راهنمایی برای اندازه های تصویر وردپرس

وردپرس 3.9 با تمام توان اضافی در زیر کاپوت بیرون آمده است. یکی از ویژگی های جالب بسیار جذاب جدید ، امکان افزودن به کنترل موقعیت مکانی محصول تصاویر بارگذاری شده در وردپرس است – این واقعاً نرم است.!!


قبل از ادامه ، تشکر بزرگی از شما برد توزنارد چه کسی این سهم شگفت انگیز را که اکنون در هسته WordPress درج شده است ، انجام داده است! من فکر کردم این فرصتی عالی خواهد بود که نه تنها در مورد چگونگی استفاده از این ویژگی جدید توضیح دهم بلکه در مورد کلیه دامنه این عملکرد عملکرد خوبی داشته باشیم..

The Very Start – افزودن یا سفارشی کردن اندازه های تصویر

به طور پیش فرض وردپرس 3×3 نسخه اضافی از تصویر شما تولید می کند. نسخه “تصویر بند” ، “متوسط” و “بزرگ”. اندازه اصلی آپلود شده به نسخه “کامل” گفته می شود.

سفارشی کردن پیش فرض

می توانید مقادیر پیش فرض هر یک از این اندازه های محصول را به راحتی رونویسی کنید. یا می توانید به سمت خود بروید داشبورد وردپرس ، تنظیمات >> رسانه و مقادیر را در آنجا تغییر دهید یا می توانید از طریق پرونده یا پرونده عملکردهای افزونه مانند این کار را انجام دهید:

update_option ('thumbnail_size_w'، 250)؛
update_option ('thumbnail_size_h'، 250)؛
update_option ('thumbnail_crop'، 1)؛

افزودن اندازه های اضافی

می توانید به سرعت و به راحتی این عملکرد را در پرونده تم یا پرونده عملکردهای افزونه خود قرار دهید:

add_image_size (نام $ ، عرض $ ، ارتفاع $ ، محصول)؛

در پایان به دنبال چیزی شبیه به این خواهیم بود:

add_image_size ('صفحه اصلی-انگشت شست "، 250 ، 250 ، واقعی)؛

محصول سخت معمولی

نکته: به یاد داشته باشید که به هر اندازه تصویر اضافی نام منحصر به فرد خود را بدهید ؛-).

هر آنچه شما باید بدانید را می توان از طریق وردپرس Codex.

برخی از وردپرس 3.9+ جادویی – کنترل موقعیت محصول

محصول پارامتر $ قبلاً فقط یک مقدار بولی ، درست یا غلط بود. بنابراین یا یک محصول متناسب نرم یا یک محصول سخت اگر درست باشد (ادامه مطلب را بخوانید تا تفاوت بین یک محصول سخت و نرم را ببینید). با این حال اکنون می توانید از آرایه ای برای تعیین موقعیت منطقه محصول استفاده کنید ، (x_crop_position ، y_crop_position). من تصاویر برش یافته از مرکز را دوست دارم ، به عنوان مثال عملکرد شما اکنون می تواند مثل این باشد:

add_image_size ('صفحه اصلی "، 250 ، 250 ، آرایه (" مرکز "،" مرکز "))؛

کاربر انتخاب شده محصول سخت

پارامتر $ crop هنوز مقادیر true / false را می پذیرد و طبق گفته Brad کاملاً با عقب سازگار است. نحو با ویژگی CSS پس زمینه موقعیت یکسان است ، بنابراین برای طراحان و توسعه دهندگان آن آشناست ، اما در اینجا به هر حال به دلیل وضوح موجود هستند..

بالای سمت چپ
مرکز چپ
پایین سمت چپ
بالای سمت راست
مرکز درست
پایین سمت راست
بالای مرکز
مرکز مرکز
پایین مرکز

بنابراین من آن را برش خورده ام ، حالا چگونه می توانم از آن استفاده کنم?

خبر عالی … دقیقاً مشابه همین !! برای یک شکست کامل ، مثل همیشه نگاه کنید وردپرس Codex. در هر صورت یادآوری است. برای تماس با این تصویر دلخواه در قالب یا افزونه خود. در مثالی که ما استفاده کرده ایم ، در اینجا آمده است:

the_post_thumbnail ('صفحه اصلی ")؛

یا…

wp_get_attachment_url (get_post_thumbnail_id ($ post-> شناسه ، 'صفحه اصلی-انگشت شست'))؛

اما درباره همه تصاویر موجود من چیست?

همانطور که احتمالاً می دانید ، اندازه های محصول در زمان بارگذاری شما چرخه زده می شوند و تولید می شوند. اکنون این بدان معنی است که پس از استفاده از این ویژگی جدید با اضافه کردن موقعیت برش سفارشی یا تغییر / اضافه کردن اندازه جدید محصول ، اکنون آنچه در زمان بارگذاری ایجاد شده است باقی مانده و هیچ یک از این نسخه های جدید تصویر در دسترس ما نیست. باحال نبود!

Aaah اما صبر کنید. خوشبختانه افراد بسیار باهوش و بسیار جذاب در اجتماع وردپرس برای صرفه جویی در روز وجود دارند ، در اینجا بازسازی افزونه ریز عکسها. این افزونه مدت زمان طولانی است که خارق العاده است! در تمام تصاویر بارگذاری شده موجود شما چرخه خواهد داشت و تمام اندازه های جدید تصویر که اضافه یا سفارشی کرده اید بازسازی می شود. مشکل Wohohooo حل شد ��

سخت در مقابل محصول نرم – شما تصمیم گرفتید

محصول سخت

محصول سخت معمولی
تصویر مقیاس بندی می شود و سپس به ابعاد دقیقی که مشخص کرده اید بریده می شود. بسته به تناسب تصویر نسبت به اندازه محصول ، احتمال اینکه تصویر همیشه قطع شود ، بسته می شود.

محصول نرم

محصول نرم
یک محصول نرم هیچگاه از تصویر قطع نمی شود ، این تصویر را مقیاس می کند تا زمانی که در ابعاد مشخص شده متناسب باشد ، نسبت ابعاد اصلی خود را حفظ کند..

چیزی که ارزش دانستن دارد …

در صورتی که هر ابعادی از تصویر بارگذاری شده ، (عرض یا ارتفاع) از اندازه مجموعه محصول کمتر باشد ، از آن پرش می شود و نسخه ای برای آن اندازه ساخته نمی شود! وردپرس تمام اندازه های تصویری تنظیم شده را چرخانده و فقط نسخه های آن تصاویر را بزرگتر از نسخه ای که می خواهد تولید کند ، ایجاد می کند. در چنین حالتی ، هنگامی که تصویری در درون قالب یا افزونه شما بازیابی می شود و وجود ندارد ، به صورت پیش فرض روی تصویر اصلی “Full” به طور پیش فرض قرار می گیرد..

از اجرای این ویژگی عالی عالی در مضامین و افزونه های خود لذت ببرید. زمان لازم است که برخی از الاغها را لگد بزنید و برخی از تصاویر را برش دهید ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map