چگونه می توان آب SEO را هنگام انتقال محتوای وردپرس به یک دامنه جدید نگه داشت

چگونه می توان آب SEO را هنگام انتقال محتوای وردپرس به یک دامنه جدید نگه داشت

شما موافقت خواهید کرد که انتقال محتوای وردپرس به یک دامنه جدید برای بسیاری از کاربران وردپرس وظیفه ناخوشایند است. چه کار کنیم؟ از کجا شروع کنیم؟ کدام سرویس ها را می توان حساب کرد؟ و چگونه رتبه سئو خود را بعد از حرکت حفظ می کنید؟ اینها فقط برخی از سؤالاتی است که هنگام انتقال محتوای وردپرس خود از یک دامنه به دامنه دیگر با آنها مواجه خواهید شد.


مهاجرت به یک دامنه جدید دقیقاً شبیه به جابجایی یک سایت بین میزبان ها اما با یک استثناء است. بعد از آن باید تغییر مسیرهای دائمی 301 ایجاد کنید. این امر قابل انجام است ، اما باید احتیاط کنید. به یاد داشته باشید که ما در اینجا درباره شغل شما صحبت می کنیم ، این بدان معناست که نباید به هیچ وجه عجله کنید. حدس نزنید که مبادا به خاطر مشکلات خود به یک میگرن غرغبه مبتلا شوید.

برای اینکه همه چیز در حال چرخش باشد ، این نمای پرنده از پست امروز است:

 • قبل از هر کاری ، یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس خود ایجاد کنید
 • دامنه جدید خود را تمیز کنید
 • برای جابجایی محتوای وردپرس از افزونه Duplicator WordPress استفاده کنید
 • محتوای وردپرس خود را در دامنه جدید بارگذاری کنید
 • تنظیم مجدد تنظیم 301
 • به Google و کاربران اطلاع دهید
 • رقص مبارک خود را انجام دهید

و از آنجا که می خواهید بعد از جابجایی آب SEO را حفظ کنید ، به نفع شماست که بتوانید در مورد برخی از سئو کار کنید. در اینجا چند پست وجود دارد تا شما را در مسیر درست بیان کنند:

 • بهترین ابزارهای جستجوگر وردپرس برای سال 2017 برای بهبود رتبه موتورهای جستجو
 • راهنمای مبتدی برای SEO WordPress [سری پست]
 • WordPress SEO: رتبه بالاتر در موتورهای جستجو
 • 10 مهمترین کارکرد سئو وردپرس توسط Yoast
 • بهترین وردپرس SEO SEO برای 2015 و فراتر از آن

با این مقدمه ، چطور می توانیم درست غرق شویم و این کار را انجام دهیم و با آن کار کنیم؟ این آب میوه است:

انتقال محتوای وردپرس: پیش نیازها

انتقال محتوای وردپرس خود به یک دامنه جدید برای همه نیست. شما باید بنشینید و ارزیابی کنید که آیا این حرکت ضروری است یا خیر. آیا تجارت شما می تواند بدون حرکت رونق بگیرد؟ در این صورت ، نیازی به انتقال به یک دامنه جدید ندارید.

آیا به دلیل داشتن محتوای نازک وردپرس ، گوگل به دامنه قدیمی شما با مجازات های متعدد برخوردید؟ انتقال همان محتوا به یک دامنه جدید هنوز منجر به مجازات خواهد شد. اگر محتوای نازک باعث رنج و رتبه بندی شما می شود ، باید خانه خود را به ترتیب سفارش دهید. نیازی به انتقال به یک دامنه جدید نیست.

از قبل آماده کنید

دلایل زیادی وجود دارد که می خواهید محتوای وردپرس خود را به یک دامنه جدید منتقل کنید. شاید دامنه قدیمی شما زندگی را از شما سیر کند. شما از دامنه و آنچه آن را نشان می دهد متنفر هستید. شاید شما در حال بازنشر مجدد هستید و دامنه جدید نسبت به دامنه قدیمی شما بسیار معنادار است.

شاید شما چندین وب سایت را با هم ادغام می کنید ، و دوست دارید همه را تحت یک دامنه واحد نگه دارید. شاید یک دامنه دوستانه تر در دسترس قرار گرفته باشد ، و شما دوست دارید این جهش را انجام دهید. همه اینها و موارد دیگر دلایل معتبری است که می تواند حرکت را ضروری کند.

به زبان ساده ، شما باید از قبل آماده شوید. از آنجایی که رتبه بندی کسب و کار و سئو شما بر ترازو است ، شما باید اطمینان حاصل کنید که این حرکت بهتر است.

NB: بعد از انتقال محتوای وردپرس خود به یک دامنه جدید ، برای مدتی حجم ترافیک کمتری را تجربه خواهید کرد ، زیرا Google و کاربران در تغییر تغییر می کنند. با این حال عرق نکنید. شما رتبه های خود را طی چند هفته بازیابی می کنید.

صحبت از مقدمات ، شما باید از مهمترین مرحله شروع کنید ، که ما را به بخش بعدی ما معرفی می کند.

قبل از انتقال محتوای وردپرس: یک نسخه پشتیبان کامل از سایت خود ایجاد کنید

اشتباه کردن انسان است. همه چیز خوب می رود یک دقیقه و روز بعد ، آن را به فن ضربه می زند. اجتناب ناپذیر است ، به همین دلیل باید آماده باشید. قبل از شروع کار با هر چیز ، مهم است که یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس خود تهیه کنید.

من درمورد تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های استاتیک و پایگاه داده (های) شما صحبت می کنم. من از وارد شدن به جزئیات خودداری خواهم کرد زیرا – پست ها:

 • نحوه تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود (افزونه های مفید)
 • بهترین سرویس ها و افزونه های پشتیبان برای وب سایت های وردپرس

با تهیه نسخه پشتیبان در زمان ، زمان آن است که پایین و کثیف شوید.

دامنه جدید خود را تمیز کنید

در صورتی که دامنه جدید شما در گذشته ثبت شده باشد ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که مجازات های قبلی در آن قرار نگرفته است. با این حال نگران نباشید ، تمیز کردن هر دامنه به آسانی A ، B ، C است. همه شما باید ادعا کنید که دامنه جدید Google Webmaster Tools را جستجو کرده و به Search Traffic بروید -> عملکردهای دستی.

اگر مشکلی پیش نیامد ، شما طلایی هستید و می توانید این حرکت را انجام دهید. اگر مشکلی وجود دارد ، آنها را برطرف کرده و درخواست تجدید نظر را ارسال کنید. فقط در صورت تایید و درخواست تأیید کنید.

انتقال محتوای وردپرس خود را

حتی اگر به زمان زیادی بستگی به اندازه سایت شما داشته باشد ، انتقال محتوای وردپرس به یک دامنه جدید ، دومین آسانترین فرآیند است. می توانید سایت خود را با استفاده از FTP یا با استفاده از افزونه Duplicator بصورت دستی حرکت دهید. ما باید اولی را برای دومی معاف کنیم ، زیرا چه کسی وقت دارد یک سایت را به صورت دستی بارگیری کند.

انتقال محتوای وردپرس با استفاده از افزونه Duplicator

duplicator-plugin

این افزونه چه نجات دهنده زندگی است. افزونه Duplicator به شما امکان می دهد تا یک سایت وردپرس را بین دامنه ها یا میزبان ها جابجا کنید ، یک سایت را برای توسعه بفرستید به localhost ، تهیه نسخه پشتیبان از یک سایت ، کپی کردن یک سایت زنده به یک قسمت مرحله بندی و یک سایت کل وردپرس را برای توزیع آسان باند کنید..

با نصب بیش از 800k فعال و امتیاز عالی 4.9 / 5.0 ، هرگز نمی توانید با Duplicator اشتباه کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که افزونه را در دامنه قدیمی خود نصب و فعال کنید ، که یک مورد از منوی “Duplicator” را به منوی سرپرست شما اضافه می کند.

بعد ، برای راه اندازی این صفحه روی گزینه منوی Duplicator کلیک کنید:

محتوای وردپرس را حفظ کنید

در مرحله بعدی ، دکمه “ایجاد جدید” را بزنید تا یک بسته جدید ایجاد شود. در صفحه بعدی ، نام خود را به بسته خود بدهید (این فقط برای شناسایی است) و روی “بعدی” کلیک کنید:

محتوای وردپرس را تغییر دهید و SEO SEO را حفظ کنید

Duplicator وب سایت شما را اسکن می کند و گزارش وضعیت را به شما ارائه می دهد. اگر همه چیز خوب به نظر می رسد ، با ساخت ادامه دهید. در این مرحله ، باید ببینید:

دوبلور-ساخت-بسته

در صورت داشتن یک وب سایت عظیم ، صبور باشید زیرا مدت زمان کل فرایند بستگی به اندازه سایت شما دارد. سایت آزمایش من که حدود 100 مگابایت (مضامین ، افزونه ها ، تصاویر و غیره) دارد حدود 2 دقیقه طول کشید. در پایان ساخت موفق ، باید این صفحه را مشاهده کنید:

تکثیر-موفقیت صفحه

فایل installer.php و بسته بایگانی شده را روی رایانه خود بارگیری کرده و برای قسمت بعدی آماده شوید.

انتقال محتوای وردپرس خود به دامنه جدید

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، دامنه جدید خود را با هاست خود تنظیم کنید. این دامنه جدید باید به یک فهرست کاملاً خالی که در آن سایت جدید زندگی می کنید اشاره کند. از طریق File Manager یا FTP به این فهرست وصل شوید. فایل های بسته بندی و نصب را در سایت جدید خود بارگذاری کنید. با حرکت به http://newdomain.com/installer.php ، نصب کننده را راه اندازی کنید:

بارگیری-وردپرس-محتوا به دامنه جدید

در صفحه فوق ، شما نیاز به ارائه اطلاعات دیتابیس برای سایت جدید دارید. توجه داشته باشید که افزونه Duplicator با پایگاه داده های خالی کار می کند ، بنابراین مطمئن شوید که اطلاعات شما حاوی اطلاعاتی نیست. در مرحله بعد ، جعبه ای را که می گوید “همه هشدارها و اعلامیه ها را خوانده ام” را تیک بزنید و سپس بر روی دکمه “اجرای استقرار” کلیک کنید. این منجر به:

نصب-وردپرس-محتوا در دامنه جدید

نصب کننده Duplicator محتوای WordPress ، مضامین ، افزونه ها و پایگاه داده شما را تنظیم می کند و سپس شما را به صفحه URL به روزرسانی هدایت می کند:

به روز رسانی-آدرس-تنظیمات

در اینجا می توانید آدرس های اینترنتی خود را بر این اساس به روز کنید. بعد از این کار ، نصاب شما را به صفحه نهایی یعنی صفحه نصب ارسال می برد که به شما نشان می دهد که در مرحله بعدی چه باید کرد. اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که مجدد لینک های مجدد خود را تازه کنید. با استفاده از جزئیات ورود به سیستم وارد سیستم جدید WordPress خود شوید ، به تنظیمات بروید -> Permalinks و روی دکمه Save Changes کلیک کنید.

پس از ورود به سایت جدید خود ، اعلانی را در داشبورد WordPress مشاهده خواهید کرد که شما را برای حذف پرونده های ذخیره شده Duplicator محفوظ می کند:

داشبورد-تکثیر-توجه

برای از بین بردن پرونده های گفته شده ، دستورالعمل ها را دنبال کنید.

سپس سایت جدید خود را برای پیوندهای شکسته ، تصاویر از دست رفته بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز مطابق آنچه در آن کار کرده است (ما دوست داریم جستجوگر پیوند شکسته برای WordPress و همینطور تمامیت برای مک). در این مرحله ، محتوای وردپرس شما در دامنه جدید وجود دارد ، اما این کافی نیست. ما باید 301 تغییر مسیر دائمی را برای حفظ همه SEO SEO که برای دستیابی به آن سخت کار کرده اید ، پیاده سازی کنیم.

تنظیم دائمی 301 تغییر مسیر

301 تغییر مسیر مفید است زیرا آنها موتورهای جستجو و کاربران را از دامنه قدیمی شما به دامنه جدید شما ارسال می کنند. هر کاربری که روی پستهای قدیمی شما فرود آمده باشد ، به سایت جدید شما هدایت می شود ، دقیقاً همان چیزی است که ما برای آن جستجو می کنیم. به همین دلیل ، حفظ مالکیت دامنه قدیمی تا زمانی که ممکن است مهم است.

اما چگونه می توانید ترافیک را به دامنه جدید خود هدایت کنید؟ ساده است. اگر هنوز میزبان دامنه قدیمی خود هستید ، می توانید از طریق File Manager یا SFTP / FTP به آدرس وب سایت قدیمی خود وصل شوید. کد زیر را به پرونده .htaccess اضافه کنید:

# انتخاب + FollowSymLinks
بازنویسی مهندسی را روشن کنید
بازنویسی خط ^ (. *) http://www.newdomain.com/$1 [R = 301، L]

کافی است newdomain.com را با آدرس دامنه جدید خود جایگزین کنید. برای آزمایش اینکه آیا تغییر مسیر کار می کند ، از دامنه قدیمی خود بازدید کنید. و همین شما فقط محتوای WordPress را در حین نگه داشتن آب سئو به دامنه جدید منتقل کرده اید. این بهترین راه حل است زیرا صفحات قدیمی شما را به همان صفحه در دامنه جدید هدایت می کند که برای SEO بهتر است.

گزینه دیگر ورود به سیستم ثبت دامنه شما خواهد بود (مانند GoDaddy) برای تنظیم ارسال دامنه ، اما این همه صفحات قدیمی را به جای محتوای مربوطه به صفحه اصلی جدید شما هدایت می کند.

پیش از این ، ما ذکر کردیم که کاربران تنظیم می کنند و با تنظیم دامنه جدید گوگل ، دامنه جدید شما را از دست می دهند. اگر می توانید یک دقیقه وقت صرف کنید ، با اطلاع رسانی به کاربران خود از طریق پست های وبلاگ شروع کنید. مهم این است که شما این حرکت را پخش کنید ، زیرا این افراد عالی هستند. همچنین در مورد تغییر آدرس به Google اطلاع دهید. فقط به حساب Webmaster Google خود وارد شوید و به پیکربندی بروید -> تغییر آدرس.

سرانجام ، شما باید سایت خود را مانند یک سایت کاملا جدید آزمایش کنید. تمام اشکالات موجود در حین حرکت را از بین ببرید و بازخورد کاربران را بدست آورید. ببینید چرا باید پست وبلاگ ایجاد کنید که این حرکت را اعلام می کند?

کلمات نهایی

انتقال محتوای وردپرس به یک دامنه جدید و حفظ رتبه بندی سئو بسیار آسان است به شرط آنکه هر یک از این مراحل را با دقت دنبال کنید. عجله کردن در کارها فقط شما را با خطاهایی پشت سر می گذارد که برطرف کردن آنها دشوار است و هزینه و وقت شما را نیز به همراه خواهد داشت. باز هم ، اگر از چیزی مطمئن نیستید ، لطفاً حدس نزنید.

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا محتوای وردپرس را با موفقیت جابجا کنید. اگر به مشکلی برخوردید ، یک سؤال یا پیشنهادی دارید ، دریغ نکنید که ما را در نظرات زیر خط می اندازید. ما همیشه منتظر نظرات شما هستیم.

در مورد آن رقص مبارک چطور؟ شادی و حرکت خوشحال!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map