نحوه میزبانی پادکست با وردپرس با استفاده از PowerPress

نحوه میزبانی پادکست با وردپرس با استفاده از PowerPress

آیا به دنبال میزبانی پادکست با وردپرس هستید؟ اگر این یک بله بسیار تند و زننده است ، مطمئناً این پست را دوست خواهید داشت. امروز ، ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید پادکست موفق را در سایت وردپرس خود با استفاده از یک افزونه nifty معروف به PowerPress ایجاد کنید. چرا پاورپرس؟ خوب ، این افزونه با یک میلیون و یک ویژگی ارسال می شود که به شما در میزبانی پادکست ها مثل رئیس کمک می کند.


علاوه بر این ، PowerPress به شما کمک می کند تا پادکست های خود را در Apple Podcasts (قبلاً iTunes Podcasts) ، Spotify و Google Podcasts در سایر مکان ها توزیع کنید. به این ترتیب ، این افزونه به شما امکان می دهد تا بدون خم شدن به عقب ، به میلیونها نفر از شنوندگان برسید. بهترین قسمت این افزونه است رایگان و فوق العاده آسان برای تنظیم و استفاده.

گفته می شود ، قهوه خود را داغ قهوه بگیرید و بگذارید بچرخد. اوه ، لطفا دریغ نکنید که از سوال بپرسید و نظرات خود را در بخش نظرات در پایان این پست به اشتراک بگذارید.

PowerPress را از WordPress.org بارگیری کنید

نحوه استفاده از پاورپرس برای میزبانی پادکست با وردپرس

بدون هدر دادن ثانیه دیگر ، اجازه دهید PowerPress را تنظیم کنیم تا با وردپرس یک پادکست ایجاد و میزبانی کنیم. نگران نباشید یک بیت می توانید افزونه را پیکربندی کنید حتی اگر مبتدی کاملی باشید و هیچ دانش کدگذاری ندارید. بریم به کسب و کار برسیم.

نصب پاورپرس

PowerPress در repo افزونه WordPress.org موجود است به این معنی که می توانید آن را مستقیماً از درون داشبورد سرور WordPress خود نصب کنید. چطور؟ در منوی مدیر وردپرس خود ، به مسیر حرکت بروید افزونه ها> افزودن جدید مطابق شکل زیر.

نصب افزونه وردپرس جدید

بعد وارد کنید پاورپرس در جعبه جستجو و پس از یافتن افزونه ، روی ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

نصب افزونه وردپرس powerpress

پس از آن ، ضربه بزنید فعال کنید دکمه.

افزونه powerpress را فعال کنید

با فعال کردن پاورپرس یک مورد جدید به منوی مدیر وردپرس خود اضافه کنید. روی این کلیک کنید پاورپرس مورد را همانطور که در صفحه نمایش زیر برجسته می کنیم.

افزونه پادکست powerpress در منوی مدیر وردپرس

پیکربندی PowerPress

در صفحه بعدی ، تنظیمات اصلی پادکست خود را پیکربندی کنید. می توانید تنظیماتی مانند عنوان پادکست خود را اضافه کنید ، اپل پادکست ها را راه اندازی کنید ، خدمات Blubrry (میزبانی رسانه ها و آمار) را ادغام کنید و حساب blubrry.com خود را (در صورت داشتن) از آن پیوند دهید..

تنظیمات powerpress برای میزبانی پادکست با وردپرس

تنظیمات خود را پیکربندی کنید (قول می دهم که به راحتی A ، B ، C باشد) ، به پایین صفحه بروید و به ذخیره تغییرات دکمه.

تنظیمات powerpress را ذخیره کنید

ایجاد پادکست اول شما

با تنظیمات اصلی خود آماده هستید که شروع به ایجاد پادکست کنید. کلیک کنید بر روی با یک قسمت یک پست وبلاگ ایجاد کنید پیوند همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

ایجاد پادکست با پاورپرس

با کلیک بر روی این لینک ، شما را به ویرایشگر پست وردپرس آشنا هدایت می کند. دیدن؟ من به شما نمی گویم که PowerPress میزبانی پادکست با وردپرس را آسان می کند?

افزونه podcast وردپرس powerpress

بعدش چی? عنوان و محتوای پادکست خود را به همان روشی که یک پست وبلاگ ایجاد می کنید وارد کنید. اما پادکست با پرونده صوتی / تصویری کامل نیست. چگونه آن را اضافه می کنید؟ این ساده است ، به سمت پایین صفحه بروید تا اینکه بخش زیر را مشاهده کنید.

افزودن فایل رسانه ای پادکست پادکست در ویرایشگر پست وردپرس

در این مرحله ، باید فایل پادکست خود را آماده کنید. بهترین قسمت این است که می توانید پرونده های خود را در هر سایت میزبانی رسانه ها میزبانی کنید.

بارگیری پرونده های عظیم در همان سرور که سایت وردپرس شما در آن زندگی می کند ، می تواند منجر به کند شدن سرعت صفحه شود ، البته به میزبان شما بستگی دارد.

با این حال ، برای اهداف این آموزش ، یک فایل موسیقی را در کتابخانه رسانه ای وردپرس خود بارگذاری کردم. سپس URL فایل را مطابق تصویر زیر مشاهده کردم.

در این مرحله ، URL فایل خود را در قسمت بالا کپی کنید ، بررسی کنید که همه چیز خوب است و به آن ضربه بزنید انتشار دکمه. بگذارید ببینیم تاکنون به چه چیزی دست یافته ایم.

اصلاً بد نیست. شما چی فکر میکنید؟ آسان بود یا چه?

پادکست خود را به دایرکتوری پادکست ارسال کنید

حالا که پادکست آماده است ، وقت آن رسیده است که آن را به قسمت بیشتری از چشم های چشم برسانید. بدیهی است ، شما نیاز به تهیه یک برنامه بازاریابی برای پادکست دارید ، به همان روشی که سایر محتوای خود را تبلیغ می کنید.

علاوه بر این ، می توانید آن را به دایرکتوری پادکست ارسال کنید. اکنون ، PowerPress ارسال پادکست خود را به دایرکتوری های مختلف فوق العاده آسان می کند. چطوری این کار را انجام میدهی?

بازگشت به صفحه پاورپرس داشبورد سرور و کلیک کنید پادکست خود را به iTunes و سایر فهرستهای پادکست ارسال کنید همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

ارسال پادکست به دایرکتوری پادکست با استفاده از افزونه powerpress

شما به وب سایت Blubrry هدایت می شوید. اگر قبلاً حساب کاربری ندارید ، از شما خواسته می شود که یک حساب کاربری ایجاد کنید. اگر قبلاً حساب کاربری دارید ، به صفحه زیر هدایت می شوید.

در صفحه فوق ، می توانید پادکست خود را به Apple Podcasts ، Google Podcasts ، Spotify ، Google Play Music ، TuneIn و Stitcher Podcast Radio ارسال کنید. تمام پیوندهایی که برای ارسال پادکست خود به این دایرکتوری ها نیاز دارید را می توانید در اینجا مشاهده کنید جهت یابی منوی سمت راست (به تصویر بالا مراجعه کنید).

این همه چیز نیست ، شما می توانید کارهای بیشتری در داشبورد پادکست بلوبری خود انجام دهید ، بنابراین دریغ نکنید.

دیگه چی?

پاورپرس دارای ویژگی های بیشتری است که پادکست را نه تنها واقعیت بلکه بسیار سرگرم کننده می کند. به عنوان مثال ، می توانید پادکست ها را از SoundCloud ، LibSyn ، PodBean ، Squarespace ، Anchor.fm و خوراک RSS وارد کنید. علاوه بر این ، می توانید تنظیمات و قسمت ها را از پلاگین های پادکست وارد کنید PodPress و افزونه پادکست توسط TSG.

علاوه بر این ، می توانید قسمت های پادکست را از دیگر سیستم عامل های وبلاگ نویسی مانند Blogger ، Joomla ، Movable Type و TypePad در میان دیگران وارد کنید. و از آنجا که بلوبری میزبان رسانه ها را ارائه می دهد ، می توانید با چند کلیک پرونده های رسانه ای خود را به خدمات آنها منتقل کنید.

نگران SEO هستید؟ PowerPress SEO ویژگی جدیدی است که به شما کمک می کند قسمتهای پادکست خود را برای موتورهای جستجو بدون به هم زدن عرق بهینه کنید. از این گذشته ، شما می توانید پخش کننده های صوتی و تصویری پاورپرس را به طور کامل سفارشی کنید تا متناسب با موضوع شما باشد.

علاوه بر این ، می توانید برچسب های MP3 ID3 (عنوان ، آلبوم ، هنرمند ، سال و غیره) را تعریف کنید که در کنار قسمت پادکست شما ظاهر می شوند. پاورپرس با بسیاری از ابزارهای دیگر ارائه شده است که افزونه راه حل انتخاب پادکست را برای بیش از 60،000 کاربر WordPress در زمان نوشتن انتخاب می کند.

نتیجه

داشتن یک وب سایت که به شما امکان می دهد پادکست خود را میزبانی کنید و آن را در چندین دایرکتوری پادکست منتشر کنید ، ضروری است. سایت نه تنها به شنوندگان شما امکان گوش دادن و اشتراک را می دهد بلکه به جامعه شما بستری برای گفتگو در مورد هر قسمت می دهد.

می توانید از هر پستی که به قسمت پادکست پیوند دارد به عنوان محلی برای یادداشت های نمایش دقیق یا اطلاعات بیشتر استفاده کنید. برای دریافت بازخورد از شنوندگان خود در مورد هر قسمت می توانید از بخش نظرات هر پست استفاده کنید. مهمتر از آن ، یک وب سایت بدون تکیه به یک سرویس شخص ثالث ، آرشیو را برای همه قسمتهای پادکست شما ارائه می دهد.

داشتن یک افزونه قدرتمند مانند PowerPress برای میزبانی پادکست با وردپرس به نتایج ملموس منجر می شود. چرا? این پسر بد برای افزونه رایگان وردپرس کارهای سنگین زیادی انجام می دهد. راستش ، من فکر نمی کنم شما می توانید یک افزونه پادکست بهتر برای وردپرس بدست آورید.

آیا با وردپرس میزبان پادکست هستید؟ ما دوست داریم شنیدن نحوه انجام این کار و همچنین افکار شما در مورد کل مراحل موجود در نظرات را بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map