نحوه ایجاد یک تقویم تحریریه در وردپرس (و در واقع از آن استفاده کنید)

نحوه ایجاد یک تقویم ویراستاری در وردپرس

ساخت یک تقویم سرمقاله در وردپرس کار دشواری نیست.


با این حال ، این همه به این نتیجه می رسد که آیا شما از تقویم استفاده می کنید یا خیر ، یا به جایی می رسد که در واقع شما را سازمانیافته تر می کند.

یک تقویم سرمقاله می تواند برای وبلاگ های فردی و چند نویسنده کار کند. هر یک از این نوع وبلاگ ها به تقویم احتیاج دارند ، زیرا احتمالاً وبلاگ نویسنده شخصی برای ویرایش نویسنده ویرایشگر ندارد ، در حالی که وبلاگ چند نویسنده فقط پیچیده تر است ، زیرا می بینیم که چگونه تعداد زیادی مقاله برنامه ریزی شده اند و وارد می شوند. از منابع مختلف.

از آنجا که تقویم تحریریه بخش مهمی از موفقیت وبلاگ نویسی شما است ، بیایید در مورد افزونه های تقویم ویراستاری مورد نظر خود را بررسی کنیم. سپس ، مراحل نصب را توضیح می دهیم ، کدام ابزارها به نفع روند شما هستند ، به علاوه نکاتی درباره نحوه نگه داشتن آن با تقویم خود.

یک افزونه تقویم تحریریه را انتخاب کنید که مناسب شما باشد

تعداد محدودی تقویم های سرمقاله در بازار وجود دارد که می توان تشخیص داد که کدام یک برای شما مناسب است. در زیر گزینه ها و چرا آنها از نظر من برجسته هستند:

 • تقویم تحریریه – کاملاً رایگان و قابل استفاده است. لازم نیست تنظیمات را هنگام نصب پیکربندی کنید ، و این یکی از پاکترین ، ابتدایی ترین تقویم های ویراستاری را در آنجا به شما می دهد. فاقد یادآوری یا ویژگی های پیشرفته تری است ، بنابراین برخی معتقدند که این برای وبلاگ نویسان فعال تر است.
 • CoSchedule – شما باید مبلغی را برای این هزینه بپردازید ، اما اکثر کاربران اظهار می کنند که به طور کامل ارزش آن را دارد. این یکی از گزینه های بهتر برای بهبود شانس استفاده از تقویم است ، با یک آنالایزر عناوین ، برنامه افزودنی Chrome برای جستجوی محتوا ، سیستم یادآوری و گزینه هایی برای برنامه ریزی موارد دیگر مانند رسانه های اجتماعی و ایمیل.
 • PublishPress – این افزونه رایگان است ، اما برخی از افزونه های مفید رایگان هستند. من اعلان ها و اظهارنظرهایی را که می توانید با افراد تیم خود انجام دهید ، به همراه وضعیت های سفارشی (مانند “Pitched” یا “اختصاص داده شده” به جای “در حال پیشرفت” یا بررسی در انتظار “دوست دارم.”)
 • جریان را ویرایش کنید – اینجا تقویم سرمقاله رایگان دیگری با گروه های کاربر ، نظرات ، وضعیتهای سفارشی و بودجه داستان است. اگر به دنبال چند ویژگی اضافی هستید ، این کار را بعد از تقویم تقویم توصیه می کنم.
 • تقویم محتوا WP – این افزونه کمتر محبوب است ، بنابراین من آن را به اندازه آزمایش نکرده ام. گفت ، این ابزار کشیدن و رها کردن ، تقویم کامل و موارد دیگر دارد.

انتخاب ما: افزونه تقویم تحریریه یا CoSchedule

این یک مسابقه سخت است. من شخصاً از مینیمالیسم افزونه تقویم تحریریه لذت می برم ، اما کاملاً می فهمم که برخی افراد ویژگی های بیشتری مانند CoSchedule و Edit Flow را می خواهند.

برای این مقاله می خواهم از افزونه تقویم ویرایشگر استفاده کنم ، اما نکات ذکر شده در تقویم های تحریریه به طور کلی اعمال می شود.

افزونه را نصب کنید و مطمئن شوید که تقویم شما کجاست

بخش بزرگی از استفاده تقویم ویراستاری شما این است که بدانید کجاست. من در گذشته از بعضی از تقویم ها استفاده کردم که پیوند تا حدودی پنهان است یا هرگز به کلیک روی زبانه منتهی به تقویم نمی رسیدم. خوب نیست من می دانم که همه ویراستاران و نویسندگان دارای سوالات خاص خود هستند ، به همین دلیل ضروری است که همه افزونه های تقویم معتبرتر را امتحان کنید.

اگر احساس می کنید تقویم را هرگز باز نمی کنید ، از افزونه پرش کنید. 

به عنوان مثال ، من در تقویم ویرایشگر در باطن سایت وردپرس خود جستجو کردم ، افزونه ای که می خواستم ، آن را نصب و فعال کردم.

پس از آن ، در واقع من یک لحظه طول کشید تا بدانم تقویم در کجا واقع شده است. با این حال ، ذهن من پس از آن فهمید که برگه Posts معنا پیدا می کند.

بنابراین ، وقتی به Posts> Calendar می روید ، تقویم کامل برای ویرایش روی صفحه شما ظاهر می شود. دلیل این که از این تنظیم لذت می برم این است که من هر بار که در وهله اول یک پست جدید وبلاگ می زنم روی آن برگه Posts کلیک می کنم شما ممکن است تمایلات دیگری داشته باشید ، اما من طرفدار عظیم پلاگین های تقویم تحریریه نیستم زیرا آنها داشبورد جداگانه یا تقویم های پنهان دارند.

این درست برای من درست است.

ایجاد یک پست جدید نیاز دارد که روی یکی از روزهای تقویم کلیک کنید. دکمه جدید ارسال را هنگام حرکت در یک روز مشاهده خواهید کرد.

پس از آن به شما امکان می دهد عنوان ، محتوا ، زمان انتشار و وضعیت پست ، مانند پیش نویس را به سرعت پر کنید. وقتی دکمه ذخیره را بزنید ، در تقویم برای ویرایش و انتشار آینده ذخیره می شود.

به خاطر داشته باشید که مجبور خواهید شد تغییر وضعیت پیش نویس به برنامه ریزی شده به منظور تقویم کار خود را انجام داد.

برنامه ارسال پیام خود را توسعه دهید

یك راه برای اطمینان از فراموش كردن تقویم خود ، برنامه نویسی سخت است.

تصمیم گیری در مورد اینکه می خواهید یک بار در هفته ارسال کنید ، کافی نیست. گفتن این که شما در هر ماه پنج یا شش پست برنامه ریزی می کنید حتی بدتر است.

به برنامه هفتگی بچسبید و یک روز از هفته را انتخاب کنید. به این ترتیب شما به یاد خواهید آورد ، و خوانندگان شما آن روز مشتاقانه منتظر خواهند بود.

به عنوان مثال ، در تقویم من برنامه ریزی کرده ام هر جمعه ساعت 10 صبح ارسال کنم. در آغاز هر ماه ، من آن چهار جمعه را با عناوین وبلاگ و هر یادداشت اضافی که لازم به نوشتن است ، برنامه ریزی می کنم.

جستجو کرده و لیستی از ایده های ارسال بلاگ را تهیه کنید

دائماً مراقب ایده های جدید در مورد ارسال بلاگ باشید. بهترین شرط شما این است که وبلاگ ها و نشریاتی را که مربوط به وبلاگ شما است دنبال کنید. اگر موضوع جالبی می بینید ، آن را علامت بزنید و چرخش خود را بسازید تا آن را منحصر به فرد کنید.

پس از آن عنوان را در تقویم خود قرار دهید تا هرگز فراموش نکنید. لازم نیست کار را درست از خفاش برنامه ریزی کنید ، اما باید بخش سنگینی از پیش نویس ها را انتظار داشته باشید که در تقویم خود مورد بررسی قرار گیرند.

برخی از مکان های دیگر برای یافتن ایده های خوب ارسال پست وبلاگ عبارتند از:

 • Google Trends
 • Google Alerts
 • Reddit
 • كورا
 • انجمن های صنعت

ویرایش های ساده و پیشرفته به طور متفاوت

یکی از دلایلی که مردم جلوی استفاده از تقویم های سرمقاله خود را می گیرند این است که آنها سوخته می شوند.

با انجام کارهای بیشتر از آنچه باید انجام دهید این اشتباه را انجام ندهید. کلیه ویرایش های اصلی باید در صفحه ارسال منظم انجام شود ، اما افزونه ویرایشگر تقویم دارای ابزاری فوق العاده برای ویرایش های سریع است و در طولانی مدت باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تقویم بروید و پستی را که می خواهید مشاهده کنید انتخاب کنید. بر روی دکمه ویرایش سریع کلیک کنید تا محتوای مورد نظر خود را تنظیم کنید. نکته جالب تر این است که اگر کمی HTML یاد بگیرید می توانید تقریباً در مورد همه ویرایش های پست از این نمای استفاده کنید.

یادداشتهایی را برای بعداً یا برای ویرایشگر تهیه کنید

ارتباطات برای تقویم سرمقاله مهم است. افزونه تقویم تحریریه که من دوست دارم نظرات یا یادآوری ای برای برنامه ریزی پست های شما نداشته باشم. با این حال ، شما می توانید این کار را با یک برنامه اضافی مانند حل کنید ترلو.

اگر این سبک شما نیست ، سایر افزونه ها مانند CoSchedule و Edit Flow را امتحان کنید. آنها پیچیده تر هستند ، اما ویژگی های آن بسیار پیشرفته تر از افزونه ویرایش تقویم است.

موفق باشید با تقویم تحریریه شما!

سازماندهی مانند این بسیار زیاد می شود ، بنابراین نکاتی را که در بالا به آنها اشاره شد ، مورد استفاده قرار دهید تا وبلاگ خود را تا حد امکان کارآمدتر کنید. اگر سوالی دارید ، در نظرات با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map