نحوه ساختن یک نمونه کار آنلاین با وردپرس (و کل موضوع)

وب سایت نمونه کارها یک بستر عالی برای نمایش هر آنچه می خواهید است. این ممکن است محصولاتی باشد که می فروشید ، پروژه هایی که شما به اتمام رسانده اید ، جوایزی را که دریافت کرده اید ، عکس هایی که الهام بخش یا آثار هنری هستند که به آنها افتخار می کنید. یک سایت نمونه کارها محصولات ، خدمات و مهارت های شما را به مخاطبان هدف شما بازاریابی می کند. علاوه بر این ، می تواند در تولید سرب مفید باشد. اگر یک حرفه ای خلاق هستید (طراح وب ، هنرمند ، نقاش ، نویسنده ، تصویرگر گرافیک) ، یک وب سایت خوب طراحی شده برای جذب مشتری و رشد مشاغلتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


در این پست مراحل ساخت وب سایت نمونه کارها را با وردپرس با استفاده از موضوع Total طی خواهیم کرد. در ابتدا باید بدانید که موضوع Total شامل یک نوع پست سفارشی داخلی برای نمونه کارها است. بنابراین ایجاد نمونه کارها و افزودن موارد نمونه کارها آسانتر است. و اگر می دانید که چگونه با پست های استاندارد کار کنید ، ایجاد یک نمونه کار برای شما بسیار ساده تر خواهد بود.

بیا شروع کنیم!

مرحله 1: میزبان وب را انتخاب کنید

وقتی صحبت از میزبانی می شود ، تعداد زیادی گزینه گزینه میزبانی متناسب با هر جیب وجود دارد. اما اگر از انتخاب یکی گیر کرده اید ، به راه حل های میزبانی وردپرس نگاهی بیندازید که WPExplorer توصیه می کند.

بهترین هاستینگ وردپرس

اگر تازه کار را شروع کرده اید از آنجا که منابع بسیار زیادی را با قیمت پایین ارائه می دهد – که حتی در استفاده از لینک ما حتی پایین تر است گزینه Bluehost گزینه خوبی است. می توانید سال اول Bluehost را فقط با 2.95 دلار دریافت کنید!

اما اگر می خواهید میزبانی که نسیم خوبی برای استفاده دارد ، Flywheel و WP Engine دو بهترین شرکت میزبان وردپرس در سراسر جهان هستند. هر دو ویژگی های عالی را با قیمت مناسب ارائه می دهند و بهترین چیزی که هرگز نیازی به فکر کردن در مورد سرور خود ندارید زیرا آنها از همه چیز برای شما مراقبت می کنند.

مرحله 2: یک نام دامنه را انتخاب کنید

هنگام ثبت نام با میزبان فضای سرور ، باید نام دامنه خود را مفید داشته باشید. نام دامنه شما برای وب سایت شما منحصر به فرد است و می توانید این نام ها را از رجیسترهایی مانند NameCheap و GoDaddy بدست آورید. یک نام را با دقت انتخاب کنید ، زیرا می تواند بعداً کثیف شود تا بعداً آن را تغییر دهید.

مرحله سوم: وردپرس را نصب کنید

نصب وردپرس آسان است! با میزبان های مدیریت شده ، نصب وردپرس شما در حال حاضر راه اندازی شده است. اگر Bluehost را انتخاب کردید ، به سادگی مراحل نصب یک کلیک را دنبال کنید و باید وردپرس را در عرض چند دقیقه آماده کنید.

هنگامی که به صفحه ورود به سیستم رسیدید ، نام کاربری و رمز عبوری را که ایجاد کرده اید هنگام نصب WordPress وارد کرده و به وب سایت خود وارد کنید. پس از آنجا ، می توانید به دنبال ایجاد وب سایت واقعی نمونه کارها خود باشید.

مرحله 4: یک مضمون را انتخاب و فعال کنید

این مرحله برای ما آسان خواهد بود ، زیرا ما Total را انتخاب خواهیم کرد. به نظر ما این یکی از بهترین تم هایی است که می توانید برای هر پروژه انتخاب کنید زیرا این مضمون دارای هزاران ویژگی و گزینه ای است که می توانید برای مشاغل ، خیریه ها ، اوراق بهادار و موارد دیگر استفاده کنید. و با واردات نسخه ی نمایشی آسان می توانید وب سایت های پرتفوی زیبا با Total با فقط چند کلیک ، مانند این زیر ایجاد کنید:

پس از نصب موضوع Total ، با کلیک کردن آن را از داشبورد خود فعال کنید ظاهر> مضامین> افزودن جدید.

در این مرحله ، شما می توانید انتخاب کنید – می توانید به سادگی هر وب سایت نمایشی را از Total با استفاده از وارد کننده نسخه ی نمایشی.  Total دارای 40+ وب سایت از پیش ساخته شده ، از جمله نسخه های نمایشی برای نمونه کارها است. می توانید هر نسخه آزمایشی را انتخاب کنید ، آن را وارد کنید و محتوای خود را به آن اضافه کنید.

به سادگی نسخه ی نمایشی را که دوست دارید انتخاب کنید و برای نصب و راه اندازی هر پلاگین مورد نیاز و وارد کردن محتوای نمونه (پست ها ، انواع ارسال ، ابزارک ها ، منوها و غیره) دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید..

مرحله 5: موارد نمونه کارها را ایجاد و ویرایش کنید و لیستی از موارد نمونه کارها را ایجاد کنید

البته لازم نیست برای شروع یک نسخه ی نمایشی وارد کنید ، همیشه می توانید وب سایت خود را از زیر به بالا بسازید. هنگام استفاده از مضمون Total ، ایجاد نمونه کارهای شخصی آسان است.

اما قبل از اینکه بتوانیم صفحه نمونه کارها خود را ایجاد کنیم ، باید مواردی از نمونه کارها را که به درون آن وارد می شود ، ایجاد کنیم. با Total ، شما دو گزینه برای ایجاد موارد نمونه کارها خود دارید.

گزینه 1: با استفاده از Total Postfolio سفارشی نوع ارسال As-Is

اولین گزینه شما استفاده از نوع پست نمونه کارها همانگونه است که برای ایجاد نمونه کارها خود استفاده می کنید. از داشبورد وردپرس ، کلیک کنید نمونه کارها> افزودن جدید.

کل موارد ارسال نوع نمونه کارها

عنوان مورد نمونه کارها ، برچسب ها ، دسته ها و محتوای متنی خود را اضافه کنید. تعداد کل انواع مختلف محتوا را پشتیبانی می کند – یک مورد اضافه کنید تصویر شاخص اگر می خواهید یک تصویر واحد را نمایش دهید ، چندین تصویر را به آن اضافه کنید گالری عکس برای ایجاد یک نوار لغزنده یا اضافه کردن پیوندی برای یک فایل صوتی یا تصویری در قسمت مورد نمونه کارها بخش. اما در همه این موارد احتمالاً می خواهید یک صفحه را در زیر تنظیمات اصلی (سمت چپ ، راست یا بدون نوار کناری) انتخاب کنید و یک تصویر برجسته را تنظیم کنید تا پست شما در شبکه های نمونه کارها ، چرخ فلک ها و پست های مرتبط استفاده شود. پس از اتمام کار ، ذخیره پست را انجام دهید.

تنظیمات نوع ارسال کل نمونه کارها

قدم بعدی رفتن به آن است ظاهر> سفارشی سازی> نمونه کارها برای سفارشی کردن صفحات بایگانی نمونه کارها (اصلی ، برچسب ها و دسته بندی ها) و همچنین صفحات مورد اقلام نمونه کارها. از اینجا می توانید یک طرح نوار کناری را انتخاب کنید ، تعداد پست های مرتبط شمارش کرده و عناصر مختلف صفحه را فعال کنید و سپس آنها را به ترتیب دلخواه بکشید و رها کنید..

خودشه! فقط کافی است موارد بیشتری را برای پر کردن نمونه کارها اضافه کنید.

گزینه 2: الگوی نمونه کارها خود را با آهنگساز ویژوال بسازید

اگر می خواهید بیشتر دست به کار شوید ، می توانید با استفاده از ویژگی های Total و سازنده صفحه ویژوال آهنگساز ، طراح خود باشید. ویژوال کامپوزر یک سازنده صفحه بصری است که به شما کمک می کند با استفاده از روش کشیدن و رها کردن ، طرح بندی های زیبایی ایجاد کنید. به عنوان یک کاربر ، به این معنی است که شما هیچ کد نویسی را نمی دانید و در واقع می توانید از روند ساخت وب لذت ببرید. این برنامه با Total انجام می شود و باید هنگام فعال کردن موضوع ، فوراً نصب افزونه را در وب سایت خود مشاهده کنید. فقط به یاد داشته باشید که آن را نیز فعال کنید.

برای تنظیم این افزونه از تنظیمات ویژوال کامپوزر از داشبورد بازدید کنید. کلیک کنید ویژوال آهنگساز> مدیر نقش و تنظیمات را تنظیم کنید. از همه مهمتر ، آهنگساز را برای انواع پستی که می خواهید از آن استفاده کنید ، فعال کنید. به طور پیش فرض ، ویژوال کامپوزر فقط در صفحات فعال می شود. آن را برای انواع پست های نمونه کارها نیز فعال کنید تا بتوانید با کمک ویژوال کامپوزر بتوانید آیتم های نمونه کارها را بسازید.

درست مانند آخرین گزینه ، باید با کلیک روی ، یک پست جدید ایجاد کنید نمونه کارها> افزودن جدید. به پست خود نام دهید ، دسته ها یا برچسب ها را انتخاب کنید ، یک طرح نوار کناری را در قسمت تنظیمات اصلی انتخاب کنید و یک تصویر برجسته تنظیم کنید. پیش نویس پست خود را ذخیره کنید اکنون می توانید شروع به ساختن کنید!

شما می توانید از ویرایشگر جلوی (بصری) یا باطن (بلوک) ویژوال کامپوزر برای ویرایش مورد نمونه کارها استفاده کنید. ما ویرایشگر جلوه اول را ترجیح می دهیم زیرا می توانید عناصر صفحه ، رنگ های سفارشی ، لایه ها / حاشیه ها و موارد دیگر را ببینید. اما مهم نیست که انتخاب کنید به سادگی Visual Composer را انتخاب کنید اضافه کردن عنصر دکمه برای شروع.

سازنده صفحه پرتفوی کل

تمام عناصر موجود در کتابخانه عناصر را مشاهده خواهید کرد. توت علاوه بر عناصر استاندارد ویژوال کامپوزر ، در کتابخانه تعدادی از عناصر ویژه طراحی شده نیز در کتابخانه دارد. می بینید که عکس فوری در بالا از آن استفاده کرده است کشویی تصویر و جعبه متن برای ایجاد مورد نمونه کارها با این حال ، تقریباً می توانید از هر عنصر دیگری که در این کتابخانه وجود دارد استفاده کنید.

وقتی کار خود را با ویرایش انجام دهید ، ذخیره نمونه کارها را ذخیره کرده و کلیک کنید انتشار. اگر می خواهید موارد بسیاری مشابه ایجاد کنید ، می توانید حتی الگوی را ذخیره کنید برای استفاده مکرر برای ذخیره طرح خود به عنوان یک الگوی بازگشت به ویرایشگر باطن.

خالق صفحه صفحه نمونه کارها کل

بر روی دکمه Templatera کلیک کنید (که مانند یک نماد طرح خاکستری کمی).

الگوی صفحه کل نمونه کارها

سپس به الگوی خود یک اسم بدهید و آن را ذخیره کنید. برای استفاده از الگوی خود در یک پست جدید ، فقط روی نماد Templatera کلیک کنید تا طرح مورد نظر خود را درج کنید. همچنین می توانید قالب را به عنوان پیش فرض برای همه ارسال های جدید در نوع ارسال مشخص تنظیم کنید.

پیش فرض های نمونه صفحه کل نمونه کارها

برای انجام این کار ، به قسمت زیر بروید ویژوال آهنگساز> تنظیمات عمومی و الگوی مورد نظر خود را برای هر نوع پست تنظیم کنید. اگر می خواهید موارد زیادی را به سبد کارمندان ، کارمندان و غیره خود اضافه کنید ، این باعث می شود تا زمانی که تمام عناصر صفحه استاندارد شما به صورت خودکار درج می شود و برای شما قالب بندی می شود ، باعث صرفه جویی در وقت شما شود..

مرحله ششم: ایجاد صفحه نمونه کارها

اکنون که لیستی از موارد نمونه کارها را که می خواهیم در نمونه کارها خود به نمایش بگذاریم ، داریم ، زمان آن رسیده است که صفحه ای را تهیه کنید که این موارد نمونه کارها را در خود نگه می دارد. صفحه ای را به روشی که معمولاً با وردپرس انجام می دهید ایجاد کنید. قابل اعتماد و متخصص صفحات> افزودن جدید. صفحه جدید را عنوان کنید و آن را ذخیره کنید.

در مرحله بعد ، روی گزینه ویژوال کامپوزر که می خواهید با آن کار کنید کلیک کنید – دوباره می توانید از ویرایشگر جلوه ای یا ویرایشگر باطن استفاده کنید. با این کار ویرایشگر drag and drop live را باز می کنید. روی آبی کلیک کنید اضافه کردن عنصر دکمه. ما از عناصر Portfolio Grid برای ساخت صفحه نمونه کارها استفاده خواهیم کرد. شبکه نمونه کارها را انتخاب کنید. اگر این یک چرخ فلک مورد نظر شما در صفحه نمونه کارها خود است ، عنصر Carousel Portfolio را انتخاب کنید.

می توانید تنظیمات را در عنصر Portfolio Grid تنظیم کنید تا نحوه ظاهر شدن صفحه Portfolio شما تنظیم شود. می توانید اندازه تصاویر را انتخاب کنید ، مرزها را اضافه کنید ، آنها را عنوان کنیددسته بندی ها را تصحیح کنید ، ترتیب ، ستون ها و پست ها را در هر صفحه انتخاب کنید ، صفحه بندی را فعال کنید ، سبک های شبکه را انتخاب کنید ، گزیده ای اضافه کنید و موارد دیگر. صرفه جویی بعد از پر کردن گزینه های تنظیمات در زیر ویرایشگر متن ، صفحه Portfolio را انتخاب کنید.

حتی می توانید تغییرات را مشاهده کنید. به محض این که تغییرات را در عنصر Portfolio Grid ذخیره کردم ، صفحه نمونه کارها من در ظاهر به نظر می رسد.

مرحله 7: نمونه کارها خود را سفارشی کنید

می توانید از تنظیمات موجود در Live WordPress Customizer برای تنظیم گزینه هایی برای آرد سوخاری ، چیدمان آرشیو ، سبک پست تنها ، برداشت تصویر و موارد دیگر استفاده کنید.

اگر می خواهید در نماد سرپرست تغییراتی ایجاد کنید ، از نام نوع post ، slug و طبقه بندی استفاده کنید ویرایشگر نوع ارسال نمونه کارها.

مرحله 8: اضافه کردن نمونه کارها خود به منو

در وب سایت نمونه کارها ، معقول است که صفحه نمونه کارها در فهرست اصلی ظاهر شود تا بازدید کنندگان بتوانند مستقیماً به “Portfolio” دسترسی پیدا کرده و صفحات نمونه کارها را مشاهده کنند. برای افزودن صفحه نمونه کارها جدید خود به این قسمت بروید ظاهر> منو, صفحه Portfolio را انتخاب کرده و کلیک کنید اضافه کردن به منو.

اکنون Portfolio به عنوان یک مورد منوی قابل دسترسی در صفحه اصلی ظاهر می شود (و هر صفحه دیگری که منوی اصلی فعال باشد).

اگر دوست دارید صفحه نمونه کارها صفحه اصلی شما باشد ، فقط به آن بروید تنظیمات> خواندن, صفحه نمایش صفحه اول خود را روی یک صفحه ثابت قرار دهید و سپس Portfolio خود را انتخاب کنید. نخود فرنگی آسان!

به پایان رسید

با وجود بخش Portfolio از وب سایت خود ، ممکن است بخواهید پیش بروید و صفحات بیشتری را به وب سایت خود اضافه کنید. یک صفحه تماس ، در مورد یا خدمات را در نظر بگیرید که فوق العاده مفید هستند و بخش ضروری یک وب سایت نمونه کارها هستند. همانطور که می خواهید و یا نیاز دارید ، تعداد صفحات ایجاد کنید ، به یاد داشته باشید موارد مهم را در این فهرست درج کنید تا یک وب سایت پرتفوی کامل داشته باشید.

با استفاده از نمونه کارها شما می توانید به سمت ایجاد ترافیک به سبد خود ، بهینه سازی تصاویر یا حتی درآمدزایی وب سایت خود حرکت کنید. برای ساخت آنلاین نمونه کارها خود چه نکات دیگری دارید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map