نحوه ساختن یک وب سایت کلیسا با وردپرس

نحوه ساختن یک وب سایت کلیسا با وردپرس

کلیه کلیساها به یک وب سایت مفید نیاز دارند اما تعداد کمی از آنها بودجه زیادی دارند. چه کلیسایی باید انجام شود؟ راه حل مورد علاقه من یکی از مواردی است که من در چند سال گذشته دیدم هزاران کلیسا به آن تغییر کرده اند – وردپرس. این یک راه حل کم هزینه (اغلب کمتر از 100 دلار برای ساخت و 10 دلار در ماه برای میزبانی) است که بسیار ساده است اما برای نیازهای کلیساها به اندازه کافی انعطاف پذیر است. یک کارمند یا داوطلب می تواند سایت را بدون کد نویسی یا مهارت طراحی سایت ایجاد و مدیریت کند. شما حتی می توانید یک حرفه ای را استخدام کنید و هنوز هم پس انداز کنید زیرا خود وردپرس رایگان است. دلایل زیادی وجود دارد که وردپرس را به کلیساها توصیه می کنم ، نگاهی به آنها در زیر بیندازید!


چرا از سایت وردپرس برای سایت کلیسای خود استفاده می کنید?

 • WordPress به لطف بسیاری از توسعه دهندگان وب که رایگان هستند رایگان است داوطلب وقت و مهارت آنها
 • انتخاب خوبی از موضوعات ساخته شده برای کلیساها وجود دارد تا به سایت شما ظاهری دلخواه خود را نشان دهند
 • یک کارمند یا داوطلب می تواند آن را بسازد یا می توانید شخصی را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد
 • وردپرس مدیریت محتوای وب سایت را برای چندین کاربر آسان می کند
 • برای ساختن یا بروزرسانی سایت وردپرس نیازی به مهارت برنامه نویسی و طراحی نیست
 • هزاران افزونه برای اضافه کردن ویژگی های اضافی به وب سایت شما وجود دارد
 • کلیسای شما وب سایت دارد زیرا خود میزبان است (بیشتر در مورد این بعدا)
 • کلیسای شما می تواند هر کاری با وب سایت انجام دهد زیرا وردپرس منبع باز است

What What What: Hosting ، WordPress ، موضوعات و افزونه ها است

انتخاب-بهترین-وردپرس-هاستینگ

در اینجا یک واژگان سریع توضیح داده شده است که چه چیزی را برای روشن تر شدن کارها با حرکت به جلو.

میزبانی

میزبانی جایی است که وب سایت کلیسای شما در اینترنت زندگی می کند. yourname.com به منظور سرویس دهی وب سایت خود به بازدید کنندگان ، به میزبانی خود اشاره می کند. می توانید از کدام ارائه دهنده هاستینگ استفاده کنید. قیمت معمولی برای میزبانی 10 دلار در هر ماه است. WPExplorer چند توصیه میزبانی دارد. همچنین DreamHost را در نظر بگیرید میزبانی غیرانتفاعی رایگان و میزبانی گله که برای کلیساها رایگان است.

وردپرس

WordPress یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. شما آن را در هاست خود نصب می کنید (مشابه نصب یک برنامه در رایانه خود) سپس برای ساختن سایت و مدیریت محتوای خود وارد قسمت مدیر آن می شوید. توجه داشته باشید که مضامین را نمی توان در سرویس WordPress.com نصب کرد مگر با برنامه گران قیمت آنها. توصیه می کنم وردپرس را روی یک حساب میزبانی معمولی نصب کنید. برای جزئیات بیشتر ، WordPress.com و WordPress.org را بخوانید.

مضامین

مضامین طراحی سایتهای وردپرس را کنترل می کنند. ممکن است موضوعی را با ظاهری مرسوم مانند ترجیح دهید جوابی یا یکی با سبک حداقلی مانند ماراناتا. برخی از تم ها به شما امکان می دهند مواردی مانند رنگ و قلم را متناسب با کلیسای خود تنظیم کنید. من مضامین پرداخت شده را توصیه می کنم (از حدود 30 دلار تا 130 دلار) زیرا آنها معمولاً دارای طراحی بهتری هستند ، ویژگی های بیشتری دارند و شامل پشتیبانی از سازنده می شوند. شما به طور کلی آنچه را پرداخت می کنید دریافت می کنید.

پلاگین ها

افزونه ها اختیاری هستند و ویژگی هایی را به وردپرس اضافه می کنند. وردپرس به شما امکان می دهد در حالی که می توانید ویژگی های تخصصی تری را در افزونه ها مدیریت کنید ، کارهای اساسی مانند مدیریت صفحات و فهرست های خود را انجام دهید. یک افزونه می تواند ویژگی هایی مانند خطبه ها ، رویدادها ، خبرنامه ها ، فرم های تماس و غیره را اضافه کند. 50،000+ پلاگین و برخی دیگر مخصوص وب سایتهای کلیسا وجود دارد.

آن را خودتان بسازید یا یک حرفه ای استخدام کنید?

مشاوره درمورد پول

ما در ChurchThemes.com دو نوع مشتری را می بینیم: کلیساها با استفاده از مضامین وردپرس ما برای ساختن سایت ها و متخصصان خود با استفاده از مضامین ما برای ساخت سایت برای مشتری های کلیسای خود.

من توصیه می کنم سایت خود را بسازید زیرا این کاری است که بیشتر مردم می توانند انجام دهند و پول کلیسای شما را پس انداز می کنند. همچنین شما می توانید پس از تجربه ساخت ساختن آن ، راحت تر سایت را مدیریت کرده و به دیگران آموزش دهید. بسیاری از مضامین وجود دارد که به طور خاص برای کلیساها ساخته شده اند اگرچه شما فقط به مضامین خاص کلیسا محدود نمی شوید. ارائه دهنده تم خوب ، مستندات کاملی دارد و از محصول خود پشتیبانی می کند.

به جای اینکه خودتان این کار را انجام دهید می توانید با استخدام یک حرفه ای برای ساختن وب سایت کلیسای خود در وقت صرفه جویی کنید. این امر به بودجه بیشتری نیاز دارد اما در استفاده از مضمون premade (در مقابل یک موضوع کاملاً سفارشی که بسیار گران باشد) معمولاً مقرون به صرفه است..

بیایید جزئیات بیشتری در مورد این گزینه ها داشته باشیم.

گزینه 1: سایت خود را با موضوع کلیسا بسازید (توصیه می شود)

من می خواهم با پیاده روی از طریق آن ، شما را بهتر درک کند که روش پیشنهادی من چه چیزی به نظر می رسد.

مرحله 1: یک موضوع کلیسا را ​​انتخاب کنید

هنگام انتخاب یک تم وردپرس کلیسایی ، این موارد را در نظر بگیرید.


طرح
شما چیزی را می خواهید که مطابق با شخصیت کلیسای شما باشد. برخی از تم ها گزینه های سفارشی سازی رنگ ، قلم و پس زمینه را دارند. نسخه نمایشی طرح را از طریق تلفن خود امتحان کنید تا مطمئن شوید تلفن همراه مناسب است و از نظر منطقی سریع بارگیری می شود. امروزه مرور وب موبایل بسیار رایج است.


امکانات
WordPress به شما امکان می دهد صفحات سفارشی ایجاد کنید (به عنوان مثال وزارتخانه ها ، بیانیه ایمان و غیره) ، یک وبلاگ اجرا کنید و عکس منتشر کنید. موضوعی را انتخاب کنید که با افزونه هایی برای محتوای کلیسا مانند خطبه ها ، رویدادها ، مکان ها و پروفایل های تیم همراه باشد.


بدون اثر قفل
از مضامین که انواع پست های خود را برای مطالبی مانند خطبه ها و رویدادها ثبت می کنند ، خودداری کنید (هنگام تعویض مضامین باید مجدداً محتوا را وارد کنید). برخی از ویژگی های محتوا به جای آن در یک افزونه قرار دارند ، به همین دلیل من بطور رایگان توسعه دادم محتوای کلیسا افزونه (پشتیبانی شده توسط مضامین توسعه دهندگان مختلف).


پشتیبانی و مستندات
WordPress یک راه حل برای خودتان است ، اما این بدان معنا نیست که باید خودتان باشید. ارائه دهنده موضوعی را انتخاب کنید که مستندات کاملی داشته باشد و پشتیبانی از تم آنها را ارائه می دهد.


سیاست بازپرداخت
در صورت عدم موفقیت ، برخی از فروشندگان موضوع پول شما را پس می دهند ، بنابراین سیاست بازپرداخت آنها را بررسی کنید. من فکر می کنم هر فروشنده موضوع باید بازپرداخت ارائه کنید بدون سؤال.

مضامین و ارائه دهندگان زیر با استفاده از افزونه Church Content از اثر قفل جلوگیری می کنند. آنها بیشتر یا همه توصیه های من را برآورده می کنند.

 • ChurchThemes.com فروشگاه تم من است ما از سال 2012 در آنجا بوده ایم.
 • OneChurch از UpThemes از افزونه Church Content استفاده می کند.
 • موضوع مورد بخشش توسط جاستین شیتز همچنین از افزونه Church Content استفاده می کند.
 • کلیسای خردمند یک تم کامل و دارای ویژگی هایی برای پخش مستقیم است.
 • استراحت یک تم رایگان و کدگذاری شده رایگان است که در WordPress.org موجود است.

مرحله 2: برای میزبانی ثبت نام کنید

هاست مشترک ارزان قیمت مبتنی بر لینوکس تقریباً برای کلیه وب سایتهای کلیسا کافی است. این رایج ترین نوع میزبانی است و ماهانه 10 دلار برای شما هزینه خواهد کرد. به توصیه‌های میزبانی WPExplorer مراجعه کنید (این شامل ویژگی نصب یک وردپرس با یک کلیک) است. همچنین به یاد داشته باشید که DreamHost دارد میزبانی رایگان برای غیرانتفاعی. اگر در ایالات متحده به عنوان 501 (c) (3) غیرانتفاعی ثبت شده باشد ، كلیسای شما واجد شرایط است.

هنگام ثبت نام برای میزبانی از شما خواسته می شود نام دامنه خود را انتخاب کنید (یعنی. yourname.com) و اطلاعات صورتحساب را تهیه کنید. آنها به شما کمک می کنند از دامنه موجود خود استفاده کنید یا دامنه جدیدی را برای شما ثبت کنید (معمولاً حدود 15 دلار در سال). بعد از اتمام مراحل ثبت نام آنلاین ، به صفحه کنترل میزبان خود دسترسی خواهید داشت.

شروع کار با فرآیند ثبت نام میزبانی

مرحله سوم: وردپرس را نصب کنید

برای استفاده از ویژگی نصب وردپرس با یک کلیک وردپرس ، وارد صفحه کنترل میزبان خود شوید. میزبان شما خوشحال خواهد شد که در صورت نیاز شما را به مکان این ویژگی هدایت کند. بسیاری از میزبان ها امکان نصب یک کلیک را دارند اما اگر مال شما اینگونه نباشد ، هنوز می توانید یک نصب استاندارد از WordPress انجام دهید.

اگر از قبل میزبانی دارید ، ممکن است بخواهید نصب جدیدی از وردپرس را در دایرکتوری مانند yourname.com/new به منظور ایجاد سایت جدید خود در حالی که سایت فعلی خود را بصورت آنلاین ترک می کنید. پس از اتمام ، می توانید آن را به آنجا منتقل کنید yourname.com با استفاده از تعدادی روش.

نصب وردپرس در BlueHost

مرحله 4: تم خود را نصب کنید

مرحله بعدی نصب موضوع کلیسای خود در سایت جدید وردپرس است. ارائه دهنده موضوع شما باید دستورالعمل هایی داشته باشد که مانند این موارد پیش برود:

 1. وارد قسمت مدیریت وردپرس خود در شوید yourname.com/wp-admin
 2. قابل اعتماد و متخصص ظاهر > مضامین > جدید اضافه کن > طرح بارگذاری
 3. فایل پستی را که بارگیری کرده اید انتخاب کنید ، سپس کلیک کنید الآن نصب کن
 4. بعد از نصب ، کلیک کنید فعال کنید

فایل زیپ تم وردپرس خود را بارگذاری کنید

این موضوع یا مستندات ممکن است باعث شود شما افزونه یا دو (مانند خطبه ها و وقایع) را با روشی مشابه نصب کنید. بسیاری از مضامین همچنین شامل محتوای مبتدی است که می توانید آن را وارد کنید تا از آنها به عنوان نقطه شروع محکم استفاده کنید.

مرحله 5: ظاهر خود را سفارشی کنید

وردپرس از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است به نام مشتری ساز که بسیاری از تم ها پشتیبانی می کنند. می توانید بروید ظاهر > شخصی سازی سپس گزینه هایی را برای رنگ ، قلم ، تصویر پس زمینه و موارد دیگر (بسته به آنچه موضوع ارائه می دهد) انتخاب کنید. پیش نمایش زنده در حالی که شخصی سازی های خود را انجام می دهید نشان داده می شود. نکته جالب در مورد موضوعاتی که از این امر پشتیبانی می کنند این است که شما نیازی به طراحی گرافیک یا مهارت برنامه نویسی ندارید تا سایت شما با مارک کلیسای شما مطابقت داشته باشد. و دیگر نیازی به پرداخت مبلغ بزرگ به یک طراح وب نیست.

در اینجا تصویری از ذخیره Customizer تم برای شما ایده ای درباره آنچه ممکن است ارائه دهد.

قالب سفارشی سازگار با موضوع ذخیره شده

به زیر نگاه کنید تا ببینید که چگونه جوابی موضوع را می توان سفارشی به نظر می رسد متفاوت است. این نشان می دهد که چرا من توصیه می کنم از یک ویژگی ویژه Customizer WordPress استفاده کنید. یک قالب وردپرس با قابلیت انعطاف پذیر و آسان ، ساختن یک وب سایت کلیسا را ​​آسان تر می کند.

تم های سفارشی

مرحله ششم: مطالب خود را منتشر کنید

بعد از ورود به قسمت مدیریت وردپرس متوجه خواهید شد که در سمت چپ منویی برای مدیریت محتوا و تنظیمات وجود دارد. وردپرس ویژگی های مدیریت محتوای صفحات و ارسال ها (وبلاگ) را از جعبه ارائه می دهد. اگر موضوع شما از افزونه ای برای انواع دیگر محتوا استفاده می کند ، ممکن است موارد منو مانند خطبه ها ، رویدادها ، افراد و مکان ها را مشاهده کنید.

تصویر زیر نحوه مدیریت محتوای خطبه را با استفاده از موضوعی که از آن پشتیبانی می کند نشان می دهد محتوای کلیسا افزونه توجه کنید که این فهرست نه تنها صفحات و ارسال ها بلکه انواع مختلفی را برای محتوای کلیسای گرا ارسال می کند. پیوند منوی “Contact” از افزونه Contact Form 7 بدست می آید. اینها همه مثالهایی از چیزهایی است که باید از افزونه ها به جای خود مضمون ارائه شود تا جلوی قفل شدن را که قبلاً ذکر شد اجتناب کنید.

ویرایشگر خطبه کلیسا

مرحله 7: برای راه اندازی آماده شوید

مواردی وجود دارد که می خواهید قبل از اینکه سایت خود را انجام دهید ، از آنها مراقبت کرده باشید. خواندن نه کاری که باید پس از ساختن سایت وردپرس خود انجام دهید برای راهنمایی سریع درباره امنیت ، پشتیبان گیری ، به روزرسانی ، تنظیمات ، جلوگیری از اسپم و موتورهای جستجو.

پس از آن می توانید راه اندازی وب سایت کلیسای جدید وردپرس خود را اعلام کنید!

گزینه 2: برای ساخت سایت خود با یک موضوع کلیسا ، یک حرفه ای استخدام کنید

کشیش ها ، کارمندان و داوطلبان با موفقیت در حال ساختن خود هستند وب سایت های کلیسا با مضامین وردپرس. ما در ChurchThemes.com ضمانت برگشت پول را نداریم که تنها درصد کمی از آنها استفاده کرده ایم. من براساس نرخ بازپرداخت پایین و مبنای آنچه بوده ام متقاعد شده ام شنیدن این وردپرس و یک موضوع پشتیبانی کننده از Customizer ، با اسناد و پشتیبانی کامل ، راه حلی است که بسیاری از کلیساها می توانند از عهده آن برآیند.

با گفتن این گزینه ، استخدام یک حرفه ای برای کمک به شما گزینه ای است. انواع مختلفی از راه حل های وردپرس برای نیازهای مختلف وجود دارد. شما می توانید آنچه را که به بهترین وجهی متناسب با نیازهای شما انتخاب می کند (صرفه جویی در هزینه و کسب تجربه یا صرفه جویی در وقت و به دست آوردن راحتی). استخدام یک متخصص برای استفاده از یک موضوع پیش ساخته وردپرس برای کلیساها می تواند چند صد یا چند هزار دلار هزینه داشته باشد. داشتن یک موضوع کاملاً سفارشی که فقط برای سایت شما ایجاد شده است هزینه بیشتری خواهد داشت و توصیه نمی شود زیرا فقط مقرون به صرفه نیست.

در زیر حرفه ای هایی وجود دارند که به آنها اطمینان دارم برای کمک به ایجاد وب سایت شما با استفاده از یک موضوع کلیسای وردپرس.

نتیجه

امیدوارم که این ایده شما را از آنچه در ساخت یک وب سایت کلیسا با وردپرس درگیر است ، به شما بخشد. به طور خلاصه ، توصیه می کنم سایت خود را بسازید اما استخدام کردن نیز می تواند گزینه خوبی باشد. هر کدام از گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کنید ، مطمئناً نسبت به راه حل های دیگر پس انداز خواهید کرد زیرا وردپرس نرم افزار منبع باز رایگان است. گزینه ای را انتخاب کنید که برای کلیساها ساخته شده است ، از جلوی قفل جلوگیری می کند ، از Customizer پشتیبانی می کند و شامل اسناد کامل با پشتیبانی توسعه دهنده می باشد..

بیش از شما و افکار خود را. آیا یک وب سایت کلیسایی با وردپرس ایجاد کرده اید؟ لطفا تجربه و نکات خود را با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map