نحوه رزرو رایگان در وب سایت وردپرس خود به صورت رایگان

رزرو و قرار ملاقات ها را با وردپرس مدیریت کنید

این که آیا شما یک رستوران را اداره می کنید ، دارای یک اجاره تعطیلات هستید ، یا یک مکان را مدیریت می کنید ، رزروها منبع تغذیه کسب و کار شما هستند. مشتری ها به طور فزاینده ای انتظار دارند که بتوانند با سرعت و کارآمد ، در هر زمان و از هر مکان ، رزرو و رزرو را انجام دهند. مرتباً گوش دادن به تلفن و پاسخ فوری به نامه های الکترونیکی برای بسیاری از مشاغل غیر عملی و به سادگی غیرقابل کنترل است.


یک سامانه رزرو آنلاین ، مشتریان را قادر می سازد در هر زمان و هر مکان ، در دسترس شما را مشاهده کنند و از طریق آن رزرو انجام دهند – وردپرس تعداد زیادی افزونه عالی را برای رفع نیازهای شما دارد. انتخاب مناسب سایت شما را قادر می سازد تا برنامه ها و در دسترس بودن به روز را نشان دهد و همچنین رزرو و رزرو را انجام دهد.

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید افزونه رزرو مناسب را برای وب سایت وردپرس خود انتخاب کنید ، و بسته به نوع کار خود ، برخی از پیشنهادات را ارائه دهید. بیا شروع کنیم!

رزرو رستوران

با داشتن تعداد زیادی جدول و اسلات زمانی موجود در رستوران ، دست زدن به رزرو می تواند بسیار پیچیده باشد. یک افزونه خوب رزرو وردپرس نه تنها به شما امکان می دهد تا بتوانید راحت تر با مشتریان ارتباط برقرار کنید ، بلکه یک سیستم مدیریتی کارآمد برای رزروها نیز ارائه می دهد.

بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های رزرو بطور اختصاصی برای رزرو رستوران بیندازیم.

1. ویجت جدول باز کنید

ویجت جدول را باز کنید

ویجت جدول را باز کنید افزونه به شما امکان می دهد فرم های رزرو OpenTable را به وب سایت خود اضافه کنید. در حالی که وجود دارد است یک افزونه رسمی ، این گزینه جایگزین یک طراحی ساده و گزینه های بیشتر را ارائه می دهد.

افزونه اصلی رایگان است ، اما یک گزینه حق بیمه نیز وجود دارد که از 37 دلار شروع می شود. این پشتیبانی از رستوران های بین المللی ، امکان شخصی سازی محتوای ویجت های پیش و ارسال برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و موارد دیگر را ارائه می دهد..

2. رزرو هتل

رزرو رستوران

محبوب رزرو رستوران افزونه نه تنها شما را قادر به رزرو آنلاین می کند بلکه به شما در مدیریت سیستم رزرو خود کمک می کند. یک ویژگی مرتب و مرتب شما را قادر می سازد با ارسال اعلان های ایمیل سفارشی شده ، مستقیماً از داشبورد افزونه ، تأیید یا رد رزرو کنید..

فرم رزرو را می توان به هر صفحه ، پست یا ناحیه ویجت اضافه کرد. ظاهری تمیز و ساده دارد و کاربرد آن بسیار آسان است. همچنین یک سری از افزودنیهای پرداخت شده از جمله زمینه های سفارشی و ادغام MailChimp در دسترس است.

3. رزرو رستوران ReDi

رزرو رستوران ReDi

رزرو رستوران RedDi افزونه همچنین رزرو آنلاین را همراه با سیستم مدیریت رزرو ارائه می دهد. یکی از ویژگی های خوب خوب شما را قادر می سازد در حین خدمت ، صفحه رزرو را در زمان واقعی از رایانه لوحی یا دستگاه تلفن همراه مشاهده کنید.

اگرچه این افزونه قابل بارگیری نیست ، هزینه ماهانه آن حدود 7 دلار است. هزینه ارزان آن به این معنی است که می توانید یک یا دو ماه آن را امتحان کنید تا ببینید آیا این نیازهای شما را دارد یا نه.

قرارها و رزروهای ارائه دهنده خدمات

صرف نظر از خدمتی که ارائه می دهید ، مدیریت رزرو آنلاین یک راه حل سریع و آسان برای اتصال مشتریان به خدمات شما ارائه می دهد. گاهی اوقات به سادگی ناخوشایند است که مشتری بتواند تلفن را برداشته یا منتظر پاسخ ایمیل شود. اطمینان از رزرو آنلاین آسان ، به معنای احتمال کمتر مشتریان احتمالی برای بررسی رقبای شما است.

در زیر ، ما سه پلاگین رایگان مورد علاقه خود را ارائه داده ایم – بیایید نگاهی بیندازیم!

1. برنامه ریزی BirchPress

تقویم رزرو قرار ملاقات - برنامه زمانبندی BirchPress

زمانبند BirchPress افزونه یک راه حل عالی برای مشاغل مبتنی بر خدمات ارائه می دهد. فرم های رزرو می توانند در یک صفحه یا پست تعبیه شوند ، همچنین می توانند برای مضامین پاسخگو بهینه شوند.

این افزونه می تواند چندین مکان و همچنین چندین کارمند و خدمات را کنترل کند. همچنین به شما امکان می دهد مدت زمان سرویس ، زمان پرش و قیمت ها را تعیین کنید. قیمت گذاری حق بیمه از 75 دلار شروع می شود.

2. رزرو پلاگین قرار ملاقات فوق العاده حرفه ای

رزرو پلاگین قرار ملاقات فوق العاده حرفه ای

در حالی که رزرو پلاگین قرار ملاقات فوق العاده حرفه ای به طور مشابه با BirchPress Scheduler عمل می کند ، رابط کاربری بسیار زیبا و دلپذیر است. چیدمان مراحل رزرواسیون چهار مرحله ای مدرن و براق است و در عین حال فرم ساده ای برای استفاده شما را نیز فراهم می کند.

سایر ویژگی های مهم این افزونه ادغام پی پال و امکان تنظیم مجدد قرارها است. نسخه برتر با قیمت 39.97 دلار شروع می شود و برخی از ویژگی های اضافی مفید دیگر مانند ادغام Stripe ، همگام سازی تقویم Google و قیمت گذاری انعطاف پذیر را ارائه می دهد.

3. قرار ملاقات آسان

قرار ملاقات آسان

قرار ملاقات آسان افزونه یک راه حل عالی دیگر برای گرفتن رزرو آنلاین است. فرم انتهایی جلویی مرتب و جمع و جور است ، در حالی که انتهای عقب هم از نظر زیبایی شناختی خوشایند است و هم آسان برای مدیریت.

این افزونه از چندین مکان ، خدمات و کارمندان پشتیبانی می کند و حتی شما را قادر می سازد برای هر یک تقویم جداگانه ایجاد کنید. این یکی از ساده ترین افزونه های قرار ملاقات است که برای توسعه دهندگان بی تجربه توصیه می شود. اگر سایت خود را می سازید گزینه خوبی است.

رزرو خوابگاه

این که آیا شما یک هتل را اداره می کنید ، یک تختخواب و صبحانه در اختیارتان قرار می دهید ، یا دارای یک کرایه تعطیلات هستید ، رزرو آنلاین می تواند بسیاری از استرسهای مربوط به رزرو را از بین ببرد. برای مشتری در منطقه زمانی کاملاً متفاوت ، دسترسی شبانه روزی روند رزرو آنلاین یک مزیت بزرگ است.

بیایید به برخی از بهترین افزونه های رایگان برای رزرو اقامت آنلاین نگاهی بیندازیم:

1. تقویم رزرو ساده WP

تقویم رزرو ساده WP

تقویم رزرو ساده WP افزونه دقیقاً آنچه را که وعده داده شده انجام می دهد. اگرچه کمی اساسی به نظر می رسد ، نصب آن ساده است و مخصوصاً برای کاربران غیر فنی توصیه می شود.

نسخه رایگان یک راه حل اساسی عالی برای گرفتن رزرو ارائه می دهد ، اما در صورت نیاز به چندین تقویم ، باید به نسخه برتر ارتقا دهید. این نسخه بسیاری از ویژگی های مفید دیگر ، از جمله همگام سازی با وب سایت هایی مانند Booking.com و Airbnb را ارائه می دهد.

2. تقویم رزرو

تقویم رزرو

تقویم رزرو یکی از این افزونه هایی است که در تست زمان ایستاده است. در اصل در سال 2009 توسعه یافته است ، این امکان را به شما می دهد تا مشتریان در دسترس بودن را بررسی کنند و به سرعت یک رزرو انجام دهند – و هنوز هم به اندازه کافی نیازهای کاربران امروز وردپرس را تأمین می کند.

طراحی های جلویی و انتهایی پاسخگو ، همراه با ظاهری قابل تنظیم و براق ، یک راه حل کلی کلی را ارائه می دهند. اگرچه این افزونه برای رزرو اقامتگاه طراحی شده است ، اما می تواند با سایر خدمات نیز سازگار باشد. در حالی که تعدادی از گزینه های مربوط به انتخاب حافظه زمانی در نسخه رایگان در دسترس نیست ، می توانید با خرید نسخه برتر ، این کارایی را اضافه کنید که با قیمت بسیار کمی 99 دلار شروع می شود.

3. سیستم رزرواسیون Pinpoint

سیستم رزرواسیون Pinpoint

در حالی که این ساده ترین افزونه برای استفاده نیست سیستم رزرواسیون Pinpoint افزونه یک رابط کاربری بسیار دقیق تر از فرم های رزرو اقامتگاه به ظاهر سنتی ارائه می دهد. همچنین مشتریان می توانند تقویم را در قسمت جلویی تغییر دهند تا چندین ماه یا کمتر نشان داده شود.

بسته اصلی PayPal یکپارچه و WooCommerce سازگار است ، همچنین افزودنی های پرداخت شده ای برای سایر ارائه دهندگان پرداخت نیز در دسترس است..

نتیجه

مشاغل قبلاً برای ارائه خدمات عالی بسیار تلاش می کنند که گرفتن رزرو و رزرو ممکن است به یک ناراحتی بزرگ تبدیل شود. سیستم های مدیریت رزرو آنلاین می توانند بسیاری از مسائل را حل کنند ، اما یافتن راه حل مناسب برای گردش کار و تجارت شما می تواند یک تلاش باشد.

با استفاده از مشاوره و افزونه هایی که ما پیشنهاد کردیم ، اکنون می توانید انعطاف پذیری رزرو آنلاین را به مشتریان خود ارائه دهید. از نظر شما ، شما همچنین می توانید مدیریت بهتر و بیشتر رزرو را مدیریت کنید. برای شروع کار ، به سادگی افزونه ای را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد ، و آن را امتحان کنید!

آیا هیچ یک از این افزونه ها برای نیازهای تجاری شما یکپارچه است؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map