چگونه می توان گفت اگر سایتی توسط وردپرس تهیه شده است یا خیر

چگونه می توان گفت اگر سایتی توسط وردپرس تهیه شده است یا خیر

آیا غالباً یک سایت عالی را می بینید و از خود می پرسید “آیا از وردپرس استفاده می کند؟” بعضی اوقات جواب ساده است – پاورقی این همه را می گوید ، اما بیشتر از آنکه مجبور شوید کمی کارآگاه را انجام دهید. با بیشتر و بیشتر وب مسترهای پنهان کردن این واقعیت که آنها از WordPress استفاده می کنند ، ما روشهای مختلفی را برای تأیید استفاده از سایت یا وردپرس به شما آموزش خواهیم داد ، در مورد اینکه چرا برخی از آنها نیاز به پنهان کردن واقعیت استفاده از WP دارند و یک ترفند مرتب را برای شما نشان می دهند ، به شما آموزش می دهیم. از چه موضوعی یک سایت استفاده می کند.


با مخفی کردن?

ما مطمئن هستیم که در یک زمینه یا موارد دیگر درباره افرادی که واقعیت استفاده سایت خود از وردپرس را پنهان کرده اند شنیده اید و اینکه چگونه این یک چیز خوب یا بد است. بنابراین بگذارید چند مورد را روشن کنیم.

شما هرگز نباید از استفاده از وردپرس شرمنده شوید! در واقع ، شما باید با افتخار به همه بگویید که سایت شما توسط یکی از بهترین قطعات نرم افزار منبع باز تاکنون ایجاد شده است. مخفی کردن نسخه دقیق WP شما از آن استفاده می کنید یک بازی کاملاً متفاوت است. با توجه به خطر فزاینده هک شدن روبرو می شود که یک کار عاقلانه است زیرا قرار گرفتن در معرض تعداد نسخه دقیق می تواند شما را در معرض خطر بیشتری برای هک شدن قرار دهد.

اکثر “هکرها” تنبل هستند

هکر جوان

وقتی افراد بد سعی می کنند در کوتاه ترین زمان سایت های مختلف را از بین ببرند ، از یک اصل به نام “میوه کم آویز” استفاده می کنند. این فقط یک روش جالب برای گفتن است که “ابتدا آسیب پذیرترین سایت ها را هک کنید.” آنها یا آسیب پذیری WP جدیدی پیدا می کنند یا نسخه قدیمی دیگری را انتخاب می کنند که قبلاً در نسخه های جدیدتر جابجا شده است اما در بسیاری از سایت ها وجود دارد زیرا مردم WP را اغلب به اندازه کافی بروز نمی کنند. با استفاده از گوگل ، آنها لیستی از هزاران سایت را با استفاده از آن نسخه های خاص دریافت می کنند و سپس حمله خودکار را انجام می دهند که با استفاده از همان آسیب پذیری ، همه آن سایت ها را پایین می آورد..

سایت شما ممکن است هنوز از آن نسخه خاص (مشکل ساز) وردپرس استفاده کند ، اما اگر فقط یک تلاش کوچک برای مخفی کردن نسخه استفاده شده از آن استفاده کنید ، به این معنی است که شما در آن موج اول مورد اصابت قرار نمی گیرید. دسترسی آسان.” اگر کسی به طور خاص سایت شما را هدف قرار دهد اما با این حملات خودکار به شما کمک می کند ، به شما کمک نمی کند.

با استفاده از این روش ، به برخی از روشهایی که می توانید استفاده کنید برای بررسی اینکه آیا سایتی توسط وردپرس تأمین شده است ، می پردازیم..

1. یک سرویس برای آن وجود دارد

یک سرویس برای آن وجود دارد

مانند بسیاری از چیزهای موجود در اینترنت ، اگر به برخی خدمات نیاز دارید که شغل ساده کار را خودکار می کند ، در حال حاضر وجود دارد. اگر پیام نویسی با کد چیزی نیست که به WP Loop بروید آیا این ابزار وردپرس است؟ URL سایت ها را وارد کنید ، و اگر از WordPress استفاده می کند به شما می گوید.

ابزار نرم افزار Finder Theme SoftwareFindr

منبع عالی دیگر ، نرم افزار SoftwareFindr است ابزار آشکارساز تم. مانند گذشته ، در پیوند به وب سایت مورد علاقه خود قرار دهید و فوراً فهمیدید که آیا این وردپرس است یا اگر موضوعی است می توانید برای خودتان تهیه کنید. همچنین نرم افزار Findr توصیه ها و بررسی هایی درباره موضوعات و افزونه های برتر ارائه می دهد ، بنابراین حتی اگر نمی توانید از همان تم مشابه وب سایتی که دوست دارید استفاده کنید ، قطعاً می توانید یک موضوع و برخی افزونه ها برای ایجاد یک طراحی مشابه پیدا کنید.

اگر از نتایج راضی نیستید یا اطلاعات فنی بیشتری می خواهید BuiltWith می تواند به شما کمک کند دوباره ، فقط URL سایت را وارد کنید و روی جستجو کلیک کنید. همچنین می توانید از خدمات تخصصی مانند استفاده کنید موضوع WP چیست? برای پیدا کردن موضوع قدرت یک سایت. اما توجه داشته باشید که تمام آن سایتها از روشهای شرح داده شده در زیر استفاده می کنند. هیچ جادویی برای آنها وجود ندارد.

2. شروع آسان – فقط بخوانید

بسیاری از سایت ها ، همانطور که قبلاً گفتیم ، مفتخر به استفاده از وردپرس هستند ، بنابراین اگر فقط به پایین صفحه بروید ، احتمالاً خط “Powered by WordPress” را مشاهده خواهید کرد. اگر به احتمال زیاد در سایت وبلاگ نویسان قرار دارید ، می توانید با مراجعه به سایت ، نحوه ساخت آن ، پشته فناوری یا صفحه مشابه که در آن لیست جدیدترین پلاگین ها و ابزارهای مورد استفاده برای ایجاد سایت وجود دارد اطلاعات بیشتری کسب کنید. نشان داده شده است.

3. حفاری به منبع – برچسب ژنراتور Dreaded

کد

برای این روش و چند مورد دیگر ، به منبع HTML صفحه اصلی سایت نیاز خواهیم داشت. در واقع ، هر منبع صفحه انجام خواهد داد ، اما بگذارید به صفحه اصلی بپیوندیم. راست کلیک کنید در جایی از صفحه (این یک تصویر یا پیوند نیست) و “مشاهده صفحه صفحه” را انتخاب کنید. اگر روی Chrome هستید ، Ctrl + U این ترفند را نیز انجام می دهد.

اکنون که به Ctrl + F ضربه زده اید ، قسمت زمینه جستجو را وارد کنید و “ژنراتور” را تایپ کنید. شما به دنبال خط هستید که به این شکل است:

چنین خطی نیست؟ ادامه مطلب؛ روش های بسیار دیگری برای تأیید وجود یک خواهر در WP وجود دارد یا خیر ، وجود دارد.

آیا آن را پیدا کردی ، اما به نظر نمی رسد چنین باشد؟ این هم ممکن است یک مورد که اغلب مشاهده می شود فقط “WordPress” است – این بدان معناست که مدیر وب سایت نمی خواهد نسخه دقیق WP را فاش کند (که همانطور که قبلاً درباره خوب فکر کرده ایم). احتمال دیگر این است که سایت از WP پشتیبانی نمی کند بنابراین تولید کننده می تواند چیز دیگری باشد ، مانند جوملا.

4. هنوز هم در منبع – برخی از مسیرهای اغلب استفاده می شود

شما هنوز هم باید منبع را به همراه قسمت جستجو باز کنید. فقط رشته جستجو را در “wp-content” تغییر دهید. یک سری خط با آن رشته پیدا کردید؟ عالی – بدون شک سایت از WordPress استفاده می کند.

آیا می خواهید بدانید از چه موضوعی استفاده می کنند؟ “wp-content / themes /” را جستجو کنید ، و احتمالاً چند بازدید خواهید داشت. اکنون خطی را جستجو کنید که به “style.css” یا “style.css؟ v = x.y” ختم شود – این پرونده CSS موضوع اصلی است. برای باز کردن آن ، روی آن پیوند کلیک کنید یا آن را در یک برگه جدید کپی / چسباندن کنید. کل URL به نظر می رسد مانند “http://domain.com/wp-content/themes/twentysixteen/style.css؟ver=4.6.1”. خطوط ده گانه اول آن پرونده داده های کافی را برای یافتن موضوع در وب در اختیار شما قرار می دهد.

با این روش شانس ندارید؟ به نظر می رسد کسی نمی خواهد ما بدانیم که از WP استفاده می کنند. جای نگرانی نیست بیایید با کار کارآگاه خود ادامه دهیم.

5- URL های خاص WP

باز کردن را امتحان کنید readme.html پرونده در ریشه سایت ، یعنی “http://domain.com/readme.html.” اگر کار کرد ، شما چیزی شبیه به آن دریافت خواهید کرد این. بدشانسی؟ سپس http://domain.com/license.txt آن را امتحان کنید این پرونده نمونه. هنوز شانس نیست؟ به http://domain.com/wp-admin/ بروید و صفحه ورود به سیستم WP باید ظاهر شود.

بسته بندی کردن

اگر هیچ یک از روشهای فوق کار نکرده باشد ، شخصی سرمایه گذاری زیادی در مخفی کردن واقعیت استفاده از WordPress انجام داده است یا همانطور که گفته شد ، آنها فقط از WordPress استفاده نمی کنند. به آنها بگویید سوئیچ کنید

آیا شما هیچ یک از این روش ها را امتحان کرده اید؟ یا دیگه ای برای اضافه کردن دارید؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map