چگونه می توان اطلاعیه های فشار را به سایت وردپرس خود اضافه کرد

چگونه می توان اطلاعیه های فشار را به سایت وردپرس خود اضافه کرد

هر وب سایتی که من آرزو کرده ام که ترافیک بیشتری را به وب سایت (های) آنها هدایت کند. دقیقاً مثل شما ، آنها معمولاً آماده هستند تا هر کاری را برای جذب بازدید کننده بیشتر انجام دهند. در بعضی موارد ، مبتدیان به تکنیک های blackhat SEO متوسل می شوند که سود کوتاه مدت ایجاد می کنند اما منجر به مجازات های گوگل در پایین خط می شوند ، که فقط ناراحت کننده است.


خبر خوب این است که بسیاری از راه های مشروع برای هدایت ترافیک مربوطه به وب سایت شما وجود دارد. برای اینکه شما را در مسیر صحیح قرار دهیم ، روشهای متداول برای به دست آوردن بیشتر خوانندگان و مشتریان شامل بازاریابی ایمیل ، پیام کوتاه ، SEM ، جستجوگرها در زمینه سفید ، PPC ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی و – در بازار نسبتاً جدید – اعلانهای فشار.

اگر می خواهید با استفاده از اعلانهای فشار ، به وب سایت وردپرس ترافیک بیشتری هدایت شوید ، این پست را دوست خواهید داشت. در سرویس امروز ، ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید اعلان های فشار را به سایت WordPress خود با استفاده از محبوب اضافه کنید OneSignal سرویس. به عبارت دیگر ، مجموعه رایگان را تنظیم کردیم افزونه OneSignal WordPress و می دانید که همه چیز را برای ارسال یک اعلان فشار فشار ، پیکربندی کنید ، بنابراین می توانید در حال اجرا بر روی زمین ضربه بزنید.

اگر این به نظر می رسد مانند چیزی است که شما دوست دارید انجام دهید ، لیوان خود را پر کنید زیرا چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. لطفا نگرانی های خود ، بهترین نکات مربوط به بازاریابی و افکار عمومی را در این نظرات به اشتراک بگذارید.

اعلانهای فشار چیست?

پیش نمایش اعلانات فشار شخصی

اعلانهای فشار اعلانهای قابل کلیک هستند که وب سایت شما به رایانه یا دستگاه تلفن همراه ارسال می کند. این یک کانال بازاریابی نسبتاً جدید است که به شما امکان می دهد مدت ها پس از ترک وب سایت شما یا بستن مرورگرهای خود ، پیام های بازاریابی را به بازدید کنندگان سایت خود ارسال کنید..

بازاریابی اعلان فشار از محبوبیت در حال افزایش است زیرا نیازی نیست که بازدید کننده بتواند یک آدرس ایمیل یا اطلاعات تماس دیگری را برای اشتراک در اختیار شما قرار دهد. این یک شکل جدید است بازاریابی را قطع کنید با نرخ انتخاب بالاتر و کلیک بیشتر از سایر اشکال بازاریابی مانند ایمیل.

درست است ، اعلان های فشار کاملاً محبوب هستند که مارک های بزرگ با نام های بزرگ مانند Facebook و Pinterest در میان دیگران از این تاکتیک استفاده می کنند تا کاربران برای بازگرداندن مطالب بیشتر به عقب برگردند. تصویر زیر اعلانهای فیس بوک را در عمل نشان می دهد.

فشار اطلاعیه ها به عنوان مثال در فیس بوک

اما حرف من را برای این حرف ها نزنید ، در اینجا چندین واقعیت جالب در مورد اعلان های فشار مطابق مقاله ای منتشر شده در SendX.

 • اعلانهای فشار متوسط ​​نرخ عدم انتخاب 7 – 10٪ دارند
 • میزان کلیک در اعلان های فشار 4 تا 8 برابر بیشتر از ایمیل CTR است
 • فشار متوسط ​​نرخ لغو اشتراک 10٪ دارد
 • وب سایت های تجارت الکترونیک بسته ای را تحت تأثیر قرار دادن سایت های رسانه ای و شرکت های SaaS قرار می دهند
 • برای وب سایت های مالی ، فشار وب دارای نرخ مطلوب 15٪ و CTR 30٪ است. نرخ مطلوب و CTR برای سایت های قمار به ترتیب 20٪ و 15٪ است. فروشگاه های الکترونیکی دارای نرخ opt-in و CTR 10٪ هستند.

از این روش ، چگونه شما از اعلانهای فشار استفاده می کنید تا دستور کار تجاری خود را به جلو سوق دهید?

نحوه استفاده از اعلانهای فشار

اعلانهای فشار در تعدادی از سناریوها مفید هستند. برای بسیاری از مبتدیان ناشناخته است ، موارد متعددی برای اعلان های فشار از جمله وجود دارد.

 • ارسال هشدارهای حساس به زمان ، که شامل رویدادهای فروش ، اعلان های پرواز ، اخبار مربوط به اخبار ، به روزرسانی نمره های ورزشی و غیره است.
 • تعامل ساختمان با ارسال اعلان های کاربران در مورد محتوای جدید وب ، پست های وبلاگ ، مطالعات موردی ، برگه های سفید و غیره
 • با ارسال به روزرسانی های موجودی و همچنین اطلاعیه های رها کردن سبد خرید ، دوباره هدف گذاری کنید
 • حفظ مشتری با ارسال اطلاعیه های فشار در مورد تخفیف های هدفمند و کمپین های win-back

TL؛ DR: بازاریابی اعلان فشار با مزایای بسیاری از جمله نرخهای بالای انتخاب ، نرخ پایین عدم اشتراك ، موارد استفاده چندگانه ، تحویل بهتر ، افزایش تعامل و – همانطور كه ​​قبلاً نیز اشاره كردیم – CTR بالاتر از بسیاری از انواع دیگر بازاریابی است..

اکنون که بازاریابی اعلان فشار به نظر نمی رسد مانند فناوری بیگانه باشد ، بگذارید سرویس اطلاع رسانی فشار OneSignal را در وب سایت وردپرس خود تنظیم و پیکربندی کنیم.

نحوه نصب اعلان های OneSignal Push

افزونه اطلاعیه های فشار وب OneSignal Free

برای راه‌اندازی سرویس اعلان فشار OneSignal ، از افزونه وردپرس بی نظیر OneSignal استفاده می کنیم. این افزونه در مخزن افزونه WordPress.org موجود است به این معنی که می توانید آن را از درون داشبورد سرور WordPress خود نصب کنید..

ما همچنین از یک نام دامنه آماده SSL استفاده می کنیم و شما را تشویق به انجام همین کار می کنیم. علاوه بر این ، SSL امنیت سایت وردپرس شما را تقویت می کند و به معنای چیزهای خوبی برای تلاش های SEO شما است.

اما چگونه می توانید اعلان های فشار OneSignal را تنظیم کنید? نگران نباشید ، به راحتی پای است – مطالب کلاس های چهارم به خودی خود ، و شما لازم نیست که صفحه کلید خود را مانند شخص موجود در تصویر بالا جوید. یا هر لپ تاپ خود را پانچ کنید ، هرکدام که از اول باشد

حرکت کردن.

وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید مطابق شکل زیر.

نصب افزونه وردپرس جدید

انجام این کار شما را به سمت شما سوق می دهد افزونه ها را اضافه کنید صفحه ای که می توانید افزونه ها را از طریق رایانه شخصی یا مستقیماً از repo افزونه WordPress.org نصب کنید. در این صفحه ، “OneSignal” را در جعبه جستجوی کلید واژه تایپ کنید و هنگامی که افزونه را پیدا کردید ، روی ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه همانطور که در تصویر زیر به جزئیات می پردازیم.

افزونه وردپرس oneignal را نصب کنید

منتظر نصب باشید و در آخر ضربه بزنید فعال کنید دکمه مطابق شکل زیر.

فعال کردن افزونه وردپرس oneignal

فعال کردن افزونه جدید جدیدی را اضافه می کند فشار OneSignal مورد را در فهرست مدیر WordPress خود قرار دهید.

نحوه پیکربندی اعلان های OneSignal Push

در حالی که سرویس اطلاعیه فشار OneSignal دارای ویژگی های زیادی است ، پیکربندی و استفاده از آن بسیار ساده است. برای پیکربندی اعلان های فشار OneSignal ، کلیک کنید فشار OneSignal در منوی مدیر وردپرس خود ، همانطور که در صفحه نمایش زیر برجسته می کنیم.

اطلاعیه های فشار شخصی مورد منوی وردپرس

انجام این کار شما را به صفحه تنظیمات OneSignal نشان می دهد که در عکس زیر در زیر مشاهده می کنید.

صفحه تنظیماتignignal در مدیر وردپرس

به اعلان در بالای صفحه توجه کنید؟ خوب ، این امکان را به شما می دهد که دقیقاً مانند دستورالعمل هایی که در زیر نشان داده شده ، چه کاری را باید انجام دهید بعدی انجام دهید برپایی همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است. پیکربندی برگه نشان داده شده در کنار آن به شما امکان می دهد تا سرویس اعلانات فشار OneSignal را با سایت وردپرس خود پیوند دهید.

تصویر زیر گزینه های موجود در زیر را نشان می دهد پیکربندی برگه؛ گزینه هایی که برای پیکربندی ، کنترل و سفارشی کردن اعلانهای فشار استفاده می کنید.

صفحه تنظیمات افزونه اعلانات فشار شخصی

یک حساب OneSignal رایگان ایجاد کنید

شما خیلی خوب کار می کنید ، تا کنون خوب است. اکنون ، بیایید به سر کار برویم و در واقع یک برنامه فشار وب کار ایجاد کنیم. برای انجام این کار ، ابتدا باید یک حساب OneSignal رایگان.

چگونه?

در برپایی روی برگه کلیک کنید OneSignal پیوند مطابق تصویر زیر نشان داده شده است.

لینک ایجاد حساب شخصی در وردپرس

از طرف دیگر ، می توانید مرورگر خود را به سادگی به آدرسignign.com دهید. به طور کلی ، با کلیک روی پیوند بالا ، وب سایت رسمی OneSignal را در یک برگه جدید باز می کنید. بعد ، روی کلیک کنید ثبت نام دکمه همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

وب سایت رسمی شخصی

انجام این کار به یک فرم ثبت نام ساده و کوتاه منجر می شود. فرم را با ایمیل ، رمز عبور و نام شرکت خود پر کرده و سپس به آن ضربه بزنید ایجاد حساب کاربری دکمه. از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از GitHub ، Google یا Facebook ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، ثبت نام کنید.

نوع-حساب-ایجاد-فرم

هنگام ثبت نام موفق ، OneSignal از شما می خواهد برای فعال کردن حساب خود ایمیل خود را بررسی کنید.

وارد صندوق پستی خود شوید و کلیک کنید برای تأیید حساب خود اینجا را کلیک کنید دکمه همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

ایمیل فعال کننده حساب کاربری

با کلیک بر روی دکمه فوق ، حساب شما را تأیید کرده و داشبورد OneSignal را در یک برگه جدید باز می کنید. OneSignal شما را با تور مسافرتی که می توانید همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، از آن عبور می کنید و از آن می پرید.

تور شروع داشبورد oneignal

اما چه تور را بپیمایید و چه نباشید ، در نهایت به داشبورد ساده OneSignal خواهید رسید که در تصویر زیر نشان داده شده است.

داشبورد شخصی

یک برنامه وب فشار ایجاد کنید

اکنون که یک حساب OneSignal فعال دارید ، اجازه دهید اولین برنامه فشار وب خود را ایجاد کنیم. کلیک کنید بر روی افزودن برنامه همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم ، در داشبورد OneSignal کلیک کنید.

یک نام برنامه اضافه کنید تا بتوانید دفعه دیگر از طریق پنجره بازشو ظاهر شده و به راحتی آن را پیدا کنید افزودن برنامه دکمه به شرح زیر است.

نامگذاری برنامه فشار وب شخصی

در صفحه بعدی ، را انتخاب کنید فشار وب و کلیک کنید بعد دکمه همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

پس از آن ، روی کلیک کنید افزونه وردپرس یا سازنده وب سایت برگه و سپس وردپرس مطابق شکل زیر.

در مرحله بعد ، به سمت پایین صفحه بروید ، فرم را پر کنید ، نماد خود را بارگذاری کنید و به آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه مطابق شکل زیر.

با انجام این کار ، برنامه فشار وب شما ذخیره می شود و نمایان می شود شناسه برنامه و کلید ای پی ای باید اعلانات مربوط به فشار OneSignal را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. برای جزئیات بیشتر به تصویر زیر مراجعه کنید.

باید کلید APP ID و API را در قسمت های مربوطه کپی کنید پیکربندی برگه به سادگی به حرکت کنید فشار OneSignal> پیکربندی همانطور که در زیر برجسته می کنیم ، کلید API و ID را کپی کنید.

پس از آن تنظیمات مورد نظر خود را در همان صفحه انتخاب کنید. بعد ، به سمت پایین صفحه بروید و به آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه مطابق شکل زیر.

و همین اکنون وب سایت شما اعلان های مربوط به همه مرورگرهای پشتیبانی شده به جز سافاری را فشار می دهد. با مراجعه به وب سایت خود در یک پنجره مرورگر ناشناس جدید ، ویژگی جدید اعلانهای فشار را امتحان کنید. من حتی مرورگر Opera را آزمایش کردم و اینجا همان چیزی است که من کردم.

برای حدود 10 دقیقه از پیکربندی سرویس اعلانات فشار OneSignal بد نیست. شما چی فکر میکنید?

پیکربندی اعلان های OneSignal Push برای مرورگر Safari

برای پیکربندی اعلانهای فشار برای مرورگر Safari ، باید شناسه صفری را تولید کنید. چطور؟ داشبورد OneSignal خود را باز کنید و مطابق شکل زیر بر روی برنامه فشار وب کلیک کنید.

ویرایش برنامه فشار وب شخصی

بعد کلیک کنید تنظیمات همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

پس از آن ، روی کلیک کنید اپل صفری همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

بعد ، پاپ آپ را که ظاهر می شود ، پر کنید و به آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه همانطور که در زیر جزئیات داریم.

پس از آن ، بر روی کلیک کنید اپل صفری برگه همانطور که در زیر نشان داده شده است (توجه کنید که آن علامت گذاری شده است فعال).

انجام این کار همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، با شناسه Safari Web خود ظاهر می شود.

شما باید شناسه وب فوق را در آن کپی کنید پیکربندی همانطور که در زیر با برنامه APP ID و کلید API انجام داده ایم.

به سمت پایین صفحه بالا بروید و به آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه. اکنون اعلان های فشار OneSignal شما در همه مرورگرهای اصلی فعال و پشتیبانی می شوند. بهترین بخش حساب OneSignal رایگان است که حداکثر 30،000 مشترک وب را پشتیبانی می کند. حساب رایگان از تعداد نامحدودی از مشترکین تلفن همراه پشتیبانی می کند.

اگر به نیروی بیشتری احتیاج دارید ، همیشه می توانید برای a بهار باشید بسته حق بیمه, از 99 دلار در هر ماه شروع می شود. ما همیشه شما را ترغیب می کنیم با گزینه ای که برای تجارت شما مفید است پیش بروید.


اعلانهای فشار راهی عالی برای ارتباط با بازدید کنندگان سایت شما هستند. و از آنجا که بازدید کنندگان رضایت قبلی اعلان های فشار را می دهند ، شما مطمئناً افرادی که مشترک هستند به آنچه شما ارائه می دهند علاقه دارند.

مزایای اعلان های فشار باعث می شود این کانال بازاریابی سودآور و کاملاً مؤثر باشد. تنظیم اعلانهای فشار با استفاده از افزونه و خدمات وردپرس OneSignal بسیار باورنکردنی است که باید در کمتر از 15 دقیقه از آن استفاده کنید..

آیا در مورد اعلان های فشار سؤالی دارید؟ نظری در مورد این پست بطور کلی دارید؟ لطفا در نظرات با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map