نحوه شخصی سازی داشبورد مدیر وردپرس خود را

نحوه شخصی سازی داشبورد مدیر وردپرس خود را

اتومبیل های سفارشی آنها دقیقاً مانند هر اتومبیل دیگر شما را از نقطه A به B می برند. آنها از همان مواد ساخته شده اند و گالن بنزین را مانند هر وسیله نقلیه موتوری دیگر می سوزانند. با این حال ما (یا حداقل بازدید کنندگان خودرو در بین ما) عشق عمیقی به ماشین سفارشی ساخته شده داریم. چرا?


 • آنها از خط مونتاژ بهتر از همتایان خود به نظر می رسند
 • آنها برای عملکرد بهتر بهینه شده اند

وردپرس یکی از بزرگترین وسیله نقلیه ای است که می توانید برای رسیدن به رویاهای آنلاین خود از آن استفاده کنید. این وردپرس از داشبوردی عالی برخوردار است و در خارج از جعبه ، WordPress به شما و یا مشتریان شما کمک می کند تا وب سایت های عالی را در هیچ زمان ایجاد کنند.

اما داشبورد سرور وردپرس از نظر احساس و نگاه خیلی “اصلی” است. منظورم این است که ، هرچند زیبا باشد ، دقیقاً سبک شخصی را ایجاد نمی کند. این کمی سخاوتمندانه است و احتمالاً تحت تأثیر مشتری قرار نخواهد گرفت که قبلاً از این سکو استفاده کرده است. هک ، این مشتری را تحت تأثیر قرار نمی دهد که از یک ظاهر طراحی شده شخصی و یا شباهت زیادی به برندسازی قدردانی کند.

از طرف دیگر ، داشبورد های سفارشی وردپرس شخصی هستند و به مشتریان شما یک عامل احساس خوب دیگری را می بخشد که باعث می شود آنها بیشتر آرزو داشته باشند. شما می توانید نام تجاری خود را بسازید یا داشبورد وردپرس را متناسب با نیاز مشتری خود تنظیم کنید ، و کالای عالی خود را در اختیار شما قرار دهد که بسته بندی خوبی دارد – بسته بندی سفارشی خود. در پست امروز ،

 • ابزارک های غیر ضروری و منوها را برای ایجاد داشبورد سفارشی تمیزتر و سبک تر از بین ببرید
 • پیوند پاورقی داشبورد را سفارشی کنید
 • از عناصر عمومی مانند آرم وردپرس خلاص شوید
 • گزینه های صفحه را لمس کنید
 • چند سفارشی را که می توانید برای شخصی سازی داشبورد خود استفاده کنید ، لمس کنید

تا پایان این پست ، شما باید بتوانید داشبورد سرپرستی وردپرس زیبا و شخصی ایجاد کنید که با مشتری شما طنین انداز شود یا حضور برند آنلاین شما را تقویت کند. تا انتها لذت ببرید و با افکار خود در بخش نظرات زیر ما را ووه کنید!

صبر کن! قبل از شروع ، یک موضوع کودک ایجاد کنید

شما می توانید پرونده های اصلی خود را ویرایش کنید ، یا از ویرایشگر تحت ظاهر در داشبورد موضوع خود استفاده کنید ، اما این بدان معنی است که هرگز تم وردپرس خود را دوباره به روز نکنید. قبل از ایجاد هرگونه تغییر در پرونده های موضوع مورد نظر یک موضوع کودک ایجاد کنید. به این ترتیب هنگامی که موضوع اصلی را به روز می کنید ، تمام تغییرات شما در حالت محکم باقی می مانند. در اینجا چند گام سریع برای راه اندازی شما فقط برای این آموزش آورده شده است ، اما ما همچنین یک راهنمای کامل برای ایجاد تم کودک داریم یا می توانید به این موارد مراجعه کنید وردپرس codex برای کمک بیشتر.

 1. پوشه تم کودک خود را ایجاد کنید: وارد نصب وردپرس خود شوید و آن را پیدا کنید wp-content / themes / yourthemename پوشه در این پوشه یک پوشه جدید اضافه کنید و آن را “child-theme” یا “yourthemename-child” اضافه کنید (این ایده را می گیرید).
 2. پرونده CSS کودک خود را ایجاد کنید: اکنون که یک پوشه با موضوع کودک جدید دارید ، می توانید فایلهای جدیدی را اضافه کنید تا سبک و عملکرد موضوع فعلی خود را تغییر دهید. ابتدا یک پرونده style.css جدید را در پوشه تم کودک خود ایجاد کنید ، سپس پرونده جدید را ویرایش کنید تا اطلاعات عنوان اصلی را اضافه کنید (فقط بنابراین شما یا توسعه دهندگان بعدی می دانید که چه اتفاقی می افتد):
  / *---------------------------------------------------
  نام موضوع: نام پوشه کودک شما در اینجا
  توضیحات: موضوع کودک برای نام والدین در اینجا
  نویسنده: نام شما در اینجا
  الگو: نام موضوع والدین در اینجا
  ----------------------------------------------------* /

  بعد از عنوان می توانید تمام CSS جذاب خود را اضافه کنید تا ظاهر تم والدین خود را با استفاده از مضمون فرزندتان تغییر دهید.

 3. فایل پی اچ پی تم کودک خود را ایجاد کنید: در داخل پوشه جدید کودک با موضوع خود یک پرونده function.php ایجاد کنید. سپس پرونده توابع جدید را ویرایش کنید تا کدی را اضافه کنید که سبک اصلی “والدین” شما را بارگیری کند:

  حتماً پس از آخرین برچسب PHP بازنویسی function.php خود را اضافه کنید.

مطمئناً می توانید چیزهای بیشتری به تم کودک خود اضافه کنید تا در الگوهای مربوط به سربرگ ، پاورقی یا هر چیز دیگری تغییراتی در الگوهای ایجاد شود. اما برای اهداف این آموزش همه شما تنظیم شده اید! پس بزن که بریم…

ابزارکهای غیر ضروری وردپرس داشبورد را از بین ببرید

پس از ورود به داشبورد وردپرس خود ، متوجه دو بخش (ابزارک) مانند آن خواهید شد در یک نگاه, آمار سایت, پیش نویس سریع, و اخبار وردپرس درمیان دیگران. بیشتر این ابزارکهای داشبورد توسط WordPress اضافه می شوند ، اما بسته به موضوع و / یا افزونه های شما ، تعداد ویجت های نمایش داده شده می توانند بالا یا پایین روند. برخی از تم ها و افزونه ها ابزارک های مخصوص به خود را به داشبورد اضافه می کنند.

در حالی که برخی از این ابزارک ها مفید هستند ، آیا مشتری های شما باید هرکدام را ببینند؟ آیا در هر بار ورود به سیستم ، باید هر کدام از این ابزارک ها را ببینید؟ شاید مجبور بودید با ابزارک کنار بیایید زیرا هیچ راهی برای خلاص شدن از شر آنها وجود نداشت. امروز روز شانس شماست. با استفاده از چند خط کد به راحتی می توانید ابزارک های داشبورد را به راحتی حذف کنید:

// ابزارکهای داشبورد را حذف کنید
عملکرد حذف_dashboard_meta ()
اگر (! current_user_can ('management_options')) {
remove_meta_box ("dashboard_inoming_links" ، "داشبورد" ، "عادی")؛
remove_meta_box ("dashboard_plugins" ، "داشبورد" ، "عادی")؛
remove_meta_box ("dashboard_primary" ، "داشبورد" ، "عادی")؛
remove_meta_box ("dashboard_secondary" ، "داشبورد" ، "عادی")؛
remove_meta_box ("dashboard_quick_press" ، "داشبورد" ، "سمت")؛
remove_meta_box ("dashboard_recent_drafts" ، "داشبورد" ، "سمت")؛
remove_meta_box ("dashboard_recent_comments" ، "داشبورد" ، "عادی")؛
remove_meta_box ("dashboard_right_now" ، "داشبورد" ، "عادی")؛
remove_meta_box ("dashboard_activity" ، "داشبورد" ، "عادی")؛
}
}
add_action ('admin_init'، 'remove_dashboard_meta')؛ 

کپی کردن کد فوق در پرونده های function.php موضوع کودک شما (یافت شده در) wp-content / themes / yourthemename / کودک-تم / توابع.php) و صرفه جویی در تغییرات ، همه ابزارک های داشبورد را به استثنای موارد اضافه شده توسط موضوع یا افزونه های شما از بین می برد. از کد بالا ، تمام کاربران با کمتر از قابلیت های مدیر به لطف این بخش از کد ویدجت ها را نمی بینم:

اگر (! current_user_can ('management_options'))

… که بررسی می کند اگر کاربر قابلیت (“management_options”) را فقط در اختیار سرپرستان داشته باشد. شاید شما نمی خواهید داشبورد خود را از همه ابزارک ها خلاص کنید. به جای آن می توانید از کد زیر استفاده کنید:

// عملکرد را برای استفاده در قلاب عمل ایجاد کنید
عملکرد wpexplorer_remove_dashboard_widget ()
remove_meta_box ("dashboard_quick_press" ، "داشبورد" ، "سمت")؛
}
add_action ('wp_dashboard_setup'، 'wpexplorer_remove_dashboard_widget')؛

کد فوق را در پرونده function.php خود کپی کنید و برای خلاص شدن از شر تغییرات را ذخیره کنید پیش نویس سریع ویجت برای حذف هر ویجت دیگر ، فقط جایگزین کنید “dashboard_quick_press” ، “داشبورد” ، “سمت” با استفاده از شلغم مربوطه برای هر ویجت. سایر کلیدهای ویجت استاندارد شامل موارد زیر است:

 • dashboard_inoming_links
 • dashboard_plugins
 • dashboard_primary
 • dashboard_secondary
 • dashboard_quick_press
 • dashboard_recent_drafts
 • dashboard_recent_comments
 • dashboard_right_now
 • dashboard_activity

اما ممکن است دارای ویجت های اضافی دیگری باشید که توسط موضوع والدین شما ، سایر افزونه هایی که نصب کرده اید یا حتی هاستینگ شما است (WP Engine یکی از آنها را اضافه می کند wpe_dify_news_feed) برای یافتن گنجاندن این ابزارک های اضافه شده ، از یک بازرس مرورگر استفاده کنید (ما یکی را در Chrome دوست داریم – این بخشی از ابزارهای پیش فرض توسعه دهنده وب آنها است ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید اینست که روی یک عنصر کلیک راست کرده و “بازرسی” را انتخاب کنید) و سپس کپی کنید شناسه تقسیم برای ویجتی که می خواهید حذف کنید.

افزودن ابزارکهای داشبورد وردپرس

اکنون که می توانید ابزارک های داشبورد را به عنوان دلخواه خود حذف کنید ، بگذارید ابزارهای سفارشی خودمان را اضافه کنیم. شما می توانید هر چیزی را که می خواهید با ویجت خود به نمایش بگذارید ، بنابراین هیچ چیز برای جلوگیری از ایجاد داشبورد سفارشی رویاهای شما نیست. بهترین قسمت این است که فوق العاده duper آسان اضافه کردن ویجت به داشبورد وردپرس شما. فقط کد زیر را به کد خود اضافه کنید wp-content / themes / yourthemename / کودک-تم / توابع.php فایل:

/ **
* ویجت را به داشبورد اضافه کنید.
*
* این عملکرد به عملکرد "wp_dashboard_setup" در زیر قلاب شده است.
* /
عملکرد wpexplorer_add_dashboard_widgets ()
wp_add_dashboard_widget (
'wpexplorer_dashboard_widget' ، // چنگ زدن به ابزارک.
"ویجت داشبورد سفارشی من" ، // عنوان.
'wpexplorer_dashboard_widget_function' // عملکرد نمایش.
)؛
}
add_action ('wp_dashboard_setup' ، 'wpexplorer_add_dashboard_widgets')؛

/ **
* عملکردی را برای خروجی محتوای ویجت داشبورد خود ایجاد کنید.
* /
عملکرد wpexplorer_dashboard_widget_function ()
echo "سلام در آنجا ، من یک ویجت داشبورد عالی هستم. مرا ویرایش کنید!"؛
}

ذخیره تغییرات. البته می توانید افزونه را متناسب با نیاز خود ویرایش کنید. HTML ، PHP یا هر مکانی که دارید را قرار دهید:

echo "سلام در آنجا ، من یک ویجت داشبورد عالی هستم. ویرایش مرا!"؛

ویجت سفارشی جدید شما در پایین مطلق – زیر همه ابزارک ها – که اگر ویجت های زیادی داشته باشید ممکن است خارج از نمای باشد. با این حال می توانید ویجت را در بالا بکشید و رها کنید (یا هر جای دیگری برای آن موضوع).

صفحه داشبورد سفارشی وردپرس

بگذارید بگوییم که شما علاقه مند به ایجاد داشبورد کاملاً متفاوت هستید. یکی که با HTML ، PHP و حتی یک ظاهر طراحی دلخواه خود همراه است. اگر می خواهید فراتر از افزودن / حذف ابزارک های داشبورد فراتر بروید ، لطفاً نحوه ایجاد صفحه داشبورد سفارشی وردپرس توسط Remi Corson را پرداخت کنید.

او یک افزونه عالی ایجاد کرده است که به شما کمک می کند تا صفحه داشبورد دلخواه خود را تنظیم کنید (custom-dashboard.php). شما باید مهارت های توسعه PHP خود را در مورد چنگال این افزونه متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید. در کل ، من سعی کردم داشبورد سفارشی شیرین و شگفت انگیز است داشبورد سفارشی شما می تواند نصب باشد :). می خواهید پیام خوش آمدید خود را سفارشی کنید ، و پست ما را در سفارشی سازی پیام خوش آمدید داشبورد وردپرس خود تنظیم کنید.

حذف منوهای داشبورد وردپرس

ما می توانیم ابزارکهای داشبورد وردپرس را اضافه یا از بین ببریم و حتی ظاهر داشبورد را به کلی تغییر دهیم (به لطف رمی) ، اکنون بیایید به قسمت بعدی برویم: موارد منوی ناخواسته را از بین ببریم.

چرا؟ شما می خواهید بعضی از منوها را حذف کنید تا داشبورد لاغر به مشتری ارائه شود و آنها را از دسترسی به مناطق “محدود” باز دارد. اگر مشتری از راه وردپرس خود را نمی داند ، در صورت مراجعه و تغییر گزینه هایی در صفحات مانند تنظیمات یا افزونه ها می تواند سایت را خراب کند. کد زیر را به پرونده function.php خود اضافه کنید:

عملکرد wpexplorer_remove_menus ()
remove_menu_page ('themes.php')؛ // ظاهر
remove_menu_page ('plugins.php')؛ // پلاگین ها
remove_menu_page ('users.php')؛ // کاربران
remove_menu_page ('Tools.php')؛ // ابزارها
remove_menu_page ('options-general.php')؛ // تنظیمات
}
add_action ('admin_menu'، 'wpexplorer_remove_menus')؛

کد بالا پیوندهای منو را به تنظیمات ، پلاگین ها ، ظاهر ، کاربران و ابزارها برای همه کاربران حذف می کند. همچنین می توانید منوهای فرعی را نیز حذف کنید. در اینجا نمونه ای از نمونه ای است که زیر منوی Widgets را در زیر ظاهر حذف می کند:

عملکرد wpexplorer_adjust_the_wp_menu ()
$ page = remove_submenu_page ('themes.php'، 'widgets.php')؛
}
add_action ('admin_menu'، 'wpexplorer_adjust_the_wp_menu'، 999)؛

در مثال بالا ، کاربران به غیر از ابزارکها به کلیه منوهای زیر ظاهر (Access) دسترسی خواهند یافت. می توانید همانطور که می خواهید منوها یا زیر منوها را حذف کنید. فقط بخاطر بسپارید که این امر باعث نمی شود کاربران مستقیماً به این صفحات دسترسی پیدا کنند. منظورم این است که اگر یک کاربر وارد شود ، برای مثال yourdomain.com/wp-admin/options-general.php ، آنها به صفحه تنظیمات شما دسترسی پیدا می کنند. نکته خوبی که بیشتر کاربران اگر این آیتم در منو نباشد زحمت نمی کشند.

اگر نمی توانید یا نمی خواهید که فایل توابع.php خود را ویرایش کنید ، همیشه می توانید آن را نصب کنید افزونه ویرایشگر منوی مدیر, که به شما امکان کنترل کامل بر منوها را می دهد. با چند ویژگی جالب از جمله محدودیت های منوی مبتنی بر نقش ، امکان پنهان کردن منوها و ایجاد موارد منو سفارشی از دیگر ویژگی های جالب حمل می شود..

سفارشی کردن صفحه داشبورد وردپرس

تا این لحظه ، ما سفارشی سازی “قابل توجهی” را در داشبورد سرور وردپرس شما انجام داده ایم. فقط برای همه کارهای درخشان که انجام می دهید ، اعتبار کافی است. شخصی سازی پاورقی (“با تشکر از شما برای ایجاد وردپرس.”) می تواند به تقویت برند شما (یا مشتری) کمک کند. بگذارید پاورقی شما را به “ساخته شده با عشق با نام شما” تغییر دهیم. فقط کافی است قطعه زیر را به پرونده function.php خود اضافه کنید و تغییرات را ذخیره کنید:

// پاورقی سفارشی Admin
عملکرد wpexplorer_remove_footer_admin ()
پژواکساخته شده با عشق توسط WPExplorer'؛
}
add_filter ('admin_footer_text'، 'wpexplorer_remove_footer_admin')؛

نام خود را با نام ، وب سایت ، آدرس ایمیل و غیره و yourdomain.com با نام دامنه واقعی خود جایگزین کنید. در حال حرکت …

سفارشی کردن فرم ورود

تاکنون ، همه موارد لازم برای سفارشی کردن داشبورد سرور وردپرس خود را در اختیار دارید. بیایید یک قدم جلوتر برویم و صفحه ورود را شخصی سازی کنیم ، بنابراین کاربران شما می توانند یک تجربه شخصی سازی شده را از همان ابتدا داشته باشند. از همه اینها ، چرا زحمت سفارشی کردن داشبورد وردپرس خود را دارید که فقط توسط صفحه ورود به سیستم داده شود?

با استفاده از این صفحه ، باید دو عنصر را شخصی سازی کنیم: آرم پیش فرض WordPress و پیوند wordpress.org که همراه آن است. اما قبل از اینکه کد �� را به شما نشان دهم ، می توانید با استفاده از هر یک از این 15 پلاگین بهترین صفحه ورود به سیستم سفارشی برای وردپرس ، صفحه ورود خود را به راحتی تنظیم کنید. اکنون ، برای این احساس گرم فازی که از بازی با کد ایجاد می شود ، موارد زیر را در توابع خود کپی کنید :php:

تابع wpexplorer_login_logo ()؟>

logo.png را با نام پرونده لوگوی سفارشی خود ، که ابتدا باید بارگذاری کنید ، جایگزین کنید wp-content / themes / yourtheme / تصاویر. لوگوی سفارشی خود را زیر 80 x 80 پیکسل نگه دارید ، حتی اگر می توانید با برخی از CSS های سفارشی آن را تغییر دهید. با وجود آرم ورود به سیستم سفارشی ، زمان آن رسیده است که پیوندی را که با لوگوی اصلی وردپرس همراه است تغییر دهید. بگذارید ما لوگوی جدید شما را به وب سایت شما پیوند دهیم. این کد را در پرونده ی function.php خود کپی کنید و تغییرات را ذخیره کنید:

عملکرد wpexplorer_login_logo_url ()
esc_url (home_url ('/')) Return؛
}
add_filter ('login_headerurl'، 'wpexplorer_login_logo_url')؛

عملکرد wpexplorer_login_logo_url_title ()
"نام و اطلاعات سایت شما" را برگردانید
}
add_filter ('login_headertitle'، 'wpexplorer_login_logo_url_title')؛

به یاد داشته باشید ، همیشه می توانید با استفاده از CSS صفحه ورود به سیستم خود را سبک کنید. یا به سادگی می توانید با یک موضوع جالب مانند کل موضوع چند منظوره و پاسخگو وردپرس که دارای گزینه های داخلی برای یک صفحه ورود به سیستم و نام تجاری سایت است ، شروع کنید..

سفارشی کردن داشبورد وردپرس: گزینه های صفحه

اگر نمی خواهید پلاگین های کد را وارد کنید یا نصب کنید ، می توانید از گزینه های Screen استفاده کنید تا یک داشبورد وردپرس سفارشی ایجاد کنید. فقط وارد داشبورد وردپرس خود شوید و در بالای صفحه سمت راست ، منوی کشویی گزینه های صفحه را مشاهده خواهید کرد. برای فعال کردن / غیرفعال کردن ابزارکها روی این گزینه کلیک کنید و علامت / علامت بررسی را بردارید. سپس می توانید ابزارک های خود را بکشید و رها کنید تا آنها را به دلخواه ترتیب دهید.

تنها نقطه ضعف این روش ، تنظیمات شما را بر اساس هر کاربر ذخیره می کند ، به این معنی که اگر یک وبلاگ چند نویسنده داشته باشید ، خیلی خوب نیست. همچنین ، شما نمی توانید کاربران را از فعال کردن مجدد ابزارکها به خواست خود بازدارید.

جایزه: از افزونه استفاده کنید

ما بیشتر وقت خود را صرف پوشش گزینه های کد کرده ایم. اما اگر به موقع خط کشیدید ، یک افزونه می تواند مفید باشد.

گزینه 1: Plugin Ultimate Tweaker برای وردپرس

Ultimate Tweaker برای وردپرس

در مرحله اول ، چیزی کمی متفاوت: Ultimate Tweaker برای وردپرس ، موجود از CodeCanyon. گزینه پلاگین واقعا نهایی برای ویرایش سرپرست وردپرس شما (تبلیغ چند ویژگی دیگر در وردپرس).

اکثر افزونه ها از یک هدف خاص پشتیبانی می کنند ، اما Ultimate Tweaker نیست. این افزونه همه کاره همه کاره است ، مانند مواردی که قبلاً هرگز ندیده ام. در اصل ، Ultimate Tweaker از 240+ هک ها ، ترفندها و ابزارهای مختلف WordPress پشتیبانی می کند تا زندگی شما ساده تر شود. این امر به چندین روش مفید است: بهبود کارآیی ، از بین بردن قسمت هایی از وردپرس که شما را آزار می دهد ، و گسترش قابلیت های اصلی وردپرس فراتر از آنچه ممکن بود فکر کنید..

این 240 هک واقعا متنوع است و می توان آنها را به 35 دسته مختلف تقسیم کرد. برای اینکه ایده ای راجع به آنچه Ultimate Tweaker می تواند انجام دهد ، به شما ارائه می دهیم ، در اینجا فقط چند مورد از "هک های آن":

 • یک آرم را در بالای منوی نوار کناری اضافه کنید
 • صفحه داشبورد و ورود به سیستم WordPress را دوباره ببندید
 • دکمه کلیک راست یا چاپ صفحه را در وب سایت خود غیرفعال کنید
 • با افزودن reCaptcha 2 به صفحه ورود به سیستم ، امنیت را تقویت کنید
 • کیفیت JPEG را تنظیم کنید تا اندازه پرونده تصاویر کاهش یابد
 • کد های کوتاه را در ابزارک های متن فعال کنید
 • برای تعداد پست ها حداقل تعداد کلمه ایجاد کنید
 • "لرزش" رمز ورود اشتباه را روی صفحه ورود غیرفعال کنید
 • کد Google Analytics را به وب سایت خود اضافه کنید
 • 19 میانبر صفحه کلید جدید برای وردپرس
 • یک صفحه 404 سفارشی ایجاد کنید
 • به روزرسانی های خودکار وردپرس را غیرفعال کنید

بسیاری از این هک های وردپرس مواردی هستند که همه ما در برخی از مواقع یا موارد دیگر به Google برای آنها مراجعه کرده ایم. بسیاری از آنها به خودی خود نسبتاً جزئی هستند ، اما با یک لیست جامع از چند صد نفر ، این افزونه در مجموع می تواند ارزش زیادی را ارائه دهد. انجمن وردپرس معمولاً درباره آنچه را که می خواهید از هسته وردپرس مشاهده کنید بسیار آواز است ، بنابراین من واقعاً امیدوارم که توسعه دهندگان به جامعه گوش دهند و برخی از پیشنهادات خود را در به روزرسانی های بعدی این افزونه به اجرا بگذارند.

گزینه 2: Forest - Revolution WordPress Admin Theme

موضوع مدیریت وردپرس جنگل

فقط می خواهید مارک تجاری باطن وب سایت خود را تغییر دهید؟ در حالی که ما به طور معمول استفاده از کمی کد را توصیه می کنیم ، می توانید از یک افزونه نیز استفاده کنید. اگر از ظاهر داشبورد پیش فرض حوصله ندارید ، موضوع مدیریت وردپرس Forest WordPress به شما امکان می دهد تا کمی از چهره خود را ارائه دهید. و فقط با 9 دلار فارست نحوه تغییر وظایف آشنا در وردپرس مانند اضافه کردن پست / صفحه را تغییر نخواهد داد ، این فقط وردپرس را ایجاد می کند نگاه کن وقتی آنها را انجام می دهید بهتر است! این افزونه همچنین به شما امکان می دهد صفحه پیش فرض ورود به سیستم WordPress را تغییر دهید.

جنگل تصویر زمینه تم مدیر

جنگل به شما امکان می دهد تصویر زمینه خود را به داشبورد وردپرس اضافه کنید - یا می توانید یکی از شش تصویر ارائه شده رایگان ، از جمله تصویر موجود در تصویر بالا را استفاده کنید. شما می توانید داشبورد را با استفاده از خلاقیت خود (با استفاده از رنگ های نامحدود) ، یا با استفاده از یکی از طرح های پیش فرض رنگ وردپرس ، سفارشی سازی کنید. با انتخاب تایپوگرافی خود از بیش از 600 قلم گوگل ، می توانید داشبورد را سفارشی کنید. این افزونه از پوستی سبک و تیره پشتیبانی می کند و می توانید سطح کدورت هر عنصر را پیکربندی کنید. اگر دکمه هایی در داشبورد شما استفاده نمی کنید ، حتی می توانید آنها را مخفی کنید - این عالی است برای وب سایت های مشتری که در آن گزینه های زیادی می توانند آنها را بارگیری کنند.

توجه: جنگل به هیچ وجه ظاهر وب سایت زنده شما را تغییر نخواهد داد ، این فقط برای بازگشت به عقب است.

منابعی در زمینه شخصی سازی داشبورد وردپرس

آیا می خواهید درباره سفارشی کردن داشبورد وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ در اینجا چند منبع اضافی برای مجموعه ابزار حرفه ای شما آورده شده است:

بیش از شما ...

ایجاد داشبورد سرپرست وردپرس سفارشی یکی از بهترین راه های تقویت تصویر برند و ارائه تجربه با تجربه شخصی به مشتریان است. این ساده است و وقت زیادی را صرف نمی کنید. پس برای چی منتظری؟ سفارشی سازی کنید.

غیر از این ، امروز چه چیزی یاد گرفتید؟ آیا تاکنون یک داشبورد سرور وردپرس سفارشی ایجاد کرده اید؟ با نظرات مشتاق ما در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map