نحوه قرار دادن فایلهای PDF در وردپرس

نحوه قرار دادن فایلهای PDF در وردپرس

می توانید مواقعی وجود داشته باشد که دوست دارید یک فایل PDF را در پست یا صفحه خود جاسازی کنید:


 • ممکن است نویسنده کتاب بخواهد یک نسخه رایگان به خوانندگان بدهد.
 • برای افزودن کاتالوگ محصولات در وب سایت خود.
 • برای به اشتراک گذاشتن طرح های خود در قالب PDF با مشتریان.
 • ممکن است شما یک آژانس مسافرتی را اداره کنید و می خواهید برنامه سفرهای تور را به نمایش بگذارید.

اما یک مشکل وجود دارد!

اگرچه وردپرس به شما امکان می دهد تا استودیو ها ، فیلم ها و البته تصاویر را تعبیه کنید ، اما امکان تعبیه فایل های PDF در پست ها و صفحات شما امکان پذیر نیست. این ویژگی تاکنون در دسترس نیست ، شاید در آینده اضافه شود.

در صورت اضافه کردن پرونده PDF ، می توانید فایل را با استفاده از رسانه را اضافه کنید گزینه ، آن را وارد کنید ، و پیوند آن پرونده به صفحه شما اضافه می شود. و بازدید کنندگان شما می توانند با ترک وب سایت خود ، آن را بارگیری یا مشاهده فایل را در مرورگر وب مشاهده کنند.

اما اگر می خواهید فایل های PDF را در پست های خود تعبیه کنید و به بازدید کنندگان خود اجازه دهید بدون ترک وب سایت شما ، آن را مشاهده کنند ، چه می شود؟ آیا راه حلی برای آن وجود دارد؟ پاسخ کوتاه بله است.

بنابراین در این پست ، من نشان می دهم که چگونه می توانید یک فایل PDF را در پست یا صفحه وردپرس خود جاسازی کنید. قبل از شروع کار ، احتمالاً می خواهید با استفاده از یک سند PDF مرتب و مرتب ، ایجاد کنید ویرایشگر PDF. سپس شما می توانید آن را در پست های خود با یا بدون استفاده از افزونه اضافه کنید. بیا شروع کنیم.

نحوه جاسازی یک فایل PDF با یک پلاگین

افزونه های زیادی وجود دارد که می توانید برای اضافه کردن یک فایل PDF به پست وردپرس خود استفاده کنید.

با این حال ، ما از افزونه ای به نام استفاده خواهیم کرد درج PDF. این افزونه رایگان است که در فهرست افزونه های WordPress در دسترس است. بهترین چیز در مورد این افزونه استفاده از جاوا اسکریپت برای انجام کار خود است و نه برخی از سرویس های شخص ثالث یا برنامه های iframes.

مرحله 1: افزونه PDF Embedder را نصب کنید

وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. اکنون جستجو کنید درج PDF در جعبه جستجو پس از پیدا کردن افزونه ، آن را نصب و فعال کنید. ساده نیست ، اینطور نیست?

افزونه PDF Embedder Plain را نصب کنید

مرحله 2: افزونه را تنظیم کنید

اگرچه می توانید پس از نصب این افزونه ، تعویض فایل های PDF خود را شروع کنید ، اما ابتدا می توانید تنظیمات را تغییر دهید تا بهتر این فایل های تعبیه شده بهتر شود. برای باز کردن صفحه تنظیمات این افزونه ، به بروید تنظیمات> PDF Embedder از نوار کناری سمت چپ داشبورد وردپرس خود استفاده کنید.

تنظیمات تعبیه PDF

نسخه رایگان این افزونه به شما امکان می دهد موارد زیر را تغییر دهید:

 • عرض و ارتفاع – می توانید عرض و ارتفاع بیننده PDF را تغییر دهید. مقادیر عدد صحیح (در پیکسل) یا را می پذیرد حداکثر (عرض 100٪).
 • موقعیت مکانی نوار ابزار – نوار ابزار این نمایشگر PDF اجازه می دهد تا مخاطبان شما بزرگنمایی یا خارج شوند و به صفحه بعدی یا قبلی بروند. می توانید نوار ابزار را در بالا ، پایین یا هر دو داشته باشید.
 • شناور نوار ابزار – می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید نوار ابزار فقط بر روی موشواره در اثر شناگر موس قابل مشاهده باشد یا خیر.

اکنون ، این تنظیمات جهانی است. اما اگر می خواهید تنظیمات یک فایل خاص را تغییر دهید ، چه می کنید؟ خوب ، می توانید با کمک کد کوتاه این کار را انجام دهید. به عنوان مثال:

[pdf-embedder url = ”http://yoursite.com/wp-content/uploads/2019/01/April.pdf” عرض = ”500 bar نوار ابزار =” بالا ”نوار ابزار =” روشن “

در مثال بالا ، عرض روی 500px تنظیم می شود ، مکان نوار ابزار در بالا تنظیم می شود ، و نوار ابزار ثابت می شود. همچنین می توانید نوار ابزار را در پایین و نوار ابزار ثابت برای خاموش تنظیم کنید.

این افزونه همچنین دارای نسخه برتر است که امکاناتی مانند دکمه بارگیری ، نمایش آهنگ و بارگیری ، پیمایش پیوسته صفحه و باز کردن پیوندها را در یک پنجره جدید ارائه می دهد.

مرحله 3: فایل PDF را در پست یا صفحه خود قرار دهید

پس از انجام تنظیمات ، می توانید کارهای کثیف را شروع کنید. اکنون ، چه از Classic Editor یا Gutenberg Editor استفاده می کنید ، می توانید به راحتی از این افزونه استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

اگر شما با استفاده از ویرایشگر کلاسیک, تعبیه یک فایل PDF مشابه کاری است که شما برای یک تصویر یا فیلم انجام می دهید.

اول از همه ، یک پست جدید ایجاد کنید یا یک موجود را باز کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید رسانه را اضافه کنید دکمه. اکنون ، فایل PDF خود را بارگذاری کنید ، روی آن کلیک کنید درج در پست دکمه ، و یک کد کوتاه به پست شما اضافه می شود.

قراردادن پرونده PDF ویرایشگر کلاسیک

این است – اکنون می توانید پیام خود را پیش نمایش کنید تا بررسی کنید که آیا به درستی کار می کند یا نه.

در مورد ویرایشگر گوتنبرگ? خوب ، افزونه PDF Embedder دارای یک بلوک خاص است. بنابراین یک پست جدید ایجاد کنید و بر روی نماد Add Block کلیک کنید. بعد ، جستجو کنید درج PDF بلوک و انتخاب کنید.

قراردادن پرونده PDF ویرایشگر گوتنبرگ

در آخر ، برای انتخاب (یا بارگذاری) پرونده PDF خود کلیک کرده و کار شما انجام می شود.

نتیجه نهایی ، صرف نظر از ویرایشگر شما استفاده می کند:

فایل PDF تعبیه شده نهایی

افزونه های محبوب PDF Viewer

اگرچه افزونه PDF Embedder کار خوبی را انجام می دهد ، اما همیشه داشتن گزینه های مختلف خوب است. بنابراین به من اجازه دهید اکنون برخی از افزونه های رایگان مشاهده گر PDF و حق بیمه را به هیچ ترتیب خاصی به اشتراک نگذارم:

مشاهده گر PDF برای وردپرس

مشاهده گر PDF برای افزونه وردپرس

اطلاعات و بارگیری

با بیش از 3900+ فروش ، نمایشگر PDF برای وردپرس فروش افزونه PDF Viewer در CodeCanyon است. این افزونه کاملاً پاسخگو و متقابل با مرورگر است. این افزونه به شما امکان می دهد گزینه هایی مانند چاپ ، بارگیری ، بزرگنمایی ، پیمایش صفحه و اشتراک گذاری اجتماعی را فعال یا غیرفعال کنید. همچنین می توانید از Google Analytics با WordPress استفاده کنید تا تعداد بازدید کنندگان در حال خواندن PDF های خود را ردیابی کنید.

Google Drive Embedder

افزونه جاسازی شده Google Drive

Google Drive Embedder یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد از داشبورد وردپرس خود به Google Drive خود دسترسی پیدا کنید و PDF ، اسناد Word یا صفحات گسترده را به پست یا صفحه خود تعبیه کنید. با این حال ، برای استفاده از این افزونه ، باید نصب کنید ورود به سیستم Google Apps همچنین – هدف این افزونه اتصال Google Drive شما به سایت وردپرس شماست.

بیننده PDF Algori

افزونه بیننده PDF Algori

آیا به دنبال یک افزونه بلوک Gutenberg برای جاسازی فایل های PDF هستید؟ می توانید افزونه Algori PDF Viewer را امتحان کنید. این افزونه رایگان با هر مرورگر وب مانند Google Chrome ، Firefox ، Safari ، Opera و Internet Explorer 11 سازگار است. این به شما امکان می دهد چندین فایل را در یک صفحه بارگیری کنید و از حالت ارائه پشتیبانی می کند..

افزونه Real3D FlipBook WordPress

افزونه Real3D FlipBook WordPress

اطلاعات و بارگیری

همانطور که از نام این محصول پیداست ، Real3D FlipBook یک افزونه 3D پاسخگو و دوستانه با لمس برای نمایش PDF و تصاویر است. با استفاده از HTML5 توسعه یافته است و نیازی به استفاده از Flash ندارد. می توانید تنظیماتی مانند سرعت تلنگر ، صدای تلنگر ، سطح زوم و زاویه دوربین را شخصی سازی کنید. این افزونه همچنین از حالت سبد و حالت تمام صفحه پشتیبانی می کند.

قراردادن Any Document Plus

قراردادن Any Document Plus

اطلاعات و بارگیری

Embed Any Document Plus یکی از افزونه های نوع آن است که به شما امکان می دهد به راحتی فایلهای اسناد (PDF ، Word ، PPT ، Excel و غیره) را به راحتی در وب سایت های وردپرس بارگذاری و جاسازی کنید. افزونه دکمه “افزودن سند” را در بالای ویرایشگر تصویری اضافه می کند. با این کار باز شده EAD Plus از جایی که می توانید منبع سند خود را انتخاب کنید. همچنین با سرویس های ابری Google Drive ، Dropbox و Box.com کاملاً یکپارچه شده است. می توانید در سایت وردپرس خود بمانید و پرونده ها را در سرویس های cloud بارگذاری کرده و از همان جا تعبیه کنید.

پس از بارگذاری یا انتخاب سند ، می خواهید تعبیه کنید و همچنین گزینه ای را برای انتخاب سرویس مورد نظر برای انتخاب پرونده خود انتخاب خواهید کرد. این افزونه فرمت فایل را بطور خودکار تشخیص می دهد و به شما بیننده پیشنهاد می دهد. بینندگان می توانند پرونده ای با حداکثر اندازه 5 تا 8MB داشته باشند. برای پرونده های بزرگتر ، توسعه دهندگان توصیه می کنند که آنها را در Google Drive بارگذاری و از آنجا جاسازی کنید.

نحوه جاسازی فایل PDF بدون پلاگین

خوب ، اگر شما جزو کسانی هستید که همیشه به دنبال راه حل های بدون پلاگین هستید ، این بخش برای شما مناسب است. مطمئناً می توانیم بدون نصب افزونه دیگری ، یک فایل PDF را در پست ها و صفحات وردپرس جاسازی کنیم.

این ایده ساده است – شما باید فایل PDF خود را در حساب Google Drive خود بارگذاری کرده و سپس از کد iframe برای تعبیه آن پرونده در سایت خود استفاده کنید. اگرچه این روش ایمن است ، تنها مشکل استفاده از iframes است.

مرحله 1: قابل اعتماد و متخصص درایو گوگل و وارد حساب کاربری خود شوید.

گام 2: پرونده PDF را که می خواهید در پست وردپرس خود جاسازی کنید بارگذاری کنید. برای انجام این کار ، کلیک کنید جدید از نوار کناری سمت چپ حساب Google Drive خود ، را انتخاب کنید بارگذاری پرونده, و فایل را از رایانه محلی خود بارگذاری کنید.

بارگیری پرونده Google Drive

مرحله 3: پس از بارگذاری پرونده در درایو خود ، بر روی آن دوبار کلیک کنید تا پیش نمایش پرونده را ببینید. حال بر روی 3 نقطه عمودی (اقدامات بیشتر) موجود در گوشه بالا سمت راست کلیک کرده و را انتخاب کنید در پنجره جدید باز کنید.

مرحله 4: در پنجره جدید ، بر روی More Actions (3 نقطه عمودی در گوشه بالا سمت راست) کلیک کنید و Share را انتخاب کنید.

اشتراک Google PDF Google Drive

مرحله 5: پاپ آپ به نام “اشتراک با دیگران” باز خواهد شد. اینجا کلیک کنید پیوند اشتراک گذاری را دریافت کنید – آنچه این کار را انجام می دهد این است که اطمینان حاصل کند که شخصی که پیوند پرونده PDF را دارد می تواند آن را مشاهده کند. اگر این کار را نکنید ، پرونده خصوصی خواهد ماند و برای مخاطبان وب سایت شما قابل مشاهده نخواهد بود.

پیوند اشتراک گذاری را دریافت کنید

مرحله 6: اگر نمی خواهید بازدید کنندگان خود پرونده را بارگیری یا چاپ کنند و همچنین ویژگی متن کپی را غیرفعال کنند ، بر روی کلیک کنید پیشرفته در همان پنجره بازشو گزینه ای را که می گوید: “غیرفعال کردن گزینه ها برای بارگیری ، چاپ و کپی برای مفسران و بینندگان را غیرفعال کنید” را بررسی کنید و روی آن کلیک کنید انجام شده.

نسخه چاپی را در Google Drive PDF غیرفعال کنید

مرحله 7: اکنون زمان آن رسیده است که کد جاسازی شده را در پست خود استفاده کنیم. برای دستیابی به آن ، دوباره بر روی اقدامات بیشتر کلیک کنید ، را انتخاب کنید قراردادن مورد, و کد iframe را کپی کنید.

Google Drive کدهای جاسازی شده را کپی کنید

مرحله 8: به داشبورد وردپرس خود بروید و پست یا صفحه ای را که می خواهید فایل PDF را تعبیه کنید ، ایجاد یا ویرایش کنید. در حال حاضر ، اگر شما با استفاده از ویرایشگر کلاسیک, فقط به برگه متن بروید و کد را وارد کنید:

ویرایشگر متن کلاسیک تب

برای ویرایشگر گوتنبرگ, شما باید یک بلوک جدید اضافه کنید ، جستجوی HTML سفارشی و در آخر ، کد iframe را در بلوک Custom HTML اضافه کنید:

بلاک HTML سفارشی

مرحله 9: این است – اکنون پیام یا صفحه خود را برای بررسی پرونده PDF تعبیه شده پیش نمایش کنید.

Endnote درباره نحوه قرار دادن فایلهای PDF در وردپرس

WordPress به شما امکان می دهد تا به پرونده های PDF خود پیوند دهید – اما آنها را تعبیه نکنید. با این حال ، این آموزش آن مشکل را حل می کند. این نشان می دهد که چگونه می توانید فایلهای PDF خود را در پست ها یا صفحات خود ، درست مانند تصاویر و فیلم های خود ، با یا بدون استفاده از افزونه جاسازی کنید.

آیا تاکنون با استفاده از هر دو روش ، یک فایل PDF را در وب سایت خود جاسازی کرده اید؟ آیا یک افزونه جایگزین در ذهن دارید و معتقدید که بهتر از موارد ذکر شده در این مقاله است؟ نظرات خود را در بخش نظرات به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map