چگونه با خیال راحت موضوع وردپرس خود را تغییر دهید

ممکن است روی سطح تغییر موضوعی بی ضرر به نظر برسد. خیلی راحت است ، تصور اینکه می تواند صدماتی وارد کند ، کار سختی است. شما حتی می توانید این روزها را از درون داشبورد انجام دهید ، بدون اینکه بخواهید بارگیری FTP دستی انجام دهید. سریع ، بدون درد و کاملاً بی خطر است ، درست است؟ بستگی به نحوه تنظیم سایت شما دارد.


نکته در مورد سایت های وردپرس این است که آنها به مرور زمان بیشتر به یک معما یا برج جنگا تبدیل می شوند. شما موضوع خود را دارید ، افزونه های اضافه شده و ویرایش های کوچک (یا عمده) شما ممکن است انجام داده باشید. همه اینها جمع شده اند تا یک سایت کاربردی زیبا ایجاد کنند که متناسب با نیاز شما باشد.

و به همین دلیل مهم است که هنگام تغییر موضوع خود مراقب باشید (یا حتی به همین منظور وردپرس را در سایت خود به روز کنید). اگر قطعه اشتباه را بیرون بیاورید ، ممکن است کل ساختار به هم بخورد. و پس از آن شما باید تمام مراحل بازیابی طولانی (و با برخی از میزبانی وب ، پرهزینه) را طی کنید. یا ممکن است در نهایت بسیاری از افزونه هایی که رشد کرده اید را جایگزین کنید تا آنها را بشناسید و دوست داشته باشید.

اما ، راهی وجود دارد که می توانید موضوع را به یک تلاش در معرض خطر 0٪ تبدیل کنید ، و خوشبختانه ، در جزئیات زیر در زیر آمده است. بیا شروع کنیم!

مرحله 1. یک تم جدید وردپرس را انتخاب کنید

اگر قبلاً را پیدا نکرده اید ، موضوع جدیدی را که دوست دارید پیدا کنید. اگر برنامه نویس نیستید ، سعی کنید موضوعی را پیدا کنید که کم و بیش به نظر شما چگونه می خواهید. مکانی عالی برای جستجوی تم های برتر ، Themeforest است. در اینجا تعداد زیادی از مضامین وردپرس پیدا خواهید کرد که گزینه های رنگی فراوانی ، ویژگی های اضافه شده و حتی سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن (مانند موضوع کل WordPress ما) را پیدا می کنید تا حتی غیر رمزگذارها بتوانند تم وردپرس خود را سفارشی کنند.

البته اگر بودجه شما اجازه تم برتر را نمی دهد ، به مضامین WPExplorer رایگان وردپرس ما یا در WordPress.orgمخزن عظیم که در آن تم های جدید جدید همیشه اضافه می شود.

دایرکتوری تم WordPress.org

هنگام انتخاب یک موضوع جدید ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که موضوع جدید شما از افزونه هایی که به نظر شما ضروری است پشتیبانی می کند. اگر یک فروشگاه کامل با WooCommerce ایجاد کرده اید ، احتمالاً می خواهید با استفاده از WooCommerce با موضوع جدید خود ادامه دهید. بنابراین فقط قبل از ارتقاء ، سازگاری افزونه و ویژگی های اصلی اصلی را دو بار بررسی کنید. البته ، اگر شما یک توسعه دهنده هستید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد پیدا کردن موضوع “عالی” ندارید. شما احتمالاً این دانش را دارید که خودتان یک موضوع ایجاد کنید یا شخصی سازی کنید پس از یافتن موضوعی که نیازهای شما را برآورده کند ، به مرحله دوم بروید.

مرحله 2. ایجاد یک نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود

این ایده خوبی است که قبل از تغییر موضوع ، از یک نسخه پشتیبان فعلی از وب سایت وردپرس خود تهیه کنید ، و راه های کاملی برای حل آن وجود دارد. در این پست قصد داریم به دو روش مختلف بپردازیم: استفاده از افزونه های پشتیبان و تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس شما به صورت دستی. هر دو فرآیند نسبتاً آسان هستند (حتی برای کاربران جدید).

روش 1: استفاده از افزونه برای تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس

افزونه پشتیبان گیری وردپرس VaultPress

بهترین افزونه پشتیبان (به نظر ما) است VaultPress. استفاده از آن آسان است و نسخه پشتیبان کامل از وب سایت شما را می گیرد. به علاوه آن فقط با 39 دلار در سال (برای یک طرح شخصی JetPack) شروع می شود. قیمت پایین با توجه به اینکه ارائه می دهد پشتیبان گیری خودکار ، بایگانی پشتیبان 30 روزه و ترمیم 1 کلیک. اما صبر کنید … چیزهای بیشتری وجود دارد! از آنجا که VaultPress بخشی از برنامه های JetPack است ، شما همچنین می توانید ویژگی های حق بیمه Akismet و JetPack را در سایت خود فعال کنید.

بزرگترین فایده داشتن افزونه برای تهیه نسخه پشتیبان شماست ، این است که دیگر لازم نیست نگران آن باشید.

یکی دیگر از گزینه های پریمیوم جامد ، BackupBuddy مورد آزمایش و واقعی است. اگر می خواهید در مورد این قدیمی اما خوب ، بیشتر بدانید ، بررسی کامل BuddyPress ما را بررسی کنید. من همچنین گزینه جایگزین رایگان standout را که شامل Updraft Plus است ، گنجانده ام. به روزرسانی نه تنها از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کند ، بلکه آن را در چندین مکان “در ابر” بارگذاری می کند ، همه با یک کلیک. و همچنین به شما امکان می دهد اگر چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته است ، بازگرداندن 1 کلیک را نیز انجام دهید.

به گفته این ، اگر وب سایت شما بخش بزرگی از نحوه درآمدزایی شما و یا از راه های دیگر برای شما بسیار مهم است ، می توانید از قبل و به طور کلی تهیه نسخه پشتیبان کتابچه راهنمای کاربر را انجام دهید. فقط برای پوشاندن تمام پایه های خود.

روش دوم: تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس به صورت دستی

در حالی که تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود به صورت دستی ممکن است به نظر یک کار بزرگ ، پیچیده و یکنواخت برای کاربر جدیدتر باشد ، واقعاً کاملاً مستقیم است.

شماره 1 برای کنترل سایت خود به صفحه کنترل وب خود وارد شوید (چه آن سی پنل باشد یا چیز دیگری).
بیشتر وب هاست ها این امکان را دارند که از طریق وب سایت خود وارد حساب کاربری شما شوند ، یا از طریق وب سایت خود وارد کنترل پنل شوند ، بنابراین به سایت webhosts خود بروید و وارد شوید.

شماره 2 اطلاعات ورود به سیستم FTP را پیدا کنید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.
برای این کار ، روی یکی از گزینه های داخل منوی کنترل پنل کلیک کنید که می گوید چیزی مانند “کاربران / حسابهای FTP” یا “دسترسی FTP” یا “تنظیمات FTP”. اگر هیچ کاربری را مشاهده نمی کنید ، یا رمز آن را نمی شناسید ، می توانید با کلیک بر روی “افزودن کاربر جدید” ، به سرعت یک کاربر جدید ایجاد کرده و سپس یکی را ایجاد کنید.

ftpaccount

شماره 3 را وارد کنید و کلیه پرونده های مربوطه را از فهرست راست کپی کنید.
اکنون ، در این مرحله ، بسیاری از افراد به شما توصیه می کنند که از یک مشتری FTP مانند FileZilla استفاده کنید ، اما در واقع می توانید از طریق ftp با مرورگر وب خود ، یا حتی ویندوز اکسپلورر خوب قدیمی (یا در صورت عدم استفاده از Windows ، به سایت خود دسترسی پیدا کنید). ).

ftpadress

برای انجام این کار ، کافی است “” ftp://yoursite.com “را در explorer یا دیگری تایپ کنید و با اطلاعاتی که پیدا کردید یا کاربرانی که تازه ایجاد کرده اید وارد شوید. من دوست دارم از مرورگر پرونده خود استفاده کنم زیرا باعث می شود پشتیبان گیری به آسانی کپی و چسباندن در مکان مورد نظر انجام شود ، سپس پوشه را در یک بایگانی پستی قرار دهید.

ftpcopy

شماره 4 به صفحه کنترل برگشته و phpMyAdmin را باز کنید.
برای بسیاری از صفحه های کنترلی این شامل کمی پیمایش به سمت پایین است (به دنبال آرم تصویر زیر بروید).

PhpMyAdmin_logo

شماره 5 پایگاه داده مناسب را انتخاب کنید.
اگر تعداد زیادی از سایتهای وردپرس در همان میزبان در حال اجرا باشید ، تعداد زیادی از پایگاه داده در همان phpMyAdmin قرار خواهند گرفت. بنابراین باید دوبار بررسی کنید که جدول مناسبی را برای پشتیبان گیری انتخاب کرده اید. یکی از راه های انجام این کار ، صرفاً وارد کردن پایگاه داده ها و بررسی مواردی است که در پست ها در قسمت “wp_posts” نوشته شده است.

مدیر

راه دیگر برای پیدا کردن این است که با بررسی فایل wp-config.php خود در سایت مربوطه استفاده کنید. می توانید این کار را از طریق داشبورد وردپرس انجام دهید ، یا با باز کردن نسخه پشتیبان از پرونده در ویرایشگر متن. (مراقب باشید که آن را ویرایش نکنید.) کافی است ‘db_name را جستجو کنید و فوراً آن را پیدا خواهید کرد.

شماره 6 پایگاه داده را صادر کنید
به سادگی بر روی سفارشی کلیک کنید ، و هنگام انتخاب کدام یک از صادرات ، پایگاه داده مناسب را انتخاب کنید ، به گزینه های دیگر سفارشی بروید و کلیک کنید. دقیقاً به آسانی به نظر می رسد. یکی دیگر از خبرهای خوب این است که واردات یک جدول بسیار ساده است. اگر چیزی اشتباه پیش آمد … و شما می دانید که چگونه این کار را انجام دهید!

پایگاه داده صادرات

مرحله 3. وب سایت خود را برای آزمایش کلون کنید

دو روش آسان برای کلون کردن وب سایت شما برای آزمایش وجود دارد ، یا با استفاده از یک سایت استیج همراه با برنامه میزبانی شما ، یا با تنظیم سرور محلی.

وب سایت وردپرس خود را به یک سایت در حال صحنه سازی کلون کنید

بسیاری از برنامه های میزبانی وردپرس شامل دسترسی به مرحله یک کلیک مانند GoDaddy و WPEngine می شوند. این گزینه ها بسیار خوب است زیرا آنها بصورت آنلاین هستند ، بنابراین می توانید برای تست موضوع در دستگاه های مختلف وارد سیستم شوید (کاری که نمی توانید با آن از localhost خود انجام دهید زیرا از آن محدود به رایانه است).

اگر از WPEngine استفاده می کنید ، این روند بسیار ساده است (مانند بیشتر میزبان ها). تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که وارد وب سایت وردپرس مورد نظر خود شوید تا بر روی آیتم منوی WPEngine در بالای داشبورد خود کلیک کنید ، بر روی زبانه مرحله بندی کلیک کنید و بر روی دکمه آبی بزرگ کلیک کنید تا ”سایت را از LIVE تا STAGING کپی کنید. ” و این آن (دلیل دیگری که WPEngine را خیلی دوست داریم).

wpengine-stage

وب سایت وردپرس خود را به یک LocalHost کلون کنید

راه اندازی یک localhost نیز گزینه ای عالی است ، زیرا نسخه محلی حتی بدون اتصال به اینترنت قابل دسترسی است (استفاده از آن بسیار مفید است). و درست مثل تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود ، می توانید از افزونه ای استفاده کنید تا به وب سایت خود کمک کند یا به صورت دستی کلون شود.

روش 1: با استفاده از افزونه برای کلون سازی سایت وردپرسی خود

بسته به سیستم عامل دسکتاپ شما ، چند گزینه برای راه اندازی یک سرور localhost وجود دارد.

شماره 1 نرم افزار سرور محلی و وردپرس را نصب کنید.
شما می توانید انتخاب کنید XAMPP, WAMP, مامان و دیگران. آنچه این نرم افزار انجام می دهد ، بازیابی مجدد محیط وب سرور در رایانه شخصی شما است. این امر نه تنها به شما امکان می دهد تا موضوعات جدید ، افزونه ها و به روزرسانی های WordPress را در سایت وردپرس خود آزمایش کنید. این امکان را به شما می دهد تا زمانی که اتصال اینترنتی ندارید ، پیش نویس های کاملاً آماده برای ارسال را در وردپرس تهیه کنید.

به یاد داشته باشید بعد از اتمام نصب ، Apache و mySQL را فعال کنید. پس از آماده شدن محلی محلی شما ، باید WordPress را بصورت محلی نصب کنید.

شماره 2 افزونه را در سایت اصلی نصب کنید و صادر کنید.
به عنوان نمونه ، ما قصد داریم از آن استفاده کنیم مهاجرت همه در یک اینجا. اما می توانید از هر افزونه ای که ترجیح می دهید استفاده کنید. از دیگر افزونه های رایگان, تکثیر کننده به نظر می رسد بیشترین ناهنجاری در مورد به سادگی افزونه مورد نظر خود را اضافه کرده و فعال کنید و به همین ترتیب وب سایت خود را صادر کنید.

صادرات

شماره 3 افزونه را در وردپرس میزبان محلی نصب کنید و وارد کنید.
این نسبتاً مستقیم است. به سایت وردپرس میزبان محلی خود وارد شوید ، افزونه را نصب و فعال کنید و سپس وارد کنید.

وارد كردن

شماره 4 صبر کنید و از کلون جدید خود لذت ببرید.
مدتی صبر کنید زیرا افزونه کپی سایت شما را وارد می کند (بسته به اندازه سایت شما ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد). بعد از اتمام آن را باز کنید و لذت ببرید. این آسان است.

روش 2: به صورت دستی کلون سازی سایت وردپرس خود را

کپی کردن از سایت زنده خود به صورت دستی فقط شامل چند مرحله اضافی است.

شماره 1 سرور محلی یا سایت مرحله بندی خود را آماده کنید.
چه از افزونه استفاده می کنید یا نه ، این مرحله هنوز همان است. شما هنوز هم باید localhost خود را تنظیم کرده و وردپرس را به صورت محلی نصب کنید.

شماره 2 کپی پشتیبان وردپرس را کپی و چسب بزنید
اگر می خواهید کلون محلی را به صورت دستی ایجاد کنید (و در آنجا نیز در نیمه راه هستید) فقط باید نسخه پشتیبان پرونده هایی را که قبلاً تهیه کرده اید ، کپی کنید. کافی است آنها را در پوشه مناسب (ampps / www / پوشه در صورت استفاده از AMPPS ، یا mamp / htdocs اگر از MAMP استفاده می کنید) بچسبانید. حتما پرونده ها را در یک پوشه جداگانه قرار دهید. این برای جلوگیری از ایجاد مشکل در نرم افزار “شبیه ساز سرور” است (در صورت استفاده از AMPPS باید در مثال ampps / www / wpclone / قرار داده شود). اگر قبلاً نسخه پشتیبان تهیه نکردید ، مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید.

شماره 3 phpMyAdmin را باز کرده و بانک اطلاعاتی را وارد کنید.
ابتدا داشبورد سرور محلی را باز کنید. از اینجا phpMyAdmin را باز کنید (اگر از AMPPS استفاده می کنید ، می توانید به جای آن “localhost / phpmyadmin” را به جای آن وارد مرورگر وب خود کنید). وارد کردن را کلیک کنید سپس پرونده تهیه نسخه پشتیبان sql را که قبلاً ذخیره کرده اید ، در طول تهیه نسخه پشتیبان کتابچه راهنمای کاربر انتخاب کنید (دوباره ، اگر نسخه پشتیبان تهیه دستی را انجام ندادید ، مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید).

sqlimport

شماره 4 اطلاعات کاربر / گذرواژه صحیح را پیدا کنید و کاربر را در phpMyAdmin ایجاد کنید.
ابتدا فایل پشتیبان تهیه شده wp-config.php را در یک ویرایشگر متن مانند notepad باز کنید و DB_USER و DB_PASSWORD را جستجو کنید. سپس آن مقادیر را (واقع در جایی که من blacked out کردم) بگیرید و با رفتن به بانکهای اطلاعاتی در phpMyAdmin ، کاربر جدیدی را با آن نام کاربری و رمزعبور ایجاد کنید ، و سپس با کلیک بر روی بررسی امتیازات در کنار دیتابیس مناسب ، سپس با کلیک بر روی افزودن کاربر.

پیش نویس

شماره 5 برخی از آدرس ها را جایگزین کنید
بنابراین سایت جدید محلی شما فکر نمی کند که در جایی دیگر واقع شده باشد ، دیوانه نمی شود ، باید دو قسمت را در بانک اطلاعات ویرایش کنید. سایت و خانه ، تحت wp_options (اگر فقط 25 سطر در هر صفحه نشان داده شود ، خانه در صفحه 2 نشان داده می شود). ویرایش آنها را در http: // localhost / wp یا هر آنچه را برای نامگذاری پوشه خود انتخاب کردید ، و سایت کلون شده شما آماده استفاده خواهد بود.

آدرس سایت

مرحله 4. تست و عیب یابی موضوع وردپرس خود در سایت Clone

این کار به راحتی ورود به قسمت سرپرست در کلون محلی یا سایت مرحله بندی شماست. موضوع را نصب و فعال کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد. همه این مراحل لازم نیست. آنها فقط برخی از ویژگی های تم زیادی هستند که ممکن است تم های خود را تغییر دهید اگر تم ها را تغییر دهید.

wp_debug را فعال کنید
این یک روش عالی برای آزمایش هرگونه خطا در موضوع شماست. به wp_debug را فعال کنید , پرونده wp-config.php خود را باز کنید و wp_debug را روی درست تنظیم کنید ، مانند این:

تعریف ("WP_DEBUG" ، واقعی)؛

با این کار همه خطاها و اعلامیه های php در قسمت جلوی سایت وردپرس شما نشان داده می شود. به خاطر داشته باشید که همه اعلان های نمایش داده شده سایت شما را خراب نمی کنند ، اما هنوز هم تصحیح آنها خوب است.

خطای اشکال زدایی

انواع پست های سفارشی
اگر موضوع قدیمی شما از یک یا چند نوع پست سفارشی داخلی استفاده کرده است و موضوع جدید شما دارای موضوع نیست ، ممکن است به نظر برسد که تمام محتوای خود را گم کرده اید. اما نگران نباشید ، هنوز هم در پایگاه داده شما وجود دارد. شما می توانید از افزونه شخص ثالث ، مانند افزونه های آسان محتوا WordPress Plugin توسط Pippins Plugins استفاده کنید تا انواع پست های سفارشی قدیمی خود را در موضوع جدید خود ثبت کنید. اگر مطمئن نیستید که نام انواع پست های سفارشی شما چیست ، می توانید از توسعه دهنده طرح قدیمی بپرسید ، یا موضوع قدیمی را برای جستجو جستجو کنیدegister_post_type عملکرد و یافتن نام انواع پست های سفارشی قدیمی خود را.

ابزارک ها
ایده خوبی است که علاوه بر سایر مناطق آماده ویجت ، به گزینه های ویجت ، نقاط تبلیغ ، ستون های پاورقی و عرض نوار کناری نگاهی بیندازید. به این ترتیب بعداً جای تعجب نیست.

منوها
مکانها و قالبهای منو را در موضوع جدید خود دوبار بررسی کنید. شاید مکانهای منو بیشتر یا یک ناوبری عمودی وجود داشته باشد. فقط کافی است به این موضوع نگاه کنید تا بدانید که هنگام فعال کردن موضوع در سایت زنده خود ، همه منوهای شما قرار خواهند گرفت.

قالب های ارسال
بسیاری از مضامین از زمینه های سفارشی استفاده می کنند. بنابراین اگر از یکی از آنها برای تعریف یک ویدئو / صوتی / گالری / موارد دیگر استفاده می کنید ، ممکن است مجبور شوید فرمت پست های خود را در موضوع جدید خود تغییر دهید. این کار می تواند از طریق موضوع کودک انجام شود ، بنابراین می توانید از متا قدیمی در پست های قدیمی استفاده کنید ، یا ممکن است بتوانید از add_post_meta () استفاده کنید

پلاگین ها
ما قبلاً اشاره کردیم که اگر شما یک برنامه نویس نیستید ، باید یک موضوع جدید پیدا کنید که با تمام افزونه های مورد نیاز WordPress سازگار باشد. فقط برای اطمینان از اینکه ایده خوبی است که بتوانید افزونه های خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که آنها واقعاً با موضوع شما کار می کنند. اگر شما یک توسعه دهنده هستید که یک موضوع ایجاد کرده یا آن را شخصی سازی کرده اید ، اکنون زمان خوبی برای اطمینان از این است که ترفندهای شما بر سازگاری افزونه تأثیرگذار نیستند.

کنسول مرورگر را بررسی کنید
مرورگر خود را باز کنید تا خطاهای جاوا اسکریپت را بررسی کنید. اگر برخی از موارد به درستی کار نمی کنند (مربوط به جاوا اسکریپت) ، مانند کشویی ، منوی کشویی ، چرخ فلک و غیره ، می توانید کنسول مرورگر را برای اشتباهات بررسی کنید. فقط کافی است کنسول خود را باز کنید تا خطاهای جاوا اسکریپت خود را مشاهده کنید ، و روی آن ها شنا کنید تا دقیقاً در آن خطا واقع شوید.

خطای کنسول

در اینجا پیوندهایی وجود دارد که کنسول خود را برای مرورگرهای مختلف پیدا خواهید کرد:

اندازه های ویژه تصویر را بررسی کنید
ممکن است لازم باشد هنگام تغییر روی موضوع جدید ، تصاویر برجسته خود را بارگذاری یا نیشگون گیری کنید. آسانترین راهی که پیدا کرده ایم استفاده از مجانی است افزونه Cleanup Image وردپرس. این افزونه تمام اندازه تصویر برش خورده و بلااستفاده شما را فهرست می کند که می توانید حذف یا به پوشه جدید منتقل شوید. نخود فرنگی آسان پس از تمیز کردن خانه ، می خواهید همه تصاویر خود را با ابعاد درست آنها مجدداً برش دهید. برخی از مضامین مانند تصاویر جمع آوری محصول به صورت پویا ، بنابراین شما مجبور نیستید کاری انجام دهید. اما اگر مضمون این کار را برای شما انجام نمی دهد ، از آن استفاده کنید بازگرداندن ریز عکسها افزونه WordPress برای ترمیم همه تصاویر در اندازه های مناسب.

بررسی SEO
متأسفانه مضامین با گزینه های داخلی داخلی وجود دارد ، و اگر در حال حاضر از آنها استفاده می کنید ، به احتمال زیاد قادر نخواهید بود آنها را به عنوان جدید خود منتقل کنید. در عوض شما باید افزونه سئو را در سایت زنده خود نصب کرده و گزینه ها را قبل از بروزرسانی پر کنید.

تست تلفن همراه / مرورگر
اگر تصمیم به ایجاد یک سایت مرحله بندی آنلاین از طریق میزبان وردپرس خود گرفتید ، می توانید برخی از تست های واقعی تلفن همراه خود را انجام دهید. رایانه لوحی و تلفن خود را بگیرید و ببینید که موضوع جدید شما چگونه به نظر می رسد. یا اگر تصمیم گرفتید که موضوع جدید خود را روی میزبان محلی خود نصب کنید ، می توانید شبیه ساز پاسخگو آنلاین مانند آن را امتحان کنید مسئول یا Cross Browser Testing.

حتماً از پست ها ، صفحات خود بازدید کنید و بررسی کنید که همه چیز در حالت کار است. هنگامی که تأیید کردید که هیچ مشکلی وجود ندارد ، وقت آن است که به مرحله نهایی بروید.

مرحله 5. تم جدید وردپرس خود را در سایت زنده خود نصب و فعال کنید

اکنون که موضوع جدید وردپرس خود را به طور کامل آزمایش کرده اید ، وارد داشبورد وردپرس خود شوید که آن را در سایت زنده خود نصب کنید. قبل از فعال کردن موضوع فقط با استفاده از گزینه Live Preview یک بررسی سریع دو برابر انجام دهید. برای اطمینان از اینکه همه چیز خوب به نظر می رسد می توانید از این طریق برای چند صفحه استفاده کنید.

پیش نمایش موضوع

یک مرحله اختیاری اینست که قبل از فعال کردن موضوع جدید خود ، افزونه به زودی را در سایت خود نصب کنید. به این ترتیب اگر بعد از فعال کردن موضوع جدید خود ، مجبور به ایجاد تغییراتی در سایت خود شوید ، بازدید کنندگان شما صفحه در حال ساخت یا به زودی را می بینند. دو افزونه که واقعاً دوست داریم حالت نگهداری WP و به زودی افزونه توسط SeedProd.

پس از آماده شدن ، به سادگی بروید ظاهر> مضامین و دکمه “فعال کردن” موضوع جدید وردپرس خود را کلیک کنید.

بسته بندی کردن

برای کسی که کابوس یک خراب قطار وب سایت را تجربه نکرده است ، ممکن است این به نظر بیش از حد برسد. یک عارضه بیش از حد کامل از چیزی که تصور می شود ساده باشد. به من اعتماد کن – اینطور نیست. به این فکر کنید مانند داشتن یک بیمه درمانی عالی در کنار تغذیه سالم و ورزش کردن ، اما برای سایت وردپرس خود داشته باشید. تلاش سخت برای عیب یابی موضوع در محلی ، خطر ابتلا به اتفاق بد در سایت زنده شما را به حداقل می رساند.

آیا این راهنما را مفید یافتید؟ یا چیزی برای اضافه کردن دارید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map