نحوه اضافه کردن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس

نحوه اضافه کردن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس

وبلاگ نویسان مبتدی و بازاریابان آنلاین ، اغلب اشتباه در قرار دادن تبلیغات در هدرها و نوارهای جانبی می دانند. اگرچه این مکانها می تواند برخی از نتایج مناسب را به همراه آورد ، اما بسترهای تبلیغاتی معمولاً یادگیری نحوه اضافه کردن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس را توصیه می کنند. یک آگهی تبلیغاتی در محتوای پست یا صفحه شما نشان داده شده است ، بنابراین ممکن است درست زیر پاراگراف اول یا دوم یا در سراسر یک پست وبلاگ پراکنده شود تا تبدیل ها را بهبود ببخشد.


تبلیغات درون خطی می تواند تا حدی برای کاربران مزاحمت ایجاد شود ، به همین دلیل استفاده از آنها به صورت کم و در جایی به سمت بالا و پایین پست یا صفحه شما مهم است تا بتوانید از کلیک کافی دریافت کنید.

چگونه تبلیغات محتوای درون خطی را به وردپرس اضافه می کنید?

این به نظر می رسد مانند یک کار پیچیده است ، زیرا رفتن به Google AdSense و کپی کردن کد به صورت دستی در هر پست شخصی برای همیشه انجام خواهد شد. شاید بتوانید برای این وبلاگ جدیدتر و کوچکتر از این مسئله کنار بیایید ، اما در نهایت ، به یک روش برای قرار دادن آگهی در هر پست (در یک مکان خاص) نیاز دارید بدون اینکه بخواهید کد را بصورت دستی کپی و چسباندن کنید..

خوشبختانه ، چندین افزونه این قابلیت را فراهم می کند ، که اکثر آنها کدنویسی را که باید در غیر این صورت تکمیل کنید ، قطع می کنند. در مکان هایی مانند AdSense کپی کردن کد کمی وجود دارد ، اما این کار بیشتر از یک کار پنج دقیقه ای نیست. برای این آموزش نحوه افزودن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس ، قصد داریم با استفاده از شبکه Google AdSense این نمایش را انجام دهیم. این امر عمدتاً به این دلیل است که یکی از محبوب ترین راه های دریافت تبلیغات پویا در سایت شماست و به ارائه تبلیغات مربوطه معروف است.

1. ایجاد یک حساب AdSense (یا هر حساب اضافه کردن شبکه دیگر)

Google Adsense برای افزودن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس

به وب سایت AdSense بروید و با یکی از حساب های Google خود که قبلاً ایجاد کرده اید ، یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد شوید. ما در اینجا نمی خواهیم کل مراحل Google AdSense را طی کنیم ، اما مقاله خوبی برای پیکربندی صحیح AdSense برای وبلاگ شما داریم. گفته می شود ، این روند عمدتا مستلزم فعال سازی و تأیید صحت حساب شما است ، در عین حال باعث ایجاد واحدهای تبلیغاتی شخصی یا مراجعه به بخش تبلیغات خودکار نیز می شود..

قالب های Google Adsense

هنگامی که شما تبلیغات اتوماتیک خود را ایجاد می کنید ، کد مورد نیاز برای تبلیغات پویا را بر اساس آنچه در گذشته کاربران جستجو کرده اند ، فراهم می کند.

2. افزونه Ad Inserter WordPress را نصب و فعال کنید

Ad Inserter - افزونه مدیریت تبلیغات WordPress

چند افزونه برای افزودن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس در دسترس است ، اما یکی از ویژگی های پر و آسان برای استفاده ، Ad Inserter نام دارد. بنابراین ، نصب کنید افزونه تبلیغات درج, سپس پیش بروید و آن را فعال کنید. بیشتر تنظیمات پیش فرض درست از کادر خارج است ، اما باید وارد شوید و مشخص کنید که چگونه و کجا می خواهید تبلیغات نشان داده شود.

3. تنظیم تبلیغات در زیر پاراگراف اول در هر پست وبلاگ

برای یافتن تنظیمات افزونه Ad Inserter ، به منوی داشبورد وردپرس بروید و کلیک کنید تنظیمات> درج آگهی.

قرار دادن تبلیغات محتوای درون خطی در وردپرس

این ماژول در ابتدا کمی گیج کننده به نظر می رسد ، اما به محض قطع کردن آن ، واقعاً ساده است. نه تنها این ، بلکه خواهید آموخت که این بهترین افزونه از نظر انعطاف پذیری یا قرار دادن آگهی های شماست.

ایجاد بلوک درج تبلیغ

اعداد در بالای ماژول بلوک های مختلفی را که می توانید ایجاد کنید برای اضافه کردن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس نشان می دهند. بنابراین ، اگر من بعد از پاراگراف اول پست ، یک تبلیغ نشان می دادم و تبلیغ دیگری قبل از آخرین پاراگراف نشان می داد ، این دو بلوک آگهی جداگانه هستند. برای این مثال ، ما فقط یکی را می سازیم.

تبلیغات درج آگهی تولید و سفارشی سازی کنید

از کد Google AdSense خود کد تبلیغ خودکار یا کد Ad Unit را بگیرید و آن را در کلیپ بورد خود کپی کنید. این معمولاً کدی است که شما به صورت دستی وارد بدن صفحه خود می شوید ، اما با افزونه Ad Inserter ، فقط باید یک بار آن را انجام دهید – در Ad Block 1 ، یا هر کدام را که مایلید از آن استفاده کنید..

مناطق درج آگهی

به طور پیش فرض ، منطقه درج خودکار غیرفعال شده است ، اما می خواهید آن را تنظیم کنید تا تبلیغات پس از یک پاراگراف خاص ، بین نظرات یا هر مکان که مناسب باشد ، قرار دهید. برای این آموزش ، ما انتخاب می کنیم بعد از پاراگراف گزینه.

پس از انتخاب قسمت After Pargment ، شما می توانید چند پاراگراف را تایپ کنید. بنابراین ، اگر دوست دارم این تبلیغ خاص بعد از پاراگراف اول ظاهر شود ، شماره 1 را تایپ می کنم.

تنظیمات درج آگهی

اگر می خواهید تبلیغات را در هر پست به صورت جداگانه فعال یا غیرفعال کنید ، این ویژگی را در کشویی زیر دارید. با این حال ، ما می دانیم که اکثر مردم می خواهند که تبلیغات به صورت خودکار در هر پست منتشر شود. در این حالت گزینه خالی را برای حذف هرگونه استثناء پست انتخاب کنید.

تنظیمات درج آگهی

با افزودن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس با این افزونه می توانید واقعاً خاص با مکان قرارگیری باشید. ابزارهایی برای تراز ، سبک و استثنائات پست وجود دارد. برای برآورده کردن نیازهای خود احساس راحتی کنید تا با این موضوع بازی کنید. اما در حال حاضر ، این ساده ترین روش برای قرار دادن یک تبلیغ داخلی در پست وردپرس است.

در اینجا تنظیمات نهایی من برای آشکار کردن تبلیغات Google AdSense زیر هر بند اول در پست های WordPress من:

بلوک تبلیغات درج آگهی به پایان رسید

حتماً روی آن کلیک کنید ذخیره تمام تنظیمات قبل از دور شدن از صفحه ، دکمه را بزنید.

4- کدهای AdSense را در قسمت اصلی وب سایت خود کپی کنید

همچنین یک تکه کد AdSense وجود دارد که باید در آن قرار گیرد منطقه وب سایت شما این منطقه در header.php فایل. جستجو کنید كد مورد نياز را درست در زير آن علامت بزنيد و قرار دهيد ، حتي اگر قبلاً كدهاي ديگري نيز در زير برچسب داريد. این امر همه چیز را به سمت پایین سوق می دهد و نباید بر عملکرد سایت شما تأثیر بگذارد.

کد Adsense را کپی کنید

5- کد موجود در Frontend وب سایت خود را تست کنید

تصور می کنم قبلاً برخی از پست های وبلاگ خود را در وب سایت خود منتشر کرده اید ، اما اگر اینطور نیست ، پیش بروید و یک پست آزمایشی بزنید. سپس تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اطمینان حاصل کنید که پاراگراف های کافی در مقاله وجود دارد تا آگهی نمایش داده شود. برای این آموزش ، تمام مورد نیاز من دو پاراگراف است ، زیرا این افزونه اولین کلیک کلید Enter را به عنوان پایان پاراگراف اول تشخیص می دهد.

پست های وبلاگ را آماده کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، پس زمینه پست شما هیچ یک از تبلیغاتی را که ما اجرا کردیم نمایش نمی دهد. با این حال ، سپس می توانید بر روی کلیک کنید پیش نمایش یا انتشار را فشار دهید تا ببینید که چگونه آنها در ظاهر ظاهر می شوند. صفحه اصلی برای نمایش بیشتر و جذاب تر به قالب بندی کمی نیاز دارد ، اما همه این موارد را می توان از طریق آن انجام داد تنظیمات درج آگهی صفحه.

نمایش تبلیغات درج آگهی

علاوه بر این ، در هر پست یک ماژول وجود دارد که به شما امکان دستی در تبلیغات درون خطی را می دهد. بنابراین ، اگر برخی موارد استثنائی را به افزونه Ad Inserter اضافه کردید ، ممکن است یک جعبه چک برای حذف یا درج آگهی در این پست خاص داشته باشید.

تنظیمات درج آگهی: استثنائات

آیا شما آماده اضافه کردن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس هستید?

هدف با تبلیغات محتوای درون خطی شما این است که تبلیغات تا حد ممکن طبیعی به نظر برسند. به این ترتیب ، مردم به احتمال زیاد روی آنها کلیک می کنند و از اختلال ناراحت نمی شوند.

اگر در مورد نحوه افزودن تبلیغات محتوای درون خطی به وردپرس سؤالی دارید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map