بیاموزید که چگونه مضامین وردپرس را بسازید: بهترین منابع

وردپرس عالی است. نصب آسان است و تعداد زیادی تم رایگان و پریمیوم برای بارگیری در دسترس است. یا همیشه می توانید خودتان یک موضوع ایجاد کنید. نمی دانید چگونه کدگذاری کنید؟ مشکلی نیست ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم! همه در یک مقطع مبتدی هستند و با داشتن وردپرس منابع بیشتری بهتر می شوند. خوشبختانه مکانهای بسیاری وجود دارد که می توانید برای کمک و آموزش به آنها مراجعه کنید بدون اینکه مجبور شوید میز خود را ترک کنید. در زیر کتاب ها ، آموزش ها ، مضامین شروع کننده و چند مورد دیگر وجود دارد که احساس می کنیم برای یادگیری نحوه رمزگذاری برای وردپرس بسیار عالی هستند. پیش بروید و شروع کنید – هیچ وقت کدگذاری نمی کنید!


کتابها

چگونه یک طراح وردپرس Rockstar باشید

How To Be A Rockstar Designer WordPress یک کتاب عالی است که دارای اطلاعات زیادی برای مبتدیان برنامه نویسی است. این کتاب شما را از طریق سه موضوع وردپرس طی می کند تا به شما نشان دهد که چگونه می توانید نمونه کارها ، وبلاگ و سایتهای وردپرس جامد را توسعه دهید و همینطور که هر یک از آموزش ها را می گذرید ، آنها روی یکدیگر می سازند تا به تدریج مهارت مهارت برنامه نویسی خود را گسترش دهید. پرونده های PHP فتوشاپ ، HTML ، CSS و WordPress گنجانده شده اند ، بنابراین شما مرجع زیادی خواهید داشت و تنها پیش نیاز این است که شما مقداری در معرض HTML / CSS باشید.

حفاری به WordPress

این مکان برای شروع است ، و ما حتی یک Digging Into WordPress Review نوشتیم. این کتاب دانش و نکاتی عملی برای انتقال از مبتدی WordPress به یک استاد رمز نویسی ارائه می دهد. این کتاب به شما اصول اولیه نصب ، تنظیم ، آناتومی تم ، توسعه تم / افزونه ، اظهار نظر در مورد ایجاد ، امنیت سایت و نحوه نگه داشتن وبلاگ سالم را آموزش می دهد. چندین نکته‌ی عالی وجود دارد که ممکن است در جایی دیگر پیدا نکنید ، و همچنین به روزرسانی‌های آن وجود دارد. بنابراین هر بار نسخه جدید Digging Into WordPress به بازار عرضه می شود ، به تمام اطلاعات و آموزش های جدید دسترسی خواهید داشت.

ساختن مضامین وردپرس از ابتدا

ساختن مضامین وردپرس از Scratch روند رمزگذاری وردپرس را به شما منتقل می کند. با گذراندن آموزش ها ، یاد می گیرید که چگونه یک قالب وردپرس را از یک قالب HTML / CSS رمزگذاری کنید ، نحوه ایجاد انواع پست های سفارشی ، توسعه گزینه ها و ابزارک های تم و همچنین نحوه ساخت افزونه ها و موارد دیگر. این کتاب به پیش زمینه ای در HTML ، CSS ، PHP ، MySQL و JavaScript نیاز دارد ، بنابراین می گویم این برای مبتدیان سطح بالاتر یا افرادی که دانش واسطه ای در مورد توسعه وب دارند ، است..

آموزشها

اولین موضوع وردپرس خود را توسعه دهید توسط WP Tuts+

توسعه اولین موضوع وردپرس شما یک سری آموزش سه قسمتی است اگر تازه وارد توسعه تم های وردپرس هستید ، مکان بسیار خوبی برای شروع آن است. راهنماهای مرحله به مرحله اصول اولیه WordPress ، توسعه و طراحی را به شما آموزش می دهند. و با پایان یافتن سریال ، موضوع کاملاً کامل وردپرس خود را ایجاد خواهید کرد.

چرخ های آموزش توسعه تم وردپرس توسط WP Tuts+

با چرخ های آموزش وردپرس شما را به یک سری آموزش هدایت می کنید تا موضوع وردپرس خود را ایجاد کنید. این سریال برای مبتدیان طراحی شده است و شما را از طریق تبدیل قالب الگوی HTML به یک موضوع عملکردی وردپرس می برد. این آموزش ها آن را اساسی نگه می دارند و به راحتی قابل اجرا هستند – برای همه تازه کارها.

نحوه ساختن یک تم وردپرس پاسخگو با Bootstrap توسط Treehouse

این آموزش در نحوه ساختن یک تم وردپرس پاسخگو با Bootstrap از Bootstrap استفاده می کند و شما را از طریق ایجاد یک موضوع وردپرس پاسخگو راهنمایی می کند. Bootstrap یک پایه محکم برای یادگیری ایجاد تم های پاسخگو فراهم می کند و تنها پیش نیاز این آموزش این است که شما با اضافه کردن پست ها و نصب افزونه ها به عنوان سرپرست تجربه دارید. مباحث و ویژگی های موضوع تحت پوشش عبارتند از: طراحی صفحه اصلی سفارشی ، در مورد صفحه ، صفحه تماس ، بخش اخبار با نظرات و نوار کناری ابزارک.

نحوه ایجاد یک WordPress Theme 2nd Edition توسط ThemeShaper

این تفصیل آموزش تم وردپرس توسط ThemeShaper به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک موضوع وردپرس را از ابتدا تا انتها بسازید ، و حتی توضیح می دهد که چرا روش های خاص نسبت به دیگران ارجح است. به دلیل جزئیات ، این یک سریال 16 قسمت در حال انجام است و ارزش آن را دارد که بررسی کنید. نویسنده حتی تأیید می کند که با تمام شدن آموزش باید فقط در مورد هر موضوع وردپرس مربوط به آنچه می خواهید انجام دهید.

ایجاد یک تم کودک برای وردپرس توسط WP Tuts+

ایجاد یک تم کودک ساده برای وردپرس یک آموزش عالی است که شما را در زمینه ایجاد یک موضوع کودک برای وردپرس دنبال می کند. از آنجا که وردپرس به شما امکان می دهد طراحی را از محتوا جدا کنید ، می توانید یک تم را نگه دارید و طراحی را با استفاده از یک تم کودک تغییر دهید. و بعد از اتمام این آموزش ، شما باید بتوانید یک تم کودک ساده از خود را ایجاد کنید.

مضامین مبتدی برای مرجع

بیست و دوازده موضوع وردپرس

پیشفرض بیست و دوازده موضوع وردپرس یک موضوع شروع عالی برای یادگیری است. اگر می خواهید یک تم کاملاً کد شده را انتخاب کنید ، با طراحی استخوان های لخت ، ساختار اساسی و ویژگی های محدود ، مکان مناسبی برای شروع آن است..

موضوع زیرین (_S)

موضوع وردپرس را تأکید می کند یکی دیگر از تم های قوی استارت توسط Automattic است. برخلاف بیست و دوازده ، هیچ سبکی / طراحی وجود ندارد – فقط الگوهای HTML5 وجود دارد. این موضوع به منظور ویرایش و گسترش در جهت توسعه تم خود و بهبود مهارت های برنامه نویسی شما است.

سایر منابع مفید

ورق تقلب وردپرس

این برنامه کوچک آبدار یک برنامه تقلب وردپرس است که خلاصه ای از عملکردهای مفید وردپرس را ارائه می دهد. آن را چاپ کنید و آن را روی میز خود قرار دهید ، یا آن را به عنوان پس زمینه دسک تاپ خود تنظیم کنید – سپس همیشه در صورت نیاز یک مرجع سریع خواهید داشت!

ورق تقلب آناتومی تم

این قالب تشریحی آناتومی نمودار یک نمودار ساده از آنچه می سازد یک موضوع است. آیا هر عنصر مورد نیاز است؟ شماره. آیا عناصر دیگری ذکر نشده است که ممکن است بخواهید در یک موضوع درج کنید؟ اره. این یک برگه تقلب ساده است ، استخوان های اصلی بیشتر مضامین وردپرس را در آنجا نشان می دهد ، و این یک منبع سریع برای نگاه سریع هنگام تهیه یک موضوع جدید است.

برگه تقلب الگو

این ورق جالب بسیار جذاب از لحاظ بصری ، وردپرس قالب سلسله مراتب را بیان می کند. سلسله مراتب پرونده های قالب را در درون طرح شما و ترتیب بارگذاری آنها نمایش می دهد. این امر به ویژه در برنامه ریزی برای ایجاد طرح های مختلف برای انواع مختلف محتوا در مضامین شما بسیار مفید است.

وردپرس Codex

مثل همیشه ، می توانید به این موارد مراجعه کنید وردپرس Codex برای هر چیزی که شما نمی توانید در جای دیگر پیدا کنید. نکات و دروس مفیدی در Codex وجود دارد که مطمئناً در بعضی موارد یا موقعیت دیگری به شما کمک می کند. و از آنجا که آموزش ها به طور مستقیم از وردپرس ارائه می شوند ، می دانید که آنها قانونی هستند.

توصیه های منبع شما

با چه منابعی موفق شده اید؟ اگر از منابع فوق استفاده کرده اید یا دیگران را در وب پیدا کرده اید ، دوست داریم بشنویم که کدام یک از اینها مفید بوده اند. از تجربیات شما در نظرات زیر مطلع شوید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map