نحوه بروزرسانی موضوع وردپرس ThemeForest خود را

راهنمای به روزرسانی خودکار وردپرس پلاگین Envato Market

به روز کردن مضامین و افزونه های وردپرس شما به همان اندازه مهم است که نصب اصلی وردپرس را به روز کنید. اگر از یک موضوع یا افزونه رایگان از طریق WordPress.org استفاده می کنید ، احتمالاً با بروزرسانی خودکار از طریق داشبورد خود آشنا هستید.


به طور معمول وقتی در نوار مدیریت خود متوجه می شوید که به روزرسانی دارید می توانید به آن بروید داشبورد> به روزرسانی ها و تنها کاری که باید انجام دهید تأیید به روزرسانی در قالب یا افزونه WordPress.org یا نصب اصلی وردپرس است. درست است؟ خوب ، متأسفانه مضامین پریمیوم خارج از WordPress.org به طور مستقیم نمی توانند به همان روش بروزرسانی شوند. هر تم حق بیمه باید API خود را در اختیار داشته باشد تا بتواند به روزرسانی خودکار را برای محصول خود ارائه دهد که توسط توسعه دهنده ارائه می شود و در حالی که بسیاری از مضامین ThemeForest سیستم های داخلی دارند ، بعضی از آنها وجود ندارد و این همان جایی است که “پلاگین بازار Envato” می آید. در مکان.

افزونه Envato Market به شما امکان می دهد برای همه تم ها و افزونه های برتر که از Themeforest و Codecanyon خریداری کرده اید به حساب ThemeForest خود متصل شوید و تنظیم و استفاده از آن بسیار آسان است!

در این راهنما شما را با تمام مراحل بارگیری افزونه رایگان ، و همچنین نصب و راه اندازی ، طی می کنیم. قبل از شروع ، توجه داشته باشید که برای نصب افزونه و فعال کردن به روز رسانی خودکار باید از یک حساب سرپرست در سایت وردپرس خود استفاده کنید. و به یاد داشته باشید – افزونه Envato Market فقط به روزرسانی های خودکار برای تم های WordPress Themeforest و افزونه های Codecanyon WordPress را ارائه می دهد (این اعلامیه های به روزرسانی را برای مضامین خریداری شده یا بارگیری آنها از سایر بازارها ارائه نمی دهد). باشه ، حالا شروع کنیم!

نصب پلاگین Envato Market

پلاگین Envato Market را بارگیری کنید

اولین قدم دانلود افزونه Envato Market است. این در Envato (و همچنین از طریق Github) موجود است و کاملاً رایگان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه افزونه Envato Market بروید و روی آن کلیک کنید دانلود دکمه.

پلاگین Envato Market را بارگیری کنید

با این کار فایل zip را با افزونه موجود در آن بارگیری می کنید. نیازی به از بین بردن آن نداریم – ما آن را مانند سابق نصب خواهیم کرد. اکنون که افزونه دارید ، پیش بروید و وارد نصب وردپرس خود شوید که می خواهید به روزرسانی های خودکار را به آن اضافه کنید.

افزونه جدید اضافه کنید

برای نصب افزونه به افزونه ها> افزودن جدید و روی آن کلیک کنید افزونه را بارگذاری کنید دکمه در بالای صفحه.

زیپ Envato Market را بارگذاری کنید

فهرست بعدی برای envato-market.zip پرونده ای که از Github بارگیری کرده اید.

افزونه Envato Market را نصب کنید

سپس بر روی دکمه کلیک کنید الآن نصب کن و هنگامی که از شما خواسته شد روی کلیک کنید افزونه را فعال کنید ارتباط دادن.

افزونه Envato Market را فعال کنید

اکنون که افزونه نصب و فعال شده است ، باید یک مورد جدید را مشاهده کنید بازار Envato مورد را در داشبورد وردپرس خود وارد کنید.

راه اندازی پلاگین Envato Market

مرحله بعدی همگام سازی افزونه Envato Market با حساب Envato برای دسترسی به همه خریدهای بازار شما و همچنین به روزرسانی موارد.

تنظیمات اصلی پلاگین Envato Market

برای شروع بر روی کلیک کنید بازار Envato در منوی داشبورد خود پیوند دهید. باید صفحه نمایش مشابه تصویر بالا را ببینید. اولین قدم ایجاد یک نشان API Envato است. برای انجام این کار ، روی کلیک کنید یک نشانه شخصی ایجاد کنید پیوند (با رنگ قرمز در بالا برجسته شده است).

تولید یک API توکن Envato

اگر قبلاً به حساب Envato خود وارد شده باشید ، به صفحه فوقانی منتقل خواهید شد (در غیر این صورت از شما خواسته می شود که ابتدا وارد سیستم شوید. قبل از اینکه به این صفحه هدایت شوید). در این صفحه می توانید ببینید که چه افزونه Envato Market درخواست دسترسی از طریق حساب Envato شما را دارد (سایت های Envato ، امکان بارگیری موارد شما ، لیستی از خریدهای شما و تأیید خریدهای شما).

برای ادامه نام خود را به جعبه انتخاب کنید ، جعبه ای را که خوانده اید بررسی کنید و با شرایط موافقت کنید و سپس بر روی دکمه سبز کلیک کنید تا نشانه خود را ایجاد کنید.

Envato API Token خود را کپی کنید

پس از ایجاد نشان شما یک صفحه موفقیت سبز مشاهده خواهید کرد. کد توکن خود را کپی کنید (این بسیار مهم است زیرا Envato کپی از نشانه را برای شما ذخیره نمی کند) ، بررسی کنید که آن را کپی کرده اید و روی دکمه سفید رنگی که کلیک کرده اید تأیید کنید. فهمیدم.

Envato API Token خود را بچسبانید

اکنون به بخش نصب وردپرس خود برگردید و در برنامه Envato API خود جایگذاری کنید و روی ذخیره کلیک کنید.

خطای احتمالی Envato Market

این امکان وجود دارد که هنگام وارد کردن اولین نشان خود خطایی را در بالا مشاهده کنید. نگران نباشید ، فقط به صفحه قبلی برگردید و دوباره امتحان کنید. باید در مرحله دوم کار کند.

خریدهای بازار Envato

پس از ذخیره و اعتبار سنجی صفحه ، صفحه شما تازه نشان داده می شود صفحه فرود Envato Market خود را با زبانه های اضافه شده برای موارد خود نشان دهید. برگه (های) اضافه شده نمایش همه تم و افزونه های شما و همچنین شماره نسخه آنها و پیوندهای سریع به صفحات موضوع و نویسنده.

یادداشت برای طراحان وب و آژانس های طراحی

اگر شما یک فریلنسر طراحی وب یا آژانس طراحی هستید که مضامین مشتری را خریداری می کند ، می توانید از افزونه Envato Market برای به روز نگه داشتن سایت های مشتری خود استفاده کنید. شما نباید به مشتریان خود به همه خریدهای خود دسترسی داشته باشید ، بنابراین در عوض باید از آن استفاده کنید توکن های یک مورد بخش.

استفاده مجوز از Envato Token مجاز

ابتدا لازم است افزونه Envato Market را در سایت مشتری خود نصب کنید و سپس با کلیک بر روی یک نشانه شخصی ایجاد کنید ارتباط دادن. اگر می خواهید نشانه های خود را ایجاد کنید ، دقیقاً مانند آنچه که دوست دارید ، یک کپی از نشان خود تهیه کنید.

شناسه مورد مشتری Envato

در مرحله بعد نیز باید مکان را پیدا کنید شناسه مورد برای موضوع مشتری و / یا افزونه (های) مشتری. برای یافتن شناسه ، به سادگی به صفحه مورد Themeforest یا Codecanyon بروید و شناسه عددی را در انتهای URL کپی کنید..

Envato مورد را با توکن مجاز کنید

اکنون به جای قرار دادن نماد خود در زمینه جهانی موجود ، به صفحه Envato Market در سایت مشتری خود بروید. این مورد را اضافه کنید دکمه. با این کار پنجره ای برای ورود به Envato Token و شناسه مورد شما باز می شود.

مجوز مورد را تأیید کنید

هنگامی که مورد را ذخیره می کنید می توانید فرآیند را تکرار کنید تا سایر خریدهای دیگر خود را برای این مشتری خاص اضافه کنید.

موارد مجاز Envato

اکنون نصب وردپرس که روی آن کار کرده اید ، فقط مواردی را نشان می دهد (و به روزرسانی های مرتبط) که اضافه کرده اید. غیر توسعه دهندگان همچنین ممکن است بخواهند این افزونه را در نظر بگیرند ، در صورتی که شما طی سالهای زیادی خریدهای Envato را انجام داده اید و فقط می خواهید به روزرسانی هایی را برای مواردی که اکنون استفاده می کنید مشاهده کنید.

به روزرسانی های خودکار Envato Market برای مضامین و پلاگین ها

اکنون که افزونه Envato Market را در حساب خود نصب و همگام سازی کرده اید ، تمام خریدها و به روزرسانی های مورد نظر را در نوک انگشتان خود خواهید داشت..

به روزرسانی های مورد بازار Envato

اگر به روزرسانی موردی را که خریداری کرده اید در دسترس باشد ، اعلامیه نارنجی مانند تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد.

صفحه به روزرسانی های وردپرس

علاوه بر این ، اگر یک نسخه یا به روزرسانی افزونه در دسترس است ، می توانید با کلیک بر روی نماد تازه کردن در نوار سرپرست خود یا با کلیک بر روی آن ، آن را در صفحه اصلی به روزرسانی های WordPress مشاهده کنید. داشبورد> به روزرسانی ها. از اینجا می توانید به طور معمول با انتخاب و به روزرسانی مورد خود ، به روزرسانی خود را پردازش کنید.

توجه داشته باشید: شما نمی توانید افزونه های به روز شده را با یک موضوع با استفاده از افزونه Envato Market همراه کنید. فقط می توانید افزونه هایی را که مجوز شخصی خود را خریداری کرده اید ، به روز کنید. هنگامی که یک توسعه دهنده پلاگین هایی را با موضوع ایجاد می کند ، باید به روزرسانی های افزونه را در درون موضوع ارائه دهد ، یا جزئیات بروزرسانی را در اسناد تم خود ارائه دهد.

برای به روزرسانی مورد خود از طریق افزونه Envato Market کافیست روی آن کلیک کنید به روزرسانی موجود برای شروع نصب به روزرسانی ، در اعلامیه نارنجی پیوند دهید.

موارد Envato خود را به روز می کنید

اگر مورد شما نشان می دهد در حال بروز رسانی… پیام بیشتر از چند دقیقه ، صفحه را تازه کنید و دوباره امتحان کنید.

موارد Envato به روز شده است

پس از اتمام به روزرسانی ، یک اعلامیه سبز سریع را مشاهده می کنید که مورد شما بوده است به روز شده! و این با به روزرسانی های موجود ، می توانید آنها را مستقیماً از داشبورد خود مشاهده کنید (بسیار راحت تر از دریافت به روزرسانی ها هنگام دریافت اطلاعیه های ایمیل از Envato).

خریدهای جدید با پلاگین Envato Market

هنگام استفاده از افزونه Envato Market ، نصب تم یا خرید افزونه جدید نیز ساده تر است. هنگام خرید جدید ، آن را در برگه Envato Market خود مشاهده می کنید (به ترتیب در زیر “تم” یا “افزونه”).

تم جدید را با Envato Market نصب کنید

فقط روی آبی کلیک کنید نصب دکمه برای نصب موضوع یا افزونه جدید (نیازی به بارگیری فایل zip نیست).

تأیید نصب موضوع Envato

فقط چند لحظه صبر کنید و باید صفحه تأیید مانند تصویر بالا را ببینید. بعد می تونی پیش نمایش (اگر این یک موضوع است) یا به سادگی فعال کنید برای شروع طراحی وب سایت خود (توجه داشته باشید: اگر در وب سایت زنده فعلی خود تغییر تم می دهید ، توصیه می کنیم ابتدا از پیش نمایش استفاده کنید و از این راهنما برای تغییر ایمن موضوع وردپرس خود استفاده کنید).

بسته بندی کردن

امیدوارم این راهنما بتواند به شما کمک کند تا به روزرسانی آیتم های Themeforest و Codecanyon خود را بسیار آسان تر کنید. اگر در مورد افزونه Envato Market یا راهنمایی های دیگری برای اضافه کردن به راهنمای ما سؤالی دارید ، فقط در زیر نظر دهید. ممنون از خواندن!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map