چگونه چت زنده را به سایت وردپرس خود اضافه کنیم

چگونه چت زنده را به سایت وردپرس خود اضافه کنیم

فقط چند دقیقه قبل ، من در گفتگوی زنده بودم و تمام کمکهایی را که می توانم درباره مشکل فنی من با برداشت قبلی که انجام دادم دریافت کردم. خوشبختانه برای شما ، ارائه دهنده خدمات من بصورت زنده (آنلاین) بود به این معنی که من مشکل خود را برطرف کردم و در کمتر از 10 دقیقه به تجارت برگشتم. اکنون ، من یک نویسنده خوشبخت هستم.


اما این چه ارتباطی با شما دارد؟ پاراگراف اول تلاشی برای درخشش در مورد فوری شما از افزودن چت زنده به سایت وردپرس خود است. شما با چت زنده پشتیبانی بهتر و سریع تری ارائه می دهید.

در این آموزش کوتاه ، موارد زیر را پوشش می دهیم:

 • جوانب مثبت و منفی گفتگوی زنده وردپرس
 • چگونه چت زنده را به سایت وردپرس خود اضافه کنید
 • لیست سریع افزونه های گفتگوی زنده وردپرس

در یک خط واحد ، هدف ما این است که شما را با نکات و ابزارهایی که برای افزودن چت زنده کاربردی به سایت وردپرس خود تنها در مدت چند دقیقه به شما ارائه می دهیم ، تبدیل کنیم. اگر کفش رقص خود را دارید ، بگذارید تانگو آمیگو باشد.

جوانب مثبت و منفی گفتگوی زنده وردپرس

بیایید این ساده را مانند گذشته نگه داریم.

اول از همه

تنظیم چت زنده وردپرس آسان و ارزان است (در صورت رایگان بودن). ثانیا ، می توانید برنامه چت خود را با وب سایت خود مطابقت دهید. کسی ذکر راحتی کرد؟ به این روش نگاه کنید ، گفتگوی زنده در هر مکانی که می خواهید است. چرا؟ پشتیبانی سریعتر به این معنی است که بازدید کننده نباید صبر کند.

باعث صرفه جویی در وقت شما نیز می شود. تماس تلفنی و ایمیل کمتری دارید. این اینترنت است ، پشتیبانی با چت زنده بسیار آسانتر است. به تخفیف خدمات صفر فکر کنید ، به معنی بیشتر چدا. و فراموش نکنید ، یک اپراتور چت می تواند به چندین مشتری خدمت کند.

همچنین می توانید از چت زنده خارج شوید. استخر استعداد چشمگیر است. به این معنی که به راحتی می توانید پشتیبانی استاندارد طلا را برای کل کره زمین 24/7 فراهم کنید.

چت زنده هدفمند

می توانید تجزیه و تحلیل را از افزونه گپ خود جمع کنید. اطلاعاتی که به شما کمک می کند پشتیبانی بهتری ارائه دهید.

شما می توانید سایر محصولات خود را از طریق چت زنده بازاریابی کنید ، به لطف تجزیه و تحلیل. در مورد متوقف کردن چشم انداز در راه بیرون رفتن با یک چت جالب چطور؟ می بینید ، این بدان معناست که می توانید برای هر کسی که در زمینه تبلیغات الکترونیکی باشد ، ایمیل نیز جمع کنید?

شما عملاً افزونه گپ را کنترل می کنید ، و می توانید هر کسی که مقررات چت شما را رعایت نکند ، ممنوع کنید. به علاوه گپ زدن با مشتریان همیشه سرگرم کننده است ، زیرا بازخورد زیادی را جمع می کنید. شما می توانید چت وردپرس را در هر کجا که می خواهید خم کنید ، زیرا خراب نمی شود.

خط پایین این است که شما می توانید کلاس جهانی را از هرجای هر زمان و هر زمان دیگری به جهانیان ارائه دهید.

اگر یک حرفه ای داشته باشد ، باید یک نتیجه گیری داشته باشد. بنابراین ، اجازه دهید قمار کنیم.

منفی

اگر چت زنده را نصب کنید ، و به مشتریانتان اجازه دسترسی شما را نمی دانند ، وقتی تعطیل کنید ، بسیار عصبانی می شوند. از آنجا که نمی توانید برای همیشه بدون خواب بپیچید ، برون سپاری کنید یا در دسترس باشید.

همچنین به معنای مشخص ساعتهای در دسترس شماست. یا از افزونه ای استفاده کنید که در حالت آفلاین بودن ، چت زنده را به فرم ایمیل برای تولید سرب تغییر دهید.

و ما مشتریان فوق العاده سوءاستفاده ای داریم که پشتیبانی را خاموش می کنند ، اما پس از آن شما می توانید هر کسی را که ممنوع است ، ببندید با Zohan آشفتگی می کند از قوانین پیروی نمی کند.

این بهترین چیزی است که من با آن پیدا کردم و امتحان کردم. منافع دیگری را می دانید؟ به ما خبر دهید.

از آنجا که چت زنده وردپرس امروز برنده واضح است ، ما باید یک افزونه چت زنده به وب سایت شما اضافه کنیم تا بتوانید سوار شوید. شما چیزی برای از دست دادن سازگاری ندارید ، این همه رایگان است.

چگونه چت زنده را به سایت وردپرس خود اضافه کنیم

افزونه پشتیبانی چت زنده wp

در اینجا ، ما باید استفاده کنیم افزونه پشتیبانی چت زنده WP توسط WP-LiveChat و شرکت. ما به این افزونه اعتماد به نفس زیادی داریم و شما خواهید دید که چرا. این سرگرم کننده خواهد بود.

افزونه WP Live Chat Support را نصب و فعال کنید:

صفحه نمایش wp-live-chat-support-Welcome

دو دکمه دو زبانه؛ مقدمه ، پشتیبانی ، خوش آمدید و اعتبار را به این ترتیب پرش کنید. در صورت دقت به خواندن ، برگه خوش آمدگویی دارای جزئیات خوب است. بچه های لیست شده در برگه اعتبارات ، اعلام می کنند که آنها پشتیبانی می کنند ، بنابراین گیر نخواهید کرد.

در پایین صفحه خوش آمد گویی ، روی “Ok! بیایید دکمه و Voila را شروع کنیم! – یک گفتگوی زنده برای شما ادامه دارد:

wp-live-chat-support-plugin-installed

درست مثل همین ، مردم می توانند با شما در سایت وردپرس زندگی کنند. افزونه پشتیبانی WP Live Chat دارای چندین ویژگی چشمگیر از جمله حلقه های اعلان ، بوق و موارد دیگر است.

چت زنده را پیکربندی کنید

همانطور که مطمئناً مشاهده می کنید ، پیوند سفارشی سازی افزونه شما در قسمت پیش زمینه درست است. چگونه می توانیم کشف کنیم چه چیزی در پشت آن پیوند نهفته است. روی اصلاح تنظیمات کادر گپ خود کلیک کنید:

صفحه تنظیمات پشتیبانی چت زنده

اوه خوب ، به آن نگاه کنید. این مانند لیست گسترده ای از ویژگی ها است و فقط نسخه رایگان است. البته ، یک نسخه حرفه ای وجود دارد ، با ویژگی های حتی بیشتر. بیایید ببینیم با جعبه چت چه کاری می توانیم انجام دهیم. روی مورد منوی گپ چت کلیک کنید:

تنظیمات کادر پشتیبانی چت زنده wp

بسیار خوب، اینجا چی داریم؟ همه چیز شما نیاز دارید که بلافاصله با چشم اندازهای خود گپ بزنید. ویژگی های بیشتر در نسخه حرفه ای قفل شده است. هزینه برنامه های بین 39 دلار و 100 دلار است. این یک چیز یک بار است بدون پرداخت مکرر ، مگر اینکه مجوز خود را که بصورت دستی انجام می دهید تجدید کنید. بازگشت به ویژگی ها ، کارهای بسیار دیگری وجود دارد.

طراحی ظاهر

آیا نیاز دارید رنگی را اضافه کنید یا کادر چت را برای نام تجاری خود تنظیم کنید؟ این بسیار آسان است ، فقط به بخش یک ظاهر طراحی شده بروید و به محتوای قلب خود طراحی کنید:

صفحه نمایش wp-live-چت-پشتیبانی-یک ظاهر طراحی شده

آیا می دانید می توانید مخاطبان خود را با این افزونه بررسی کنید؟ علاوه بر این ، شما می توانید:

 • عوامل را اضافه کنید
 • پیام آفلاین خود را سفارشی کنید
 • CSS یا JS سفارشی را نصب کنید
 • از API REST استفاده کنید تا زمانی که پایین بیاید
 • بازدید کنندگان را با آدرس IP فقط به دلیل امکان مسدود کنید
 • پس از پایان چت ، کاربران را به صفحه خاصی هدایت کنید
 • قبل از شروع جلسه گپ ، پیوندهایی به پایگاه دانش خود اضافه کنید
 • و خیلی بیشتر!

در پایان مراحل تنظیم ، باید یک دکمه چت زنده مانند این:

wp-live-chat-support-live-chat-box

وقتی کاربر برای شروع جلسه گپ روی دکمه شروع کلیک می کند ، یک اعلان دریافت می کنید (از جمله اعلان های فشار ، اما ابتدا باید اعلان های فشار را به سایت خود اضافه کنید). در اینجا چگونه به نظر می رسد داشبورد مدیر گپ:

wp-live-چت-پشتیبانی-مدیر-چت-داشبورد

و جلسه گپ سرپرست به این صورت است:

wp-live-چت-پشتیبانی-مدیر-چت-پنجره

تجزیه و تحلیل

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید اطلاعات زیادی در مورد کاربر جمع آوری کرده و حتی در صورت استفاده از گراورات ، عکس آنها را مشاهده کنید. صفحات مورد نظر خود را مشاهده می کنید ، از جایی که چت آغاز شده است ، آدرس IP و موارد دیگر بسته به زمینه های سفارشی که تعریف می کنید.

جلسه چت زنده از منظر کاربر:

wp-live-chat-support-live-chat-box-live

حتی می توانید Node Server را فعال کنید تا بار اجرای چندین چت از سرور شما برداشته شود. این یعنی یک وب سایت سریع ، که همیشه چیز خوبی است.

برای یک افزونه چت زنده رایگان ، افزونه WP Live Chat Support در بسیاری از مناطق پیروز می شود حتی اگر بهترین ویژگی ها در نسخه Pro قفل شده باشند. بین شما و من ، برای این افزونه افتادم و اکنون از آن استفاده کنید. تو چطور?

سخنان محترم

در اینجا لیستی از سایر افزونه های گفتگوی زنده وردپرس که ارزش ذکر آن را دارند ، به ترتیب تصادفی انتخاب شده اند:

کلمات نهایی

چت زنده به شما کمک می کند تا تعامل کاربر را در وب سایت خود تقویت کنید ، و این منجر به تبدیل بهتر این خط می شود. تعمیر و نگهداری اندک درگیر است زیرا با داشتن یک تیم عالی ، ابزار و زمان ، می توانید در زمینه خدمات به مشتری برنده شوید.

آیا در سایت وردپرس خود چت زنده ای دارید؟ از کدام افزونه استفاده می کنید؟ اگر در سایت خود چت زنده ای ندارید ، بهانه ای برای جلوگیری از این امر چیست؟ افکار خود را با ما درمیان بگذار. از قبل ممنونم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map