نحوه انتشار پست های وبلاگ وردپرس از طریق ایمیل

وبلاگ نویسی می تواند بسیار سرگرم کننده باشد وقتی بدانید که چند گزینه جالب وردپرس را در اختیار دارید. به عنوان مثال ، آیا می دانید که می توانید پست های وبلاگ وردپرس را درست از داخل صندوق پستی خود آهنگسازی ، قالب بندی و منتشر کنید؟ آره ، بله ، شما می توانید و کار ساده ای است :).


فقط میزان کاری را که می توانید از این طریق انجام دهید تصور کنید؟ به انعطاف پذیری و فایده ای که این گزینه برای شما به ارمغان می آورد ، بیاندیشید. منظور من این است که شما می توانید از هر کجا با استفاده از دستگاه های دارای اینترنت فعال یا بدون درج ارسال کنید برنامه تلفن همراه وردپرس. اگر هیجان زده هستید ، اجازه دهید ما به سه روش اصلی که می توانید برای انتشار پست های وبلاگ وردپرس از طریق ایمیل استفاده کنید نگاهی بیندازید:

 1. ارسال از طریق ایمیل در Jetpack
 2. پست پیشرفته توسط تنظیمات ایمیل (برای کاربران متوسط ​​و پیشرفته وردپرس)
 3. پست وردپرس توسط افزونه های ایمیل

ما این روش ها را یکی یکی پوشش خواهیم داد و تمام جزئیات مورد نیاز برای استفاده کامل از گزینه وردپرس را از طریق ایمیل به شما ارائه می دهیم. تمام این روش ها به ایجاد حساب های ایمیل و پیکربندی چند گزینه نیاز دارند ، بنابراین باید زمان خوبی داشته باشید. بیایید با ماژول ارسال توسط ایمیل در Jetpack شروع کنیم.

ارسال از طریق ایمیل در Jetpack

ارسال JetPack از طریق ایمیل

جت پک به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود میزبان خود را با اضافه کردن چند ویژگی خوب از جمله ویژگی های فوق العاده خود ، اضافه کنید ارسال از طریق ایمیل. بنابراین چگونه می توانید از طریق ایمیل با استفاده از Jetpack ارسال کنید؟ بدیهی است ، ابتدا باید Jetpack را در سایت وردپرس خود نصب کنید (توجه داشته باشید: از زمانی که JetPack می توانید از این ویژگی در نصب محلی وردپرس استفاده کنید ، فقط از یک fyi استفاده کنید ، اگر امیدوار بودید که این آزمایش را در محلی خود انجام دهید). با نصب Jetpack بر روی پلت فرم وردپرس خود ، زمان مرحله بعدی است: تولید یک آدرس ایمیل ویژه. شما تمام پستهایی را که می خواهید به این آدرس ایمیل منتشر کنید ارسال خواهید کرد ، بنابراین مهم است که آن را مخفی نگه دارید. افراد (هکرها را بخوانید) با دسترسی به این آدرس ایمیل می توانند پست هایی را در وبلاگ شما منتشر کنند ، چیزی که قطعاً نمی خواهیم.

ارسال JetPack از طریق ایمیل: ویژگی را فعال کنید

چگونه این آدرس ایمیل ویژه را در Jetpack ایجاد می کنید؟ این ساده ترین قسمت است. Jetpack را به حساب WordPress.com خود پیوند دهید و سپس در تنظیمات ، ماژول Post by Email را فعال کنید. پس از این ، به حرکت کنید کاربران -> نمایه شما در منوی مدیر خود کلیک کرده و کلیک کنید ارسال از طریق ایمیل را فعال کنید. با کلیک کردن تغییرات خود را ذخیره کنید بروزرسانی پروفایل در پایین صفحه است.

ارسال JetPack از طریق ایمیل: برای هر کاربر فعال کنید

این فرآیند ساده شما را با یک آدرس ایمیل ویژه بازگو می کند که در صورت فراموش کردن ، باید فقط برای شما و یا نویسندگان مورد اعتماد خود شناخته باشید.

ارسال JetPack از طریق ایمیل: آدرس ایمیل سفارشی

با داشتن آدرس ایمیل ویژه خود ، زمان نوشتن ، قالب بندی و ارسال / انتشار اولین ایمیل پست الکترونیکی شماست. بطری ها را هنوز پر نکنید ، ما باید مسیری طولانی را طی کنیم.).

ایجاد-ارسال از طریق ایمیل

مشتری پست الکترونیکی مورد علاقه خود را آتش بزنید (من Gmail را برای تجارت دوست دارم. از Google Apps متشکرم.) و آهنگ سازی پست وبلاگ خود را شروع کنید. عنوان پست وبلاگ شما درج می شود زمینه موضوع ایمیل شما و محتوای پست به ایمیل ایمیل شما ارسال می شود – درست مثل یک ایمیل معمولی. البته ، پس از انجام تهیه و قالب بندی پست ، آن را به آن آدرس ایمیل ویژه ای که قبلاً تولید کرده ایم ارسال خواهیم کرد ، بنابراین آن را در به رشته.

قالب بندی پست خود از طریق ایمیل مشتری شما

بعد از آهنگسازی ، می توانید پست های خود را قبل از انتشار قالب بندی کنید ، اما تنها در صورتی که مشتری ایمیل شما از HTML یا قالب بندی متن غنی پشتیبانی کند. اگر مشتری ایمیل شما از متن / HTML غنی پشتیبانی نمی کند ، مجبور خواهید بود که پست های خود را به آدرس زیر ارسال کنید پیش نویس آنها را بعداً قالب بندی و قالب بندی کنید ، که اگر از من بخواهید ، تمام هدف انتشار پست های وبلاگ را از طریق ایمیل شکست می دهد. نکته خوب اکثر مشتریان ایمیل مبتنی بر وب از HTML و قالب بندی متن غنی پشتیبانی می کنند ، بنابراین باید در این زمینه تحت پوشش قرار گیرید. من شما را تشویق می کنم برای ایجاد حساب کاربری با یک ارائه دهنده ایمیل مبتنی بر وب (مانند Gmail ، Hotmail و غیره) برای مراقبت از قالب بندی ، ایجاد کنید.

با این حال ، باید توجه داشته باشید که ویژگی Post by Email برخی از قالب های سفارشی شما را خاموش می کند ، بدین معنی که ارسال های شما با آنچه در مشتری ایمیل خود دارید کمی متفاوت خواهد بود. قاعده کلی در اینجا این است که قالب بندی را به حداقل برسانیم یا برخی از درسهایی را که یاد گرفتم هنگام بازی کردن با این ویژگی در یک وبلاگ تست به حداقل برسانم.

درسهایی که یاد گرفتم

بعد از ارسال اولین تست آزمایشی و انتظار برای دوازده (12) دقیقه (بیشتر در مورد این در یک ثانیه) ، متوجه شدم که سیستم ارسال توسط پست الکترونیکی تصاویر و پیوست های درون خطی را از بین برده اما حفظ کرده است جسورانهایتالیایی و همه پیوندها من باید حدود دوازده (12) دقیقه صبر کردم زیرا WordPress.com مجبور بود تصمیم بگیرد که با پیوست من چه کار کند ، که به دلیل یک نوع پرونده نامعتبر رد شد.

من یک فایل متنی .LOG ضمیمه کرده بودم و WordPress.com باید تلاش زیادی برای انجام آن کار داشته باشد. من تصمیم گرفتم انواع فایل های مختلف را امتحان کنم. من یک پست آزمایشی دوم را اجرا کردم و یک سند MS Word و یک تصویر .png را پیوست کردم. این بار ، من به جای اضافه کردن مستقیم آن به ایمیل ، تصویر را از وب (با استفاده از URL وب) اضافه کردم.

پست آزمون دوم در من نشان داده شد صفحه نمایش ارسال ها تقریبا فوری. این بار تصویر از بین نرفت اما پیوستها به اندازه خوش شانس نبودند. انتظار داشتم پیوستها در انتهای پست آزمون نشان داده شوند اما در جای آنها ، دو “کد کوتاه” ، [ضمیمه 1] و [پیوست 2] وجود داشت. من گالری های خود را فعال کرده بودم ، بنابراین حتی به آنجا نروید. بعداً پیوستهایم را در کتابخانه ی رسانه. با مقایسه دو پست آزمایشی ، این پیشرفت بود!

غذای اصلی:

 • برخی از انواع پرونده ها مانند پرونده های خاتمه یافته با .LOG بطور خودکار رد می شوند و ارسال شما را برای حدود ده (10) تا پانزده (15) دقیقه به تأخیر می اندازند
 • پیوست ها مستقیماً به قسمت ارسال می شوند کتابخانه ی رسانه
 • در صورتی که آنها را به عنوان URL وب درج کنید ، تصاویر فقط در پست های شما نشان داده می شوند. تمام تصاویری که مستقیماً وارد بدنه ایمیل خود می شوید حذف یا نادیده گرفته می شوند
 • من ملاک بچه ها را در استفاده از WordPress.com نمی دانم اما برخی از پست های تست من به این ارسال شده است پیش نویس پوشه در حالی که دیگران بلافاصله منتشر شدند (من این دو را با هم مقایسه کردم و به نکته بعدی ما رسیدم)
 • پست های با فرمت چاپ شده منتشر می شوند بلافاصله (پست هایی با دسته بندی معتبر ، برچسب ها ، پیوست ها و تصاویر URL وب)

اکنون که تازه فهمیدیم که همه پیوست ها به قسمت ارسال شده اند کتابخانه ی رسانه, و همه تصاویر درون خطی نادیده گرفته می شوند ، درمورد موارد اضافی مانند امضای ایمیل شما چه اتفاقی می افتد؟ آیا در کنار وبلاگ شما منتشر خواهد شد؟ خب نه. سیستم Post by Email هرگونه امضای ایمیلی را که از الگوی امضای استاندارد استفاده می کند حذف می کند فضای خط تیره (-). علاوه بر این ، سیستم Post by Email پس از انجام هر کاری خلاص می شود


برچسب زدن.

با استفاده از کد کوتاه برای شخصی سازی پست های خود

ارسال JetPack از طریق ایمیل: کد کوتاه

بعد از آزمایش کد کوتاه ، لبخند رضایت بخش و گسترده ای داشتم (بیشتر شبیه به پوزخند). بعد از مدتی کوتاه و بدون شکستن عرق ، یاد گرفتم که می توانید دسته ها ، برچسب ها ، گزیده ها ، شلغم ها ، نظرسنجی ها را اضافه کنید ، ساعت ها یا روزها پست های خود را به تاخیر بیاندازید و نظرات را از جمله موارد دیگر روشن یا خاموش کنید. در اینجا لیستی از کد کوتاه موجود است:

 • [عنوان عنوان مورد نظر شما] – عنوان خود را در صورتی تنظیم می کنید که از دستگاه تلفن همراه خود به قسمت موضوع دسترسی نداشته باشید
 • [دسته a ، b ، c] – دسته های a ، b و c را به پست شما اضافه می کند. به عنوان مثال. [دسته دستور العمل ها ، چگونه به] دسته ها دستور العمل ها و نحوه چگونه را به پست شما اختصاص می دهد
 • [تأخیر +1 ساعت] – این کد کوتاه به وردپرس دستور می دهد که پست شما را بعد از یک (1) ساعت منتشر کند. [تأخیر +2 روز] به این معنی است که پست شما بعد از دو روز منتشر می شود
 • [پایان] – همه چیز پس از این پسر بد نادیده گرفته می شود. آن را در انتهای پست خود با یک خط خالی بالای آن قرار دهید. این تنها کد کوتاه است که نمی توانید از هر جای دیگر از بدن ایمیل خود استفاده کنید. شما می توانید کد کوتاه دیگری را در هر کجا در ایمیل خود قرار دهید به جز آن زمینه موضوع البته
 • [برچسب ها a ، b ، c] – برچسب های a ، b و c را به پست شما اضافه می کند
 • [گزیده] گزیده شما به اینجا می رود … [/ گزیده ای] – این کد کوتاه گزیده ای را به پست شما اضافه می کند
 • [slug add-your-slug-here] – یک پست الکترونیکی را به پست شما اضافه می کند. Slug یک مرورگر و URL دوستانه SEO از پست شماست
 • [نظرات در | خاموش] – نظرات را روشن یا خاموش می کند
 • [nogallery] – گالری را غیرفعال می کند و تمام تصاویر را بصورت خطی نمایش می دهد
 • [[نمایش پرده ای]] – گالری خود را به صورت پرده ای تبدیل می کند
 • [بیشتر] – درست مثل این نسخهها کار میکند برچسب بیشتر
 • [نظرسنجی] مسابقه و پاسخ [/ نظرسنجی] – نظرسنجی Polldaddy را اضافه می کند
 • [صفحه بعدی] – به شما امکان می دهد تا پست وبلاگ خود را پیوند بزنید
 • [تبلیغات عمومی | یاهو | توییتر | facebook] – به شما امکان می دهد گزینه های تبلیغاتی خود را تنظیم کنید. به عنوان مثال ، [تبلیغ عمومی کردن] ویژگی تبلیغات را برای آن پست خاص غیرفعال می کند ، و [تبلیغ توییتر] فقط اعلان به حساب توییتر شما ارسال می کند
 • [وضعیت انتشار | در انتظار | پیش نویس | خصوصی] – به نظر شما این کار چه می کند?

توجه داشته باشید: شما باید تمام کد کوتاه را با حروف کوچک بنویسید.

ارسال از طریق ایمیل در Jetpack: موارد اضافی

فقط کمی بیشتر باید بدانید کاربران با نقش های Administrator ، نویسنده و ویرایشگر می توانند فقط با ارسال پست به آدرس ایمیل ویژه شما ، پست های وبلاگ وردپرس را بطور خودکار منتشر کنند. کاربران دارای مشارکت مشترک نمی توانند به طور خودکار وبلاگ منتشر کنند. همه ارسالهای آنها خواهد بود بررسی در انتظار.  علاوه بر این ، هر کاربر می تواند آدرس ایمیل مخفی خود را ایجاد کند. هرچه شایستگی تر باشد ، درست است؟ هاها.

ارسال پیشرفته توسط تنظیمات ایمیل

دوست دارید دستانتان را کثیف کنید؟ عاشق نگاه کردن زیر هود هستید؟ آیا به دنبال یک روش جایگزین برای انتشار پست های وبلاگ وردپرس خود از طریق ایمیل هستید؟ شاید ماژول ارسال از طریق پست الکترونیکی Jetpack خراب باشد یا اینکه از آنجایی که وب سایت شما را کند می کند ، Jetpack را دوست ندارید. یا شاید ، سادگی گزینه Jetpack به شما علاقه ای ندارد. این بخش دقیقاً همان چیزی است که منتظر آن بوده اید.

این روش دوم انتشار پست ها از طریق پست الکترونیکی به ویژگی پست الکترونیکی وابسته است که بخشی از هسته وردپرس است. براساس WordPress Codex ، این ویژگی داخلی “… مستهلک می شود و در نسخه بعدی حذف می شود”. من نمی دانم کی این اعلامیه را انجام داده اند ، اما این دلیل دیگری است که باید گزینه Jetpack را در آغوش بگیرید یا از افزونه ها استفاده کنید. در هر صورت ، بگذارید سرورهای نامه را پیکربندی کنیم و بعضی از پورت ها را باز کنیم زیرا برای کار با افزونه ها به این تنظیمات نیاز خواهیم داشت ��

ابتدا وارد حساب میزبانی وب خود شوید و یک حساب ایمیل جدید ایجاد کنید. در اکثر حساب های میزبانی وب ، با حرکت به این گزینه ، این گزینه را پیدا خواهید کرد cPanel -> حساب های ایمیل. ایجاد یک حساب کاربری ایمیل به خودی خود به شما کمکی نمی کند ، باید آن را (آدرس ایمیل) به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید. با ایمیل جدید خود مسلح شوید ، به این قسمت بروید تنظیمات -> نوشتن و به پایین بروید ارسال از طریق ایمیل بخش. وقت آن است که سرور نامه خود را پیکربندی کنید.

wordpress-core-post-via-email

جزئیات را مطابق شکل زیر وارد کنید:

 • سرور پست الکترونیکی: نام دامنه خود را وارد کنید
 • بندر: 110
 • نام ورود: آدرس ایمیلی را که در بالا ایجاد کرده اید وارد کنید
 • کلمه عبور: رمز عبور مربوطه را برای آدرس ایمیل فوق وارد کنید

حواست به منه؟ یک قدم کوچک دیگر وجود دارد. شما باید بازدید کنید www.yourdomain.com/installdir/wp-mail.php برای تجزیه و تحلیل پست ها هر بار که منتشر می کنید با استفاده از این حساب ایمیل.

جایی که:

 • yourdomain.com – نام دامنه شما
 • installdir – مسیر نصب وردپرس خود را. در صورت نصب وردپرس در این ، این را پرش کنید (از بین ببرید) public_html پوشه

توجه داشته باشید: صدا زدن wp-mail.php دستی دست و پا گیر است ، توصیه نمی شود و به زودی مستهلک می شود. در اینجا یک جایگزین وجود دارد. برای چک کردن ایمیل هر پانزده (15) دقیقه کد زیر را به پرونده function.php خود اضافه کنید:

تابع retrieve_post_via_mail ()
خیط و پیت کردن () // صفحه را قبل از شروع واگذاری نامه نمایش دهید
اگر (get_transient ('بازیابی_پست_ویا_میل')) {
برگشت؛ // نامه اخیراً بررسی شده است؛ دوباره بررسی نکنید
} other {// نامه در بیش از 15 دقیقه بررسی نشده است
do_action ('wp-mail.php')؛
set_transient ('retrieve_post_via_mail'، 1، 15 * MINUTE_IN_SECONDS)؛ // دوباره در 15 دقیقه بررسی کنید.
}
}
add_action ('خاموش کردن' ، 'بازیابی_پست_وویا ")؛

تمام پستهایی که با استفاده از این روش منتشر می کنید مستقیماً به پوشه پیش نویس ارسال می شود. با این حال ، می توانید به طور خودکار پست ها را بدون تأیید سرپرست در تنظیمات وردپرس خود منتشر کنید. همه چیز به تو بستگی دارد ؛).

ارسال وردپرس توسط پلاگین های ایمیل

و اینجا می آید پلاگین ها! همه ما پلاگین ها را دوست داریم ، نه؟ می دانید ، آنها بسیار مفید هستند ، نصب آنها آسان و سرگرم کننده است ، به ویژه هنگامی که لازم نیست یک میلیون و یک گزینه را پیکربندی کنید. پست توسط افزونه های ایمیل من همه چیز مشترک دارند: آنها به دنبال جایگزین کردن ویژگی ارسال پست WordPress از طریق ایمیل هستند که دیر یا زود گرد و غبار را نیش می زند. تفاوت عمده این است که هرکدام از این افزونه ها در مورد انتشار پست ها از طریق ایمیل عملکرد بیشتری به شما ارائه می دهند. وقتی هر یک از افزونه های زیر را به خوبی استفاده می کنید ، ارسال از طریق ایمیل نباید یک چالش باشد.

افزونه ارسال رایگان WordPress

افزونه ارسال رایگان WordPress

به گفته وین آلن ، نویسنده افزونه ، Postie به شما این امکان را می دهد که پست های وبلاگ را از طریق ایمیل با ویژگی های پیشرفته اضافه شده ای که در گزینه اصلی وردپرس با ایمیل پیدا نکردید ، منتشر کنید. با داشتن امتیاز چشمگیر از بارگیری 4.3 / 5.0 و بیش از 225K بارگیری ، می توان ادعا کرد که Postie کاملاً در حال پیشرفت است. یا شاید ، مردم فقط عاشق این افزونه هستند زیرا این امکان را به شما می دهد که تصاویر و فیلم ها را از طریق ایمیل اضافه کنید ، امضاهای ایمیل را بطور خودکار خاموش کنید ، دسته ها را اختصاص دهید و کارهای بسیار جالب دیگری انجام دهید. Postie از POP3 ، IMAP و SSL پشتیبانی می کند.

ارسال از طریق ایمیل افزونه وردپرس رایگان

ارسال از طریق ایمیل افزونه وردپرس رایگان

توسعه یافته توسط کت هاگان, ارسال از طریق ایمیل در حالیکه هنوز در مرحله بتا است ، دارای رتبه درخشان 4.4 / 5.0 است. این افزونه چند ویژگی خوب مانند پشتیبانی از سرورهای POP3 و IMAP ، SSL را فراهم می کند تا ایمیل های شما ایمن باشد ، امنیت مبتنی بر PIN برای جلوگیری از جعل ایمیل ، دسترسی به نقش های داخلی وردپرس ، اختصاص برچسب ها ، دسته ها و طبقه بندی های سفارشی ، قابلیت ahortcode ، و غیره. فقط افزونه را نصب کنید ، چند گزینه را پیکربندی کنید (دقیقاً مانند آنچه در بخش قبلی انجام دادیم) و کار شما انجام می شود!

بعد از ساعتها نگاه سخت ، جستجوی من فقط این دو افزونه و یک سرویس آنلاین به نام Posterous را پیدا کرد که دیگر در دسترس نیست. بسیار ناراضی هستید؟ نباشید ، شما فقط به یکی از پلاگین ها احتیاج دارید و خوب خواهید بود.

این توپ اکنون در دادگاه شما است …

آیا تاکنون پست های وبلاگ WordPress را از طریق ایمیل منتشر کرده اید؟ برخی از درسهایی که آموخته اید چیست؟ آیا از پست های دیگر از طریق ایمیل پلاگین های وردپرس آگاه هستید؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ارسال مبارک!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map