راهنمای نهایی مدیریت تصویر وردپرس

 1. 1. در حال خواندن: راهنمای نهایی مدیریت تصویر وردپرس
 2. 2. 3 نکته نکات مدیریت تصویر کمتر در وردپرس
 3. 3. اشتباهات SEO در WordPress & چگونه آنها را برطرف کنید

تأثیر بصری یکی از مهمترین ویژگی ها در هنگام تهیه یک برنامه بازاریابی با محتوای تأثیرگذار است. به یک سری پست جدید و جدید – راهنمای نهایی مدیریت تصویر در وردپرس خوش آمدید.


طراحی شده است تا ابزارهای لازم برای مدیریت دارایی های تصویر را در WordPress به شما ارائه دهد – درست از بهینه سازی های فنی ، سئو ، ادغام CDN و مدیریت کتابخانه. در این راهنما چند منظوره ، ما فقط آن روش ها ، آموزش ها ، افزونه ها و مضامین را که سعی کرده ایم یا توسط متخصصان صنعت توصیه می شود ، توصیه خواهیم کرد..

همچنین از پلاگین های کورکورانه که استفاده بالایی در مخزن وردپرس دارند جلوگیری خواهیم کرد. درعوض ، ما آنهایی را توصیه می کنیم که وعده کاملی بین گزاره ارزش و بهینه سازی عملکرد ارائه دهند.

شاید تعجب کنید که ما چطور می خواهیم این کار را انجام دهیم. 24،000+ بارگیری از محتوای WordPress چند منظوره در کل – پاسخگو ما در ThemeForest ممکن است یک شاخص عالی نباشد.

خوب ، ما بهترین وبلاگها را از شرکتهای میزبان وردپرس پیشرو در صنعت (مانند WPEngine و صفحه ای) و یاد گرفتم چه آنها آموخته شده هنگام ارائه میلیاردها بازدید از صفحه در هزاران مشتری با مشخصات بالا. ما تمام این اطلاعات را برای شما در پاراگراف های ریز و نقاط ضعف برای موفقیت آنلاین شما فشرده کرده ایم. اکنون شروع خواهیم کرد ،?

نکات بهینه سازی فنی و عملکردی برای تصاویر وردپرس

چند گزینه بهینه سازی تصویر در وردپرس وجود دارد نه بار غیر ضروری را روی سرور وب قرار دهید. ما به برخی از رایج ترین نکات بهینه سازی تصویر برای همه خواهیم پرداخت باید دنبال کنید ، همراه با چند نفر دیگر که در مناسبت های خاص با هم همراه هستند.

JPG یا PNG؟ با استفاده از قالب صحیح تصویر

اولین قدم در بهینه سازی تصویر ، شروع خوبی است. آنها می گویند شغل خوبی که آغاز شده است ، نیمه تمام شده است دقیقاً این مورد در مورد بهینه سازی تصویر در وردپرس اتفاق می افتد. همه با انتخاب فرمت تصویر مناسب شروع می شود. JPG و PNG دو فرمت رایج متداول هستند که بصورت آنلاین در بازاریابی محتوا به کار می روند.

ترفند این است که بفهمید برای هر نوع تصویر کدام فرمت را انتخاب کنید. انتخاب اشتباه باعث افزایش چشمگیر در اندازه تصویر می شود. این قوانین است.

چه زمانی از قالب PNG استفاده کنیم?

برای تصاویر مسطح – مانند بردارها ، تصاویر ، فونت ها ، آرم ها ، آگهی ها ، اشکال ، آگهی ها و موارد دیگر – هر چیزی که در قالب برداری مانند EPS یا Adobe Illustrator (.AI) ایجاد شود ، از PNG استفاده کنید. در پایان به یک تصویر بهینه و با کیفیت تقریباً صفر از دست می دهید. اگر در این حالت از JPG استفاده می کنید ، در اندازه سازش نخواهید کرد ، اما ممکن است کیفیت آن تمام شود. در حقیقت ، در وضوح بالاتر ، PNG بدون افت کیفیت سبک تر است. JPG رنج می برد.

نمونه اش را بگیرید. ما یک تصویر صاف در 5000px ایجاد می کنیم و آن را به صورت JPG و PNG ذخیره می کنیم.

تصویر نمونه مورد استفاده برای آزمایش

تصویر مسطح
JPG233KB
PNG42 کیلوبایت

به طور خلاصه ، تصویر JPG برای رزولوشن مشابه 455٪ بالاتر از PNG بود.

چه زمانی از قالب JPG استفاده کنیم?

برای هر چیز دیگر ، از JPG استفاده کنید. هر چیزی غیر از تصویر صاف یا بردار ، از JPG استفاده کنید. عکس از افراد ، مکان ها ، چیزها و غیره – از JPG استفاده کنید. تقریباً تمام عکسهای سهام در این طبقه از JPG استفاده می کنند. اگر به جای JPG از PNG استفاده می کنید ، برخی از آنها را اجرا می کنید مسائل مربوط به عملکرد جدی.

شما باید در این مورد بسیار مراقب باشید. اگر به جای PNG از JPG استفاده کنید ، صدمه کم و زیاد نخواهد بود. اما اگر در صورت JPG از PNG خونین استفاده می کنید ، فضای زیادی را برای آسیب ایجاد می کنید. به این مثال نگاهی بیندازید.

برپایی: من این تصویر را از Shutterstock ، که وزن آن در اطراف است بارگیری کردم 10.3 مگابایت در قطعنامه 6149 × 4562 – در اصل یک عکس سهام 28MP. مگر اینکه چیزی را مانند یک بروشور آماده چاپ آماده کنیم ، ما نمی توانیم از وضوح کامل عکس در وبلاگ هایمان استفاده کنیم. بگذارید بگوییم که ما اندازه حداکثر تصویر ثابت در وبلاگ خود داریم 1600 پیکسل.

آزمایش: تصویر منبع را در اندازه 1600 px تغییر می دهیم و ایجاد می کنیم چهار نسخه – دو تا با فرمت PNG و دو مورد برای JPG. برای هر قالب (JPG / PNG) ، ما از (الف) تنظیمات فشرده سازی و حداکثر تنظیمات (ب) فشرده سازی استفاده خواهیم کرد.

تصویر نمونه برای آزمایش JEPG

نتایج: در اینجا نتایج در یک نمودار خوب برای شما آورده شده است:

تصویر اصلی (KB)

10870
رزولوشن هدف1600 پیکسل
قالبتنظیماتاندازه (KB)کاهش
JPGمترقی ، کیفیت = 8523198٪
غیر مترقی ، کیفیت = 8523998٪
PNGفشرده سازی = 0557549٪
فشرده سازی = 6185283٪
فشرده سازی = 9175084٪

از نگاه اول ، ممکن است فکر کنید که فشرده سازی 84٪ PNG است به اندازه کافی خوب در مقابل 98٪ به دست آمده در JPG. این کاملاً درست نیست اگر نگاهی دقیق تر به اندازه های تصویر بیندازید ، می بینید که PNG کمی بیش از 1.7MB وزن دارد در حالی که JPG 0.22MB است. این بدان معنی است PNG 8 برابر سنگین تر از JPG است نسخه همان تصویر در همان وضوح. به عبارت دیگر ، برای همان تصویر و وضوح تصویر ، نسخه JPG 700٪ سبک تر از PNG است!

برای همان تصویر و وضوح تصویر ، نسخه JPG 700٪ سبک تر از PNG است!

به عنوان یک قانون کوچک ، از PNG برای تصاویر مسطح و JPG برای سایر موارد استفاده کنید.

چک لیست برای بارگذاری عکس های سهام در بلاگ ها

تعداد زیادی وبلاگ وجود دارد که ویراستاران مستقیماً نسخه وضوح تصویر را در پست های وبلاگ خود بارگذاری می کنند. در اینجا چند نکته برای بارگذاری عکس های سهام در وبلاگ ها آورده شده است. من از یک نرم افزار رایگان به نام IrfanView استفاده می کنم که ویژگی های بسیار خوبی دارد. من هرکدام را برای شما نشان خواهم داد.

1. تغییر اندازه تصویر خود را

اول از همه ، شما باید برای کلیه تصاویر خود در سایت وردپرس تصمیم بگیرید که حداکثر وضوح تصویر را بگیرید. هر تصویری بالاتر از این بعد تغییر اندازه می یابد ، مگر اینکه البته کوچکتر باشد.

IrfanView دارد تبدیل دسته ای ویژگی (بعد از راه اندازی برنامه) B را فشار دهید) که می تواند لیستی از توابع را به یک دسته از تصاویر با یک بار اعمال کند. برای اهداف ما ، این توابع شامل تغییر اندازه ، برش ، اضافه کردن علامت علامت و غیره است.

2. داده های EXIF ​​را حذف کنید

عکس هایی که بر روی یک دوربین معمولی کلیک می شوند تعبیه شده زیادی دارند ابرداده – که چیزی جز ریز اطلاعات (اما مفید) اطلاعات در مورد تصویر نیست. نمونه هایی از این قبیل اطلاعات شامل مختصات GPS مکان ، کلیک بر روی عکس ، تنظیمات ISO ، مدل دوربین ، و غیره است.

اطلاعات EXIF ​​از یک عکس تصادفی روی آیفون من کلیک کرد

مگر اینکه فتو بلاگ نویسی کنیم ، به طور کلی نمی خواهیم چنین اطلاعاتی را در تصویر یک پست وبلاگ بخواهیم. وقتی تصاویر را در IrfanView ذخیره یا دسته بندی می کنید ، داده های EXIF ​​معمولاً حذف می شوند. این امر به حفظ حریم خصوصی شما – به ویژه موقعیت جسمی شما – کمک می کند. اختلاف اندازه برای بیشتر عکسها در هر تصویر حدود 200-300 کیلوبایت است.

3. به عنوان JPG مترقی ذخیره کنید

IrfanView به طور پیش فرض JEPG ها را به عنوان پیشرو ذخیره کرد

یک تصویر JPG مترقی لایه تصویر را به صورت لایه بار می کند – در نتیجه سرعت بار را سرعت می بخشد. شبکه های تحویل محتوا مانند KeyCDN آغاز شده است تبدیل خودکار JPG ها به JPG های مترقی برای سرعت بخشیدن به تحویل تصویر و بهینه سازی فضای ذخیره سازی.

4- DPI را روی 72 تنظیم کنید

DPI یا نقاط در هر اینچ اندازه گیری کیفیت تصویر است. مقدار DPI بالایی برای مواد چاپ استفاده می شود. برای وب ، مقدار 72 کامل است.

خوب ، بنابراین خلاصه موارد فوق ، تنظیمات زیر را در زیر مشاهده می کنید. من این ویژگی را هنگامی که تمام تصاویر را برای پست وبلاگم گردآوری کردم – قبل از بارگذاری تصاویر در وردپرس ، بارگذاری کردم.

تنظیمات تبدیل دسته ای در IrfanView برای یک وبلاگ معمولی وردپرس

5. تصاویر خود را بهینه کنید

مهم نیست که از JPG یا PNG استفاده کرده اید ، باید تصویر خود را بهینه کنید. بسیاری از ابزارهای آنلاین بسیار جذاب وجود دارد که به شما کمک می کنند تا تصاویر خود را بهینه کرده و یک را ذخیره کنید تعداد زیادی از فضا.

من درمورد خدماتی نظیر TinyPNG یا TinyJPG که به سادگی تصاویر PNG / JPG شما را با برخی الگوریتم های پیشرفته بهینه می کند.

تصاویر بهینه شده در TinyPNG

صادقانه بگویم ، من نمی دانم الگوریتم ها چگونه کار می کنند ، اما این کارها را انجام می دهند و من همیشه توانسته ام بدون توجه به اینکه چگونه آنها را ذخیره می کنم ، 50-70٪ کاهش داشته باشم.

شما همچنین می توانید خرید نسخه حرفه ای از خدمات به عنوان افزونه فتوشاپ با قیمت 50 دلار. هر دو نسخه Windows و Mac در دسترس هستند. برای اهداف من ، نسخه آنلاین (همراه با ذخیره در Dropbox ویژگی) بهترین کار می کند.

افزونه های بهینه سازی تصویر در وردپرس

تاکنون مراحل دستیابی را آموخته ایم آغاز شده درست. اگر اکنون به این پست گیر بیفتید ، و در حال حاضر 100s عکس بارگذاری شده باشد ، چه می کنید؟ خوب ، در اینجا چند افزونه برای کمک به شما در این مورد وجود دارد:

بهینه ساز EWWW Cloud Image

این افزونه یک چنگال اصلی و بسیار محبوب است بهینه ساز تصویر EWWW افزونه شگفت انگیز بیش از 500000 بارگیری ، این افزونه های بهینه سازی تصویر به شما امکان می دهد تصاویر را هنگام بارگذاری در وردپرس بهینه کنید.

آنچه آن را از رقابت جدا می کند ، توانایی آن در بهینه سازی تصاویر موجود در دیتابیس شما است که منجر به یک عملکرد بزرگ می شود. همچنین هزینه های قابل توجهی در پهنای باند صرفه جویی می کند زیرا بیشتر ترافیک شما مربوط به مقالات قدیمی است. شما همچنین می توانید به صورت اختیاری انتخاب کنید تا فشرده سازی تصویر ضعیف را فعال کنید (که به سختی با چشم غیر مسلح قابل مشاهده است) اما می توانید فضای و پهنای باند زیادی را ذخیره کنید. از نظر فناوری بهینه سازی ، می تواند از API TinyPNG یا TinyJPG برای بهینه سازی تصاویر جدید و موجود استفاده کند.

اما در اینجا مشکل وجود دارد. بسیاری از هاست ها (از جمله WPEngine) اجازه نمی دهند افزونه EWWW Optimization Image از آنجا که بار اضافی زیادی را روی سرور وارد می کند. اگر به نوعی موفق به دور زدن محدودیت های سرور شوید ، به دلیل نقض خط مشی ممکن است حساب خود را معلق کنید.

این جایی است که بهینه ساز ابر EWWW افزونه برای پخش می آید. این بار تمام محاسبات مورد نیاز برای بهینه سازی تصاویر را به ابر بارگیری می کند و به سادگی تصاویر غیرقابل استفاده را با تصاویر بهینه جایگزین می کند. از آنجا که تقریباً از قدرت پردازنده صفر برای فشرده سازی استفاده می شود ، هیچ فشار اضافی بر روی شدت وجود ندارد. این برای همه تبدیل تصاویر جدید و موجود در سایت وردپرس شما معتبر است.

برنامه ها و قیمت گذاری: همانطور که انتظار می رود ، افزونه رایگان نیست زیرا برنامه نویس باید صورتحساب رایانش ابری را بپردازد. با این حال قیمت گذاری بسیار مناسب و معقول 9 دلار برای 3000 بهینه سازی تصویر برای اشتراک پیش پرداخت.

افزونه EWWW Cloud Optimizer با زیبایی طراحی شده است. اسکنر رسانه به شما می گوید که قبل از خرید چند تصویر برای بهینه سازی نیاز دارید. بر اساس تصاویر سرور خود ، می توانید یک برنامه پیش پرداخت مربوط را خریداری کنید.

افزونه TinyPNG WordPress

این افزونه عالی بهینه سازی تصویر دیگر که به طور مستقیم با سرویس TinyPNG / JPG ادغام می شود. این تصاویر به طور خودکار جدید و موجود در کتابخانه رسانه ای وردپرس بارگذاری می شود. این افزونه یک برنامه رایگان با 100 بهینه سازی تصویر در هر ماه ارائه می دهد.

فردی مدتی لیستی از افزونه های بهینه سازی تصویر را گردآوری کرده بود – اگر می خواهید در مورد موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید ، آن را بخوانید..

نتیجه

این ما را به انتهای اولین پست در این مجموعه می رساند. در مقاله بعدی ، به خوبی می آموزید که چگونه برخی از نکات و ترفندهای بهینه سازی تصویر کمتر شناخته شده مانند جلوگیری از اتصال سریع ، واکشی تصاویر از سرورهای از راه دور و موارد مشابه. آیا نکات زیر را دارید؟ شروع درست است دسته بندی؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map