چگونه نام کاربری وردپرس را به طور دائم حذف کنیم

این آموزش در مورد اهمیت امنیت وردپرس و خطر فوری پیرامون استفاده از حساب کاربری “مدیر” بحث کرده است. ما یک آموزش را برای توصیف نحوه تغییر نام کاربری پیش فرض مدیر در وردپرس نوشته ایم. اگر با خطرات فوق الذکر آشنا هستید ، پیشنهاد می کنم به قسمت آموزش بروید. دیگران می توانند خواندن را ادامه دهند.


امنیت وردپرس چیز مهمی نیست. در حقیقت ، با توجه به تعداد زیاد حملات بی رحمانه مستقیم به میلیون ها وب سایت که توسط وردپرس پشتیبانی می شوند ، ممکن است تصور شود که وب مسترها 30-50٪ از توجه خود را به امنیت سایت اختصاص می دهند. با کمال تعجب ، اینگونه نیست. حقیقت این است که ، امنیت وردپرس درست در پایین ، (اگر اصلاً موجود باشد) در لیست کارهای وب سایت قرار دارد. این یکی از مهمترین عوامل تضعیف شده در لیست نگرانی های جدید وب مستر است. در بیشتر موارد ، هر دو مورد اتفاق می افتد:

 1. مدیر وب سایت ارزیابی می کند که بی اهمیت است و از این رو یک هدف بالقوه برای هکرها نیست
 2. او صرفاً جنبه امنیتی را فراموش می کند

هر چه وضعیتی باشد ، وقتی هک سایت شما هک شود ، در یک مشکل واقعی قرار خواهید گرفت. ما قاطعانه معتقدیم که پیشگیری بهتر از درمان است – به همین دلیل ما از میزبانی مدیریت WordPress از WPEngine استفاده می کنیم. این سنگ جامد است و دارای امنیت ضد گلوله است. سایت ما هنوز هک نشده است. برو جلو ، ما شما را جرات می کنیم! �� در تلاش برای اجرای آیین “جلوگیری از درمان ما” ، بگذارید درباره حساب مدیر وردپرس (یا سرپرست) ما صحبت کنیم و یاد بگیریم که چگونه یکبار و برای همیشه آن سوراخ امنیتی را وصل کنیم.

حساب مدیر وردپرس چیست؟?

بهتر است که به عنوان حساب سرپرست شناخته شود ، نام حساب پیش فرض است که در هر نصب جدید وردپرس وجود دارد. نقش کاربر آن Administrator است ، به این معنی که بیشترین قدرت دسترسی را در هر سایت WordPress دارد. این می تواند کد مخرب را تزریق کند ، داده های حساس را سرقت کند و در بدترین حالت – سایت خود را کاملاً حذف کنید. به طور خلاصه ، استفاده از سرپرست به عنوان نام کاربری حساب کاربری با امتیازات اداری (یعنی نقش کاربر سرپرست) بزرگ حفره امنیتی.

چرا? خوشحالم که می خواهید بدانید وقتی یک هکر می خواهد به سایت وردپرس شما دسترسی پیدا کند ، باید 2 عنصر را رمزگشایی کند:

 1. نام کاربری وردپرس
 2. گذرواژه مربوطه

ورود به سیستم با نام کاربری 50٪ کار انجام شده است

وقتی بیشتر سایتهای وردپرس به عنوان نام کاربری خود “مدیر” را اجرا می کنند ، هکر 50٪ از کار خود را برای وی انجام داده است. او به سادگی می تواند حمله بی رحمانه را شروع کند (که چیزی نیست جز تلاش برای ترکیب هر یک از شخصیت های ممکن به عنوان رمز عبور) و نشستن و قهوه خود را به عقب می اندازد ، در حالی که شبکه (رایانه ای) رایانه ای 1000 کاراکتر در ثانیه را خرد می کند و سرور شما را بی ثبات می کند..

حالا آیا می خواهید زیر آن دسته قرار بگیرید؟ من هستم حدس زدن بسیار مطمئن که شما نیستید. بنابراین ، هرگز هرگز از برنامه سرور به عنوان نام کاربری در هر نصب وردپرس در آینده استفاده نخواهیم کرد. اما در مورد افرادی که قبلاً حساب وردپرس خود را با سرپرست به عنوان یک نام کاربری دارند?

مشخصات wp قبل از تغییر نمایه

نام کاربری قابل تغییر نیست. این چیزی است که ما می دانیم (تاکنون). پس چه کاری می توان انجام داد؟ خوب ، برای مبتدیان ، می توانید از یک رمزعبور فوق العاده قوی استفاده کنید. مجموعه ای از علائم الفبایی ، مختلط و نمادهای ویژه در رمز عبور شما با طول حدود 35 کاراکتر ، برای رمزگشایی باید مدتی طول بکشد. اما اگر می خواهید پسر هک را به طور کامل درمان کنید (یعنی او باید نام کاربری و رمزعبور را تفسیر کند) ، پس باید نام کاربری سرور را به طور کامل تغییر دهید.

نام کاربری مدیر را حذف یا تغییر دهید

انتخاب 1 ایجاد یک حساب کاربری کاملاً جدید با نام منحصر به فرد و رمزعبور قوی است ، با حساب کاربری جدید وارد نصب وردپرس خود شوید و سپس اکانت قدیمی خود را حذف کنید. از شما خواسته می شود که همه پستهای قدیمی خود را به کاربر دیگری اختصاص دهید (به عنوان مثال حساب مدیر جدید شما). گزینه 2 تغییر حساب مدیریت فعلی خود با استفاده از phpMyAdmin است. در ادامه با آموزش زیر همراه باشید تا ببینید چگونه.

دسترسی به phpMyAdmin

phpMyAdmin یک نرم افزار GUI مبتنی بر وب است که به شما امکان دسترسی تعاملی به بانک اطلاعات سرور خود می دهد. برخی ممکن است آن را یک ویرایشگر جلویی برای پایگاه داده خود بنامند. بیشتر ارائه دهندگان میزبانی مشترک به phpMyAdmin دسترسی دارند و در cPanel در دسترس هستند. پس از دسترسی ، پایگاه داده WordPress خود را انتخاب کنید. در مورد ما این wpe-tut است.

تغییر نام کاربری وردپرس 01

phpMyAdmin تمام جداول موجود در آن پایگاه داده را لیست می کند. جداول نشان داده شده در تصویر زیر نمونه های پیش فرض در نصب وردپرس هستند. ما می خواهیم انتخاب کنیم wp_users از آنجا که حاوی مقداری است که می خواهیم ویرایش کنیم.

نام کاربری 02 وردپرس را تغییر دهید

انتخاب نام کاربری صحیح

حالا باید تصویری مانند این را ببینید. بیایید با دقت مطالعه کنیم.

تغییر نام کاربری وردپرس 03

 1. شناسه: این متغیر حسابداری است. برای شناسایی متوالی تمام کاربرانی که در یک نصب وردپرس ثبت نام کرده اند ، استفاده می شود. از آنجا که سرپرست اولین کاربر ثبت نام شده است ، شناسه آن 1 است. در این آموزش ، از هیچ کاربر دیگری استفاده نکردیم.
 2. ورود کاربر هست متغیر ذخیره نام کاربری واقعی کاربر.
 3. user_pass دارای رمز عبور مربوطه ، رمزگذاری شده در MD5 است.
 4. نام کاربری نام کامل کاربر است
 5. user_email متغیری است که آدرس ایمیل آن کاربر را ذخیره می کند
 6. display_name نحوه نمایش نام کاربری در پست ها و صفحات است. به عنوان مثال ارسال برخی از کاربران به جای “جو اسمیت” به عنوان “تیم تحریریه” نشان داده می شود
 7. سایر زمینه های حاضر برای این آموزش مهم نیستند.

ما می خواهیم تغییر دهیم ورود کاربر رشته. به صورت اختیاری می توانستیم تغییر کنیم نام کاربری و display_name. برای این کار ، گزینه را انتخاب می کنیم ویرایش کنید گزینه.

تغییر نام کاربری مدیر وردپرس

phpMyAdmin ما را برای قسمت های شخصی به قسمت های مختلف می برد مدیر ورود به زیر wp_users.

تغییر نام کاربری وردپرس 05

اکنون مقادیر را به مقادیر مناسب تغییر می دهیم. من معدن خود را به سوور و مشتقات آن تغییر داده ام.

تغییر نام کاربری وردپرس 06

پس از اتمام ، روی کلیک کنید برو برای انجام تغییرات شما باید پیامی مانند این دریافت کنید:

تغییر موفقیت در بروزرسانی نام کاربری وردپرس 07 sql

حالا وقتی بررسی می کنید wp_users ورود ، مدیر نام کاربری دیگر موجود نخواهد بود مقدار مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد ورود کاربر به عنوان نام کاربری جدید این مرحله کار آموزش ما را کامل می کند. بیایید تست کنیم ما با استفاده از نام کاربری جدید و رمز عبور قدیمی وارد WordPress می شویم.

تغییر موفقیت در ورود نام کاربری وردپرس 09

و بویا ، کار می کند!

داشبورد 10 wp را تغییر دهید نام کاربری مدیر وردپرس

WordPress نام کاربری جدید را به وضوح تشخیص می دهد. همه داده های قبلی بدون مانع مانده اند. به یاد داشته باشید ، اگر از افزونه caching استفاده می کنید ، اگر تعداد زیادی پست ارسال شده را تحت نام کاربری سرپرست دارید ، باید کل حافظه نهان را پاک کنید. همچنین می توانیم نمایه کاربری خود را که در زیر تنظیمات است پیدا کنید این چیزی است که باید بدست آوریم:

مشخصات wp بعد از

نتیجه

تغییر حساب کاربری پیش فرض وردپرس در موارد دیگر امنیت سایت وردپرس شما را سخت می کند. این یکی از بهترین روشهای امنیتی برای همه وب مسترهای وردپرس و یا توسعه دهندگان محسوب می شود. اگر از این استفاده کرده اید مدیر نام کاربری ، زمان آن رسیده است که آن را تغییر دهید.

این آموزش 100٪ وردپرس فشرده است. من ویژگی های جدول پایگاه داده WordPress را به همراه اهداف مربوطه توضیح داده ام. فقط تصاویر را دنبال کنید و خوب است که بروید. اگر همیشه گیر افتادید ، فرم نظر همه شماست. شما همچنین می توانید مرا در توییتر پینگ کنید. بیش از شما – آیا از روش دیگری برای تغییر نام کاربری سرور وردپرس اطلاع دارید؟ یک نکته امنیتی عالی و جذاب دارید؟ به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map