

تعداد کل: یک وب سایت کامل و راه حل تجارت الکترونیکی (نسخه ی نمایشی Glitz & Glam)

اگر می خواهید کنترل کامل بر صفحه ، ارسال و طرح بندی محصولات داشته باشید ، تم وردپرس Total Multipurpose گزینه ای عالی است. نه تنها تعداد زیادی نسخه نمایشی وبلاگ و فروشگاه های حرفه ای وجود دارد که می توانید برای شروع کار آنها را وارد کنید ، بلکه موضوع شامل آسان سازنده صفحه کشیدن و رها کردن صفحه ، سازنده قالب و دو لغزنده ممتاز می باشد تا بتوانید هرگونه طرح را ایجاد کنید. می تواند تصور کند انتخابگرهای رنگی سفارشی ، گزینه های فونت ، چیدمان ورودی و تن دیگر را می توان در سفارشی سازنده زنده با استفاده کرد حتی بیشتر گزینه ها در پانل تم هستند.

وبلاگ و فروشگاه تم وردپرس شیک مدرن

تم مدرن وبلاگ و فروشگاه شیک

Chic یک وبلاگ دوست داشتنی و فروشگاهی با وردپرس است که متناسب با وبلاگ نویسان که به دنبال شروع کار خود هستند ساخته شده است. گزینه های داخلی ستون ها ، ستون های فرعی ، رنگ ها ، قلم ها و موارد دیگر در سفارشی سازی وردپرس درست است. علاوه بر این موضوع دارای گزینه هایی برای اشتراک گذاری اجتماعی ، صفحه ورود به سیستم سفارشی ، مناطق تبلیغاتی ، ابزارک خبرنامه سفارشی و موارد دیگر است تا به شما در رشد شغلی کمک کند.

تم فروشگاه WordPress

موضوع پاسخگو وردپرس فروشگاه ساز

Shopkeeper یک تم فروشگاه قدرتمند تجارت الکترونیکی است که همراه با هزاران قالب صفحه داخلی ، رنگ ها و فونت های سفارشی به همراه سایر گزینه های طراحی برای زیباسازی فروشگاه اینترنتی شما وجود دارد. موضوع همچنین با یک سفارشی ساز هدر ، یک وبلاگ کامل و یک نوار لغزنده حق بیمه همراه است.

قالب وردپرس رایگان Storefront

Storefront یک تم فروشگاهی اساسی و رایگان

ویترین ایجاد شد تا یک موضوع ساده با یک طرح فروشگاهی ساده و سازگاری با افزونه WooCommerce باشد. موضوع همراه با تعداد انگشت شماری از چیدمان ها و گزینه های رنگی داخلی است و گزینه مناسبی برای یک موضوع رایگان است.

نحوه ساختن فروشگاه اینترنتی

اکنون که وب سایت خود را راه اندازی کرده اید می توانید شروع به ساخت فروشگاه آنلاین خود کرده و محصولات خود را برای فروش اضافه کنید. در حالی که گزینه های برتر فروشگاهی وجود دارد ، ما رایگان ، محبوب و قدرتمند را به شدت توصیه می کنیم WooCommerce افزونه تجارت الکترونیکی (که اکنون نیز توسط همان افرادی که WordPress را آغاز کرده اند نیز حفظ می شود). WooCommerce آسان برای استفاده ، سریع تنظیم می شود و طیف گسترده ای از افزونه های حق بیمه اختیاری وجود دارد که می توانید برای افزودن قابلیت های بیشتر به فروشگاه آنلاین خود خریداری کنید..

1. نصب WooCommerce و راه اندازی سریع

برای شروع ابتدا باید WooCommerce را نصب کنید. این به اندازه کافی آسان است زیرا از مخازن افزونه رایگان WordPress.org که می توانید مستقیماً از داشبورد WordPress خود دسترسی پیدا کنید ، به راحتی قابل دسترسی است.

WooCommerce را نصب کنید

به سادگی وارد نصب وردپرس خود شوید و روی آن کلیک کنید پلاگین ها مورد در داشبورد خود ، سپس بر روی کلیک کنید جدید اضافه کن گزینه. جستجوی “woocommerce” و افزونه WooCommerce باید به عنوان اولین نتیجه نشان داده شود (این یکی با 1+ میلیون نصب فعال و نماد دلفین های ناز است). کلیک کنید بر روی الآن نصب کن دکمه. این به طور خودکار فایلهای افزونه را بارگیری و نصب می کند و فقط یک دقیقه طول می کشد.

WooCommerce را فعال کنید

پس از نصب افزونه ، باید روی پیوند کلیک کنید افزونه را فعال کنید به آمار با استفاده از WooCommerce.

شروع سریع WooCommerce

در مرحله بعد باید از شما خواسته شود که راه اندازی را شروع کند. خیلی راحت می توانید دنبال کنید ، بنابراین روی آن کلیک کنید بیا بریم دکمه برای شروع.

راه اندازی WooCommerce: صفحات

راه اندازی ابتدا می پرسد که آیا می خواهید WooCommerce به طور خودکار شما را ایجاد کند صفحات کلیدی برای شما. این صفحات شامل فروشگاه اصلی ، سبد خرید ، پرداخت و صفحه پیش فرض حساب مشتری می باشد. شما قطعاً تمام این صفحات را می خواهید ، بنابراین کلیک کنید ادامه هید.

راه اندازی WooCommerce: محلی

قدم بعدی راه اندازی فروشگاه شماست محل, واحد پول قالب و واحدها اندازه گیری این مهم است تا مشتریان شما بدانند که چقدر شارژ می کنید و برای پول خود چه می گیرید. بنابراین انتخاب های خود را انجام داده و سپس کلیک کنید ادامه هید.

راه اندازی WooCommerce: حمل و نقل

بسته به نوع فروش شما ممکن است نیاز به گزینه هایی برای مالیات اساسی حمل و نقل و فروش داشته باشید. اگر کالاهای بدنی را می فروشید ، لازم است حمل و نقل را فعال کنید (اما اگر قصد فروش کالاهای دیجیتال را دارید ، فقط از این قسمت صرفنظر کنید). حمل و نقل اساسی در این صفحه تنظیم گزینه ای به شما امکان می دهد نرخ حمل و نقل داخلی و بین المللی را وارد کنید (در ایالات متحده هستید و برای استفاده از جعبه های نرخ تخت USPS برنامه ریزی می کنید ، فقط بر اساس جعبه هایی که به احتمال زیاد از آنها استفاده می کنید ، آن نرخ ها را وارد کنید. ).

اگر در حال فروش هر چیزی هستید ، ممکن است مجبور شوید آن را فعال کنید مالیات بر فروش. برخی ایالت ها نیاز به جمع آوری مالیات بر فروش در هر فروش دارند (من شما را در مورد هاوایی نگاه می کنم) در حالی که سایر کشورها کالاهای کاملاً دیجیتالی (مانند خوب “نوادا”) را معاف می کنند. تاجار عالی است نقشه مالیاتی فروش تعاملی اگر در ایالات متحده زندگی می کنید ، اما مهم نیست که در کجا واقع هستید ، باید با مقامات مالیاتی محلی خود بررسی کنید تا ببینید چه قوانینی در مورد شما اعمال می شود یا احتمالاً استخدام یک حسابدار متخصص در مالیات های ایالتی و محلی را در نظر می گیرید (به طور خلاصه SALT). پس از انجام این صفحه ، روی کلیک کنید ادامه هید.

راه اندازی WooCommerce: پرداخت ها

آخرین قسمت تنظیم سریع WooCommerce تنظیم تنظیمات شما است گزینه های پرداخت. یکی از ساده ترین راه های جمع آوری پرداخت کالا با پی پال بنابراین اگر می خواهید پرداخت هایی را از این طریق بپذیرید ، به یاد داشته باشید که آدرس PayPal خود را در این صفحه وارد کنید. WooCommerce همچنین شامل گزینه های داخلی برای پرداخت از طریق است بررسی, انتقال بانکی یا پرداخت نقدی هنگام تحویل. بعلاوه همیشه می توانید از افزونه حق بیمه برای دروازه های پرداخت اضافی مانند Authorize.net یا Stripe استفاده کنید (مطمئن نیستید از کدام استفاده کنید؟ مقاله ما را در مورد PayPal vs Stripe برای مشاغل آنلاین پرداخت کنید).

پس از اتمام فعال کردن روش پرداخت خود ، بر روی ادامه کلیک کنید تا تنظیم را تمام کنید. WooCommerce اجازه جمع آوری داده ها را می خواهد (این به خود شما بستگی دارد ، گرچه ما به سمت رو به زوال محبت متمایل هستیم).

2. تنظیمات WooCommerce اضافی (مهم)

در مرحله بعد می توانید به ایجاد محصولات ادامه دهید ، اما توصیه می کنیم روی آن کلیک کنید بازگشت به داشبورد پیوند ، بنابراین می توانید تمام تنظیمات مهم WooCommerce را تنظیم کنید.

تنظیمات WooCommerce

پس از بازگشت به داشبورد وردپرس خود به صفحه بروید WooCommerce سپس کلیک کنید تنظیمات. این صفحه اول تنظیمات عمومی WooCommerce شما را دارد. ما توصیه می کنیم که شما آدرس مشتری پیش فرض را تغییر دهید. داشتن جغرافیایی فعال شده به طور بالقوه می تواند باعث کاهش چشمگیر سایت شما شود زیرا به داده های شخص ثالث اعتماد دارید.

حمل و نقل رایگان WooCommerce

زیر حمل دریایی می توانید گزینه های اضافی برای حمل و نقل را پیدا کنید. اما موردی که می خواهیم به آن اشاره کنیم گزینه فعال کردن است ارسال رایگان. این چیزی است که شما ممکن است بخواهید با یک کد کوپن معتبر یا برای همه سفارشات بیش از مبلغ مشخص ارائه دهید. کافی است جعبه را بررسی کرده و نیازهای خود را وارد کنید.

ایمیل های WooCommerce

حرکت در امتداد ، زیر ایمیل می توانید وارد شوید و ایمیل گیرنده را تغییر دهید برای ایمیل های مختلف استاندارد برای سفارشات شاید شما دارای چندین نفر باشید که فروشگاه اینترنتی خود را مدیریت می کنند ، بنابراین ممکن است بخواهید اعلان های سفارش جدید به بخش حمل و نقل مراجعه کنند در حالی که سفارشات لغو شده احتمالاً باید برای تأمین مالی بروند.

کوپن های WooCommerce

آخرین گزینه WooCommerce که ممکن است بخواهید قبل از شروع محصولات خود از آن استفاده کنید کوپن. برای ایجاد یک کوپن جدید روی آن کلیک کنید کوپن سپس گزینه WooCommerce را انتخاب کنید جدید اضافه کن. از اینجا می توانید کوپن هایی را برای مبلغ یا درصد تعیین شده دلار ایجاد کنید به علاوه محدودیت هایی برای استفاده اضافه کنید (مانند سفارشات بالای 100 دلار یا ایجاد یک بار استفاده از کدها).

بسیاری از تنظیمات و گزینه های دیگر در WooCommerce وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را تغییر دهید. مواردی که ما به آنها اشاره کردیم مواردی هستند که فکر می کنیم در اولین فروشگاه های آنلاین که برای اولین بار راه اندازی می شوند ، اعمال می شوند.

3. افزودن محصولات

اکنون با تنظیمات شما می توانیم محصولات خود را اضافه کنیم! اما ابتدا باید چند دسته محصول را اضافه کنید تا بتوانید پیشنهادات خود را سازماندهی کنید.

دسته بندی محصولات WooCommerce

به دسته های خود را اضافه کنید رفتن به بیش از محصولات سپس دسته بندی ها در داشبورد خود به طبقه بندی خود یک نام ، یک گنجشک برای URL خود بدهید (یا اگر این WooCommerce را خالی بگذارید از نام دسته شما به عنوان حلق آویز استفاده می کند) ، یک دسته والدین است (شما از این موارد برای موارد تو در تو استفاده می کنید ، به عنوان مثال کفش والدین برای پاشنه یا صندل خواهد بود. ) ، توضیحات دسته بندی ، نوع نمایش (پیش فرض نمایش تمام موارد موجود در دسته در صفحه بایگانی است ، اما می توانید نشان دهید که زیر شاخه ها یا هر دو را نشان دهید) و یک تصویر (این تصویر هنگام وارد کردن یک شبکه دسته در صفحات استفاده می شود)..

پس از افزودن دسته های خود ، می توانید به آن بروید اضافه کردن برچسب ها. این یک روند مشابه است و ضروری نیست اما می تواند برای مشتریان بسیار مفید باشد. برچسب ها برای دسته بندی مانند مواردی که در همان گروه قرار نمی گیرند عالی هستند. اگر در حال فروش محصولات از تعدادی از سازندگان هستید ، ممکن است برچسب هایی را برای توصیف موارد خاص مانند hipster یا modern یا احتمالاً برای نام های تجاری ایجاد کنید. فقط مطمئن باشید که شما کپی نکنید دسته های شما با برچسب های شما (داشتن دسته “فانتزی” و برچسب “فانتزی” برای سئو و سردرگمی برای مشتریان بد است). پس از اتمام کار با برچسب ها ، وقت آن رسیده که محصولات خود را اضافه کنید!

محصولات عمومی WooCommerce

کلیک کنید محصولات و بعد جدید اضافه کن. WooCommerce با همه چیزهایی که شما نیاز دارید محصولات خود را با فضای کافی برای اطلاعات و تصاویر اضافه می کنید ، تا مشتریان (و موتورهای جستجو) را راضی نگه دارند.

ابتدا نام خود را به محصولات خود اختصاص دهید ، به هر دسته یا برچسب اختصاص دهید و تصویر محصول برجسته خود را به علاوه تصاویر گالری اختیاری اضافه کنید. سپس در جعبه متن اول می توانید توضیحات مورد طولانی را اضافه کنید. این زیر “توضیحات” در کنار “بررسی” در صفحه محصول واقعی نمایش داده می شود. در کادر نوشتاری دوم توضیحات کوتاه محصول را اضافه کنید تا در کنار تصاویر محصول شما نشان داده شود (چند جمله و نقاط گلوله در اینجا عالی عمل می کنند).

برای داده های واقعی محصول ، شما را انتخاب می کنید محصول ساده تنظیمات گزینه های اساسی برای افزودن یک SKU (که معمولاً برای سوابق شخصی شماست) و قیمت مشاهده می کنید.

محصول قابل بارگیری WooCommerce

اگر شما نیز بررسی کنید قابل بارگیری گزینه های WooCommerce گزینه های اضافه شده برای پرونده قابل بارگیری را نشان می دهد. و اگر تصمیم دارید بررسی کنید مجازی جعبه و همچنین برگه حمل و نقل از قسمت محصول حذف می شود زیرا نیازی به حمل یک مورد مجازی نیست.

محصول وابسته WooCommerce

اگر به جای یک محصول ساده ، گزینه را انتخاب کنید محصول خارجی / وابسته گزینه WooCommerce تنظیمات اتصال به وب سایت های دیگر را با پیوند وابسته شما نمایش می دهد. این عالی است اگر می خواهید محصولات فروشگاه هایی با برنامه های وابسته (می توانید یک سایت وابسته آمازون با وردپرس ایجاد کنید) را به فروشگاه خود اضافه کنید تا کمیسیون ارجاع را تهیه کنید.

ویژگی های محصول متغیر WooCommerce

آخرین گزینه ای که می توانید برای داده های محصول خود انتخاب کنید ، الف است محصول متغیر. این مورد باید هنگام استفاده از سبک های مختلف یک محصول مانند پیراهن در اندازه ها و رنگ های مختلف استفاده شود. ابتدا باید اضافه کنید ویژگی های برای محصول شما.

محصول متغیر WooCommerce

سپس تغییرات خود را با استفاده از خصوصیاتی که اضافه کردید ایجاد کنید. به این ترتیب مشتریان می توانند دقیقاً آنچه را که می خواهند از انتخاب شما انتخاب کنند.

موجودی محصول WooCommerce

تحت داده های محصول همچنین گزینه هایی برای مدیریت خود خواهید یافت فهرست. این امر منطقی است اگر شما یک انبار از محصولات خود را در دسترس برای ارسال قرار دهید. اگر کالاهای شما به همان ترتیب سفارش داده شده باشد ، یا کالاهای دیجیتالی را می فروشید ، احتمالاً از این برگه استفاده زیادی نخواهید داشت.

همچنین موارد دیگری پیدا خواهید کرد حمل دریایی گزینه هایی که می توانید وزن و ابعاد محصول را مشخص کنید ، و همچنین پیشرفته تنظیمات اضافه کردن یک یادداشت خرید و فعال / غیرفعال کردن بررسی های محصول. پس از اتمام کار ، می توانید محصول خود را منتشر کنید.

کل فروشگاه Glitz & Glam WooCommerce

با آشنایی با گزینه های WooCommerce آسانتر می شود (قول می دهیم). و پس از افزودن تمام محصولات خود می توانید از گزینه های موضوع وردپرس خود برای ایجاد صفحات فروشگاه شیک برای تحت تأثیر قرار دادن مشتری خود استفاده کنید.

چگونه محصولات خود را تبلیغ کنید

اکنون که فروشگاه شما راه اندازی شده و آماده رفتن است ، باید این کلمه را باز کنید که برای تجارت باز هستید. روشهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن فروشگاه اینترنتی جدید خود با خریداران آنلاین وجود دارد ، اما در اینجا چند مورد برای شروع کار وجود دارد.

از مزیت رسانه های اجتماعی استفاده کنید

رسانه های اجتماعی

شما باید یک توییتر و فیس بوک حساب های اجتماعی استانداردی داشته باشید که احتمالاً می خواهید برای هر تجارت کوچک بخواهید ، اما شبکه های دیگر مانند اینستاگرام ، پینترست و Google+ نیز بسته به آنچه می فروشید ممکن است بسیار مهم باشند. به عنوان مثال کتابهای الکترونیکی ممکن است نیازی به اینستاگرام نداشته باشند ، اما اگر جواهرات یا دکوراسیون منزل درست می کنید ، می خواهید از محصولات خود عکس بگیرید..

سعی کنید هر روز پست کنید و در آغاز آزمایش با زمان های مختلف روز. شما می خواهید به اشتراک گذاری اجتماعی خود را بهینه کنید تا با برنامه مخاطبان مورد نظر خود مطابقت داشته باشد. همچنین ممکن است بخواهید خودکار کردن اشتراک اجتماعی خود را در نظر بگیرید. این امر به ویژه در صورتی که به وبلاگ خود محتوا اضافه می کنید خوب عمل می کند

ممکن است بخواهید در نظر بگیرید تبلیغ پست های شما, توییت ، پین و غیره ایجاد یک کمپین کمی تحقیق می کند زیرا می خواهید محدوده سنی مناسب ، محلی و علایق مخاطبان خود را هدف قرار دهید. حتی صرف فقط چند دلار در روز می تواند به جذب مشتریان بالقوه جدید کمک کند.

تبلیغات را اجرا کنید

میزبان هدیه دادن

روشهای مختلفی برای اجرای تبلیغات در فروشگاه اینترنتی شما وجود دارد. ساده ترین ارائه تخفیف یا حمل و نقل رایگان با استفاده از کوپن ویژگی ساخته شده در WooCommerce.

گزینه دیگر اجرای یک است هدیه دادن. تعداد پلاگین های مسابقه رایگان وجود دارد که می توانید از آنها برای میزبانی تبلیغات در وب سایت خود استفاده کنید ، یا می توانید از یک سرویس مانند rafflecopter برای مدیریت هدایای خود استفاده کنید. فقط حتماً قوانین حاکم بر مسابقات و نمایش نتایج در محل خود را مطالعه کنید (به عنوان مثال در ایالات متحده باید به قوانین حاکم بر ارزش جایزه ، افراد زیر سن قانونی ، پیامدهای مالیاتی و موارد دیگر توجه داشته باشید – پس کارهای خانه را نیز انجام دهید!).

مشتری را پیشنهاد دهید

خرید آنلاین مشتری وفادار

اگر شخصی فروشگاه WooCommerce خود را شخصی سازی کنید می توانید به سرعت یک پایگاه مشتری قدرتمند برقرار کنید. و مشتریان وفادار افراد کاملی برای کمک به شما در تبلیغ فروشگاه خود هستند.

یک راه عالی برای بازگرداندن مشتریان به سایت شما (و آنها را برای به اشتراک گذاشتن آن با دوستان) ارائه پیشنهادات ویژه به مشتریان خود است. این می تواند یک تولد شخصی رایگان برای تولد باشد (مانند هدیه ای که هر ساله در سپهورا دریافت می کنید) ، حمل و نقل تخفیف برای خریدهای بزرگ (به عنوان مثال Old Navy حمل و نقل رایگان با سفارشات بالای 50 دلار را ارائه می دهد) یا تخفیف ویژه ای برای مراجعه به دوستان (مشابه تخفیف ها کدهای Uber – 15 دلار تخفیف برای شما و یک دوست).

یک خبرنامه را شروع کنید

ویجت خبرنامه

شما قطعاً می خواهید یک خبرنامه بسازید برای خریداران خود در عرضه نسخه جدید محصولات ، تبلیغات ویژه و موارد دیگر به روز باشید. می توانید به طور رایگان با MailChimp شروع کنید و اگر از موضوعی مانند Total یا Chic استفاده می کنید ، ممکن است ویجت خبرنامه یا عنصر صفحه در آن گنجانده شود (فقط کافی است در کد api MailChimp خود بچسبانید). اگر نه تعداد زیادی وجود دارد افزونه های رایگان می توانید از MailChimp با وب سایت خود استفاده کنید.

دریافت شبکه

شبکه سازی

بعضی اوقات بهتر است و این مخصوصاً وقتی صحبت از شغل شما پخش می شود صحیح است. هرچه شبکه شما گسترده تر باشد ، تعداد بیشتری از افراد قادر خواهید بود به آنها دسترسی پیدا کنید. این در مورد روابط آنلاین با وبلاگ نویسان و کار و کسب های خرد (که اغلب در مقاله نویسی شرکت می کنند) ، و همچنین فروشگاه های محلی آجر و ملات اگر کالای بدنی را می فروشید (دوست داشتن با صاحبان هتل های بوتیک محلی می تواند به معنای گرفتن کالاهای شما در فروشگاه هدیه آنها باشد).

همچنین می توانید برای کمک به تبلیغ فروشگاه خود به یک انجمن حرفه ای بپیوندید. ممکن است بخواهید تعامل با محلی خود را در نظر بگیرید اتاق بازرگانی تنها هدف آن کمک به صاحبان مشاغل محلی است تا بتوانند در این امر موفق شوند. یا بپیوند بین المللی شبکه های تجاری (BNI), یک سازمان حرفه ای برای کمک به شبکه های مشاغل در سراسر جهان ایجاد شده است. و اگر محلی دارید کلاه روتاری این یک مکان خارق العاده برای برگرداندن جامعه و در عین حال تقویت روابط تجاری است. فقط به آنجا بروید ، با مردم ملاقات کنید و به رشد شغلی خود کمک کنید!

منابع دیگر برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی موفق

به عنوان یک صاحب مشاغل آنلاین ، چیزهای دیگری وجود دارد که شما باید در صدر آنها بمانید تا بتوانید کار خود را بدون مشکل انجام دهید ، از جمله مدیریت وب سایت شخصی شما. بنابراین در اینجا چند نکته و ترفند دیگر برای کمک به شما در بهینه سازی سایت خود آورده شده است:

 • راهنمای مبتدیان SEO WordPress
 • برای جلوگیری از اشتباهات متداول وردپرس
 • راهنمای ذخیره سازی وردپرس
 • ساده کردن حضور آنلاین خود با WordPress
 • نکاتی برای افزایش اعتماد و اعتبار

امیدوارم این راهنما مفید باشد! ما سعی کردیم تا راهنمایی های بسیاری را در نظر بگیریم تا بتوانیم به شما در راه اندازی یک تجارت آنلاین موفق موفق شوید ، اما اگر راهنمایی دیگری دارید لطفاً آنها را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map