نحوه نصب SSL رایگان از رمزگذاری Let در WordPress

 1. 1. HTTPS چیست و چرا اینقدر مهم است?
 2. 2. در حال خواندن: نحوه نصب SSL رایگان از رمزگذاری Let در WordPress

در مقاله قبلی من توضیح دادم که چرا داشتن سایت HTTPS بهتر است ، چرا در گذشته به طور گسترده تصویب نشده بود و چرا به شدت محدود بود (از نظر فناوری). این امر با پیشرفت سریع در فناوری تغییر یافت که اکنون داشتن سایت HTTPS فقط یک توصیه نیست ، بلکه یک گزینه مناسب برای نصب های NewWordPress.


حتی اگر بسیاری از شرکت های میزبان شروع به پشتیبانی داخلی می کنند مجوزهای SSL را از Letry Encrypt بصورت رایگان دریافت کنید همه میزبانها روی هیئت مدیره پرش نکرده اند. در این مقاله می خواهم بسته به سناریوی میزبانی شما ، روش های مختلفی را برای پیاده سازی دستی SSL رایگان در وردپرس ارائه دهم. بیایید وارد آن شویم!

یک گواهی SSL رایگان ایجاد کنید

روشهای مختلفی برای تولید گواهی رمزگذاری رمزگذاری وجود دارد. در این بخش می خواهم توضیح بدهم که چگونه می توانید بسته به روش انتخاب خود SSL را ایجاد و نصب کنید. پس از تولید گواهی ، چه موقع ادامه دهید گواهی را بارگیری کنید. مطابق نیاز خود از هر روشی که احساس می کنید استفاده کنید.

از طریق ZeroSSL آنلاین

ZeroSSL روشی شگفت انگیز برای تولید گواهی رمزگذاری Let بدون نیاز به لمس یک فایل پیکربندی واحد در هاست شماست. وب سایت ابزاری آنلاین است و پس از تولید گواهی ، محتوای پرونده را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آنها را بر روی میزبان میزبان مورد نظر خود بارگذاری کنید..

وب سایت zerossl

نصب توصیه نمی شود زیرا این فرایند تازه کار پسند نیست و روش های بسیار بهتری برای تولید گواهینامه نسبت به نصب تمام نرم افزارهای مورد نیاز وجود دارد. جایگزین ابزارهای آنلاین در مقابل ، گزینه بسیار عالی است. برای شروع فقط بر روی دکمه کلیک کنید.

zerossl-website-01

پس از بارگیری آدرس پست الکترونیکی ، نام دامنه خود و قبول TOS شما بسیار شخصی خود را تولید خواهید کرد درخواست گواهی. این مهم است که بدانید بهترین گزینه در صورت سازگاری با اکثر قریب به اتفاق پانل ها ، استفاده از آن است تأیید DNS.

پس از تولید CSR ، بر روی دکمه “Next” کلیک کنید تا بتوانید تولید کنید گواهی کلید. فقط یک لحظه طول میکشد. پس از تولید کلید ، آن را کپی کنید و آن را در یک مکان امن ذخیره کنید. اما از یک ویرایشگر متن غنی استفاده نکنید ، زیرا این نوع نرم افزار شخصیت های دیگری را اضافه می کند که به طور بالقوه می توانند با کد گواهی و کلید تداخل کنند. باید به صورت TXT بدون فرمت و ذخیره شود دقیقاً همان روشی که داده می شود ، بدون از بین بردن چیزی.

zerossl-website-02

پس از ایجاد کلید و به درستی کپی یا ذخیره شده بر روی رایانه خود ، از شما خواسته می شود رکورد دامنه را تأیید کنید. برای این مرحله باید به کنترل پنل خود و یک ضبط TXT اضافه کنید دقیقاً همانطور که روی صفحه نمایش داده می شود (ما توضیح می دهیم که چگونه این کار را بعداً در پست انجام دهیم). پس از افزودن رکورد ، باید حداقل 5 دقیقه صبر کنید تا تغییرات انتشار پیدا کنند بعد پس از آن.

اگر همه چیز کار می کند ZeroSSL گواهی شما را تولید می کند و به شما می دهد تبریک می گویم صفحه با فرصتی برای صرفه جویی در صفحه گواهی واقعی و بسته نرم افزاری مجوز.

نکته خوب در مورد این روش این است که این کار مستلزم نصب هر کاری در وردپرس یا صفحه میزبان شما نیست بلکه با کمبود آن باید مجبور شوید مجدداً هر 60 روز یکبار مجوز را ایجاد کنید ، این کاری نیست که اگر بخواهید انجام دهید. شما هزاران وب سایت برای مدیریت دارید. این یک روش خوب برای اضافه کردن سریع یک گواهینامه به یک سایت است حتی اگر WordPress نباشد و از آنجایی که به طور کلی است ، می تواند روی هر سیستمی کار کند.

از طریق Certbot در VPS / سرور خود

اگر فعال هستید دبیان 8 در VPS خود ، نصب بسیار ساده است ، این خط کد را ساده اضافه کنید:

sudo apt-get install certbot -t-jessie-backports

به یاد داشته باشید که شما باید سرور فعلی خود را متوقف کنید تا درگاه 80 رایگان باشد تا بتواند صحیح اجرا شود ، این کار به صورت زیر انجام می شود:

سرویس httpd stop
خدمات nginx stop

پس از آن ، تنها کاری که برای بدست آوردن گواهینامه باید انجام دهید اجرای این خط برای شروع روند تعاملی است:

بصورت مستند

اگر فعال هستید CentOS شما نیاز به نصب certbot مانند این:

sudo yum نصب اپل رها کنید
sudo yum نصب certbot

و مانند دبیان نیز همین کار را انجام دهید. این فرآیند به صورت خودکار است اما باید در مورد نحوه صحیح مدیریت فایل ها و اضافه کردن آنها به پرونده های مجازی خود ، چه آپاچ یا نینکس ، آگاه باشید. برای مرجع بیشتر می توانید بررسی کنید Certbot سایت.

از طریق WordPress پلاگین رمزگذاری کنیم

wp-lets-encrypt-plugin

این در مورد ساده ترین راه افزودن گواهی نامه اگر در وردپرس هستید ، حتی اگر VPS دارید ، این روش است خیلی ساده تر از داشتن Certbot کار را از آنجا که کاملاً اتوماتیک است انجام دهید. از افزونه ای به نام استفاده می کند WP رمزگذاری می کنیم که می توانید از آن بارگیری کنید WordPress.org.

پس از بارگیری افزونه ، باید سایت خود را روی این افزونه ثبت کنید ، مانند این:

wp-lets-encrypt-plugin-01

توصیه می کنم همیشه گزینه ای را برای تولید خودکار گواهی تنظیم کنید فعال مانند گزینه Expire Warnings. به این ترتیب اگر چیزی پیش نیاید ، همیشه درباره انقضا های احتمالی هشدار داده می شوید. پس از اتمام این اطلاعات ، سپس به کار خود ادامه می دهید ثبت نام حساب شما. این به افزونه اجازه می دهد تا به طور مستقیم با سرورهای رمزگذاری شده Let ارتباط برقرار کند و این به طور مؤثر انجام خواهد شد روند را حذف کنید از داشتن دامنه خود را تأیید کنید (که نه تنها جالب است بلکه باعث صرفه جویی در وقت نیز می شود!).

wp-lets-encrypt-plugin-02

در اینجا قسمت پیچیده است. بعد از تولید و فعال سازی کامل گواهینامه ، متوجه خواهید شد که مسیر پرونده های واقعی در پوشه “public_html” قرار ندارد ، بنابراین مجبور خواهید بود آن پرونده ها را به صورت دستی بارگیری کنید تا گواهی در کنترل پنل خود بارگیری کنید (دوباره – ما توضیح می دهیم که چگونه گواهینامه های بارگیری در قسمت بعدی).

از آنجا که مجوز بعد از 60 روز مجوز مجدد مجوز را صادر می کند دیگر لازم نیست این روند را دوباره انجام دهید به طور موثر ایجاد یک سیستم خودمختار ، بنابراین اولین بار فقط مشکل است.

گواهی SSL خود را بارگیری کنید

اکنون که روشی را انتخاب کرده اید که متناسب با نیازهای شما باشد و گواهی تولید شده را نیز داشته باشید ، بگذارید آن را روی پانل خود بارگذاری کنیم. اگر در cPanel یا Vesta یا هر پنل دیگری هستید ، باید از File Explorer یا FTP استفاده کنید (ما دوست داریم از آن استفاده کنیم انتقال. رساندن یا Filezilla برای این کار) و پرونده های زیر را بارگیری کنید (توجه داشته باشید: مسیر تولید این پرونده ها همیشه پس از تولید گواهی نامه توسط افزونه وردپرس ارائه می شود):

 • گواهینامه
 • خصوصی.پم
 • زنجیر.پم

بعد از داشتن پرونده ها می توانید با مرحله بعدی ادامه دهید.

cPanel

برای cPanel این روند بسیار ساده است و شامل بارگیری مجوز در داخل می باشد SSL / TLS منو. برای دسترسی به این منو می توانید “SSL” را در cPanel خود تایپ کنید جستجو کردن.

cpanel-01

شما باید دسترسی داشته باشید SSL را برای سایت خود نصب و مدیریت کنید (HTTPS) منو را بارگیری و در آنجا بارگیری کنید:

cpanel-02

کپی ساده کپی کردن کد از هر پرونده را در کادر زیر به شرح زیر است:

 • پرونده گواهینامه محتوا به گواهی (CRT) می رود
 • پرونده خصوصی.پم محتوای به کلید خصوصی (KEY) می رود
 • پرونده زنجیر.پم محتوا وارد بسته مجوز گواهی (CABUNDLE) می شود

خودشه! گواهی رمزگذاری شده Let جدید ما باید در دامنه شما فعال باشد. کل فرآیند برای اولین بار می تواند چند دقیقه طول بکشد ، اما خیلی ساده است که ترکیب با افزونه WP بیایید رمزگذاری کنیم و بارگیری گواهی بر روی cPanel می تواند کمتر از یک دقیقه به شما عادت کند!

VestaCP

وستا برای بارگیری گواهینامه ها حتی از cPanel کاربر پسند است. بعد از بارگیری پرونده های خود از طریق Vesta File Explorer یا FTP ، می توانید آن را در فهرست دامنه خود بارگیری کنید ، از HTTP به HTTPS مانند این تغییر دهید:

vestacp-01

محتوای پرونده های مربوطه بارگیری می شود همانطور که هستند (کپی-چسباندن) بدون اضافه کردن یا حذف هر چیزی ، به این ترتیب جعبه های زیر را در زیر مشاهده می کنید:

 • پرونده گواهینامه محتوا به گواهی SSL می رود
 • پرونده خصوصی.پم محتوا وارد SSL Key می شود
 • پرونده زنجیر.پم محتوا به SSL Certificate Authority / Intermediate می رود

vestacp-02

پس از بارگیری مطالب ، به سادگی کلیک کنید صرفه جویی و voila! وب شما فوراً به SSL تبدیل می شود. به یاد داشته باشید که این تمام پیکربندی اولیه است. پس از بارگیری گواهینامه ، می توانید از خودکار افزونه وردپرس برای خودکار سازی مجدد مجدد گواهی استفاده کنید..

تکمیل راه اندازی SSL

هنگامی که گواهی شما فعال شد نیاز به آموزش WordPress دارید برای استفاده از SSL برای اتصال ، مانند این:

وردپرس-ssl

وقتی کلیک کنید صرفه جویی شما فقط یک سایت HTTPS خواهید داشت و می توانید شروع به تغییر تنظیمات Google خود کرده و تنظیمات بیشتری را در SEO خود انجام دهید.

نتیجه

با استفاده از این مقاله ، روش های مختلفی برای ایجاد گواهی SSL رایگان و بارگیری آن در محیط میزبانی خود آموخته اید. در حال حاضر ارائه دهندگان میزبانی وب وجود دارند که از Letry Encrypt درست خارج از کادر پشتیبانی می کنند ، و این یک آموزش برای این سرویس ها نیست. اگر قبلاً روش میزبانی مستقیم Let’s Encrypt را در میزبانی خود ندارید ، این آموزش برای شما ساخته شده است. از همه روش ها ، با استفاده از افزونه WordPress با cPanel یا Vesta ترکیب شده است در مورد سریع ترین روش ها است ، بیشتر از 1 دقیقه از شما صرف نمی کند و به شما آزادی فراموش کردن مجدد را می دهد ، زیرا توسط این افزونه به کار می رود.

فناوری از روزهای ابتدایی HTTPS پیشرفت زیادی کرده است و با روی کار آمدن رمزگذاری Let’s ، آن را به صورت جهانی در دسترس همه قرار می دهد. البته مواردی وجود دارد که وب سایتهایی مانند فروشگاه آنلاین هنوز باید گواهی های حق بیمه را خریداری کنید از آنجا که در صورت تقلب شما را تحت پوشش قرار می دهند ، اما برای بقیه ما گواهینامه های رایگان برای ماندن در اینجا هستیم.

آیا نصب وردپرس خود را در HTTPS به روز کرده اید؟ نظر شما چیست؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map