نحوه ایجاد منو در وردپرس

نحوه ایجاد منو در وردپرس

شما تاکنون از ماجراجویی وردپرس خود لذت برده اید. شما یک موضوع عالی وردپرس را انتخاب کردید ، یک وب سایت زیبا را در کنار هم قرار دادید و ماشین آلات سئو وردپرس خود را زنده کردید. بازدید کنندگان شروع به ترغیب به مشاغل جدید مبتنی بر وردپرس خود کردند ، اما تعداد کمی از آنها به طرفداران یا مشتریان وفادار تبدیل می شوند.


شما Google Analytics را بررسی می کنید و میزان گزاف گویی شما از پشت بام است. بنابراین تصمیم می گیرید که همه جنبه های وب سایت خود را بررسی کنید ، اما نمی توانید پیدا کنید که مشکل در کجا نهفته است. چه جهنمی?

خوب ، این را به شما خواهم گفت: منوی ناوبری وردپرس شما می تواند دلیل ناراحتی های شما باشد. یک سیستم منو ناوبری ضعیف باعث می شود بازدید کنندگان از پیدا کردن موارد مورد نیاز در سایت شما جلوگیری کنند ، و اگر آنها نتوانند آن را پیدا کنند ، آنها فقط کاری را انجام می دهند که هر انسان عاقلانه ای انجام می دهد – روی دکمه عقب کلیک کنید ، و سایت رقیب خود را بارگیری کنید.

از طرف دیگر ، سیستم ناوبری عالی مانند نقشه است که به بازدید کنندگان شما نشان می دهد دقیقاً کجا می روند تا بتوانند آنچه را که بعد از آن پیدا می کنند پیدا کنند. این بدان معنی است که بدون یک منوی ناوبری عالی ، شما مشتریان را به راست ، چپ و مرکز از دست می دهید. بله دوستان ، داشتن یک منوی ناوبری عالی – درست مانند راننده راهپیمایی ناوبری خود را دارد – از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این راهنمای گام به گام ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه سیستم ناوبری مناسب را طراحی کنید. سپس ما دقیقاً نحوه تنظیم منوها را با استفاده از مدیر منو وردپرس بصری نشان خواهیم داد.

نحوه ایجاد سیستم ناوبری کامل وردپرس

ناوبری وردپرس

آیا برای برخی از ماجراهای منو آماده هستید؟ خوب ، الکارت را بخورید … در این بخش ، خواهیم دید که چه چیزی یک سیستم ناوبری عالی را ایجاد می کند.

آن را ساده نگه دارید

استفاده از بهترین سیستم ناوبری آسان است.

با قرار دادن صفحاتی که کاربر لزوما به آن احتیاج ندارد ، منوهای ناوبری خود را بیش از حد پیچیده نکنید. به مهمترین محتوای خود بپیوندید – محتوایی که کاربر برای تبدیل آن باید به اندازه کافی طولانی بچرخد. فقط به ضروری ترین صفحات وردپرس خود ، مانند About، Contact، استخدام / محصول و غیره و مطالب محبوب که به علت شما کمک می کند پیوند برقرار کنید.

صحبت از ساده نگه داشتن چیزها ، آیا واقعاً به آن منوی مگا در وبلاگ شخصی کوچک خود احتیاج دارید؟ من اینطور فکر نمی کنم؛ منوهای mega بسیار خوب هستند ، اما آنها برای سایت های ماموریت وردپرس با یک میلیارد بایت محتوا و یک هزار میلیارد محصول برای ایده آل ایده آل هستند. آن را احمقانه نگه دارید.

تعداد نقشه ها به خوبی حساب می شود

نقشه سایت به عنوان یک راه حل اساسی در سیستم ناوبری کامل در نظر گرفته شده است. در حالی که به عنکبوتهای موتور جستجو کمک می کند تا سایت خود را به راحتی و به راحتی انجام دهید ، نقشه سایت نیز می تواند در صورت گم شدن کاربر مفید باشد و یا با صفحه خطای 404 مخوف مواجه شود. به عنوان منوی ناوبری برای کل سایت خود که در صفحه خاصی منتشر شده است ، فکر کنید. از نقشه ها نباید ترسید ، آنها فقط صفحاتی هستند که پیوندهایی به تمام منابع موجود در سایت شما دارند.

بهترین قسمت این است که می توانید به راحتی با استفاده از افزونه هایی مانند ، نقشه های نقشه ایجاد کنید نقشه سایت های XML XML, یا فقط با یک موضوع WordPress بروید که به طور ذاتی نقشه های نقشه را پشتیبانی می کند. یک صفحه نقشه سایت ویژه ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که هنگام بارگیری می توانید لیستی از تمام منابع موجود در سایت وردپرس خود را مشاهده کنید http://www.yousite.com/sitemap/. می توانید از صفحه خطای 404 یا از فهرست اصلی خود به نقشه سایت خود پیوند دهید.

منوهای پیمایش را به مکانهای چندگانه اضافه کنید

اگر به عنوان مثال شانس برنده شدن در قرعه کشی را بهبود می بخشید ، باید دو بار بازی کنید. این همه ارتباطی با تئوری احتمال دارد. به همین ترتیب ، برای اینکه خوانندگان بتوانند روی پیوندهای شما کلیک کنند ، باید چندین بار پیوندهای گفته شده را در مکانهای مختلف سایت خود نشان دهید. منطق در اینجا ساده است: هر چه خواننده بتواند پیوندها را پیدا کند ، سریعتر می تواند از طریق آن کلیک کند.

به طور پیش فرض ، بیشتر مضامین وردپرس به شما امکان می دهد منوی پیمایش خود را در قسمت سرصفحه ، و شاید پاورقی نمایش دهید اما این همان است. با این وجود می توانید از ابزارک ها برای نمایش منوهای ناوبری خود در هر کجا که خیال کنید استفاده کنید.

بهترین مکان های منو برای قرار گرفتن در معرض حداکثر شامل قسمت های هدر ، نوار کناری و پایین صفحه است. نوار کناری همچنین مقدماتی برای دسته ها ، بایگانی ها و برچسب ها محسوب می شود ، بنابراین برای ارتقاء سیستم ناوبری خود از این ویژگی ها استفاده کنید..

یک فرم جستجو اضافه کنید

سیستم ها در حداقل زمان مناسب آنها تمایل دارند تسلیم شوند یا شکست بخورند وقتی حداقل انتظار دارید. منوهای پیمایش نیز از این قاعده مستثنا نیستند ، آنها همواره از کار می افتند ، به خصوص اگر از افزونه منوی WordPress شخص ثالث استفاده می کنید و به اطراف می پردازید. در موارد دیگر ، کاربر به سادگی وقت لازم را برای یافتن چندین سطح در عمق منوهای شما برای یافتن اطلاعات ندارد. چه کاری انجام دهیم?

شما یک فرم جستجو را پیاده سازی می کنید ، و این کار کاربر را برای یافتن آنچه می خواهد آسان تر می کند. سپس آن را در یک مکان برجسته در سایت وردپرس خود قرار دهید. به عنوان مثال ، آن را در قسمت پاورقی که فقط در صورت پایین آمدن کاربر قابل مشاهده است ، مخفی نکنید. اگر پیمایش نامحدودی در جای خود دارید ، گفته است که کاربر هرگز فرم جستجو را نمی بیند.

فرم جستجو یک اقدام ایمن و بدون نقص و همچنین دستگاهی است که تجربه کاربر را تا حد زیادی بهبود می بخشد. Relevanssi به شما کمک می کند موتورهای جستجوگر شگفت انگیزی را برای تجارت مبتنی بر وردپرس خود بسازید.

غذای آماده اصلی: در پایان روز ، فقط اطمینان حاصل کنید که منوهای ناوبری شما به راحتی قابل یافتن و استفاده هستند. همچنین ابتدا مطالب مهم را قرار دهید ، بنابراین یافتن آن بسیار آسان است.

منوهای ناوبری WordPress را اضافه کنید

اکنون بیایید یک منوی ناوبری عالی را با مدیر مفید منو WordPress ایجاد کنیم. خارج از جعبه ، وردپرس از یک مدیر منو عالی برخوردار است که به شما امکان می دهد منوهای ساده از جمله منوی کشویی را ایجاد کنید. این یک مدیر ساده کشیدن و رها کردن است که اضافه کردن منوها را به راحتی با پای آسان می کند. حتی یک کلاس پنجم می تواند در عرض چند دقیقه منوهای WordPress را اضافه کند.

چطور؟ فقط به حرکت کنید ظاهر> منوها  در قسمت مدیریت وردپرس خود:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-ظاهر-منوها

این راه اندازی خواهد شد منوها را ویرایش کنید صفحه نمایش اگر شما یا توسعه دهنده خود ، هرگز منوها را به سایت وردپرس خود اضافه نکرده اید ، باید این صفحه را مشاهده کنید:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-منوی جدید

پیش بروید و از فهرست جدید خود نام ببرید. ما باید مثال خود را “منوی اصلی” بنامیم. نام دلخواه خود را وارد کنید و به آن ضربه بزنید ایجاد اصلی دکمه. با استفاده از این صفحه نمایش داده می شود:

موارد مبتدی-راهنمای-به-وردپرس-منوها-اضافه کردن منو-موارد

همانطور که مشاهده می کنید گزینه های مختلفی وجود دارد. در سمت چپ ، لیستی از صفحات ، دسته ها ، یک برگه پیوندهای سفارشی و شاید چند ویژگی دیگر را بسته به موضوع خود مشاهده خواهید کرد.

در سمت راست ، شما باید ساختار منو منطقه ای که موارد منو را ویرایش و سفارش می دهید. شما باید تنظیمات منو منطقه ای که به شما امکان می دهد مکان منو را انتخاب کنید و گزینه ای به شما امکان می دهد صفحات جدید سطح بالا را به طور خودکار به منو اضافه کنید.

تنها کاری که باید از اینجا انجام دهید انتخاب صفحات ، دسته ها یا اضافه کردن پیوندهای دلخواه از پانل سمت چپ است و سپس روی آن کلیک کنید به منو اضافه کنید دکمه. در یک فلاش ، موارد منو در ستون سمت راست ظاهر می شود ، جایی که شما به سادگی می توانید آنها را بکشید و رها کنید.

چرا می خواهید دسته ها را به منوی وردپرس خود اضافه کنید؟ اگر پست ها (به عنوان مثال دروس) را در دسته بندی های مختلف (دوره ها) ایجاد کرده اید ، می توانید با استفاده از این ویژگی ، دروس را به دوره ها تقسیم کنید. اگر سایت خبری را اداره می کنید ، این یک ویژگی مفید است. من جلوتر رفتم و دسته های مختلفی را به منوی مثال خود اضافه کردم:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها - افزودن دسته ها

بیایید همچنین چند لینک اختصاصی برای هدایت بازدید کنندگان به سایت های شخص ثالث یا حتی سایتهای بسیار شخصی ما که در حوزه های فرعی زندگی می کنند اضافه کنیم. فقط به حرکت کنید پیوندهای سفارشی برگه:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-اضافه کردن-پیوندهای دلخواه

پیوند خود را در صفحه اضافه کنید آدرس اینترنتی منطقه متن ، و نام منو در متن پیوند. سپس فقط ضربه بزنید به منو اضافه کنید دکمه. همیشه درج کنید http: // یا پیوندهای شما کار نمی کنند:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-اضافه کردن-سفارشی-پیوندها-مثال

وقتی از فهرست خود راضی شدید ، مکان فهرست را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید ذخیره منو دکمه:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-منوی اضافه شده

با استفاده از مدیریت مکانها می توانید مکان نمایش داده شده را کنترل کنید. توجه داشته باشید ، می توانید چندین منوی مختلف ایجاد کنید و بسته به موضوع خود ، آنها را در چندین مکان نمایش دهید. هر موضوع تعداد متفاوتی از منوها را پشتیبانی می کند:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-مدیریت-مکان

بازگشت به ویرایش منو صفحه را مشاهده می کنید ، می بینید که منوی ما طولانی تر شده است ، و جلوی آن عالی به نظر نمی رسد. به عنوان مثال مثال ما در قسمت جلویی به نظر می رسد:

مبتدی-راهنمای-به-وردپرس-منوها-جلو

اینجاست که منوهای کشویی مفید هستند. من جلوتر می روم و تمام گروه های مثال ما را در زیر گروه بندی می کنم طراحی وب را بیاموزید. این بسیار آسان است از ویرایش منو فقط کافیست زیر منو را کمی به سمت راست بکشید:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-اضافه کردن-منوها

سپس بر روی کلیک کنید ذخیره منو دکمه. اکنون منوی شما چنین خواهد بود:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-اضافه شده-منوها-کشویی

کوتاه تر و تمیز تر؟ می توانید زیر منوهای موجود را ایجاد کنید و منوهای کشویی چند سطحی را ایجاد کنید:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-افت چند مرحله ای

منوی ناوبری WordPress نمونه ما اکنون به این شکل است:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-چند سطح-افت-فراز-جلوی-انتهای

دیگه چی؟ می توانید موارد منو خود را از مدیر منو وردپرس ویرایش کنید. فقط روی پیکان در سمت راست منو کلیک کنید:

مبتدیان-راهنمای-به-وردپرس-منوها-ویرایش-منو-مورد

و اگر می خواهید یک منوی واقعاً ویژه ایجاد کنید ، یکی از این بهترین افزونه های منوی وردپرس را امتحان کنید. آنها روشی سریع و آسان برای ساخت و یا بهبود در فهرست های موجود در وردپرس شما هستند.

افکار نهایی

منوهای ناوبری WordPress یک بخش اساسی در سایت وردپرس شما هستند. آنها به کاربران شما راهنمایی می کنند که به آنها اجازه می دهند محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند. آنها برای بهبود تجربه کاربر و به تبع آن نرخ تبدیل شما بسیار عالی هستند. بهترین قسمت اجرای آنها بسیار آسان است ، بنابراین هیچ کاری برای عقب نگه داشتن شما نیست.

دیگر پول را روی میز نگذارید ، روی یک افزونه منوی WordPress متناسب با نیازهای تجاری خود سرمایه گذاری کنید. سوالی دارید یا نظر دارید؟ در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map