نحوه ساختن یک وبلاگ شگفت انگیز سفر با وردپرس

وبلاگ سفر را با وردپرس شروع کنید

چه کسی دوست ندارد درباره جایی که به آنها سفر کرده اند صحبت کند؟ اگر مسافر مکرر هستید یا عاشق مسافرت هستید ، ممکن است به فکر نوشتن یک وبلاگ مسافرتی فکر کرده باشید اما نمی دانید از کجا شروع کنید.


وردپرس CMS مناسب برای وبلاگ نویسان است زیرا به راحتی تنظیم می شود و منابع زیادی برای کمک به شما وجود دارد. شما می توانید یک وبلاگ سفر خود را برای شما ایجاد کنید تا در هر زمان ، آن سفرها و ماجراهای نفس گیر را به اشتراک بگذارید.

این مقاله آنچه را که شما باید برای تنظیم وبلاگ سفر خود داشته باشید و به اشتراک گذاشتن برخی مضامین و افزونه هایی که وبلاگ سفر شما را به سطح بعدی خواهد رساند و داستان های شما را برای خوانندگانتان زنده می کند ، به شما منتقل می کند. بیایید ترک کنیم!

1. از وبلاگ های سفر دیگر الهام بگیرید

تصویری از صفحه اصلی Stuck In گمرک.

از عکس عکاسی سفر استاک در گمرک الهام بگیرید و یاد بگیرید

در وبلاگ های مسافرتی کمبودی وجود ندارد ، بنابراین انتخاب برجسته فقط یک زن و شوهر دشوار است. بهترین وبلاگ های مسافرتی زیبا هستند که می توانند چشم اندازی بی نظیر در سفر داشته باشند و به اشتراک بگذارند.

آنچه برای وبلاگ سفر خود نیاز دارید

اکنون که به شما نشان داده ایم که یک وبلاگ مسافرتی در وردپرس چگونه می تواند به نظر برسد ، اجازه دهید نگاهی به آنچه برای شروع کار نیاز دارید:

 • وردپرس: خیلی واضح است ، درست است؟ به نصب محلی یا سرور وب خود نیاز خواهید داشت و ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید آن را در زیر تنظیم کنید.
 • یک تم: در مرحله بعدی ما به شما می خواهیم آنچه را که می خواهید در یک موضوع وبلاگ مسافرتی به دنبال آن باشید و برخی از پیشنهادات رایگان و برتر را به شما ارائه می دهیم. فقط یکی را انتخاب کنید که متناسب با سلیقه شما باشد.
 • پلاگین ها: ما به شما می گوییم افزونه هایی را که باید در وب سایت خود اضافه کنید در نظر بگیرید.
 • عکاسی زیبا: نیمی از تفریح ​​سفر تصاویر است ، بنابراین می خواهید تعداد زیادی عکس در سایت خود داشته باشید ، و ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آنها را کند نکنید.

هیچ چیز خیلی پیچیده نیست ، درست است؟ بیا بریم!

2. یک برنامه میزبانی خوب دریافت کنید و وردپرس را نصب کنید

اولین قدم برای تنظیم وبلاگ شما این است که نمونه ای از وردپرس را بصورت محلی یا آنلاین اجرا کنید. برای میزبانی وردپرس ، ما اکیداً توصیه می کنیم:

 • موتور WP: میزبانی مدیریت شده که از 29 دلار در هر ماه شروع می شود ، و آنها نصب ، پشتیبان گیری و به روز رسانی ها را انجام می دهند.
 • پرنده: یکی دیگر از میزبانان مدیریت شده WordPress ، اما با هزینه 15 دلار در هر ماه ، اگر بودجه داشته باشید ، عالی است.
 • Bluehost: بسیار مناسب بودجه ، از 3.49 دلار در هر ماه شروع می شوند ، و گزینه نصب سریع وردپرس را دارند.

اکنون وردپرس را تنظیم کرده اید ، بعد کدام است؟ بیایید نگاهی به مضامین بیندازیم.

3. یک موضوع وبلاگ وردپرس سفر وبلاگ را انتخاب کنید

اگرچه تغییر در تم ها در وردپرس بسیار آسان است ، اما باید قبل از شروع به چند موضوع مختلف نگاه کنید – فقط اولین موردی را که می بینید انتخاب نکنید. اگر به فکر خرید یک موضوع هستید (که توصیه می کنیم) ، نکات ما را در مورد خرید تم وردپرس بی نقص بررسی کنید.

هنگامی که به دنبال یک موضوع وبلاگ سفر هستید ، می خواهید به آن توجه کنید چیدمان و نحوه استفاده تصاویر, زیرا این برای شما حیاتی خواهد بود داستان گویی. همچنین نگاه کنید که آیا این پشتیبانی داخلی دارد یا خیر نقشه ها, زیرا این می تواند بعد دیگری را به داستانهای سفر شما اضافه کند. در اینجا برخی از مضامین وردپرس که حتماً باید در نظر بگیرید.

موضوع کل WordPress (نسخه ی نمایشی سفر به وبلاگ)

موضوع کل WordPress (نسخه ی نمایشی سفر به وبلاگ)

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

Total تقریباً یکی از انعطاف پذیرترین و دارای ویژگی های غنی وردپرس در بازار است ، بنابراین منطقی است که انتخاب خوبی برای وبلاگ های مسافرتی نیز باشد. برای طراحی یک وب سایت کامل پیکسل دقیقاً همانطور که می خواهید از اسلایدهای انیمیشن پریمیوم شامل ، سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، گالری تصاویر ، گزینه های نمونه کارها ، قالب گالری پست پست داخلی ، تنظیمات تصویر سفارشی و موارد دیگر استفاده کنید. با گزینه های شهودی در زمینه Customizer به علاوه سایت های نمونه ای با واردات سریع (مانند نسخه ی نمایشی Travel که در بالا مشاهده می شود) Total باعث می شود کار ساده شود حتی اگر تازه وارد WordPress باشید.

موضوع وردپرس وبلاگ عکس رایگان Mesa

موضوع وردپرس رایگان Mesa

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Mesa Free WordPress از WPExplorer راهی مناسب برای ساخت وبلاگ سفر شما امروز است. با پشتیبانی از بسیاری از انواع رسانه ها (تصویر ، گالری ، صدا ، فیلم و نقل قول) و یک طرح خالص سنگ تراشی Mesa برای نمایش ماجراهای شما مناسب است.

موضوع وردپرس وبلاگ سفر WPVoyager

موضوع وردپرس WPVoyager

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WPVoyager Theme موضوعی جسورانه و مدرن است که از شبکه های عکس زیبا و ادغام Google Maps برای جلب توجه خوانندگان شما استفاده می کند. به علاوه از مسیرهای KML پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید سفرهای خود را در سراسر جهان ثبت کنید.

موضوع سفر وبلاگ سفر

موضوع سفر وبلاگ سفر

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Expedition یک تم وردپرس با حق بیمه وبلاگ سفر پاسخگو است که توسط WPZoom ساخته شده است. این موضوع به خوبی سفر شده برای به اشتراک گذاشتن مکان های مورد علاقه خود ، هتل ها ، فعالیت ها ، رستوران ها و موارد دیگر مناسب است.

آنچه اعتیاد را عالی می کند از هسته اصلی آن شروع می شود. موضوع بر روی چارچوب قدرتمند ZOOM ساخته شده است تا گزینه های رنگ و فونت ، کد کوتاه ، تنظیمات سئو ، قالب صفحه و ارسال و موارد دیگر را به شما ارائه دهد. موضوع کاملاً بومی شده و کاملاً آماده برای ترجمه به زبان مادری شما است تا خوانندگان شما در واقع بتوانند وبلاگ شما را بخوانند. اکسپدیشن همچنین کاملاً پاسخگو است ، بنابراین اگر خوانندگان شما اشکال سفر را پیدا کنند ، می توانند وبلاگ شما را از هر رومیزی ، رایانه لوحی ، تلفن یا دستگاه دیگری که به آنها دسترسی دارند بررسی کنند.

4- افزونه های مفید را برای سئو ، نقشه ها و موارد دیگر اضافه کنید

نقشه بازار نمونه به عنوان مثال

نمونه ای از افزونه های نقشه مارکر نرم افزار و افزونه پیشرفته نقشه برداری وردپرس.

یکی از مهمترین مزیت های استفاده از وردپرس برای ساخت سایت شما ، دسترسی به افزونه هایی برای انجام هر کاری است. ما چندین افزونه اساسی را پیشنهاد می کنیم که ابتدا باید نصب و فعال سازی آنها را در سایت خود انجام دهید ، مانند SEO SEO برای بهینه سازی موتور جستجو و آکیسمت برای محافظت در برابر هرزنامه ما در مقاله خود در مورد چگونگی شروع به ایجاد بلاگ نویسی گزینه های دیگری را پوشش می دهیم.

وقتی وبلاگ سفر خود را ایجاد می کنید ، ممکن است بخواهید کمی بیشتر از مکانهایی که بوده اید بنویسید. نقشه ها راهی خوب برای کمک به شما در جذب خوانندگان است و بسیاری از مضامین وبلاگ سفر شامل پشتیبانی نقشه می شوند. افزودن خدمات Google مانند Analytics یا captchas. و ممکن است بخواهید یک افزونه اجتماعی نیز در نظر بگیرید.

5. تصاویر خود را اضافه و بهینه کنید

عکس ها را به وبلاگ خود اضافه کنید

هیچ وبلاگ مسافرتی بدون تصاویر از مقصد کامل نخواهد بود ، و ما می دانیم که شما عکسهایی از سفرهای خود دارید. اگر می خواهید خوانندگان خود را در قصه های سفر خود غوطه ور کنید ، باید از مکانهایی که می نویسید ، تصاویر زیبایی داشته باشید.

مشکل بزرگ در مورد داشتن تصاویر در وب سایت شما این است که می توانند فضای زیادی را به خود اختصاص دهند ، که متاسفانه ممکن است وب سایت شما را کند کند. وب سایت شما باید سریع باشد ، به خصوص اگر خوانندگان شما می خواهند سایت شما را در دستگاه تلفن همراه خود مرور کنند.

بهینه سازی تصاویر به شما کمک می کند تا فضای ممکن در فضای سایت کمترین فضای را داشته باشید که با استفاده از اندازه مناسب و قالب تصویر شروع می شود. ما یک راهنمای کاملی جامع برای بهینه سازی تصاویر برای کمک به شما نوشتیم ، بنابراین احساس نکنید که نمی توانید این کار را انجام دهید. همچنین چندین افزونه بهینه سازی تصویر وجود دارد که می توانید برای کمک به آنها استفاده کنید.

نتیجه

ایجاد یک وبلاگ سفر با وردپرس بسیار آسان است و با استفاده از یک موضوع زیبا و برخی افزونه ها می توانید خیلی سریع انجام دهید. تصاویر خود را برای پشتیبانی از داستانهای خود اضافه کنید و تا آخر هفته خوانندگان خود را به سراسر دنیا منتقل خواهید کرد!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل ساده ای را که ما برای شروع کار بیان کردیم دنبال کنید:

 1. گرت الهام گرفت
 2. وردپرس را تنظیم کنید
 3. یک موضوع انتخاب کنید
 4. افزونه های مناسب را نصب کنید
 5. از تصاویر زیبا (و بهینه سازی شده) استفاده کنید

آیا شما توصیه های ما را انجام داده اید ، مراحل را دنبال کرده و در نهایت وبلاگ سفر خود را شروع کرده اید؟ ما دوست داریم ببینیم که چگونه می خواهید ماجراجویی بعدی خود را به اشتراک بگذارید ، بنابراین پیوند زیر را به اشتراک بگذارید. یا اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، لطفاً در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map