نحوه تنظیم حافظه نهان وردپرس با W3 Total Cache (W3TC)

 1. 1. راهنمای مبتدیان برای درک عملکردهای داخلی وردپرس
 2. 2. ذخیره سازی وردپرس چیست و چرا اهمیت دارد?
 3. 3. Caching WordPress چگونه کار می کند?
 4. 4. نحوه نصب و راه اندازی ذخیره سازی وردپرس با WP Super Cache
 5. 5. در حال خواندن: نحوه تنظیم حافظه نهان وردپرس با W3 Total Cache (W3TC)
 6. 6. MaxCDN Review: بهترین CDN برای وردپرس?

دو محبوبترین افزونه ذخیره سازی وردپرس در جهان WP Super Cache و W3 Total Cache (W3TC) هستند. W3 Total Cache توسعه یافته توسط Mashable’s CTO ، تقریباً متنوع ترین افزونه حافظه پنهانی وردپرس است که در سایت های پر تردد مانند Magazine Smashing ، Mashable ، MakeUseOf و Yoast مورد استفاده قرار می گیرد. این آموزش راهنمای مبتدی برای پیکربندی W3 Total Cache است. کلمه توصیه: W3TC دارای مجموعه ای از تنظیمات پیشرفته است که برخی از آنها درک سختی را دارم. اگر با یک تنظیم نا آشنا هستید بهتر است با آن اشتباه نگیرید. شروع کنیم!


W3 Total Cache را نصب کنید

W3 Total Cache را نصب کنید

برای نصب افزونه W3 Total Cache, داشبورد وردپرس خود را باز کنید ، و پس از آن افزونه ها> افزودن جدید. جستجو کنید “حافظه نهان w3“و نتیجه اول را نصب کنید. همچنین می توانید افزونه را به صورت دستی بارگیری کرده و در آن بارگذاری کنید wp_content / plugins پوشه از طریق FTP. اگر قبلاً افزونه caching دیگری مانند WP Super Cache نصب کرده اید ، قبل از فعال کردن W3 Total Cache باید آن را غیرفعال کنید. این مانع از تقابل دو افزونه می شود. به عنوان یک قانون کوچک ، بیش از یک افزونه حافظه پنهان WordPress را در هر زمان معین فعال نکنید.

پیکربندی W3 Total Cache – تنظیمات عمومی

W3 Total Cache ورودی جدیدی به نام Performance در داشبورد WordPress ایجاد می کند. گزینه هایی که ما به دنبال آن هستیم عملکرد> عمومی. توجه خواهید کرد که این صفحه تنظیمات قریب به اتفاق برای افزونه حافظه پنهانی (و اگر به موارد پیشرفته بروید) بسیار زیاد است. هر تنظیمات درون یک جعبه قرار می گیرد – به نام ماژول ها. من هر یک از این ماژول ها را با تصاویر مربوطه بحث کرده ام. اگر گیر کرده اید یا در مورد یک تنظیم خاص مطمئن نیستید ، به سادگی تصاویر را دنبال کنید.

ماژول تنظیمات کلی حافظه پنهان W3

اولین ماژولی که پیدا خواهید کرد عمومی. توصیه می کنم تمام گزینه های حافظه پنهان را با استفاده از کادر انتخاب ضامن فعال نکنید. ممکن است تنظیماتی را که لازم نیست (یا حتی توسط آنها پشتیبانی نمی شود) هاست را فعال کنید – که سهواً وب سایت شما را کند می کند. با این حال ، اگر می خواهید به سرعت همه ماژول ها را غیرفعال کنید ، این کادر انتخاب ضامن مفید است! قبل از ادامه کار ، اگر شما با اصطلاحات “حافظه نهان صفحه” یا “حافظه نهان پایگاه داده” ناآشنا باشید ، توصیه می کنم که چگونه حافظه ذخیره WordPress.

ماژول حافظه نهان صفحه

W3 کش حافظه نهان صفحه

ماژول دوم که می خواهیم پیکربندی کنیم حافظه نهان صفحه. روش کش صفحه بستگی به محیط میزبانی شما دارد. اگر از هاست مشترک استفاده می کنید, دیسک: پیشرفته بهترین گزینه است اما ، اگر از سرور اختصاصی یا مجازی استفاده می کنید و APC (یا هر شکل دیگری از حافظه پنهان Opcode نصب شده است) ، باید گزینه مربوطه را انتخاب کنید.

ماژول کوچک سازی

ماژول کوچک سازی حافظه نهان W3 در کل

به حداقل رساندن ماژول با حذف خطوط غیر ضروری از کد مانند نظرات و فضای سفید ، پرونده های CSS و JavaScript را که از تم شما استفاده می کند ، فشرده می کند. این میزان پرونده سازی را 10٪ reduces کاهش می دهد و باعث سریعتر شدن سایت می شود. زیر روش حافظه پنهان کردن شما باید بر اساس سرور خود گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

سایر ماژول های ذخیره سازی

W3 حافظه پنهان حافظه پنهان

دو ماژول بعدی هستند حافظه نهانگاه داده و حافظه نهان. هر یک از آنها را فعال کرده و روش حافظه پنهان سازی خود را به بهترین متناسب با محیط میزبانی خود تغییر دهید – درست مانند آنچه در زیر انجام داده اید حافظه نهان صفحه و به حداقل رساندن.

W3 حافظه پنهان مرورگر کش

آخرین ماژولی که می خواهیم آن را فعال کنیم حافظه نهان. پس از فعال کردن آنها ، روی آن کلیک کنید همه تنظیمات را ذخیره کنید. باید این کار را انجام می داد! W3 Total Cache اکنون در سرور شما فعال شده است. اکنون نگاهی عمیق تر به دو ماژول خاص خواهیم داشت – حافظه نهان صفحه و حافظه نهان. مقادیر پیش فرض ماژول ها خوب هستند.

تنظیمات حافظه نهان صفحه

تنظیمات پیشرفته در حافظه نهان w3 - حافظه نهان صفحه

تنظیمات صفحه کش را می توان در زیر یافت عملکرد> حافظه نهان صفحه. تنظیمات اینجا کاملاً توضیحی است. من یک زن و شوهر از آنها را فعال کردم – مخصوصاً صفحات کش را برای نقشهای کاربر زیر ذخیره نکنید. این تضمین می کند که وقتی نویسنده در حال ویرایش یک پست است ، می تواند آخرین نسخه را مشاهده کند و نه نسخه موجود در حافظه نهان.

بارگیری در حافظه نهان

تنظیمات پیشرفته حافظه نهان w3 در کل - پیش بارگذاری حافظه پنهان

به طور پیش فرض ، W3 Total Cache هنگام درخواست اولین بار ، صفحه را ذخیره می کند. شما همچنین می توانید از پیش تولید نسخه های کلیه پست ها و صفحات استفاده کنید. بدین ترتیب بدون در نظر گرفتن درخواست بازدید کننده از صفحه ، حافظه پنهان آماده است و صفحه در کمترین زمان ممکن ارائه می شود.

شما باید تنظیمات preload cache را بر اساس محیط میزبانی و میزان ترافیکی که وب سایت دریافت می کند پیکربندی کنید.

 • حافظه نهان فاصله زمانی را به روز کنید مستقیماً روی منابع سرور تأثیر می گذارد – فاصله زمانی را کاهش دهید (یعنی فرکانس بالاتر) ، منابع سرور مصرفی بیشتر شود. افراد موجود در سرورهای میزبانی مشترک باید با این تنظیم بسیار مراقب باشند. یک فرکانس به اندازه کافی بالا تنظیم کنید و ممکن است حساب خود را به دلیل سوء استفاده از منابع سرور معلق کنید. یک فواصل پیش بارگذاری حافظه پنهان امن یک ساعت است – یعنی 3600 ثانیه.
 • اگر با این موضوع ناآشنا هستید URL نقشه سایت, نصب نقشه سایت های XML XML. استفاده از آن بسیار آسان است و در واقع یک افزونه ضروری است.
 • سرانجام ، می خواهید آخرین گزینه را فعال کنید که هنگام انتشار یک صفحه / صفحه ، گزینه بارگذاری حافظه پنهان ایجاد شود.

تنظیمات حافظه نهان مرورگر

تنظیمات پیشرفته حافظه نهان w3 در کل - حافظه پنهان مرورگر

این در زیر یافت می شود عملکرد> مرورگر. ایده این است که از دستگاه بازدید کننده خود استفاده کنید. با فعال کردن حافظه پنهان مرورگر ، می توانید پرونده های استاتیک (مانند CSS ، JavaScript و تصاویر) از حافظه نهان مرورگر بازدید کننده شما استفاده شوند. البته ، یک زمان انقضا وجود دارد که مانع از استفاده از داده های منسوخ می شود. با این کار بار زیادی از سرور حذف می شود ، پهنای باند را ذخیره می کند و عملکرد کلی سایت شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

زنده است!

چگونه می دانید W3 Total Cache در واقع کار می کند؟ خوب ، صفحه افزونه چنین می گوید. همچنین می توانید کد منبع سایت خود را مشاهده کنید چیزی شبیه به این پیدا کنید:

کارهای ذخیره سازی

معیار عملکرد W3 Total Cache

سرعت سنج

بعد از فعال کردن حافظه پنهان ، حدود 1 ساعت صبر کردم و عملکرد وب سایت را با استفاده از GTmetrix محک زدم. این بدون هیچ افزونه حافظه پنهان است:

قبل از ذخیره

این یک ساعت پس از پیکربندی W3 Total Cache است:

نتایج کل معیار حافظه نهان w3

به تفاوت توجه کنید؟ 3٪ و 5٪ افزایش در صفحه سرعت و YSlow درجه. خوب ، درسته؟ اکنون هزاران نفر را که روزانه از سایت شما بازدید می کنند تصور کنید – مقدار چرخه CPU (مدت مناسب برای استفاده از منابع) را ذخیره کنید تصور کنید. ذخیره نه تنها اندازه صفحه شما را کاهش می دهد ، بلکه عملکرد کلی سایت را نیز بهبود می بخشد که راه را برای یک تجربه عالی کاربر هموار می کند.

عیب یابی W3 Total Cache

عیب یابی در حافظه نهان w3

ممکن است متوجه شوید که زمان بارگذاری سایت شما بعد از نصب W3 Total Cache افزایش یافته است. آیا این حتی ممکن است؟ البته اینطور است! در حقیقت ، این یک اشتباه بسیار مبتدی است. در این میان دلایل زیادی می تواند وجود داشته باشد:

 • محتمل ترین دلیل این است که شما هنگام پیش بارگذاری در حافظه نهان ، معیار وب سایت را انجام داده اید. با ایجاد حافظه نهان منابع سرور قابل توجهی مصرف می کند. درخواست خود را بالاتر از این تصور کنید – البته سایت شما کند خواهد شد! راه حل: یک ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید – این بار باید متفاوت باشد.
 • یکی دیگر از دلایل شایع انتخاب روشهای نادرست حافظه پنهان است. بگذارید به شما بگویم که هر چیزی غیر از این ذخیره دیسک شامل مقدار مشخصی از آزمایش A / B است. برای اینکه به بهترین نتیجه ممکن برسید ، باید با برخی از این تنظیمات بازی کنید.
 • گاهی اوقات در سرور مشترک ممکن است APC یا گزینه ذخیره غیرفعال کردن Opcode دیگری را پیدا کنید – و به احتمال زیاد شما آن را انتخاب کرده اید. نکن بازگشت به “دیسک” یا “دیسک پیشرفته”. دلیل اینکه تنظیمات آن برای عملکرد کلی سرور مشترک تنظیم شده است – به یاد داشته باشید که تنها کسی نیست که از آن استفاده می کند. این تنظیمات ممکن است با W3 Total Cache کار نکند.

اگر هنوز با مشکل روبرو هستید و مقادیر پیش فرض / توصیه شده را امتحان کرده اید ، توصیه می کنم به WP Super Cache بروید.

.خطای اجازه فایل htaccess

بسته به شرایط میزبانی شما ، ممکن است پیغام خطایی را مشاهده کنید که می گوید پرونده .htaccess شما قابل نوشتن نیست. این بدان معنی است که سرویس دهنده و / یا کنترل کننده PHP اجازه لازم برای تغییر پرونده .htaccess را ندارد. دو راه حل وجود دارد:

 • شما اجازه فایل .htaccess را از طریق FTP یا cPanel و غیره به 775 تغییر می دهید.
 • شما به صورت دستی داده ها را به پرونده .htaccess اضافه می کنید

باید خاطرنشان کنم که روش دوم ایمن تر است و یک روش امنیتی خوب محسوب می شود.

نتیجه گیری – از کدام افزونه باید استفاده کنم?

افزونه های ذخیره سازی وردپرس

شاید تعجب کنید که از کدام افزونه حافظه پنهانی WordPress استفاده کنید. از این گذشته ، من برای رسیدن به همان هدف دو آموزش جداگانه نوشتم. آیا باید برای WP Super Cache یا W3 Total Cache بروید؟ خوب ، برای کوتاه کردن داستان طولانی – اگر در سرور مشترک قرار دارید و زحمت آزمایش A / B و یا عیب یابی را نمی خواهید ، اجرای WP Super Cache بسیار ساده تر است. با این وجود ، اگر از سرور مجازی یا اختصاصی با ذخیره سازی Opcode (مانند APC یا XCache) نصب شده استفاده می کنید – و فکر نمی کنید کار دیگری انجام دهید ، W3 Total Cache برای شما مناسب است. هنگامی که به درستی با روش های پیشرفته پیکربندی شده است ، نتایج W3TC بسیار برتر است.

این نتیجه گیری راه اندازی افزونه های حافظه پنهان ما است. من همچنین در مورد نحوه تنظیم CDN با هر یک از این افزونه ها بحث خواهم کرد. در ضمن می توانید برخی از بهترین CDN های رایگان وردپرس را بررسی کرده و در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

سوال در مورد فراخوان: افزونه حافظه پنهان مورد علاقه شما چیست؟ چقدر این تفاوت را در عملکرد سایت شما ایجاد کرده است؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map