چگونه به راحتی تصاویر را در وردپرس ویرایش کنید

نحوه ویرایش تصاویر در وردپرس

شاید در گذشته فقط تصویری را در پست یا صفحه خود در WordPress بارگذاری کرده باشید تا متوجه شوید که به یک یا دو مورد نیاز است. نگران نباشید – می توانید تصاویر را در وردپرس ویرایش کنید و بسیار آسان است. به علاوه هیچ افزونه لازم نیست.


فقط اتفاق می افتد که یک ویرایشگر تصویر عالی ساخته شده است که اکثر کاربران از آن آگاه نیستند ، بنابراین معمولاً از گزینه های آسان برای ویرایش تصاویر در وردپرس استفاده نمی کنند. ویرایشگر تصویر ابزاری فوق العاده برای تغییر اندازه ، برش و در غیر این صورت دستکاری تصاویر پس از بارگذاری آنها در کتابخانه رسانه شما است. فقط مراحل زیر را دنبال کنید و یاد بگیرید که چگونه تصاویر را در وردپرس درست از داشبورد خود ویرایش کنید!

مرحله 1: تصویر خود را انتخاب کنید

اولین چیزها برای اولین بار – به تصویر نیاز دارید. برای بارگذاری یک تصویر جدید حرکت به رسانه> افزودن جدید, سپس تصویر خود را بکشید و رها کنید یا بر روی دکمه “انتخاب پرونده” کلیک کنید تا تصویر خود را انتخاب کنید.

تصویر خود را برای ویرایش در وردپرس بارگذاری کنید

روش دیگر می توانید با رفتن به تصویری که قبلاً در اختیار دارید استفاده کنید رسانه> کتابخانه و تصویری را از آنجا انتخاب کنید. برای باز کردن آن روی عنوان تصویر کلیک کنید.

مرحله 2: ویرایشگر را باز کنید

هنگامی که تصویری را انتخاب کرده و آن را باز کردید ، باید صفحه ای مشابه این صفحه را ببینید.

ویرایشگر تصویر وردپرس را باز کنید

از اینجا می توانید به تصویر خود عنوان ، زیرنویس ها ، alt و توضیحات بدهید. اما آنچه ما به آن علاقه داریم دکمه “ویرایش تصویر” درست در زیر پیش نمایش تصویر است تا بتوانید شروع به ویرایش تصاویر در وردپرس کنید.

مرحله 3: تصویر خود را ویرایش کنید

با باز کردن ویرایشگر ، گزینه های مختلفی برای تغییر تصویر خود مشاهده خواهید کرد.

تصاویر خود را در وردپرس برش داده و ویرایش کنید

گندم

برای برش تصویر ، از مکان نما موس خود برای تنظیم انتخاب محصول استفاده کنید. می توانید با کشیدن و رها کردن لبه های انتخاب خود ، اندازه برش را تنظیم کنید. هنگامی که از برداشت محصول خوشحال شدید ، کافی است روی نماد کلیک کنید تا تصویر خود را به اندازه جدید آن برش دهید.

چرخش در جهت عقربه های ساعت

از این کار برای چرخش تصویر خود در جهت عقربه های ساعت استفاده کنید. هر کلیک تصویر را 90 درجه (یا یک ربع چرخش) به سمت چپ می چرخاند.

چرخش در جهت عقربه های ساعت

از این کار برای چرخش تصویر خود در جهت عقربه های ساعت استفاده کنید. هر کلیک تصویر را 90 درجه (یا یک ربع چرخش) به سمت راست می چرخاند.

تلنگر عمودی

تصویر خود را به صورت عمودی بکشید ، بنابراین قسمت زیرین تصویر در حال حاضر در قسمت بالا قرار دارد.

تلنگر افقی

تصویر خود را به صورت افقی تلنگر کنید ، بنابراین سمت چپ تصویر اکنون در سمت راست قرار دارد.

واگرد ویرایش

برای خنثی کردن هر تغییری که ایجاد کرده اید کلیک کنید. یک بار روی یک تغییر کلیک کنید.

ویرایش مجدد

برای تغییر مجدد تغییری که قبلاً برگردید کلیک کنید. یک بار تغییر یک بار را کلیک کنید.

تصویر مقیاس

برای تغییر اندازه تصویر خود از گزینه مقیاس تصویر استفاده کنید. اگر دوست دارید تصویر باشد ، این یک ابزار عالی است ، اما فقط به تعداد مشخصی از پیکسل ها یا پهن یا بلند نیاز دارید. فقط پیکسل های مورد نظر خود را تایپ کنید (عرض x ارتفاع) و برای تغییر اندازه دکمه “مقیاس” را کلیک کنید.

تصویر محصول

علاوه بر ابزار کشیدن و رها کردن ، می توانید از این بخش نیز برای برش تصویر خود در ابعادی خاص استفاده کنید. نسبت برداشت (عرض به ارتفاع) را وارد کنید. سپس با کلیک کردن و کشیدن شیفت ، گزینه انتخاب را انتخاب کنید. هنگامی که مکان نما خود را بکشید ، اندازه انتخاب محصول در پیکسل ها زیر نسبت تعیین شده نمایش داده می شود. همچنین می توانید بعد از انتخاب انتخاب برش ، نسبت ابعاد خود را تنظیم کنید.

تنظیمات تصویر بند انگشتی

آخرین گزینه ویرایش تصویر ، تنظیمات تصویر بند انگشتی است. می توانید تغییرات خود را بر روی همه تغییرات تصویر ، فقط تصویر کوچک یا همه چیز به جز تصویر کوچک اعمال کنید.

تغییرات خود را ذخیره کنید

صرفه جویی را فراموش نکنید! هنگامی که تصاویر را در WordPress ویرایش می کنید باید ذخیره کنید وگرنه تغییرات خود را از دست خواهید داد. شما نمی خواهید به عقب برگردید و همه ویرایش های خود را دوباره انجام دهید?

بازگرداندن

فقط در صورتی که فردی غیرقابل تصور باشید ، یا اگر به طور تصادفی تصویر اشتباه را ویرایش کرده اید ، در شبکه ایمنی وردپرس ساخته شده است. پس از ذخیره کردن تغییرات ، به صفحه مورد رسانه بازگردانده می شوید. کافیست دوباره روی دکمه ویرایش کلیک کنید.

وردپرس بازیابی تصویر اصلی

اکنون درست در سمت راست پیش نمایش تصویر ، گزینه جدیدی را برای “بازیابی تصویر” مشاهده خواهید کرد. روی این دکمه کلیک کنید و تصویر شما (و تصویر کوچک آن) به روشی که در ابتدا بازگردانده می شود بازگردانده می شود.

گزینه های پیشرفته ویرایش تصویر

افزونه WP PRO ویرایشگر WordPress

آیا می خواهید گزینه های پیشرفته تر برای ویرایش تصاویر در WordPress استفاده کنید؟ مانند پوشش های شکل ، متن یا فیلتر تصویری اضافه شده است؟ سپس پلاگین ویرایشگر WP Pro Image درست است. به سادگی این افزونه پریمیوم را نصب کنید تا گزینه های ویرایش تصویر مشابه Canva یا Photoshop درست در داشبورد شما ایجاد شود.

بسته بندی کردن

اکنون که می دانید چگونه از تمام ویژگی ها و گزینه های ویرایش تصویر وردپرس استفاده کنید ، آن را امتحان کنید! این یک ابزار فوق العاده مفید و مفید هنگام اضافه کردن تصاویر به پست ها یا صفحات است و حتی می تواند چند ثانیه شما را ذخیره کند (در مقایسه با باز کردن نرم افزار / برنامه های ویرایشگر تصویر در رایانه شما). و پس از اتمام کار برخی از این نکات بهینه سازی تصویر را امتحان کنید.

آیا توصیه دیگری برای ویرایش تصاویر در وردپرس دارید؟ یا هر سؤالی؟ نظری در زیر بگذارید – دوست داریم از شما بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map