نحوه اجرای چندین سایت وردپرس از یک داشبورد تنها

مدیریت سایتهای وردپرس

چند سایت وردپرس را مدیریت می کنید؟ بیشتر مبتدیان فقط با یک مورد شروع به فروش محصول یا به نمایش گذاشتن داستانهای خود می کنند ، اما اگر بر ایده جدید و درخشان گیر بیفتید ، چه می کنید ، بنابراین به سایت وردپرس دیگری نیاز دارید?


یا اگر می خواهید در زمینه طراحی وب سایت برای سایر مشاغل کوچک ، تجارت ایجاد کنید؟ مطمئناً برای مدیریت همه این سایتها در یک مکان به روشی مطمئن و کارآمد نیاز خواهید داشت. خوب است که ممکن است پس از آن ، درست است؟ برای یادگیری نحوه اجرای چندین سایت وردپرس از یک داشبورد واحد ، خواندن خود را ادامه دهید.

چه ابزاری نیاز دارید?

با تشکر از چندین شرکت در خارج از کشور ، لازم نیست با هیچ کدی کدگذاری کنید و یا سیستم خود را برای مدیریت چندین سایت در یک داشبورد تنها ایجاد نکنید. چند شرکت راه حل های همه در یک را ارائه می دهند تا بتوانید سایت های خود را به راحتی روی یک داشبورد نصب و انتقال دهید. امروز می خواهم یک راه حل جایگزین را پوشش دهم: فرمانده CMS.

CMS Commander یکی از رهبران صنعت است ، اما چند شرکت دیگر نیز راه حل های خوبی ارائه می دهند. اگر نتوانید آنچه را که با فرمانده CMS می خواهید پیدا کنید ، با آنها بازی کنید. همه آنها دارای ویژگی های مشابه هستند.

مدیریت چندین سایت وردپرس در یک داشبورد با فرمانده CMS

فرمانده CMS با استفاده از یک رابط کاربری ساده کار می کند ، و روند راه اندازی برای مبتدیان بسیار ساده است. من فرمانده CMS را دوست دارم زیرا داشبورد اصلی که کار می کنید تا حدودی شبیه به داشبورد پیش فرض وردپرس است.

کمی متفاوت از گزینه های دیگر ذکر شده در بالا است ، زیرا شما نمی توانید داشبورد واقعی وردپرس را ببینید. در عوض ، این یک طرح منحصر به فرد خود را فراهم می کند.

مرحله 1: برای CMS Commander ثبت نام کنید

به وب سایت CMS Commander بروید.

سایت فرمانده CMS

کلیک کنید روی ثبت نام دکمه موجود در فهرست را انتخاب کنید مجانی امتحان کنید اگر می خواهید قبل از انجام برنامه پرداخت ، آن را امتحان کنید. قیمت گذاری بستگی به تعداد وب سایت های شما دارد (از 8 دلار شروع می شود ، و برای 400 سایت تا 125 دلار). پس از پایان دوره آزمایشی 14 روزه ، هنوز هم دسترسی به حداکثر پنج سایت را با ویژگی های اساسی حفظ می کنید.

برای دریافت ایمیل با گذرواژه و اطلاعات نام کاربری خود ، مراحل را بارگیری کنید تا با تایپ کردن آدرس ایمیل خود دریافت کنید. انتخاب کنید به حساب کاربری بروید برای حرکت به جلو و مشاهده داشبورد خود را فشار دهید.

به حساب کاربری بروید

برای تنظیم این کار فقط باید به صفحه اصلی بچسبید. پس از آن ما در مورد ارسال مقاله و مدیریت محتوای شما از داشبورد صحبت خواهیم کرد.

داشبورد

مرحله 2: افزونه را بارگیری و فعال کنید

پیوندی را که می گوید پیدا کنید افزونه مشتری فرمانده CMS. روی این پیوند کلیک کنید و افزونه را برای هر سایتی که می خواهید در داشبورد CMS Commander مدیریت کنید ، بارگذاری کنید (و فعال کنید).

پلاگین

این تنها ارتباطی با افزونه است. پس از فعال شدن این افزونه در تمام سایت های خود ، باید به CMS Commander برگردید.

مشتری فرمانده CMS

مرحله 3: همه سایت ها را روی داشبورد فرمانده CMS قرار دهید

پیدا کن اولین وب سایت خود را اضافه کنید برای قرار دادن هدر وب سایتهایی که افزونه را در آن قرار دهید ، هدر کنید و در آدرس سایت ، نام کاربری ادمین ، رمز عبور ادمین و نام گروه اختیاری قرار دهید. کلیک کنید بر روی وب سایت اضافه کنید دکمه برای هر وب سایت جداگانه.

وب سایت اضافه کنید

قسمت Group Name برای افرادی که چندین گروه مختلف مشتری را مدیریت می کنند ، به خوبی کار می کند. شاید شما هم برای رستوران ها و هم برای نمایندگان املاک وب سایت ایجاد کنید. آنها را با قسمت گروه نام اختیاری جدا کنید.

همچنین پیوندی برای اضافه کردن سایتهای خود به صورت انبوه وجود دارد ، اگر نمی خواهید در ده ها اعتبار سایت مشت بزنید.

سایتهای فله

پس از اتمام این مراحل برای همه سایت های خود ، می توانید به پایین بروید و لیست کل سایت خود را مشاهده کنید. این منطقه بسیار قدرتمند است زیرا می توانید روی دکمه ها بروید تا مواردی مانند آمار ، بک لینک ، سرعت صفحه ، نظرات و موارد دیگر را ببینید.

من منطقه ای را دوست دارم که به شما امکان می دهد همه سایت های خود را به طور همزمان به روز کنید. با دکمه های موجود در این ماژول بازی کنید تا احساسی از نحوه عملکرد آن داشته باشید. من همچنین استفاده از این را توصیه می کنم تمیز کردن فله برای پاک کردن فضای ناخواسته در همه سایت های وردپرس خود را فشار دهید. از آنجا که این بیشتر یک منطقه وضعیت است ، شما در واقع نمی توانید محتوا را در اینجا منتشر کنید.

اینجاست که نوار ابزار در سمت چپ سایت بازی می شود.

لیست سایت

مرحله 4: ارسال به یکی از وب سایت های خود را

بیایید بگوییم که شما یک رویداد برای شغل خود دارید و باید یک پست وبلاگ ایجاد کنید تا به همه خوانندگان خود در مورد آن اطلاع دهید. کلیک کنید روی ویرایشگر پست برای حرکت به سمت صفحه ای که به شما امکان می دهد پست های خود را ایجاد کرده و آنها را منتشر کنید ، حرکت کنید.

ویرایشگر پست

این صفحه تقریباً شبیه به استاندارد است پست صفحه در WordPress ، بنابراین می توانید عنوان و مقاله ای را برای پست وبلاگ مورد نظر برای اشتراک گذاری ایجاد کنید. همه چیز هنوز از آنجاست ارتباط دادن دکمه ها به متن ویرایشگر.

ویرایشگر پست

اگر به پایین ویرایشگر بروید ، ناحیه ای به نام خود پیدا خواهید کرد تنظیمات وردپرس. این ماژول به شما امکان می دهد مواردی از جمله را تغییر دهید دسته بندی ها, نام کاربری, انواع ارسال, و بیشتر.

تنظیمات وردپرس

حتی می توانید یک تصویر برجسته را در پست خود قرار دهید تا به وب سایت واقعی که پیوند داده اید ارسال شود. به خاطر داشته باشید که نوع ارسال کشویی گنجانده شده است بنابراین می توانید مشخص کنید که آیا می خواهید پست یا صفحه ایجاد کنید یا خیر. بسته به وب سایت شما ممکن است گزینه های دیگری نیز داشته باشید محصولات, کوپن, یا یک نوع پست سفارشی.

پس از تکمیل پست ، تمام تصاویر خود را بارگذاری کرده و مراحل تصحیح خود را طی کنید. به گوشه سمت راست بالای پنجره CMS Commander بروید. این لیستی از کلیه سایتهایی که به CMS Commander متصل شده اید فراهم می کند. شما می توانید این پست را برای گروهی که قبلاً مشخص کرده اید یا فقط یک وب سایت واحد منتشر کنید.

انتشار

وب سایت مورد نظر برای انتشار پست را بررسی کنید و به آن ضربه بزنید ارسال مقاله به سایتهای منتخب دکمه. این مقاله به سایت هایی که می توانید بعداً به آن بروید ، شلیک می کند و بررسی می کند که چگونه به نظر می رسد.

چه چیز دیگری می توانید با فرمانده CMS مدیریت کنید?

از آنجا که این ابزار بسیار گسترده است ، امکانات بسیار زیادی برای پوشش دادن فقط در یک پست وبلاگ وجود دارد. با این حال ، من بعضی از کارهای متداول را که می توانید با داشبورد CMS Commander انجام دهید ، گردآوری کردم.

 • محتوای فله مانند تنظیمات SEO یا پرونده پر از مقالات را در رایانه خود بارگذاری کنید
 • تمام پست ها و نظرات گذشته را مشاهده کنید تا بتوانید آنها را تغییر دهید و به کاربران پاسخ دهید
 • کاربران را مشاهده و ایجاد کنید
 • افزونه های همه یا بعضی از سایتها را در داشبورد CMS Commander خود نصب کنید
 • مضامین مربوط به همه یا بعضی از سایتهای فعال شده را نصب کنید
 • تهیه نسخه پشتیبان تهیه دستی و خودکار
 • یکی از وب سایت های خود را کلون کنید
 • به جای گذراندن مراحل معمول نصب وردپرس ، یک سایت جدید ایجاد کنید

اجرای سایت های وردپرس از چند داشبورد بسیار وقت گیر و ناامیدکننده است. نه تنها باید همه آن رمزعبورها را جابجا کنید ، بلکه ایده پرش از یک برگه به ​​دیگری در مرورگر شما باعث می شود من از بین برود. بخصوص اگر مشاغل اداره می کنید. با تعویض چرخ دنده ها چقدر وقت تلف می کنید?

اگر سایت های وردپرس خود را از یک داشبورد واحد اجرا می کنید یا اگر می توانید آن را با چند داشبورد کار کنید ، در بخش نظرات به ما اطلاع دهید. ما ورودی شما را دوست داریم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map