نحوه ساخت فرم ورود به سیستم وردپرس سفارشی (و چرا باید)

چگونه می توان یک صفحه ورود به WordPress سفارشی ایجاد کرد (و چرا باید)

احتمال وجود دارد که شما کارهای زیادی را در ساخت سایت وردپرس خود انجام داده و جلوی آن را زیبا جلوه دهید. با این وجود ، ممکن است شما یک جنبه مهم را نادیده بگیرید: فرم ورود به WordPress.


دلایل زیادی برای شخصی سازی فرم ورود به سایت وردپرس وجود دارد ، از جمله بهبود امنیت ، افزایش آگاهی از برند و افزایش تجربه کاربر. هر یک از این دلایل باید برای قانع کردن شما از بخشی از صفحه پیش فرض ورود به سیستم WordPress کافی باشد. این تغییر ساده روشی شگفت آور و عالی برای بهبود سایت شما است.

در این پست ، در مورد مزایای ایجاد یک فرم ورود به سیستم وردپرس بحث خواهیم کرد. سپس برخی از ابزارهایی را ارائه می دهیم که می توانند به شما در انجام این کار به راحتی کمک کنند ، از جمله برخی از بهترین افزونه های صفحه ورود به سیستم که می توانید انتخاب کنید. بیا شروع کنیم!

چرا یک فرم ورود سفارشی وردپرس برای سایت شما سودمند است

به عنوان یک وب سایت وردپرس ، مطمئناً با فرم ورود پیش فرض وردپرس آشنا هستید. از نظر ظاهری کاملاً کاربردی است اما استخوان های لخت. نمایشگاه A را ببینید:

فرم اصلی ورود به WordPress

همچنین ویژگی های امنیتی خاصی برای نگه داشتن هکرها و سایر موارد غیرقابل انکار از ناحیه سرپرست شما به غیر از تنظیمات اصلی امنیتی وردپرس (مانند رمزهای عبور قوی) ارائه نمی دهد. به همین دلایل ، فرم ورود به سیستم شما به اندازه هر بخش دیگری از سایت شما مورد توجه است.

در اینجا فقط برخی از مزایای سفارشی کردن فرم ورود به WordPress آورده شده است:

 1. امنیت بهتر. می توانید از صفحه ورود خود برای تغییر مسیر فرم ورود به URL به یك URL منحصر به فرد محافظت كنید ، این امر باعث می شود هكرها صفحه ورود خود را دشوار كنند. به علاوه ، می توانید برای تعداد دفعاتی که شخص می تواند وارد سیستم شود یا حتی احراز هویت چند عاملی را تعیین کند ، محدودیت تعیین کنید.
 2. مارک سازگاری. گسترش مارک تجاری خود به فرم ورود به سیستم اجازه می دهد تا با بقیه سایت خود سازگاری داشته باشید ، بنابراین کاربران و اعضای تیم شما تجربه منسجمی را خواهند داشت. به علاوه اگر ورود به سیستم های اجتماعی را به وردپرس اضافه کنید ، ورود و به اشتراک گذاشتن مطالب خود برای خوانندگان یا اعضای خود حتی ساده تر است.
 3. پیمایش پیشرفته. می توانید از فرم ورود به سیستم استفاده کنید تا ناوبری دیگری را برای کاربران نهایی خود فراهم کنید. می توانید به پروفایل های رسانه های اجتماعی پیوند دهید ، یا حتی پیشنهادهای ویژه را مستقیماً در صفحه ورود به نمایش بگذارید.
 4. تجربه کاربری بهبود یافته. می توانید فرم ورود به سیستم را شخصی سازی کنید تا کاربران نهایی به هر صفحه ای که شما انتخاب می کنید ، مانند صفحه نمایه سفارشی شده یا یک تبلیغ تخصصی ، یا پیام های سفارشی ایجاد کنید.

اینها فقط برخی از مزایایی است که می توانید با یک فرم ورود به سیستم به دست آورید. با این حال ، مهمترین چیز مهم است. امنیت باید همیشه در هنگام تصمیم گیری در مورد هرگونه تغییر در سایت خود ، در ذهن شما مهم باشد و در این حالت تنها با چند ترفند ساده می توانید آن را بسیار تقویت کنید..

ابزارهای مفید برای ایجاد فرم ورود به سیستم وردپرس سفارشی

در حال حاضر ، دلایلی را که ممکن است بخواهید فرم ورود به WordPress خود را تغییر دهید ، می فهمید. خوشبختانه افزونه های زیادی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند (بعلاوه بسیاری از آنها می توانند برای سفارشی کردن فرم های دیگر وردپرس نیز استفاده شوند). گزینه های زیر برخی از بهترین ها هستند که دارای مجموعه ای از ویژگی های عالی و اعتبار برای اطمینان هستند.

ProfilePress ثبت نام کاربر ، ورود به جلو و پروفایل کاربری افزونه WordPress

ثبت نام کاربر ProfilePress

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

ProfilePress یک افزونه مفید است که شما را قادر می سازد ورود به سیستم ، ثبت نام ، تنظیم مجدد رمز عبور و ویرایش فرم های پروفایل خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. همچنین می توانید از آن برای ساخت پروفایل های کاربر جلویی منحصر به فرد برای هر کاربر استفاده کنید.

لازم نیست با ساختن فرم ها از ابتدا و برخورد با اعتبار ، تأیید اعتبار و مجوز از طرف سرور ، چرخ را دوباره اختراع کنید. اجازه دهید ProfilePress همه این موارد و موارد دیگر را برای شما مدیریت کند. شایان ذکر است که ProfilePress از کد کوتاه استفاده می کند. بنابراین به جای کدگذاری اشکال در HTML همانطور که می خواهید ، به سادگی در یک کد کوتاه قرار دهید. انعطاف پذیری کد کوتاه باعث می شود که فرم ورود به تصویر زیر امکان پذیر باشد.

ProfilePress حتی با الگوهای زیبا و آماده استفاده می شود. استفاده از این قالب های از پیش ساخته بسیار آسان است. به سادگی کد کوتاه قالب را در یک صفحه وردپرس کپی و چسباندن و سپس ذخیره کنید. پیش نمایش برای دیدن زنده فرم. آسان به عنوان پای.

ProfilePress همچنین شامل بارهای دیگری از ویژگیهای جالب دیگر از جمله: تعدیل کاربران ثبت نام شده ، ورود به سیستم اجتماعی از طریق Facebook ، Twitter ، LinkedIn ، Google ، GitHub & VK.com ، ورود کاربر کمتر با گذرواژه ، ادغام با BuddyPress ، BbPress ، MailChimp ، CampaignMonitor ، Polylang ، چندتایی و غیره.

ویژگی های اصلی:

 • به شما امکان می دهد فرم های ورود به سیستم ، فرم های ثبت نام و فرم های تنظیم مجدد رمز ورود را شخصی سازی کنید
 • پیش نمایش های زنده را برای ساده تر کردن روند طراحی ارائه می دهد
 • به شما امکان می دهد ورود ، ثبت نام و تنظیم مجدد رمز ورود را به صفحات سفارشی تغییر مسیر دهید
 • یکپارچه سازی چند جانبه ارائه می دهد ، که به کاربران امکان می دهد از طریق فرم ثبت نام جلویی سایت های جدید ایجاد کنند
 • بارگذاری آواتار را برای کاربران امکان پذیر می کند ، و ویژگی های مرتبط با رسانه و رسانه های اجتماعی را تعدیل می کند (نسخه برتر)

صفحه ورود به سیستم سفارشی افزونه رایگان افزونه وردپرس

صفحه ورود به سیستم سفارشی افزونه رایگان افزونه وردپرس

اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای شخصی سازی فرم ورود به سایت وردپرس هستید ، گزینه Custom Login Page Customizer گزینه بسیار خوبی است. این نرم افزار از Customizer Live Live با گزینه های ساده برای تغییر آرم ، پس زمینه ، بالشتک ها ، فیلدهای فرم و دکمه استفاده می کند. بعلاوه همیشه می توانید کمی تغییرات CSS دلخواه را برای تغییرات پیشرفته اضافه کنید.

ویژگی های اصلی:

 • گزینه های طراحی آسان برای استفاده
 • رابط Customizer آشنا
 • پیش نمایش تغییرات هنگام ایجاد آنها

صفحه ورود به سیستم سفارشی مدیر رایگان افزونه وردپرس

پلاگین صفحه ورود به سیستم سفارشی

افزونه Customize WordPress ورود به سیستم شخصی سازی فرم ورود به سیستم را ساده می کند تا درست به نظر برسد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا رنگ ها را تغییر دهید ، یک تصویر پس زمینه اضافه کنید و حتی یک نمایش پرده ای پس زمینه ایجاد کنید. علاوه بر ویژگی های سفارشی سازی ، این افزونه برای سایت های موبایل پاسخگو بوده و با Google Fonts یکپارچه شده است.

ویژگی های اصلی:

 • به شما امکان می دهد تا کاربران را به آدرس اینترنتی فرم ورود به سیستم تغییر دهید
 • به شما امکان می دهد فرم ورود به سیستم را با رنگ ها و رسانه های پس زمینه شخصی کنید
 • شامل ویژگی های اتصال رسانه های اجتماعی است

صفحه ورود به سیستم سفارشی LoginPress افزونه رایگان افزونه وردپرس

LoginPress سفارشی سازنده فرم ورود به سیستم WordPress

LoginPress فرایند شخصی سازی فرم ورود به سایت وردپرس را ساده و شهودی می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند که صفحه ورود به سیستم را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود ویرایش کنید ، و زمینه ها و پیام های دلخواه خود را برای کاربران اضافه کنید. به علاوه ، بسیاری از ویژگی های طراحی گرا وجود دارد که به شما کمک می کند تا با نام تجاری و سبک بقیه سایت خود مطابقت داشته باشید.

ویژگی های اصلی:

 • به شما امکان می دهد آرم ها و پس زمینه های سفارشی را به فرم ورود خود اضافه کنید
 • به شما امکان می دهد رنگ دکمه ها و عناصر دیگر را تغییر دهید
 • گزینه ایجاد خطای سفارشی و پیامهای خوشآمدگویی را فراهم می کند

نام تجاری White Label برای افزونه WordPress Premium WordPress

برند مارک سفید برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این افزونه حق بیمه شما را قادر می سازد نه تنها فرم ورود به سیستم ، بلکه کل منطقه مدیر وردپرس خود را شخصی سازی کنید. همچنین می توانید با استفاده از White Label Branding برای وردپرس کنترل کنید که هر کاربر بر اساس نقش تعیین شده خود ، مانند ویرایشگر یا نویسنده ، می بیند و در صورت لزوم ، مناطق خاصی را مخفی می کند. این یک لایه امنیتی ارزشمند اضافی برای سایت شما ایجاد می کند.

ویژگی های اصلی:

 • شما را قادر می سازد تا به طور کامل ناحیه سرور وردپرس خود را بر اساس نقش کاربر تنظیم کنید
 • به شما امکان می دهد شخصی سازی را در فرم ورود به سیستم و قسمت پشتی خود اعمال کنید ، از جمله آرم ها ، موارد دلخواه ، هدرها و پاورقی ها
 • ویرایشگر CSS بصری را ارائه می دهد

سفارشی ورود به سیستم ورود به سیستم سفارشی افزونه وردپرس پلاگین

صفحه شخصی ورود به سیستم سفارشی

اطلاعات و بارگیری

افزونه Tailored Login از یک مدیر سبک داخلی برای فرم ورود به سیستم شما استفاده می کند و طیف گسترده ای از گزینه های شخصی سازی را ارائه می دهد. به شما امکان می دهد ابزارک های اختیاری اضافه کنید ، به علاوه می توانید پس زمینه ها ، هدرها ، دکمه ها و موارد دیگر را برای قسمت ورود به سیستم شخصی سازی کنید. افزونه بخشی از عضویت در iThemes است ، که شامل پشتیبانی از حق بیمه و انجمن انجمن است.

ویژگی های اصلی:

 • یک مدیر سبک ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رنگ ها ، قلم ها و مناطق ویجت را شخصی سازی کنید
 • فرم های ورود به سیستم قابل تنظیم ، با هدرها ، پاورقی ها ، دکمه ها و پیوندها قابل ویرایش است
 • به شما امکان می دهد تا حداکثر دو ناحیه ویجت را به صفحه ورود خود اضافه کنید
 • جایزه: این افزونه به عنوان بخشی از Plugin Suite iTheme در دسترس است ، بنابراین اگر بسته را از قبل تهیه کرده اید یا به برخی از افزونه های عالی دیگر iTheme علاقه مندید ، این می تواند بسیار خوب باشد

نحوه شخصی سازی فرم ورود به WordPress

اکنون که برخی از ابزارهای مفیدی را که می توانید برای تغییر فرم ورود به سیستم WordPress استفاده کنید ، مشاهده کرده اید ، در اینجا سریع به چگونگی انجام این کار می پردازیم. البته این مراحل برای هر یک از افزونه های ذکر شده متفاوت خواهد بود. اگر یک افزونه غنی از ویژگی را با تنظیمات و گزینه های زیادی انتخاب کنید ، ممکن است کمی طول بکشد تا بتوانید فرم ورود به سیستم WordPress خود را دریافت کنید ، اما در حال حاضر ما قصد داریم یکی از ساده ترین گزینه ها را به شما نشان دهیم..

مرحله 1: افزونه فرم ورود خود را نصب کنید

افزونه ورود به سیستم Customizer را نصب کنید

بنابراین برای شروع ، افزونه خود را نصب کرده و آن را نصب و فعال کنید. اگر افزونه ای که دوست دارید در مخزن WordPress.org باشد می توانید آن را درست در داشبورد وردپرس خود در زیر پیدا کنید افزونه ها> افزودن جدید با استفاده از کادر جستجو به عنوان مثال ، ما تصمیم به رفتن با سفارشی سازنده صفحه ورود.

اگر افزونه شما از وب سایت شخص ثالث است ، همچنان می خواهید به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید اما سپس بر روی دکمه “بارگذاری افزونه” کلیک کنید. از آنجا برای بارگذاری پرونده فشرده افزونه و نصب آن ، گزینه های صفحه را دنبال کنید.

مرحله 2: تنظیمات فرم ورود خود را پیدا کنید

تنظیمات فرم ورود به سیستم

با نصب و فعال کردن افزونه خود ، اکنون باید سعی کنید صفحه تنظیمات افزونه را پیدا کنید. برای صفحه ورود به سیستم سفارشی سازی این موارد در زیر مشاهده می کنید ظاهر> ورود به سیستم. سایر افزونه ها ممکن است در زیر Tools ، تنظیمات یا حتی در زیر برگه منو جدیدی که به داشبورد وردپرس شما اضافه شده است ، بیابید.

مرحله سوم: شخصی سازی فرم ورود به WordPress خود را شروع کنید

صفحه ورود سفارشی سازنده زنده

وقتی تنظیمات خود را پیدا کردید ، وقت آن رسیده است که به کار خود بپردازید! اگر در صفحه تنظیمات خود گزینه هایی دارید ، آنها را تغییر دهید. برای افزونه Custom Login Page Customizer که ما از شما استفاده می کنیم ابتدا باید بر روی دکمه “شروع سفارشی سازی” کلیک کنید که باعث باز شدن WordPress Customizer می شود.

صفحه ورود سفارشی گزینه های سفارشی سازی زنده

این افزونه خاص از گزینه های طراحی آشنا برای رنگ ها ، پس زمینه ها ، بالشتک ها و موارد دیگر استفاده می کند.

صفحه ورود سفارشی سفارشی سازنده زنده

فقط راه خود را از طریق گزینه های موجود کار کنید تا فرم ورود به سیستم وردپرس دلخواه خود را ایجاد کنید.

صفحه ورود سفارشی CSS Live Customizer

اوه ، و اگر نیاز دارید (یا می خواهید) چیزی را تغییر دهید که به عنوان گزینه داخلی در دسترس نیست ، همیشه می توانید کمی از CSS سفارشی برای ترفند خود استفاده کنید. افزونه Custom Login Page Customizer که ما از آن استفاده می کنیم ، شامل پانل CSS آن است ، اما یک بخش “CSS اضافی” در پیش فرض سفارشی سازی WordPress وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید. جستجوی سریع Google معمولاً ساده ترین روش برای فهمیدن نحوه نوشتن چند خط CSS است ، اما اگر مطمئن نیستید همیشه می توانید ببینید که توسعه دهنده افزونه به شما قرض می دهد یا خیر..

وقتی کارتان تمام شد ، صرفه جویی را فراموش نکنید. پس از آن فرم ورود سفارشی جدید وردپرس شما باید به کار گرفته شود!

نتیجه

وقتی صحبت از سایت وردپرس شما می شود ، می خواهید به همان اندازه که از قسمت جلویی خود استفاده می کنید ، به همان اندازه توجه کنید که حوزه مدیر خود را تغییر دهید. شخصی سازی فرم ورود به سیستم به شما کمک می کند تا با مارک تجاری خود مایل اضافی را طی کنید ، و می توانید امنیت بیشتر و یک تجربه کاربر پیشرفته را فراهم کنید.

در این مقاله ، ما پنج افزونه را معرفی کرده ایم که می تواند به شما در ایجاد یک کمک کند فرم ورود به سیستم سفارشی وردپرس برای مطابقت با سایت شما ، اما شاید ما مورد علاقه شما را از دست داده ایم. آیا افزونه های فرم ورود به سیستم سفارشی دیگری وجود دارد که فکر می کنید ارزش بررسی آن را دارید؟ در بخش نظرات زیر آنها را با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map