نحوه اضافه کردن برگه ها به پست ها و صفحات وردپرس

نحوه اضافه کردن برگه ها به پست ها و صفحات وردپرس

زبانهها یک ویژگی نسبتاً رایج در بسیاری از وب سایتها ، به ویژه فروشگاههای تجارت الکترونیکی است. صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیکی معمولاً از برگه هایی در قسمت توضیحات محصول استفاده می کنند ، جایی که بررسی ها ، توضیحات ، مشخصات فنی و غیره را در چندین برگه تقسیم می کنند.


نمونه ای از زبانه ها در وب سایت تجارت الکترونیک

با این وجود ، زبانه ها در بسیاری از انواع مختلف وب سایت ها ، و نه فقط وب سایت های تجارت الکترونیکی ، استفاده شده اند. حتی وب سایت رسمی WordPress.org از زبانه هایی در صفحات توضیحات افزونه استفاده می کند. برای دیدن برگه های برجسته در WP.org ، تصویر زیر را مشاهده کنید.

برگه ها در صفحه توضیحات افزونه wordpress.org

بسیاری دیگر از دارندگان وب سایت از زبانه ها در انواع مختلف وب سایت استفاده می کنند. با این حال ، زبانه ها را نباید اشتباه گرفت آکاردئونها, که گسترش می یابد تا اطلاعات را فاش کند. در زیر ، لطفاً نحوه استفاده از آکاردئون ها در وب سایت خود را مشاهده کنید.

آکاردئون در vistamedia.xyz

اما آکاردئونها به کنار ، ما اینجا هستیم تا در موردش صحبت کنیم زبانه ها, بنابراین بگذارید تمرکز خود را از دست ندهیم. فقط لازم بود که تمایز بین زبانه ها و آکوردئون ها را روشن کنم. اکنون ، امیدوارم در همان صفحه قرار بگیریم

در اصل ، صاحبان وب از تب ها برای تقسیم اطلاعاتی استفاده می کنند که در غیر این صورت می توانند صفحه کامل یا ارسال کنند. این بدان معنی است که زبانه ها اطلاعات را برای هضم آسان تر می کنند ، بدون اینکه مجبور شود کاربران میلیون ها بار به چرخ پیمایش ضربه بزنند.

به عبارت دیگر ، زبانه ها قابلیت استفاده وب سایت شما را به ویژه در دنیایی بهبود می بخشد فاصله کوتاهتر. بنابراین ، اگر می خواهید کاربران را بیشتر از مدت ها قبل در سایت خود نگه دارید بدون اینکه آنها را با صفحات طولانی خسته نکنید ، باید استفاده از برگه ها را در نظر بگیرید.

در پست امروز ما دقیقا به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید برگه ها را به پست ها و صفحات وردپرس خود اضافه کنید. قبل از پایان این پست ، تمام دستورالعمل های لازم برای استفاده از برگه ها را به نفع خود خواهید داشت. امیدواریم که تا پایان لذت ببرید ، لطفاً بدون اشتراک گذاشتن افکار خود در بخش نظرات ترک نکنید. بی پایان ، بیایید شروع کنیم.

از یک صفحه ساز استفاده کنید

اگر از قبل سازنده صفحه نصب کرده اید شانس دارید – به احتمال زیاد در نوک انگشتان خود یک ماژول زبانه دارید. بیشتر سازندگان صفحه اصلی زبانههایی را به عنوان بخشی از مجموعه اصلی عناصر سازنده صفحه خود ارائه می دهند. در اینجا نگاهی گذرا به دو مورد از علاقه مندی های ما می پردازیم.

سازنده صفحه رایگان عناصر

برگه سازنده صفحه عناصر

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

سازنده محبوب صفحه Elementor دارای برگه هایی به عنوان بخشی از نسخه رایگان افزونه است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک عنصر برگه را در صفحه خود وارد کنید ، سپس عنوان ، محتوا ، سبک و غیره را ویرایش کنید!

WPBakery پرمیوم سازنده صفحه

برگه سازنده صفحه WPBakery

با استفاده از یک موضوع پریمیوم که شامل صفحه سازنده WPBakery (مانند موضوع کل ما) است؟ عالی! زبانه ها داخلی هستند و قابل استفاده هستند.

ماژول زبانه WPBakery با مثال قبلی تفاوت کمی دارد زیرا در هنگام اضافه کردن آنها ، زبانه ها ابتدا خالی هستند. برای افزودن محتوای خود ، باید عناصر صفحه دیگری (ناحیه متن ، تصاویر ، نمادها و غیره) را در داخل برگه ها وارد کنید. اما این به شما آزادی می دهد تا بتوانید زبانه ها را چگونه می خواهید ایجاد کنید (علاوه بر گزینه های یک ظاهر طراحی داخلی). ما قبلاً این سازنده صفحه را در وبلاگ پوشانده ایم ، بنابراین اگر دوست دارید دستورالعمل های دقیق تر راهنمای WPBakery ما را بررسی کنید (توجه داشته باشید – این افزونه قبلاً ویژوال کامپوزر خوانده می شد ، بنابراین از قبل برای هرگونه سردرگمی متأسفید).

افزونه Tabs WordPress را نصب کنید

افزونه رایگان افزونه وردپرس

اگر از سازنده صفحه استفاده نمی کنید ، نیازی به استفاده از آن فقط برای برگه ها نیست. گزینه های بسیار خوبی وجود دارد ، مانند افزونه رایگان وردپرس که به سادگی توسط Tabs توسط WP Shop Mart شناخته می شود. Tabs یک افزونه بسیار خوب وردپرس است که به شما کمک می کند بدون ایجاد شکستگی عرق تعداد نامحدودی از زبانه های زیبا ایجاد کنید..

بیایید با نصب افزونه Tabs WordPress شروع کنیم. از آنجا که در نسخه رسمی افزونه وردپرس موجود است ، می توانید افزونه را مستقیماً از داخل داشبورد سرور وردپرس خود نصب کنید.

ما از نسخه رایگان استفاده می کنیم ، اما اگر می خواهید بعداً برای سایر ویژگی ها به روزرسانی کنید ، نسخه برتر نیز موجود است.

نصب افزونه های WordPress

وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید و “زبانهها wpshopmart” را در جعبه جستجوی کلمات کلیدی وارد کنید. وقتی پلاگین مناسب پیدا کردید ، روی آن ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه مطابق شکل زیر.

افزونه وردپرس tabs را نصب کنید

پس از آن ، روی کلیک کنید فعال کنید دکمه. و این همان است ، افزونه وردپرس پاسخگو Tabs Responsive شما آماده استفاده است. حال ، بگذارید چند زبانه ایجاد کنیم تا دریابیم که این افزونه چه پیشنهادی دارد.

افزونه Tabs Responsive WordPress را پیکربندی کنید

با فعال کردن افزونه مورد جدیدی به منوی مدیر وردپرس شما اضافه می شود. برای ایجاد برگه های جدید ، به سمت حرکت بروید پاسخگویی به برگه ها> افزودن برگه های جدید همانطور که در صفحه زیر به تفصیل توضیح می دهیم.

با افزودن برگه های جدید با استفاده از افزونه پاسخگو وردپرس پاسخگو

انجام این کار شما را به سمت پاسخگو سازنده Tabs سوق می دهد که همه ویژگی های لازم برای ایجاد زبانه های زیبا مانند یک رئیس را کامل می کند. برای مشاهده اجمالی که انتظار دارید ، تصویر زیر را مشاهده کنید.

سازنده برگه افزونه وردپرس پاسخگو

آیا یک پیمایش درسته؟ خوب ، شما می توانید بسیاری از ویژگی های موجود در نوار کناری سمت راست را پیدا کنید. همچنین توجه داشته باشید که تب های جداگانه تنظیمات خود را دارند. شما حتی می توانید ویرایشگرهای WYSIWYG را روی زبانه ها استفاده کنید ، به این معنی که کنترل زیادی روی زبانه های خود دارید.

حال ، اجازه دهید چند زبانه نمونه ایجاد کنیم و آنها را در صفحه یا پست نمایش دهیم.

عنوان اضافه کن

عنوان برگه ها را اضافه کنید

همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است (دقیقاً مانند منوهای ناوبری خود را انجام دهید) به زبانه های خود عنوانی توصیفی بدهید. به این ترتیب ، در صورت نیاز به ویرایش هر چیزی ، می توانید بعداً در داشبورد سرور وردپرس به راحتی زبانه های خود را شناسایی کنید. برای اهداف این آموزش ، زبانه های من “خانه زبانه ها را امتحان کردم”

الگوی طراحی برگه ها را انتخاب کنید

الگوی طراحی برگه ها را انتخاب کنید

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود ، مرحله بعدی شما شامل انتخاب یک الگوی طراحی است که می خواهید از برگه های خود استفاده کنید. نسخه رایگان افزونه Tabs WordPress تنها یک الگوی طراحی را به شما ارائه می دهد ، اما همیشه می توانید برای نسخه برتر آن را ارتقا دهید 19 مورد دیگر. صحبت از آزادی طراحی.

برگه‌ها را اضافه کنید

بعد ، همانطور که در شکل زیر می خواهید ، برگه های مورد نظر خود را اضافه کنید.

افزودن برگه‌های جدید

ما یک لیست شماره گذاری ایجاد کرده ایم که جزئیات کارهایی را که می توانید در آن انجام دهید ، ارائه می دهد برگه‌ها را اضافه کنید بخش نشان داده شده در بالا. اعداد مربوط به هر منطقه است.

 1. عنوان برگه – عنوان برگه خود را در این قسمت به عنوان مثال اضافه کنید. توضیحات ، مشخصات ، جزئیات, و غیره.
 2. توضیحات برگه – توضیحات برگه خود را اینجا اضافه کنید. این قسمت به شما امکان می دهد محتوای برگه خود را اضافه کنید. بهترین قسمت این است که می توانید از ویرایشگر WYSIWYG (در شماره 3 در زیر نشان داده شده) برای اضافه کردن محتوای غنی به برگه های خود ، از جمله تصاویر ، موسیقی و فیلم ها استفاده کنید
 3. از WYSIWYG استفاده کنید – اگر دوست دارید از آشنایان استفاده کنید Wکلاه-Yشما-سهه-منs-Wکلاه-Yشما-جو ویرایشگر برای ایجاد محتوای برگه خود ، با فشار دادن این دکمه برای راه اندازی پنجره بازشو
 4. نماد برگه – این زمینه به شما کمک می کند تا یک نماد را برای استفاده در برگه خود انتخاب کنید. افزونه Tabs WordPress به شما امکان دسترسی به تن از نمادهای Font Awesome را می دهد تا زبانه های خود را مانند یک حرفه ای جاز کنید.
 5. نمایش در بالای نماد – اگر می خواهید عنوان برگه را در کنار نماد نشان دهید ، این ویژگی را دوست خواهید داشت. علاوه بر این ، به شما امکان می دهد بدون لمس عنوان تب ، نماد را غیرفعال کنید
 6. حذف – برای پاک کردن یک برگه خاص ، این دکمه را بزنید
 7. برگه‌های جدید اضافه کنید – برای افزودن برگه های بیشتر ، روی این دکمه کلیک کنید
 8. حذف همه – از همه زبانه ها خسته شده اید؟ فقط ضربه بزنید حذف همه دکمه برای تنظیم مجدد همه چیز

چند نکته برای کمک به شما در ابتدا ، می توانید برگه ها را بکشید و رها کنید تا دوباره مرتب شوند و آنها را به دلخواه ترتیب دهید.

دوم – فراموش نکنید که ضربه بزنید ذخیره پیش نویس یک بار یا دوبار دکمه خود را ایجاد کنید تا برگه های خود را ایجاد کنید تا اطمینان حاصل کنید که در صورت حرکت به صورت تصادفی از سازنده برگه ها ، هیچ تغییری را از دست نمی دهید.

و در آخر – اگر به پشتیبانی احتیاج دارید آبی بزرگ وجود دارد دریافت پشتیبانی دکمه درست زیر دکمه برگه‌ها را اضافه کنید بخش (و در اکثر صفحات افزونه) که شما را به انجمن رسمی پشتیبانی برگه ها در WordPress.org سوق می دهد. اگر در هر زمان نیاز به کمک دارید ، از دکمه پشتیبانی دریغ نکنید.

کد کوتاه زبانه ها

کد کوتاه زبانه ها

در مرحله بعد ، کد کوتاه Tabs را که می خواهید برای افزودن و نمایش برگه های خود در هر صفحه یا پست مورد نظر خود پیدا کنید. به عنوان مثال ، کد کوتاه ما [TABS_R id = 443] است. برای نمایش زبانهها در یک صفحه ، می خواهم کد کوتاه بالا را در آن صفحه خاص چسباندن کنید.

ویجت برگه

پشتیبانی ویجت تب

آیا به دنبال اضافه کردن برگه های خود در یک منطقه ویجت در وب سایت خود هستید؟ اگر این یک بله بسیار تند و تیز باشد ، شما از پشتیبانی ویجت که با افزونه Tabs WordPress همراه است ، دوست خواهید داشت.

هدف قرار دادن اینجا کلیک کنید پیوند موجود در تصویر بالا شما را به صفحه ابزارک های وردپرس منتقل می کند ، جایی که می توانید برگه های خود را در هر مکانی که منطقه ویجت در موضوع شما دارد اضافه کنید.

ویجت زبانه ها

CSS سفارشی

در حالی که افزونه Tabs WordPress دارای گزینه های سفارشی سازی برگه زیادی است (فقط نگاهی به آن نوار کناری سمت راست بروید ؛ پر از گزینه های یک ظاهر طراحی شده است!) ، می توانید سبک های CSS دلخواه خود را مانند شکل زیر اضافه کنید.

افزونه وردپرس افزونه css سفارشی

علاوه بر این ، می توانید تنظیمات سفارشی خود را به عنوان تنظیمات پیش فرض برای همه برگه های جدید به سادگی با کلیک روی گزینه تنظیم کنید تنظیمات پیش فرض را به روز کنید دکمه همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است.

نوار کناری راست

گزینه های یکپارچه افزونه وردپرس

نوار کناری سمت راست ما در تصویر بالا روز را برای شما واقعاً حمل می کند. این بسته بندی شده با تمام گزینه های مورد نیاز برای سبک کردن برگه های خود به محتوای قلب شما است. گزینه های قابل توجه عبارتند از:

 • رنگ پس زمینه برگه
 • رنگ قلم برگه
 • خانواده و سبک قلم
 • نمایش گزینه های عنوان و نماد برگه
 • تراز موقعیت آیکون برگه یعنی قبل یا بعد از عنوان برگه
 • با برگه مرز است
 • انیمیشن های توضیحات چند برگه
 • و خیلی بیشتر

برگه‌های خود را به صفحه وردپرس یا پست اضافه کنید

پس از افزودن به گزینه های سبک و محتوای برگه ، به بالا بروید و روی آن کلیک کنید انتشار دکمه مطابق شکل زیر.

در این مرحله ، برگه های شما آماده است. شما فقط باید برگه ها را به یک صفحه یا پست وردپرس اضافه کنید. نگران نباشید ، کد کوتاه برگه ها را که قبلاً دیدیم کپی کنید. ما [TABS_R id = 443] است.

ویرایشگر پست خود را راه اندازی کنید (حتی اگر از آن استفاده می کنید گوتنبرگ) و کد کوتاه را در پست / صفحه خود بچسبانید. پس از آن ، ضربه بزنید انتشار دکمه مطابق شکل زیر.

بعد از حدود 5 دقیقه تنظیم موارد؛ من از موضوع بیست و هفده و Lorem Ipsum استفاده می کنم ، نتیجه زیر را گرفتم.

توجه داشته باشید که من رنگ ها یا هر چیز دیگری را سفارشی نکردم. بهم بگو به چی فکر می کنی؛ آسان نبود?


اضافه کردن زبانه ها به صفحات و پست های وردپرس ، مطالب کلاس چهارم است. من انتظار ندارم که شما هر مشکلی را تجربه کنید ، به خصوص اگر از افزونه هایی مانند Tabs by WP Shop Mart استفاده می کنید.

چگونه می توانید برگه ها را به صفحات و پست های وردپرس خود اضافه کنید؟ افزونه وردپرس مورد علاقه شما کدام است؟ لطفا افکار خود را در نظرات به اشتراک بگذارید. ایجاد مبارک!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map