نحوه ایجاد گالری تصاویر در راهنمای مبتدی وردپرس

نحوه ایجاد گالری تصاویر در راهنمای مبتدی وردپرس

هی آنجا! امیدوارم که شما یک فصل تعطیلات عالی را به روشی منحصر به فرد خود داشته باشید. امروز ، اجازه دهید در مورد گالری های WordPress صحبت کنیم. اگر مایل هستید آن عکسهای زیبا را که در طول تعطیلات گرفتید به اشتراک بگذارید ، دیگر نیازی به نگاه بیشتر از گالری وردپرس ندارید. درست است ، شما نیازی به افزونه ندارید. نه ، شما نمی کنید.


وردپرس با یک گالری داخلی که سعادت دارد با آن حمل کند ارسال می شود. می توانید عکسهای شگفت انگیز خود را ارسال کنید ، آنها را ویرایش کنید. زیرنویس ها ، پیوندها و غیره را اضافه کنید ، و – به لطف ماژول Jetpack Carousel – یک سبد اضافه کنید تا خوانندگان شما بتوانند نسخه های بزرگتر عکس های شما را در شکوه کامل خود مشاهده کنند.

چه عکاس ، چه بلاگر عکس باشید و چه عاشق اشتراک گذاری عکس در سایت خود باشید ، گالری وردپرس دقیقاً ابزارهای مورد نیاز شما را برای پیروزی بزرگ به شما ارائه می دهد. در این پست خواهید فهمید:

  • نحوه ایجاد گالری های رنگارنگ وردپرس
  • یک زن و شوهر از افزونه های گالری وردپرس را باید برای شارژ بیشتر گالری های خود استفاده کنید

به طور خلاصه ، شما برای یک ساعت عالی درگیر هستید ، بنابراین آن کمربند ایمنی را ببندید و از سفر لذت ببرید.

نحوه ایجاد گالری های رنگارنگ وردپرس

گالری تصاویر ضمن افزایش حفظ کاربر ، به سایت وردپرس شما رنگ و عمر می بخشد. و با توجه به اینکه اضافه کردن آنها به وردپرس بسیار باورنکردنی است ، هیچ کاری نیست که شما را از ایجاد پست ها و صفحات تند و سخت متوقف کند که خوانندگان شما را تحت تأثیر قرار دهد. در اینجا نحوه اضافه کردن گالری تصاویر در وردپرس آورده شده است.

موقعیت مکانی را انتخاب کنید

یک گالری وردپرس می تواند به هر صفحه یا پست شما مراجعه کند. می توانید آن را در یک پست / صفحه خالی یا در میان متن قرار دهید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که مکان نما را در جایی که می خواهید گالری شما قرار بگیرد مطابق شکل زیر قرار دهید:

گالری های وردپرس با اضافه کردن یک پست جدید

افزودن تصاویر

در مرحله بعد ، باید تصاویر خود را اضافه کنید. برای دسترسی به صفحه Insert Media ، روی دکمه Add Media کلیک کنید. بعد ، برای شروع ساختن گالری خود ، روی پیوند ایجاد گالری کلیک کنید:

گالری های وردپرس صفحه نمایش گالری را ایجاد می کنند

شما در اینجا دو گزینه دارید. می توانید تصاویر را از رایانه خود بارگذاری کنید ، یا از تصاویری که قبلاً در کتابخانه رسانه خود دارید استفاده کنید. از آنجا که نصب جدید وردپرس بدون هیچگونه تصویری است ، ما به روش قبلی می پردازیم.

برای شروع بارگذاری ، بر روی Select Files کلیک کنید یا تصاویر خود را روی صفحه بکشید و رها کنید:

گالری های وردپرس در حال بارگذاری صفحه تصاویر

بارگیری تصاویر در گالری های وردپرس

هنگامی که تصاویر را بارگذاری می کنید ، می توانید هرکدام از تصاویر خود را توصیف کنید. حتی می توانید برخی از تصاویر را از گالری وردپرس خود حذف کنید. این چیزهای ساده است. یک ماده از نقطه و کلیک کنید به خودی خود. عناوین ، زیرنویسها ، متون alt و توضیحات را به هر یک از تصاویر خود اضافه کنید و سپس دکمه ایجاد یک گالری جدید را بزنید. این شما را به صفحه ویرایش گالری می برد ، جایی که می توانید گالری خود را به طول ویرایش کنید:

گالری های وردپرس صفحه نمایش گالری را ویرایش کنید

گالری ویرایش

در صفحه ویرایش گالری ، می توانید چندین عمل انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید تصاویر را به ترتیب بکشید و رها کنید ، دوباره عکس اضافه کنید ، تصاویر را به صورت معکوس سفارش دهید ، ترتیب عکس ها را به هر ترتیب مرتب کنید ، URL های تصاویر خود را مشاهده کنید ، کل گالری را لغو کنید ، تعداد ستون ها را تنظیم کنید و غیره:

گالری های وردپرس اقدامات صفحه نمایش گالری را ویرایش می کنند

گالری درج کنید

هنگامی که از تنظیمات گالری خود راضی شدید ، زمان آن است که به جلو بروید. روی دکمه Insert Gallery کلیک کنید. گالری شما در پست / صفحه شما به عنوان یک سری تصاویر کوچک ظاهر می شود. هنوز می توانید گالری را در این مرحله به سادگی با کلیک کردن روی هر یک از تصاویر کوچک ویرایش کنید:

گالری گالری وردپرس درج شده است

تنها کاری که باید انجام دهید ضربه زدن به دکمه انتشار / بروزرسانی و طلایی بودن است:

گالری وردپرس گالری منتشر شده است

این آسان بود ، درست است؟ می توانید برای نشان دادن گالری خود به کل دنیا ، از این نکات بازاریابی وردپرس بهره مند شوید. اگر در این مرحله روی هر تصویر روی گالری خود کلیک کنید ، در صفحه پیوست باز می شود ، که ما باید موافقت کنیم ، چندان جذاب نیست:

صفحه پیوست گالری وردپرس

افزودن یک سبد به گالری های وردپرس خود

می توانید ماژول چرخ فلک Jetpack را فعال کنید و به کاربران امکان می دهد گالری شما را در یک سبد زیبا مشاهده کنند. اگر دوست دارید از Jetpack اجتناب کنید ، افراد جالب در WPBeginner ماژول چرخ و فلک را بهم ریختند و اکنون آن را به عنوان افزونه مستقل معروف به گالری چرخ فلک بدون جت پک.

کافیست افزونه را در سایت وردپرس خود نصب و فعال کنید و سپس به تنظیمات بروید -> Media برای انتخاب گزینه های چرخ فلک:

گالری وردپرس گزینه های چرخ فلک

پست گالری خود را تازه کنید و روی هر تصویر کلیک کنید. اکنون گالری شما در یک سبد زیبا باز می شود:

تصاویر گالری وردپرس در سبد

شیرین.

اکنون که می توانید گالری های WordPress را مانند یک حرفه ای ایجاد کنید ، چگونه می توانید یک افزونه گالری وردپرس را جستجو کنید ، که قدرت بیشتری را به کل تجربه گالری وردپرس اضافه می کند؟ عالی به نظر می رسد ، درست است?

افزونه های گالری وردپرس

اگر می خواهید گالری های وردپرس خود را بیش از حد شارژ کنید ، بازار افزونه های وردپرس هرگز از افزونه های مورد نیاز خود کوتاه نمی آید. در انتخاب خود فاکتورهایی مانند رتبه بندی افزونه ها ، سرعت ، سهولت استفاده و ویژگی های ارائه شده را در نظر داشته باشید. از این راه ، در اینجا لیستی از بهترین افزونه هایی که پیدا کردیم:

گالری توسط Envira

گالری گالری وردپرس توسط envira

بیایید مانند یک دیگر از افزونه های گالری وردپرس شروع به کار کنیم. گالری توسط Envira به شما امکان می دهد تا در عرض چند دقیقه گالری های زیبا و کاملاً پاسخگو وردپرس بسازید. این برای بهترین عملکرد وب و سرور بهینه سازی شده است ، زیرا به قول خود نویسندگان ، “… سرعت در هنگام جستجوگرها و تبدیل اهمیت دارد.”

مهمتر از این که موبایل دوستانه باشد ، این افزونه گالری وردپرس با سازنده گالری کشیدن و رها کردن ، ساخت و ایجاد گالری های وردپرس را آسان و سریع می کند. علاوه بر این ، می توانید به راحتی ادغام رسانه های اجتماعی را اضافه کنید و تصاویر خود را بدون شکستن عرق بفروشید. کافی است گالری های وردپرس خود را ایجاد کرده و با استفاده از کد کوتاه آنها را به پست / صفحه خود اضافه کنید.

جعبه نور در گالری Envira

برای بوت شدن ، می توانید گالری های ویدیویی ایجاد کنید ، علامت های سفید را برای محافظت از تصاویر خود ایجاد کنید ، تصاویر خود را در آلبوم های کامل با عکس های جلد سازماندهی کنید ، نمایش اسلایدها شگفت انگیز ایجاد کنید ، رمز عبور از گالری های خود محافظت کنید ، سبک های سفارشی CSS اضافه کنید و موارد دیگر. نسخه حرفه ای بهترین ویژگی ها را به شما ارائه می دهد.

بوم WP

گالری وردپرس گالری بوم wp

WP Canvas توسط Chris Baldelomar توسعه یافته و هیچ کاری جز اضافه کردن گزینه های اضافی به گالری های وردپرس شما انجام نمی دهد. به عبارت دیگر ، این افزونه “… گالری های وردپرس را برای نمایش گالری سنگ تراشی ، گالری چرخ فلک و گالری کشویی گسترش می دهد.”

و وقتی گزینه های اضافی می گوییم ، منظور ما گزینه های بسیار خوبی است که به شما امکان می دهد گالری های وردپرس خود را به هر شکلی که می خواهید تبدیل کنید..

گالری وردپرس wp بوم

به عنوان مثال ، شما می توانید از 5 سبک زیرنویس ، 6 نوع عنوان ، 8 سبک نمایش ، 15 اندازه پاپ آپ را انتخاب کنید ، پیوندهای سفارشی ، تصاویر را در برگه های جدید اضافه کنید و کنترل های گالری را فقط برای ذکر نکات برجسته مخفی کنید..

گالری عکس

افزونه گالری عکس

پس از نصب و فعال کردن این افزونه گالری وردپرس ، یک مورد گالری عکس را در منوی سرپرست خود اضافه می کنید که ایجاد گالری های وردپرس را به همان راحتی ایجاد پست می کند. این بسیار ناراحت کننده است که من نتوانستم از کتابخانه رسانه خود انتخاب کنم ، این به معنای بارگذاری مجدد همان تصاویر است. این همچنین بدان معنی است که افزونه یک پوشه اضافی را در پوشه بارگذاری شما ایجاد می کند! بچه ها باحال نیستند.

صفحه نمایش مدیر گالری عکس

هرچند که تصاویر خود را بارگذاری کنید ، سفارشی کردن گالری خود به آسانی A ، B ، C است. می توانید یک پیش نمایش (جلد) عکس اضافه کنید ، توضیحات اضافه کنید ، علامت های ست تعیین کنید ، متن اضافه کنید ، عکس های منتشر نشده ، ریزگردها را دوباره بسازید ، برچسب ها را اضافه کنید و غیره خیلی از یک صفحه نمایش.

سپس گالری های WordPress را از صفحه ویرایش پست خود اضافه می کنید ، جایی که می توانید گزینه های دیگری را انتخاب کنید. ما در مورد ویژگی هایی از قبیل سبک های نمایش چندگانه ، امکان نمایش تبلیغات ، کنترل های پنهان / نمایش ، جعبه جستجو ، حالت تمام صفحه و موارد دیگر صحبت می کنیم.

هرچند این افراد باید در مورد رابط کاربری کاری انجام دهند ، زیرا گالری عکس از نظر دوستی کاربر چیزهای زیادی را برای مطلوب تر می کند.

گالری NextGEN

گالری nextgen

احتمالاً محبوب ترین افزونه گالری وردپرس ، NextGEN از سال 2007 در محافل وردپرس موج ایجاد کرده است. هر سال به طور متوسط ​​حدود 1.5 میلیون بار بارگیری می شود ، بدون آن که به رتبه های شگفت انگیزی که از آن می رسد اشاره کند. توسط Imagely ، بچه های عکاسی وردپرس برای شما به ارمغان آورد ، می توانید برای افزودن زندگی به گالری های وردپرس خود روی NextGEN حساب کنید..

به سرعت ، ببینیم چه چیزی در کیف است. برای شروع ، NextGEN به شما یک سیستم مدیریت محتوا گالری وردپرس را ارائه می دهد که مملو از گزینه های بی شماری برای بارگذاری ، ویرایش و انتشار تصاویر شما.

جادوگر گالری nextGEN

با این حال یکی از ویژگی هایی که روز من را به همراه داشت ، جادوگر گرافیکی بصری است که شما را قدم به قدم با ایجاد اولین گالری NextGEN خود می برد. جادوگر بسیار آسان است برای استفاده شما باید در عرض چند ثانیه گالری ایجاد کنید. ما برای سهولت استفاده باید این افزونه را تحسین کنیم.

WP Photo Album plus

WP Photo Album Plus گالری های وردپرس

پس از فعال کردن WP Photo Album Plus ، پیوندی (در بالای صفحه مدیر وردپرس) به صفحه تنظیمات برای یک تنظیم اولیه سریع ارائه می شود. این صفحه تنظیم سریع با گزینه های زیادی بارگذاری شده است که به شما امکان می دهد یک گالری را از رویاهای خود طراحی کنید.

به عنوان مثال ، می توانید انتخاب کنید که موضوع شما پاسخگو است یا خیر ، کمترین اندازه را در بارگذاری خود انتخاب کنید ، به بازدید کنندگان اجازه دهید تصاویر را بارگذاری کنند ، رتبه بندی ، نظر و سیستم های اشتراک اجتماعی را فعال کنند ، فایلهای صوتی و تصویری را اضافه کنند ، عرض تصاویر را تنظیم کنند (گزینه های بی شماری وجود دارد اینجا!) ، اضافه کردن خرده نان ، انتشار عکس روز ، و خیلی موارد دیگر.

صفحه آلبوم عکس به همراه صفحه تنظیمات

این افزونه نهایی گالری است که با ویژگی های بیشتری نسبت به آنچه که دیگر به آن نیاز خواهید داشت. دور از تنظیمات ، ایجاد یک گالری جدید به آسانی پای است. این افزونه یک مورد Photo Albums را در منوی مدیر وردپرس شما اضافه می کند ، که به شما کمک می کند تا به راحتی و به گالری های وردپرس خود دسترسی پیدا کنید. رابط کاربری هرچند مورد نظر باقی مانده است ، اما با تمام گزینه هایی که این بسته کودک دارد ، به سختی شکایت خواهید کرد.

پس از ایجاد آلبوم عکس خود ، فقط به صفحه ویرایش پست / صفحه بروید و با استفاده از دکمه WPPA + کد کوتاه ژنراتور WPPA + کد گالری را به پست یا صفحه خود اضافه کنید:

WP آلبوم عکس به علاوه اضافه کردن گالری

این آلبوم عکس وردپرسی بسیار خاص شما را به شما می دهد و در اینجا مثالی آورده شده است:

WP آلبوم عکس به همراه ارسال

خواندن مرتبط

اگر می خواهید در مورد گالری های WordPress و موضوع مرتبط با عکاسی WordPress اطلاعات بیشتری کسب کنید ، من برای لذت دیدن شما این لیست کوتاه را تنظیم کردم:

نتیجه

گالری های وردپرس در انتشار ، اشتراک و حتی فروش عکس موثر هستند. آنها با استفاده از افزونه های گالری وردپرس به راحتی ایجاد و گسترش می یابند. صادقانه بگویم ، هیچ چیزی نباید شما را از ایجاد گالری های زیبا وردپرس مانند یک رئیس باز دارد.

آیا ما پلاگین گالری وردپرس مورد علاقه خود را کنار گذاشتیم؟ کدام افزونه یا افزونه گالری وردپرس را در سایت خود استفاده می کنید؟ آیا در مورد گالری های وردپرس سؤال یا پیشنهادی دارید؟ در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map