کارت های توییتر وردپرس آسان با افزونه TCWP

سلام بچه ها! امروز می خواهم نحوه استفاده از افزونه TCWP را برای استفاده سریع و آسان از سیستم “کارت” توییتر به شما ارائه دهم..


TCWP یک افزونه برتر وردپرس است که به ایجاد و مدیریت کارآمد کارت های توییتر در پست ها و صفحات سایت شما اختصاص دارد. TCWP به گونه ای طراحی شده است که کاملاً مستقل از ورودی کاربر (کاملاً خودکار) و / یا ارائه کل ویژگی های توسعه دهنده توییتر باشد ، بسته به اینکه چگونه می خواهید آنها را شخصی سازی کنید. TCWP به کاربران فرصت ایجاد می دهد همه انواع کارتهای فعلی ارائه شده توسط توییتر (به اینفوگرافیک زیر مراجعه کنید) و دارای بسیاری از ویژگیهای صرفه جویی در وقت مانند استفاده از عنوان پست / محتوا / تصویر برجسته برای به صورت خودکار جمع آوری زمینه های کارت خود – در صورت تمایل می توانید مقادیر خود را نیز تعیین کنید.!

فهرست

 • کارت های توییتر – آنها چه هستند و چرا به آنها احتیاج دارید.
 • نحوه استفاده از TCWP – ویژگی ها و گردش کار توضیح داده شده است.
 • پر کردن گزینه ها – آیا در تنظیم داشبورد گزینه ها به کمک نیاز دارید؟ نگاهی بیندازید.

کارت های توییتر

برای کسانی از شما که هنوز با لذت بردن از کارتهای توییتر آشنا نشده اید ، بگذارید شما را روشن کنم. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، کارت توییتر راهی برای افزودن محتوای غنی شده به توییت های شما است. اگر خودتان از آنها استفاده نمی کنید ، بدون شک آنها را در جایی در توییتر مشاهده کرده اید.

PhotoCard

در حال حاضر 7 نوع کارت توییتر وجود دارد (و امیدوارم که در آینده نزدیک تعداد بیشتری از اینها بیایند!). اینها هستند؛

 • خلاصه کارت
 • خلاصه کارت با تصویر بزرگ
 • کارت عکس
 • کارت گالری
 • کارت برنامه
 • کارت پخش کننده
 • کارت محصول

اینفوگرافیک زیر را بررسی کنید تا ببینید که چه کارتهایی به نظر می رسند.

TypesofTwitterCard900 @ 50

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری درباره کارتهای توییتر کسب کنید ، می توانید مستندات رسمی را از اینجا بخوانید سایت توسعه دهنده توییتر. حال ، بیایید نگاهی به چگونگی شما می توانید با استفاده از TCWP ، وبلاگ وردپرس خود را با این تکه های طلای بازاریابی اجتماعی مسلح کنید.

نحوه استفاده از TCWP

ما برای این نمایش از نصب جدید WordPress 3.9 استفاده خواهیم کرد. اگر دوست دارید با یک نمایش زنده از TCWP بازی کنید ، می توانید این کار را در اینجا در سایت نسخه ی نمایشی آن انجام دهید.

TCWPDEMO

فیلم سریع نمایش

در زیر می توانید یک فیلم سریع (2 دقیقه) تماشا کنید که ویژگی TCWP کارت تولید خودکار را نشان می دهد. لذت بردن!

[youtube http://www.youtube.com/watch؟v=xxaKQodZhuU&w=853&h=480]

دست در

به محض اینکه TCWP را در وبلاگ وردپرس خود فعال کردید ، خواهید دید که یک آیتم جدید در زیر تنظیمات وجود دارد. این پیوند به پانل گزینه TCWP پیوند دارد. در اینجا تنظیمات جهانی را تعیین می کنید که برای تولید کارت های عمومی و کارت برای صفحه اول سایت شما ضروری است.

TCWP1

هنگامی که برای اولین بار TCWP را تنظیم کردید ، گزینه های مختلفی وجود دارد که باید آنها را پر کنید (بعداً با جزئیات در مورد این صحبت می کنم). در داشبورد گزینه ها خواهید دید که 3 زبانه جداگانه وجود دارد.

 1. عمومی – در این برگه 4 تنظیمات (به علاوه یک سوئیچ اصلی) وجود دارد که ایجاد کارت را در تمام پست ها / صفحه ها به استثنای صفحه اصلی / صفحه اول حاکم خواهد کرد..
 2. خانه – در این برگه تنظیمات کنترل کارت در صفحه اصلی / صفحه اول شما قرار دارد.
 3. فعال کنید – فقط یک گزینه در اینجا؛ اینجاست که کلید مجوز Envato را برای فعال کردن وارد می کنید بروزرسانی های خودکار, درست مثل اینکه TCWP در مخزن وردپرس میزبانی شده است (بعداً درباره این مورد).

نکته جالب در مورد TCWP این است که ، در صورت تمایل ، فقط باید مقادیر معدودی را در این داشبورد گزینه ها وارد کنید و TCWP از همه بقیه مراقبت خواهد کرد!


اتوماسیون کارت

منظورم وقتی می گویم “اتوماسیون”?

TCWP برای اجرا در پس زمینه طراحی شده است که نیاز به ورودی کمتری دارد. برای تحقق این واقعیت ، مدت زیادی به ادغام کامل و جامع TCWP با وردپرس بومی رفته است.

فقط 4 مقدار پیش فرض وجود دارد که باید آنها را پر کنید ، و پس از آن TCWP از داده های ارسال شده WordPress که قبلاً مشخص شده است استفاده می کند تا به طور خودکار برچسب های متا مربوطه را در سر پست های شما جمع کند. عالی است اگر تعداد زیادی پست دارید – این تقریباً یک است نصب با یک کلیک!

به عنوان مثال ، اگر 4 مقدار پیش فرض را در تنظیمات TCWP وارد کرده اید ، لازم نیست جعبه متا TCWP را در صفحه ویرایشگر پست لمس کنید تا یک کارت معتبر توییتر ایجاد شود. تا زمانی که پست کاملاً پر شود (عنوانی داشته باشد ، دارای محتوا باشد و دارای یک تصویر برجسته باشد) TCWP کارت پست را از داده های ارسال و تنظیمات جهانی TCWP تولید می کند..

آسان نیست ، اینطور نیست?


بروزرسانی های خودکار

راحتی مهم است.

TCWP6

TCWP با سیستم به روزرسانی خاص خود نصب شده است! TCWP هنگام فعال سازی کپی TCWP خود با کد خرید Envato ، می توانید با سرور اختصاصی به روزرسانی خود ارتباط برقرار کرده و به روز رسانی های مستقیم را در وبلاگ خود انجام دهید ، دقیقاً مثل اینکه در مخزن WordPress میزبان باشد! سرد!


پیکربندی پست شخصی

نحوه استفاده از متابوكس TCWP برای ترفندهای كاری روزانه.

خوب ، بنابراین همانطور که اکنون گزینه های عمومی TCWP را تنظیم کرده ایم ، داده های کارت شروع به تولید می کند. اگر بخواهم کارت را ویرایش کنم چطور؟ یا از انواع کارتهای دیگر استفاده کنید؟ برای این کار تغییراتی در متابوكس پستهای فرد ایجاد خواهیم كرد.

با استفاده از این متابوكس می توانید از تمام توان TCWP و كارت های توییتر به طور كامل استفاده كنید.

TCWPMetaboxExample

در هر پست و صفحه (انواع پست های سفارشی نیز پشتیبانی می شود) متابوکسی جدید آبی را مشاهده می کنید که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید. با استفاده از این رابط می توانید هر جنبه ای از کارت پست خود را پیکربندی کنید.

می توانید با متابوكس در محل تظاهرات بازی كنید: همین حالا مرا به آنجا ببرید!

اطلاع که با تغییر نوع پست گزینه های موجود را نیز تغییر می دهید – این تنها یکی از ویژگی هایی است که با استفاده از TCWP می توانید هر چه سریعتر و ساده انجام دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در متابوکس TCWP رخ می دهد ، لطفاً به اسناد TCWP مراجعه کنید یا نظر دهید.!

TCWPCC

پر کردن گزینه ها

آیا به تنظیم مواردی نیاز دارید؟ اگر کمی سردرگم هستید موارد زیر ممکن است به شما کمک کند.

بیایید نگاهی بیندازیم که در داشبورد TCWP چیست.


عمومی

این برگه به ​​تنظیمات عمومی اختصاص یافته است که هنگام تولید کارت های توییتر برای همه پست ها / صفحه به جز صفحه اصلی به عنوان مقادیر پیش فرض استفاده می شوند..

TCWP2

 1. غیرفعال کردن کارت های توییتر در سطح جهان: این استاد کنترل ایجاد کارت در کلیه پست ها و صفحات است. به سادگی این گزینه را بررسی کنید تا داده متا کارت تولید نشود.
 2. حساب توییتر مرتبط با وبلاگ: 2 نام کاربری توییتر وجود دارد که معمولاً به کارت منتسب می شوند. یکی حساب خود وب سایت (این گزینه) و دیگری نام کاربری نویسنده است. نام کاربری نویسنده را می توان در پستهای جداگانه مشخص کرد ، اما نام کاربری سایت فقط در اینجا قابل تنظیم است.
 3. پیش فرض نام کاربری توییتر: این مقدار پیش فرض است که برای حساب نویسنده استفاده می شود اگر این مورد در گزینه های پست مشخص نشده است.
 4. توضیحات کارت پیش فرض توییتر: این دقیقاً همان چیزی است که می گوید. این به عنوان توصیف کارت استفاده می شود اگر و تنها اگر, پست / صفحه هیچ محتوایی ندارد و توصیف سفارشی را در متابوکس TCWP مشخص نکرده اید.
 5. نوع کارت پیش فرض: می توانید یکی از کارت های Summary ، Summary with Large Image یا Photo را به عنوان پیش فرض انتخاب کنید (یکی از مواردی که وقتی در خود نوع خاصی را مشخص نکرده اید استفاده می شود). در اینجا فقط 3 گزینه وجود دارد زیرا تنها گزینه هایی هستند که می توانند بصورت خودکار و بدون ورودی کاربر ایجاد شوند.

خانه

می توانید از این فهرست ، صفحه توییتر / صفحه اصلی خود را ایجاد کنید. برای صفحه اول این تنظیمات نادیده گرفتن موارد مشخص شده در متابوكس TCWP است.

TCWP3

 1. کارت توییتر عمومی را فعال کنید?: این گزینه به سادگی کارت صفحه اصلی را روشن یا خاموش می کند. این باید به طور پیش فرض روشن (بررسی شده) باشد.
 2. نوع کارت: هر نوع کارت را برای صفحه اصلی خود انتخاب کنید. توجه کنید که با تغییر این مقدار ، تنظیمات پایین صفحه تغییر می کند (ظاهر می شود / ناپدید می شود) تا گزینه های مورد نیاز برای نوع کارت شما مطابقت داشته باشد. باهوش ، متعجب?
 3. خالق کارت عمومی: حسابی که به عنوان نویسنده اعتبار می یابد. توجه داشته باشید که حساب سایت هنوز از گزینه موجود در برگه عمومی گرفته می شود.
 4. توضیحات کارت عمومی: خیلی ساده و ساده – توجه داشته باشید که بعضی از کارت ها از این مقدار استفاده نمی کنند.
 5. تصویر پیش فرض کارت: می توانید در اینجا یک تصویر را مستقیماً از پانل گزینه ها بارگذاری کنید. این به عنوان تصویر کارت استفاده می شود (به جز کارت گالری و کارت برنامه).
 6. گزینه های دیگر: 23 گزینه دیگر کارت خاص وجود دارد که می توانید پیکربندی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ، می توانید مستندات TCWP را بررسی کنید.

فعال کنید

TCWP را با کد خرید Envato خود فعال کنید.
TCWP4

 1. کد خرید Envato: هنگام خرید TCWP از CodeCanyon ، کد خرید به شما داده می شود. با فعال کردن نسخه خود از TCWP ، به روزرسانی های خودکار را برای آن در وبلاگ خود فعال می کنید! (به “به روزرسانی های خودکار” بروید)

TCWPCC

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map