نحوه انتشار توصیفات در وردپرس برای افزایش نرخ تبدیل

انتشار توصیفات مشتری یا مشتری در وب سایت شما بهترین راه برای این کار است اعتماد و اقتدار ایجاد کنید با مخاطب مورد نظر خود همچنین این یک راه عالی برای نشان دادن تجربه شما و برخی از مشتریانی است که با آنها کار کرده اید.


با این وجود برخی از روش ها برای انتشار بازخورد مشتری نسبت به سایرین مؤثر است و با انجام این کار درست ، می توانید تعداد بازدید کننده هایی که مشتری یا مشتری می شوند بطور چشمگیری افزایش دهید. پیش از این من توصیفات مشتری خود را به روشی خاص نشان می دادم ، اما بعد از انجام برخی تحقیقات معلوم شد که من آنها را اکثر آنها نکرده ام.

برای پیدا کردن چگونگی انتخاب بهترین افزونه توصیفی وردپرس یا موضوع ، و آنها را به روش صحیح برای حداکثر اثر ارائه کنید ، برای راهنمای ما برای انتشار توصیفات در وردپرس بخوانید.

نمونه هایی از کاربردهای مفید شهادتها

بنابراین ، شما می دانید که چه توصیفی می تواند هنگام انتشار در وب سایت شما به نظر برسد ، و برای اینکه ایده هایی در مورد چگونگی ادغام آنها در سایت خود ارائه دهید ، به شما ارائه می دهد ، در اینجا چند نمونه از وب سایت های دیگر که به طور موثر از آنها برای به دست آوردن مشتری جدید استفاده می کنند ، آورده شده است. و مشتریان.

Testimonials StudioPress

وب سایت StudioPress یک کار عالی برای قرار دادن توصیفات متعدد در یک فضای محدود در صفحه اصلی خود انجام می دهد.

Kirsti Hines

کریستی هینز از توصیفات مشتریان مشهور در مورد وی استفاده می کند صفحه اصلی پرتفوی بلاگ نویسی مستقل تا اعتبار او را به بازدید کنندگان جدید منتقل کند.

نحوه به دست آوردن توصیفات

هر زمان که بخواهم از صفحه مشتریان خود بخواهم بازخورد خود را جویا شوم ، سعی می کنم تا حد امکان برای آنها آسانتر باشم. با درج مثالهایی از بازخورد مثبت دیگری که در درخواست داده شده است ، ارائه الگویی برای دنبال کردن باعث می شود کار آنها آسان تر شود.

حتی می توانید با افزودن یک فرم اختصاصی به وب سایت خود ، سؤالات و زمینه های مربوطه را ارائه دهید که ارائه ارزیابی های خود را برای مشتریانتان آسانتر می کند. برخی از افزونه های توصیفی شامل این ویژگی هستند.

تماس با مراجعان خود از طریق رسانه های اجتماعی می تواند مجدداً برای شما آسانتر شود تا یک توصیف به اندازه نیش را که می توانید در سایت خود منتشر کنید ، ارسال کرده و آن را برای اثبات اجتماعی اضافی به پروفایل آنها وصل کنید..

نکاتی درباره نمایش نظرات مشتری

اکنون که می دانید چگونه می توانید توصیفات را از مشتریان و مشتریان خود جمع آوری کنید ، در اینجا چند نکته برای نمایش حداکثر اثر در وب سایت خود با چند لینک به مطالعات و گزارش های مربوطه آورده شده است:

 • اولویت توصیفات از مشتریهای برجسته بیش از موارد معمولی
 • آنها را در تمام وب سایت خود منتشر کنید ، نه فقط در یک صفحه اختصاصی
 • شامل یک آرم یا ترجیحاً عکسی از مشتری باشد
 • توصیفات ویدیویی می توانند باعث افزایش 25٪ آسانسور تبدیل شوند
 • پیوندی به منبع اضافه کنید تا بازدید کنندگان بتوانند آن را تأیید کنند
 • برای نمایشی پیوندهایی به پروفایل رسانه های اجتماعی وارد کنید اثبات اجتماعی
 • در صورت لزوم از طریق صفحه مطالعه موردی ، جزئیات بیشتر پروژه را پیوند دهید

در حالی که برخی توصیفات بهتر از هیچ کدام نیست ، استفاده از آنها برای واقعی تر جلوه دادن آنها ، در عین حال از جمله افزایش محتوای تبدیل مانند عکس و فیلم ، می تواند باعث اثربخشی آنها شود.

افزونه های شهادت وردپرس

خوشبختانه افزونه های بسیار خوبی برای توصیف وردپرس وجود دارد که انتشار آنها در سایت شما به راحتی امکان پذیر است. به ترغیب بازدید کنندگان به مشتری شدن کمک کنید و مشتریان.

Viavi WP Testimonials

پلاگین توصیفات ویاوی

از میان گزینه های رایگان ، این افزونه دارای موارد زیر است جذاب ترین توصیفات ارائه شده است. Viavi WP Testimonials به تازگی منتشر شده است ، تاکنون موفق به دستیابی به 30 بارگیری شده است. با این حال به نظر می رسد کاملاً کاربردی بوده و در هنگام آزمایش بدون هیچ مشکلی کار می کند. طراحی مسطح کاملاً پاسخگو است ، و توصیفات را می توان با هم ذکر کرد یا با استفاده از کشویی نمایش داده می شود. همچنین برای ارائه بازخورد سه سبک و هشت پوسته رنگی وجود دارد.

از طریق ویاوی WP توصیفات دریافت کنید

توصیفات توسط WooThemes

افزونه توصیفات WooThemes

این افزونه توصیفی رایگان از WooThemes است ، اما با خوشحالی روی هر موضوعی کار خواهد کرد. پس از وارد کردن نظرات از مشتریان قبلی به عنوان انواع پست های سفارشی ، می توانید آنها را از طریق کد کوتاه ، ابزارک یا مستقیماً در پرونده های قالب تم خود در وب سایت خود نمایش دهید. این گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند طراحی تمیز و غیرقابل استفاده که ظاهر خود را به جای آنچه که قالب بندی خاص خود را دارد ظاهر می کند.

دریافت توضیحات توسط WooThemes

ویترین نمایش نامه ها

پلاگین ویترین

این گزینه حق بیمه کم هزینه مملو از امکاناتی برای نمایش توصیفات ، مطالعات موردی و بررسی ها در وب سایت وردپرس شماست. این افزونه به لطف کشویی داخلی داخلی خود ، نمایش توصیفات متعدد در مقدار محدودی فضای را آسان می کند ، در غیر این صورت می توانید آنها را با استفاده از یک طرح شبکه نمایش دهید. تعداد بیشتری نیز وجود دارد 15 گزینه طرح و سفارشی سازی انتخاب کنید تا مطمئن شوید محتوای شما با سبک وب سایت شما مطابقت دارد. این افزونه به شما امکان می دهد توصیفات را در یک شبکه ثابت یا در داخل یک نوار لغزنده پیمایش نمایش دهید.

خود توصیفات بسیار عالی به نظر می رسد ، با انتخاب پنج پوست موجود است. هر پوست به شما امکان می دهد تصویری کوچک از شخص توصیف کننده (که به اثبات اعتبار بیشتر توصیف می شود) اضافه کنید و یک امتیاز از پنج مورد را کسب کنید. پوسته ها شامل توصیفات نقل قول ، توصیفات گفتار ، و توضیحات مورد علاقه شخصی من ، جعبه کارت هستند.

ویترین Testimonials به شما امکان می دهد تا URL هدف توصیفات خود را تنظیم کنید ، بنابراین وقتی کاربر روی یکی از آنها کلیک کرد ، می تواند آنها را به مکان مورد نظر شما منتقل کند – عالی برای پیوند دادن به مطالعات موردی عمیق تر برای مشتریان خاص. شما می توانید توصیفات را در هر صفحه با استفاده از کد کوتاه وارد کنید ، یا آنها را با استفاده از ویجت اختصاصی در هر منطقه ویجت قرار دهید. به عنوان سود نهایی ، ابرداده های طرحواره به طور خودکار به توصیفات اضافه می شوند – کدی که قدرت قطعه های غنی را در اختیار شما قرار می دهد – بنابراین رتبه های ستاره از توصیفات شما می توانند در SERP ها نیز نمایش داده شوند ، که برای تقویت CTR شما بسیار عالی است..

ویترین نمایش نامه ها را بگیرید

توصیفات مشتری WP

پلاگین توصیفات مشتری WP

این افزونه به عنوان یک پاداش رایگان با افزونه قدرتمند Rich Snippets در دسترس است (برای دریافت آن فقط از کد “رایگان” در زیر برگه اشتراک / تجدید استفاده کنید) ، افزونه ای که ایجاد شده است تا به شما امکان دهد. بررسی نظرات حرفه ای را منتشر کنید در سایت وردپرس خود قرار دهید.

افزونه WP Customer Testimonials شامل یک کد کوتاه برای درج فرم در یکی از پست ها یا صفحات شما می باشد تا به مشتریان و مشتریان اجازه دهد توضیحات خود را ارائه دهند. با استفاده از این افزونه چند گزینه برای نمایش توصیفات خود به روش های مختلف ، از جمله انتشار آنها به عنوان ابزارک دریافت می کنید.

این یک گزینه بسیار انعطاف پذیر است و اگر شما علاقه مند به خرید افزونه ای هستید که به شما امکان می دهد پست های نقد و بررسی را در وب سایت خود منتشر کنید ، می توانید افزونه WP Customer Testimonials را بصورت رایگان دریافت کنید.

دریافت توضیحات مشتری WP

مضامین با پشتیبانی شهادت

وقتی می دانید چگونه توصیفات خود را ارائه می دهید ، فراموش نکنید که موضوع فعلی وردپرس خود یا همان موردی را که مورد توجه قرار گرفته است بررسی کنید و ببینید آیا این شامل پشتیبانی از آنها است یا خیر..

موضوع کل

برخی از مضامین مدرن وردپرس شامل پشتیبانی از ذخیره توصیفات مشتریان و مشتریان و ارائه آنها به مؤثرترین روش به بازدید کنندگان شما می باشد. نمونه بارز این موضوع وردپرس چند منظوره پاسخگو با کل ما است. این موضوع شامل یک نوع پست سفارشی است که به خصوص برای انتشار بررسی ها و ارزیابی های مشتری و مشتری ساخته شده است. این روش نیاز به جستجوی یک افزونه مناسب را برطرف می کند و به شما امکان می دهد به محض به روزرسانی و در حال اجرا ، توصیفاتی را به سایت خود اضافه کنید.

درباره کل بیشتر بدانید


انتشار توصیفات در وب سایت شما یک روش قدرتمند برای انجام این کار است نرخ تبدیل را افزایش دهید, آیا هدف شما از فروش محصولات بیشتر ، ثبت نام بیشتر مشتری یا کتاب بیشتر کار است. با ارائه آنها به روشی حرفه ای و سپس نمایش آنها در سراسر وب سایت خود ، به خصوص در صفحات فرود و محصول ، می توانید با گرفتن اعتبار برای کار خود ، نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. اگر تا به حال از هر یک از افزونه های فوق استفاده کرده اید ، یا اگر توصیه دیگری دارید که ممکن است از دست ندهید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map