ایجاد یک پورتال جمع آوری اخبار RSS با وردپرس

ایجاد یک پورتال جمع آوری اخبار RSS با وردپرس

در سال 2013 ، Google پشتیبانی خود را از RSS کاهش داده و سرویس محبوب خود را کشته است, خواننده گوگل. این حرکتی بود که موجب ریزش شدید شوک از وبلاگ نویسی شد. وب سایت ها در همه جا تلاش می کردند تا لیست های خدمات جایگزین را برای جمع آوری اخبار RSS خود جمع کنند و بسیاری از مردم این را پایان RSS می دیدند.


اگرچه Google تصمیم گرفت که دیگر نمی خواهند هیچ وقت و منابع خود را با استفاده از قالب RSS بگذرانند ، اما هنوز کاربردهای زیادی برای آن وجود دارد و مطمئناً طی چند سال گذشته به جایی نرسیده است.

سایت های وردپرس ، توسط پیش فرض, در حین نصب فیدهای RSS ایجاد کنید. از این فیدها می توان برای تبدیل یک بار خوانندگان به مشترکین معمولی استفاده کرد ، اما می توان از آنها برای جمع آوری محتوا از وب سایت های دیگر و ارسال آنها به سایت شخصی خود استفاده کرد. با استفاده از سرویس RSS با مسئولیت پذیری از این طریق به شما امکان می دهید سایتی ایجاد کنید که بتواند یک پورتال مرکزی باشد که محتوا را از بسیاری از سایت های طاقچه شما نمایش می دهد..

این را از راه های گوناگون می توان انجام داد.

گزینه های شما شامل موارد زیر است:

 1. یک لیست ساده از پستهایی ایجاد کنید که به مقاله اصلی پیوند دارند.
 2. هر مورد را به عنوان گزیده ای از مطالب با پیوندی به منبع اصلی نشان دهید.
 3. ارسال کامل پست در سایت خود ، با اعتبار منبع اصلی.

من همیشه توصیه می کنیم هر زمان که وارد محتوا شوید ، به منبع اصلی اعتبار دهید و در صورت امکان ، فقط قطعات اصلی مقاله را وارد کنید ، نه همه آن (مگر اینکه اجازه دهید این کار را از نویسنده اصلی انجام دهید).

آسانترین راه برای ایجاد سایت جمع آوری اخبار RSS خود ، استفاده از افزونه وردپرس است. چند گزینه در آنجا وجود دارد. ما به قدرتمندترین مورد موجود در حال بررسی خواهیم پرداخت: WP RSS جمع کننده.

افزونه WP RSS Aggregator

پلاگین جمع کننده WP RSS

WP RSS جمع کننده محبوب ترین افزونه واردات RSS است که به شما امکان می دهد چندین فید وب سایت را جمع کنید و آنها را به دو روش مجزا در سایت خود نمایش دهید. این گزینه های نمایشگر عبارتند از:

 1. برای نمایش موارد در لیست در یک پست / صفحه / ویجت از کد کوتاه استفاده کنید.
 2. ایجاد پست های WordPress از موارد خوراک (فید به ارسال).

هر گزینه به روش خاص خود مفید است.

به عنوان مثال ، هنگام استفاده از کد کوتاه می توانید یک صفحه یا پست جدید ایجاد کنید (یا به یک موجود موجود اضافه کنید) که لیستی از مقالات مرتبط را از طاقچه شما نمایش می دهد. گزینه کوتاه دارای پارامترهای بی شماری است که می تواند برای ایجاد لیستی که جزئیاتی راجع به خوانندگان شما به همراه دارد ترکیب شود. همچنین می توان به روش های مختلفی از آن استفاده کرد.

گزینه Feed to Post پست های وبلاگ ایجاد می کند تا هرکدام از کسانی که از طریق فید RSS وارد شده اند را آینه کاری کنید. این گزینه به شما امکان می دهد تا بگویید که آیا فقط عنوان ، گزیده ای از طول متفاوت یا پست کامل وارد شده است. من نمی توانم به هر دلیل موجه برای انتشار مجدد محتوای کامل سایت دیگر فکر نکنم مگر اینکه این خود شما باشد. توصیه می کنم اگر اجازه واضح مالک را ندارید ، از این گزینه به طور کامل خودداری کنید.

بیایید نگاهی دقیق تر به هر یک از گزینه ها بیندازیم.

گزینه 1: با استفاده از کد کوتاه

WP RSS کد کوتاه جمع کننده

کد کوتاه به شما امکان می دهد تا آنجا که می خواهید بسیاری از موارد خوراک را به عنوان یک پست یا صفحه در وب سایت خود جمع کنید. برخی از مضامین همچنین زمینه های ویجت را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از کد کوتاه استفاده کنید. این امر به ویژه مفید است اگر شما در حال انتشار پست های وبلاگ خود و همچنین جمع آوری فیدهای وب سایت در جای دیگر باشید.

کد کوتاه امکان استفاده از پارامترهای متعدد را برای کنترل آنچه و چگونه عناصر خاص نمایش داده می شود ، فراهم می کند. می توانید تعداد موارد خوراک نشان داده شده را محدود کنید ، صفحه بندی را به لیست و موارد دیگر اضافه کنید.

با استفاده از افزونه های Excelpts & Thumbnails و دسته بندی ها ، می توانید یک نمایش کوتاه کد را یک قدم جلوتر بردارید. گزینه اول به شما امکان می دهد تا از مطالب ارائه شده در فیدهای RSS مورد استفاده خود استفاده کنید تا نمایشگر را با قطعه های کوتاه و تصویر کوچک بسازید ، در حالی که حالت دوم به شما امکان می دهد تا منابع فید خود را بهتر سازماندهی کنید..

فهرست WP RSS مصالح و تصاویر کوچک

پارامترهای کد کوتاه نیز به این دو افزونه گسترش می یابد ، به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید کدام صفحه نمایش کوتاه شامل تصاویر ، گزیده ها یا هر دو.

این می تواند یک روش مفید برای نمایش محتوا از سایت های دیگر باشد ، اما اگر هدف سایت شما فقط جمع کردن محتوا باشد یا به ارائه تجربه بهتر به خواننده خود بهترین گزینه نباشد..

گزینه 2: استفاده از فید برای ارسال

WP RSS جمع کننده: جمع آوری اخبار RSS WPNewsDesk

استفاده از افزودنی Feed to Post مفیدترین و جامع ترین روش برای جمع آوری تعداد زیادی از منابع وب سایت در یک سایت است ، فارغ از اینکه در چه طرحی قرار دارد یا محتوا در چه قالب است. متن ، تصویر یا فیلم باشد.

با استفاده از این افزودنی ، هر مورد فید به عنوان پست خاص خود در سایت شما ایجاد می شود. به طور پیش فرض ، از پست های WordPress استفاده می کند ، اما می توانید آن را برای وارد کردن به هر نوع پست سفارشی تنظیم کنید. می توان این پست ها را تنظیم کرد تا به همان اندازه که لازم است مطالب اصلی را نمایش دهید. گزیده ای از 100 کلمه معمولاً به اندازه کافی از پست اصلی منتقل می کند تا علاقه خوانندگان شما را جلب کند.

برای اعتبار به منبع اصلی می توانید از تنظیمات عمومی استفاده کنید که همان پیام عمومی را به هر پست اضافه می کند ، یا می توانید از ویژگی Append / Prepend to Content برای اضافه کردن پیوند دلخواه برای هر منبع استفاده کنید.

WP RSS جمع آوری ارسال برای ارسال

تعداد زیادی گزینه با این روش جمع آوری در دسترس شما است. می توانید پست ها را بطور خودکار منتشر کنید یا به عنوان پیش نویس پست ایجاد شوند تا بتوانید به صورت دستی تصمیم بگیرید که کدام یک را برای سایت خود ارسال کنید. می توانید نظرات را برای گزیده های خود روشن کنید ، در صورتی که تصمیم می گیرید به هیچ وجه به آنها نشان دهید ، به کاربران موجود به عنوان نویسنده اختصاص دهید یا جزئیات نویسنده اصلی را وارد کنید و موارد دیگر ، نحوه نمایش تصاویر را تغییر دهید..

پست های ایجاد شده با استفاده از این روش گزینه های مدیریت اضافی در دسترس برای آنها دارند که در منوی تنظیمات افزونه کنترل می شوند. این گزینه های مدیریتی شامل امکان حذف سریع و آسان همه پست های ایجاد شده توسط موارد خوراک ، پیکربندی هنگام حذف پست ها از سایت شما (در صورت وجود) و بسیاری موارد دیگر.

کلمات نهایی در ایجاد پورتال جمع آوری اخبار RSS

چندین استفاده برای جمع آوری محتوای مجموعه وب سایت ها در یک مکان وجود دارد و این افزونه باعث می شود این فرآیند ساده شود.

شما ممکن است به دنبال ایجاد کانونی برای وب سایت های خود باشید ، یک درگاه واحد برای همه پست های ایجاد شده در طاقچه شما ، یا حتی یک مکان واحد برای اسکن کردن گزیده های محتوای چندین سایت که می خواهید دنبال کنید..

به عنوان مثال ، تیم WP RSS Aggregator ساخته شده است میز اخبار WP – پورتال خبری برای همه موارد WordPress ، جمع آوری پست از بیش از 100 منبع برتر. هر پست مستقیماً به منبع اصلی پیوند می خورد و اعتبار لازم را به آنها می دهد. از چنین سایتهایی می توان با تبلیغات ، پیوندهای وابسته و موارد دیگر کسب درآمد کرد.

این افزونه امکان دستیابی به این اهداف را برای چندین روش فراهم می کند و بهترین و محبوب ترین جمع کننده RSS موجود در آن است مخزن افزونه WordPress.org.

آیا پیش از این پورتال جمع آوری اخبار RSS را با WordPress ایجاد کرده اید یا به فکر ایجاد یکی از آنها بوده اید؟ آیا از RSS به روشهای دیگری برای افزودن محتوا به سایت خود استفاده می کنید؟ دوست داریم افکار شما را در نظرات زیر بشنویم.

و اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، ممکن است راهنمای ما درباره نحوه ایجاد یک فید اجتماعی با وردپرس را نیز دوست داشته باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map