صرفه جویی در وقت و جذب بازدید کنندگان با لغزنده های محتوا

این روزها اسلایدرهای محتوا در همه جا قرار دارند! آنها همچنین می توانند بسیار قطبی باشند. تن از مردم آنها را دوست دارند ، در حالی که دیگران آنها را تحقیر می کنند. اما درک این نکته مهم است که نوار لغزنده ها درمانی نیستند ، آنها صرفاً ابزاری هستند. این بدان معنی است که آنها باید از متناسب با آنها استفاده کنند و از مطالب بسیار خوبی برخوردار شوند تا شما مزایای اصلی آنها را بدانید.


پتانسیل ابزار را با نتایج ضعیف از اجرای بی پرده اشتباه نگیرید. در صورت استفاده صحیح ، لغزنده های محتوا عناصر تعامل موثری هستند که می توانند درگیری بازدیدکنندگان ، درک و حفظ اطلاعات را افزایش دهند.

این پست عمده دلایلی را که باید در استفاده از یک نوار لغزنده محتوا در نظر بگیرید ، در اختیار شما قرار می دهد و در کدام نقاط می تواند در بهبود تجربیات بازدید کنندگان شما هنگام بازدید مؤثر باشد. بیایید وارد بشویم!

مزایای کشویی های محتوا

مزایای کشویی محتوا

مزایای استفاده از لغزنده محتوا از صرفه جویی در فضا تا اجازه کنترل بیشتر بازدید کنندگان وب سایت است. اجازه دهید نگاهی به مزایای خاص در زیر بیاندازیم.

فضای ذخیره

 • لغزنده های محتوا بخش های مختلفی از مطالب را در یک فضای کوچک در سایت خود ادغام می کنند و به شما امکان می دهند تا در هر زمان معین روی صفحه نمایش بیشتری قرار دهید.

PROMOTE ENGAGEMENT USER

 • لغزنده های محتوا به خوبی اجرا و طراحی شده برای بازدید کنندگان وب سایت جذاب هستند و آنها را ترغیب می کنند تا در صفحه طولانی تر بمانند.
 • آنها مانند یک گودال توقف در یک سفر طولانی عمل می کنند و به کاربر اجازه می دهند قبل از ادامه حرکت ، استراحت کند.

خوب برای قابلیت دوستی در صفحات رسانه ای غنی

 • با ادغام رسانه ها در یک مکان ، شما به کاربر توانایی تمرکز می دهید.
 • تصاویر از متن فاصله می گیرند ، بنابراین با قرار دادن محتوای تصویری خود در یک نوار لغزنده ، به کاربر این امکان را می دهید که به جای اینکه جریان خواندن خود را مورد توجه قرار دهد ، توجه خود را روی تصویر / محتوای غنی متمرکز کند. این امکان را به کاربران می دهد تا روی قسمت های محتوای مجزا تمرکز کنند.

راهنمای کاربر (اکثر)

 • اکثر اسلایدرهای محتوا را می توان توسط کاربر کنترل کرد ، به این معنی که می توانند از طریق محتوا با سرعت خود پیشرفت کنند و به درک آنها و حفظ اطلاعاتی که ارائه می دهید کمک کنند.

آیا وب سایت شما می تواند با هر یک از مزایای فوق بهبود یابد?

چه زمانی باید از لغزنده های محتوا استفاده کنیم

انواع اسلاید سفارشی

چندین روش برای استفاده از لغزنده های محتوا وجود دارد. مانند اکثر چیزها ، بهتر است قبل از شروع سفر خود هدفی را در نظر داشته باشید که می خواهید به کجا برسید. با استفاده از این گفته ها ، چه زمانی که بهتر است از یک نوار لغزنده محتوا استفاده کنید ، به برخی از گزینه های زیر توجه کنید. اگر یکی یا دو نکته برجسته است ، ممکن است وقت آن باشد که افزونه کشویی را به وب سایت خود اضافه کنید.

معرفی وب سایت شما

 • وقتی کاربران برای اولین بار به وب سایت شما می آیند ، آنها باید بدانند که چرا آنجا هستند و چه کاری می توانند انجام دهند. لغزنده های محتوا عناصر اصلی صفحه اصلی هستند برای این واقعیت ساده که آنها در ارائه یک مرور اجمالی از هدف یک وب سایت عالی هستند ، و آنها را قادر می سازد برای کسب اطلاعات بیشتر با کلیک بر روی آنها.

به روز رسانی محتوای پویا

 • اگر مرتباً به روزرسانی می کنید ، اغلب می خواهید آنها را در وب سایت خود برجسته کنید تا توجه آنها را جلب کنید. اما اگر حجم به روزرسانی های شما زیاد است ، هر یک از آنها فقط در معرض دید بازدید کنندگان وب سایت شما قرار می گیرند. یک نوار لغزنده محتوا به صورت پویا به روز شده و درخشش به هر یک از پست های شما می دهد.

CONSOLIDATING انواع مختلف رسانه ها

 • هر اسلاید صرفاً یک ظرف است ، بنابراین می توانید با محتوا در هر یک از آنها بسیار باهوش باشید. این بدان معناست که تصاویر ، فیلم ها ، رسانه های ثروتمند تعاملی مانند Google Maps و فرم های ثبت نام همه چیز را برای گرفتن امتیاز دارند!

برجسته کردن تصاویر و یا فیلم های ویدئویی برجسته در گالری ها

 • لغزنده های محتوا در ابتدا برای گروه بندی تصاویر و فیلم ها در گالری های تعاملی درک شدند. این کار تا حدودی برای صرفه جویی در فضا انجام شد اما عمدتاً برای سهولت اصطکاک مرور از طریق رسانه ها انجام می شد.

گفتن یک داستان

 • یک داستان خوب جریان دارد و ناگسستنی است. به همین دلیل است که ما شاهد گسترش طرحهای صفحه پیمایش طولانی در وب هستیم. به سادگی تعبیه یک سری از تصاویر یا فیلم ها در یک مقاله یا صفحه باعث شکستن آن جریان می شود و ادامه کار را برای کاربران دشوارتر می کند. یک نوار لغزنده محتوا به رسانه ها اجازه می دهد تا با بقیه مطالب به صورت مستقیم جریان داشته باشند.

دنباله های دنباله ای (تورهای تولید E.G. ، WALKTHROUGHS ، دستورالعمل ها ، گیرنده ، ETC.)

 • اکثر شرکت های نرم افزاری می دانند که یک نوار لغزنده محتوای عالی می تواند تجربه عبور از یک تور محصول را بطور گسترده ای بهبود بخشد ، که در نهایت منجر به فروش بیشتر می شود.
 • با توجه به ماهیت خودمحور و متمرکز ، لغزنده ها روشی عالی برای پیاده کردن بازدید کنندگان شما از طریق یک سری مراحل مبهم هستند.

دانستن زمان استفاده از لغزنده های محتوا می تواند به موثرتر شدن آنها در وب سایت شما کمک کند.

در پلاگین کشویی به دنبال چه چیزی بگردید

علاوه بر نکات فوق ، چند عنصر کلیدی وجود دارد که هنگام انتخاب یک افزونه کشویی باید در نظر بگیرید.

آسان برای استفاده

 • باید در هر مکانی در سایت شما قابل استفاده باشد. یک اسلایدر باید به راحتی در صفحه اصلی ، منطقه تماس با شما یا حتی یک صفحه مبهم در وب سایت شما قرار بگیرد. به هر حال تصمیم نباید محدود شود.

پاسخگو

 • باید بتواند انواع محتوا را اداره کند. یک اسلایدر ایده آل باید این قابلیت را داشته باشد که به طور خودکار از اندازه خود تغییر اندازه دهد تا منظمی در صفحه قرار بگیرد. این که آیا این یک میز کار ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی است ، تغییر اندازه آن برای قرار گرفتن در هر صفحه یا دستگاه ، قدم بزرگی در راستای کارآمدتر و دیداری دلپذیر است..

پشتیبانی کمکی

 • یک تیم خدماتی در دسترس و کارآمد که محصول را پشتیبانی می کند ضروری است. بیشتر محصولات واقعاً فقط به اندازه تیم پشت سرشان خوب هستند. پشتیبانی عالی به شما کمک می کند تا ضمن ارائه کمک های مداوم برای محصولی که خریداری کرده اید ، پاسخگوی نیازهای شما باشد.

بسته بندی کردن

به طور صحیح استفاده می شود ، لغزنده قطعاً می تواند تأثیر مثبتی بر تجربه کاربر وب سایت شما داشته باشد. بیایید سریع فواید استفاده از یک نوار لغزنده و بهترین زمان برای استفاده از آن را دوباره بیابیم.

مزایا

 • صرفه جویی در فضا
 • مشارکت کاربر را تبلیغ کنید
 • برای قابلیت استفاده در صفحات سرشار از رسانه خوب است
 • کارگردانی (عمدتا)

بهترین زمان برای استفاده از یک اسلایدر

 • معرفی وب سایت شما
 • به روزرسانی محتوا به صورت پویا
 • تحکیم انواع مختلف رسانه
 • برجسته کردن چند تصویر در فیلم یا گالری
 • گفتن یک داستان
 • پیگیری مراحل متوالی

پس از در نظر گرفتن مزایای ذکر شده در پست فوق و بهترین زمان برای استفاده از کشویی ، توصیه من برای یک افزونه کشویی محتوا SlideDeck است. SlideDeck2 با امکان مخلوط کردن و مطابقت با انواع محتوا ، ویرایشگر WYSIWYG آسان و عملکرد کشویی و کشویی ، همه یادداشت های مورد نیاز یک افزونه کشویی با کیفیت را مشاهده می کند. SlideDeck2 همچنین شامل ویژگی های زیر است:

 • لنزها: سبکهای از پیش تعیین شده بسیار دست ساز که به زیبا سازی محتوای شما کمک می کنند. می توانید درست از جعبه آنها استفاده کنید یا از بین مجموعه ای از قطعات قابل تنظیم که متناسب با سایت شما باشد ، انتخاب کنید.
 • محتوای اسلایدها: شما بین روش Dynamic Source (محتوای نمایش داده شده از منابع خارجی مورد علاقه خود) و محتوای سفارشی (مناسب برای صفحه اصلی ، تورهای محصول و ارائه) انتخابی دارید. استفاده از هر دو روش آسان و ملایم است.
 • شخصی سازی: شما می توانید بخش قابل توجهی از کشویی خود از جمله محتوای متن ، فونت ، پیمایش ، انتقال به علاوه بسیاری از عناصر دیگر را تغییر دهید..
 • طریقه استفاده: SlideDecks را در هر کجا قرار دهید. آنها در برنامه هایی با اندازه کامل مانند صفحات خانگی ، تورهای محصول و اوراق بهادار بسیار عالی کار می کنند تا مناطقی از قبیل نوار کناری و ابزارک های پایین صفحه را کاهش دهند..
 • پشتیبانی و به روز رسانی: پشتیبانی از SlideDeck از تیمی که واقعاً آن را ساخته است در دسترس است. این تیم همیشه به دنبال اضافه کردن لنزهای جدید ، منابع و ویژگیهای اضافی به افزونه خود است.

فروش تابستانی SlideDeck 2

ما هیجان زده می شویم در مورد پیشنهاد ویژه تابستانی در SlideDeck2. اگر علاقمند به خرید این افزونه هستید ، می توانید برای مدت زمان محدود 50 دلار پس انداز کنید. نظر شما در مورد لغزنده محتوا چیست؟ لطفاً در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map